Laboom
Futbol
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Şampiyonar Ligi,Eleme Turları
13:00BaşlamadıSanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
14:00BaşlamadıHorsens - AGF Aarhus
14:00BaşlamadıFC Nordsjælland - Kalmar
14:30BaşlamadıBK Haecken - Vendsyssel FF
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Şampiyonar Ligi,Eleme Turları
14:30BaşlamadıShandong Luneng - Guangzhou Evergrande
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Kupası,Eleme Turları
15:00BaşlamadıHa Noi FC - Ceres
MalezyaMalezya: Süper Lig
16:00BaşlamadıPknp FC - PKNS
16:00BaşlamadıFelda - Perak
16:00BaşlamadıSelangor FA - Pahang
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, 1.Ön eleme Turu
16:00BaşlamadıSP Tre Penne - Santa Coloma
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
17:00BaşlamadıSK Slovan Bratislava - Bohemians Prag 1905
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:00BaşlamadıIFK Mariehamn - HJK
LetonyaLetonya: Virsliga
18:00BaşlamadıFK Ventspils - Spartaks Jurmala
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:30BaşlamadıKuopion Pall. - FC Lahti
FinlandiyaFinlandiya: Ykkonen, 2. Lig
18:30BaşlamadıOulu - Ac Kajaani
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:30BaşlamadıFC Honka - Rovaniemen Pall.
18:30BaşlamadıFC Inter Turku - Vaasan Ps
18:30BaşlamadıTampereen Ilves - KPV J
GürcistanGürcistan: Gürcistan Ulusal Ligi
18:30BaşlamadıLok Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
FinlandiyaFinlandiya: Ykkonen, 2. Lig
18:30BaşlamadıMypa Myllykoski - FF Jaro
18:30BaşlamadıMusan Salama - TPV
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
19:00BaşlamadıWisla Plock - AEK Larnaka
19:00BaşlamadıWidzew Lodz - Zaglebie Lubin
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, Eleme Turu
19:00Başlamadıİtalya - Çin
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Kupası,Eleme Turları
19:30BaşlamadıAl Jazeera Club Amman - Al-Jaish SC (Syr)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
19:30BaşlamadıFSV Brieske Senftenberg - Cottbus
19:30BaşlamadıNK Krsko - HSK Zrinjski Mostar
İsveçİsveç: Allsvenskan
20:00BaşlamadıAIK - Norrköping
LetonyaLetonya: Virsliga
20:00BaşlamadıRigas Futbola - FK Liepaja
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, F Grubu
20:00BaşlamadıKamerun - Gine Bissau
İsveçİsveç: Superettan
20:00BaşlamadıDalkurd - Vasteraas SK
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
20:30BaşlamadıMvc’19 - Venlo
GürcistanGürcistan: Gürcistan Ulusal Ligi
20:30BaşlamadıDinamo Batumi - Torpedo Kutaisi
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, 1.Ön eleme Turu
21:45BaşlamadıKF Feronikeli - Lincoln Red Imps FC
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, Eleme Turu
22:00BaşlamadıHollanda - Japonya
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, F Grubu
23:00BaşlamadıGana - Benin
Basketbol
FransaFransa: Pro A, Playofflar
21:45BaşlamadıAsvel
AS Monaco