Laboom

Futbol » Avusturya Amatör

Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Merkez
19:4506.09.19Bad Gleichenberg3 - 1ASCO ATSV Wolfsberg
(2 - 1)
19:4506.09.19Gleisdorf2 - 3WSC Hertha
(0 - 2)
19:4506.09.19SC Weiz1 - 1Kalsdorf
(1 - 0)
19:4506.09.19Wels1 - 3Allerheiligen
(0 - 2)
19:4506.09.19Vocklamarkt1 - 0Deutschlandsberger SC
(0 - 0)
17:0007.09.19SV Ried II4 - 0ATSV Stadl-Paura
(2 - 0)
20:0013.09.19WSC Hertha1 - 0Bad Gleichenberg
(1 - 0)
20:0013.09.19ASCO ATSV Wolfsberg1 - 2Vocklamarkt
(0 - 1)
20:0013.09.19Deutschlandsberger SC0 - 1Wolfsberger (A)
(0 - 1)
20:0013.09.19Kalsdorf0 - 3Union Gurten
(0 - 0)
20:0013.09.19SC Weiz5 - 0SV Ried II
(4 - 0)
20:0013.09.19Allerheiligen1 - 1Sturm Graz (A)
(1 - 0)
17:0014.09.19ATSV Stadl-Paura0 - 5Gleisdorf
(0 - 1)
20:0014.09.19Weindorf St. Anna0 - 0Wels
(0 - 0)
20:0017.09.19Wolfsberger (A)4 - 0Weindorf St. Anna
(3 - 0)
20:0020.09.19Sturm Graz (A) - Weindorf St. Anna
20:0020.09.19Wels - Deutschlandsberger SC
20:0020.09.19Gleisdorf - SC Weiz
20:0020.09.19Vocklamarkt - WSC Hertha
20:0020.09.19Bad Gleichenberg - ATSV Stadl-Paura
17:0021.09.19SV Ried II - Kalsdorf
17:0021.09.19Wolfsberger (A) - ASCO ATSV Wolfsberg
19:0021.09.19Union Gurten - Allerheiligen
20:0027.09.19Kalsdorf - Allerheiligen
20:0027.09.19SC Weiz - Bad Gleichenberg
20:0027.09.19Deutschlandsberger SC - Sturm Graz (A)
16:0028.09.19WSC Hertha - Wolfsberger (A)
17:0028.09.19ATSV Stadl-Paura - Vocklamarkt
17:0028.09.19SV Ried II - Gleisdorf
20:0028.09.19Weindorf St. Anna - Union Gurten
18:3029.09.19ASCO ATSV Wolfsberg - Wels
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
19:4506.09.19SV Leobendorf1 - 6Wiener Sportklub
(0 - 4)
19:4506.09.19SV Mattersburg (A)1 - 2ASK-BSC Bruck/Leitha
(0 - 2)
19:4506.09.19SC Neusiedl 19192 - 1FC Mauerwerk
(1 - 0)
19:4506.09.19Traiskirchen FCM3 - 0Wiener Neustadt
(2 - 0)
17:0007.09.19Wiener Viktoria0 - 1ASV Drassburg
(0 - 0)
17:3007.09.19SV Stripfing3 - 0SC Team Wiener Linien
(2 - 0)
17:0008.09.19Nordea Admira (A)2 - 2ASK Ebreichsdorf
(1 - 1)
20:0013.09.19ASK-BSC Bruck/Leitha4 - 2Nordea Admira (A)
(2 - 2)
20:3013.09.19ASK Ebreichsdorf3 - 1Traiskirchen FCM
(1 - 0)
20:3013.09.19ASV Drassburg1 - 5SK Rapid (A)
(0 - 4)
20:3013.09.19Wiener Sportklub2 - 1SV Stripfing
(1 - 1)
20:3013.09.19FC Marchfeld Donauauen2 - 0SV Leobendorf
(1 - 0)
17:3014.09.19Wiener Neustadt1 - 2SC Neusiedl 1919
(0 - 1)
19:0014.09.19SC Team Wiener Linien2 - 1SV Mattersburg (A)
(0 - 1)
20:3017.09.19FC Mauerwerk2 - 0Wiener Viktoria
(1 - 0)
19:3020.09.19Traiskirchen FCM - ASK-BSC Bruck/Leitha
20:0020.09.19SK Rapid (A) - FC Mauerwerk
20:0020.09.19SV Mattersburg (A) - Wiener Sportklub
20:0020.09.19SC Neusiedl 1919 - ASK Ebreichsdorf
20:3020.09.19FC Marchfeld Donauauen - ASV Drassburg
21:0020.09.19Nordea Admira (A) - SC Team Wiener Linien
17:0021.09.19Wiener Viktoria - Wiener Neustadt
19:0021.09.19SV Leobendorf - SV Stripfing
20:0027.09.19ASK-BSC Bruck/Leitha - SC Neusiedl 1919
20:3027.09.19ASV Drassburg - SV Leobendorf
20:3027.09.19Wiener Sportklub - Nordea Admira (A)
20:3027.09.19FC Mauerwerk - FC Marchfeld Donauauen
17:0028.09.19SV Stripfing - SV Mattersburg (A)
19:0028.09.19SC Team Wiener Linien - Traiskirchen FCM
19:0028.09.19ASK Ebreichsdorf - Wiener Viktoria
20:3028.09.19Wiener Neustadt - SK Rapid (A)
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bayanlar Ligi
14:0007.09.19Landhaus/Wien6 - 1Wacker Innsbruck
(0 - 1)
16:0007.09.19Sudburgenland1 - 5Sturm Graz
(1 - 3)
18:0007.09.19SV Neulengbach4 - 1Bergheim
(2 - 1)
11:0008.09.19Vorderland0 - 2Altenmarkt
(0 - 1)
16:0008.09.19SV Horn0 - 2St. Polten
(0 - 0)
15:0014.09.19Altenmarkt0 - 5SV Neulengbach
(0 - 2)
11:0015.09.19SV Horn2 - 0Vorderland
(0 - 0)
13:0015.09.19Wacker Innsbruck2 - 2Sudburgenland
(2 - 0)
14:0015.09.19Bergheim0 - 7Landhaus/Wien
(0 - 5)
16:0015.09.19St. Polten6 - 0Sturm Graz
(1 - 0)
20:0020.09.19SV Neulengbach - SV Horn
13:3021.09.19Sturm Graz - Wacker Innsbruck
11:0022.09.19Vorderland - St. Polten
14:0022.09.19Sudburgenland - Bergheim
15:0022.09.19Landhaus/Wien - Altenmarkt
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Eliteliga Vorarlberg
18:4503.09.19FC Wolfurt3 - 2FC Langenegg
(2 - 2)
20:0003.09.19Austria Lustenau (A)2 - 2SC RÖTHIS
(0 - 0)
18:3004.09.19RW Rankweil2 - 4Altach II
(0 - 2)
19:3004.09.19Schwarz Weiss Bregenz0 - 2Dornbirner SV
(0 - 1)
20:0004.09.19FC Lauterach2 - 4VFB Hohenems
(1 - 4)
17:0007.09.19Dornbirner SV4 - 2RW Rankweil
(1 - 0)
17:0007.09.19VFB Hohenems1 - 0Austria Lustenau (A)
(1 - 0)
18:0007.09.19Altach II0 - 3FC Lauterach
(0 - 1)
18:0007.09.19FC Langenegg1 - 1Schwarz Weiss Bregenz
(0 - 0)
17:0008.09.19SC RÖTHIS1 - 1FC Wolfurt
(0 - 0)
17:0014.09.19Dornbirner SV5 - 2FC Lauterach
(2 - 1)
17:0014.09.19Austria Lustenau (A)4 - 1FC Wolfurt
(2 - 1)
18:0014.09.19FC Langenegg5 - 1RW Rankweil
(1 - 1)
18:0014.09.19Altach II4 - 0VFB Hohenems
(2 - 0)
17:0015.09.19SC RÖTHIS1 - 2Schwarz Weiss Bregenz
(1 - 0)
20:0020.09.19Altach II - Austria Lustenau (A)
17:0021.09.19Schwarz Weiss Bregenz - FC Wolfurt
17:0021.09.19VFB Hohenems - Dornbirner SV
18:0021.09.19FC Lauterach - FC Langenegg
17:0022.09.19RW Rankweil - SC RÖTHIS
17:0028.09.19Austria Lustenau (A) - Schwarz Weiss Bregenz
11:3029.09.19Dornbirner SV - Altach II
12:0029.09.19FC Langenegg - VFB Hohenems
17:0029.09.19SC RÖTHIS - FC Lauterach
17:0029.09.19FC Wolfurt - RW Rankweil
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Salzburg
19:3006.09.19Wals-Grunau2 - 0SV Kuchl
(2 - 0)
19:4506.09.19Seekirchen3 - 2St. Johann
(1 - 2)
18:0007.09.19FC Pinzgau Saalfelden10 - 1SK Bischofshofen
(4 - 0)
18:0007.09.19Sak 1914 Salzburg3 - 0SV Austria Salzburg
(0 - 0)
12:0008.09.19Schoiz Grödig3 - 3Anif
(3 - 2)
20:0013.09.19SK Bischofshofen2 - 3Wals-Grunau
(2 - 2)
20:0013.09.19St. Johann1 - 5Sak 1914 Salzburg
(1 - 2)
16:0014.09.19Anif1 - 1Seekirchen
(1 - 1)
18:0014.09.19SV Austria Salzburg0 - 3FC Pinzgau Saalfelden
(0 - 1)
18:0015.09.19SV Kuchl1 - 2Schoiz Grödig
(0 - 0)
20:0020.09.19SK Bischofshofen - Schoiz Grödig
20:0020.09.19St. Johann - SV Austria Salzburg
20:0020.09.19FC Pinzgau Saalfelden - Wals-Grunau
16:0021.09.19Anif - Sak 1914 Salzburg
16:0021.09.19SV Kuchl - Seekirchen
19:3024.09.19Schoiz Grödig - Wals-Grunau
19:3024.09.19Seekirchen - SK Bischofshofen
19:4524.09.19SV Austria Salzburg - Anif
20:0024.09.19St. Johann - FC Pinzgau Saalfelden
20:0024.09.19Sak 1914 Salzburg - SV Kuchl
20:0027.09.19SK Bischofshofen - Sak 1914 Salzburg
15:0028.09.19Anif - St. Johann
18:0028.09.19FC Pinzgau Saalfelden - Schoiz Grödig
15:3029.09.19Wals-Grunau - Seekirchen
16:0029.09.19SV Kuchl - SV Austria Salzburg
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Tirol
18:0001.09.19FC Wacker Innsbruck 20 - 2FC Kitzbuehel
(0 - 1)
18:0001.09.19Telfs1 - 0Imst 1933
(1 - 0)
19:3006.09.19FC Kitzbuehel1 - 1Woergl
(1 - 1)
19:3006.09.19Zirl3 - 0FC Wacker Innsbruck 2
(1 - 0)
19:4506.09.19Kufstein2 - 1Hall
(1 - 1)
19:4506.09.19Schwaz1 - 1Telfs
(1 - 0)
17:0007.09.19Imst 19333 - 1SVG Reichenau
(0 - 0)
20:3013.09.19Woergl0 - 0FC Kitzbuehel
(0 - 0)
17:0014.09.19FC Wacker Innsbruck 22 - 2Zirl
(2 - 0)
11:3015.09.19SVG Reichenau7 - 1Imst 1933
(3 - 0)
15:3015.09.19Hall1 - 2Kufstein
(0 - 1)
18:0015.09.19Telfs2 - 2Schwaz
(1 - 1)
20:0018.09.19Schwaz2 - 2SVG Reichenau
(0 - 1)
20:0020.09.19Kufstein - Zirl
20:3020.09.19Imst 1933 - Hall
17:3021.09.19FC Kitzbuehel - Telfs
18:0022.09.19FC Wacker Innsbruck 2 - Woergl
20:0027.09.19Kufstein - FC Wacker Innsbruck 2
20:3027.09.19Zirl - Imst 1933
16:0028.09.19Hall - Schwaz
11:3029.09.19SVG Reichenau - FC Kitzbuehel
18:0029.09.19Telfs - Woergl