Laboom

Futbol » İsveç

İsveçİsveç: Allsvenskan
16:0001.09.19AIK1 - 0Djurgarden
(1 - 0)
16:0001.09.19Kalmar0 - 5Malmö
(0 - 2)
16:0001.09.19GIF Sundsvall0 - 2IFK Goteborg
(0 - 1)
18:3001.09.19Norrköping2 - 0Hammarby IF
(1 - 0)
18:3001.09.19BK Haecken4 - 1Falkenbergs FF
(2 - 1)
20:0013.09.19IK Sirius FK2 - 0Falkenbergs FF
(1 - 0)
14:3014.09.19Örebrö0 - 0GIF Sundsvall
(0 - 0)
17:0014.09.19Östersund FK1 - 2Kalmar
(1 - 0)
16:0015.09.19Hammarby IF6 - 2IFK Goteborg
(3 - 1)
16:0015.09.19BK Haecken1 - 2AIK
(0 - 1)
18:3015.09.19Malmö1 - 0Norrköping
(0 - 0)
20:0016.09.19Djurgarden2 - 0Helsingborg
(0 - 0)
20:0016.09.19AFC Eskilstuna2 - 2Elfsborg
(1 - 0)
20:0020.09.19GIF Sundsvall - Djurgarden
14:3021.09.19Falkenbergs FF - Östersund FK
17:0021.09.19Kalmar - BK Haecken
17:0021.09.19Norrköping - Örebrö
19:0021.09.19IFK Goteborg - IK Sirius FK
16:0022.09.19Hammarby IF - AIK
18:3022.09.19Helsingborg - AFC Eskilstuna
18:3022.09.19Elfsborg - Malmö
20:0024.09.19Kalmar - GIF Sundsvall
20:0024.09.19Djurgarden - Falkenbergs FF
20:0025.09.19Örebrö - Östersund FK
20:0025.09.19IK Sirius FK - Hammarby IF
20:0025.09.19BK Haecken - Elfsborg
20:0025.09.19AIK - IFK Goteborg
20:0026.09.19Malmö - Helsingborg
20:0026.09.19Norrköping - AFC Eskilstuna
16:0029.09.19Elfsborg - AIK
16:0029.09.19IFK Goteborg - BK Haecken
16:0029.09.19GIF Sundsvall - IK Sirius FK
18:3029.09.19Falkenbergs FF - Norrköping
18:3029.09.19AFC Eskilstuna - Malmö
20:0030.09.19Östersund FK - Djurgarden
20:0030.09.19Helsingborg - Kalmar
20:0030.09.19Hammarby IF - Örebrö
İsveçİsveç: Superettan
16:0001.09.19Brommapojkarna1 - 1Syrianska
(1 - 1)
16:0001.09.19Jönköping Södra5 - 2Orgryte
(2 - 2)
18:3001.09.19Trelleborg2 - 1Vasteraas SK
(2 - 0)
18:3001.09.19Dalkurd3 - 1Norrby IF
(0 - 1)
20:0013.09.19Gais1 - 1Halmstad
(0 - 0)
14:3014.09.19Orgryte0 - 1Trelleborg
(0 - 1)
17:0014.09.19Osters IF0 - 2Jönköping Södra
(0 - 1)
17:0014.09.19Syrianska0 - 3Frej
(0 - 1)
16:0015.09.19IK Brage3 - 1Dalkurd
(1 - 1)
18:3015.09.19Norrby IF1 - 1Varbergs
(1 - 0)
20:0016.09.19Vasteraas SK1 - 2Brommapojkarna
(1 - 1)
20:0017.09.19Degerfors IF2 - 1Mjallby
(2 - 0)
20:0020.09.19Frej - Gais
20:0020.09.19Orgryte - IK Brage
14:3021.09.19Varbergs - Syrianska
17:0021.09.19Dalkurd - Osters IF
17:0021.09.19Jönköping Södra - Norrby IF
16:0022.09.19Vasteraas SK - Degerfors IF
16:0022.09.19Mjallby - Brommapojkarna
18:3022.09.19Halmstad - Trelleborg
20:0024.09.19Varbergs - Jönköping Södra
20:0024.09.19Gais - Orgryte
20:0025.09.19Brommapojkarna - Frej
20:0025.09.19Norrby IF - Vasteraas SK
20:0025.09.19Trelleborg - Mjallby
20:0025.09.19Osters IF - Halmstad
20:0025.09.19Syrianska - Dalkurd
20:0026.09.19IK Brage - Degerfors IF
17:0028.09.19Orgryte - Brommapojkarna
16:0029.09.19Dalkurd - Trelleborg
16:0029.09.19Halmstad - Varbergs
18:3029.09.19Vasteraas SK - Osters IF
20:0030.09.19Frej - IK Brage
20:0030.09.19Degerfors IF - Syrianska
İsveçİsveç: İsveç 3. Lig, Kuzey Grubu
15:0001.09.19Bodens Bk0 - 2Akropolis
(0 - 2)
16:0001.09.19Vasalund Essinge5 - 0Team TG FF
(3 - 0)
17:0001.09.19FC Linkoping City1 - 0Carlstad United BK
(1 - 0)
17:0001.09.19Nykoping BIS0 - 0Sollentuna United
(0 - 0)
15:0007.09.19BK Forward1 - 3Sollentuna United
(1 - 0)
15:0007.09.19Vasalund Essinge2 - 1Bodens Bk
(2 - 0)
16:0007.09.19Carlstad United BK3 - 3Rynninge IK
(1 - 1)
16:0008.09.19FC Linkoping City0 - 0Umea
(0 - 0)
17:0008.09.19Karlstad BK1 - 2Akropolis
(1 - 0)
17:0008.09.19Nykoping BIS4 - 1Karlslund
(1 - 0)
17:3008.09.19Team TG FF0 - 3Gefle
(0 - 2)
18:0008.09.19Sandvikens IF2 - 0IF Sylvia
(0 - 0)
15:0014.09.19Rynninge IK4 - 3Sandvikens IF
(2 - 3)
17:0014.09.19Sollentuna United1 - 3Carlstad United BK
(1 - 3)
17:0014.09.19Karlslund3 - 4Vasalund Essinge
(2 - 0)
14:0015.09.19Umea1 - 2Karlstad BK
(0 - 0)
16:0015.09.19Akropolis0 - 0FC Linkoping City
(0 - 0)
16:0015.09.19BK Forward1 - 3Bodens Bk
(1 - 2)
16:0015.09.19IF Sylvia3 - 1Team TG FF
(1 - 0)
16:0015.09.19Gefle1 - 2Nykoping BIS
(0 - 0)
16:0021.09.19Nykoping BIS - Rynninge IK
16:0021.09.19Karlstad BK - IF Sylvia
14:0022.09.19Umea - BK Forward
16:0022.09.19Bodens Bk - Gefle
16:0022.09.19FC Linkoping City - Team TG FF
17:0022.09.19Carlstad United BK - Akropolis
18:0022.09.19Vasalund Essinge - Sollentuna United
18:0022.09.19Sandvikens IF - Karlslund
15:0028.09.19BK Forward - IF Sylvia
16:0028.09.19Gefle - FC Linkoping City
17:0028.09.19Sollentuna United - Sandvikens IF
17:0028.09.19Karlslund - Karlstad BK
14:0029.09.19Team TG FF - Rynninge IK
16:0029.09.19Akropolis - Umea
17:0029.09.19Carlstad United BK - Vasalund Essinge
17:3029.09.19Bodens Bk - Nykoping BIS
İsveçİsveç: İsveç 3. Lig, Güney Grubu
14:0001.09.19Lindome0 - 0FC Trollhattan
(0 - 0)
17:0001.09.19Ljungskile SK9 - 0Oskarshmans AIK
(3 - 0)
17:0001.09.19Torns2 - 3Lunds BK
(0 - 2)
17:0001.09.19Landskrona Bois1 - 0Atvidabergs
(1 - 0)
18:0001.09.19Skövde4 - 0Kristianstad FC
(2 - 0)
20:0006.09.19Oskarshmans AIK4 - 3Atvidabergs
(2 - 1)
14:0007.09.19Lindome3 - 0Torns
(1 - 0)
15:0007.09.19Tvaakers IF0 - 2IFK Varnamo
(0 - 2)
15:0007.09.19Lunds BK0 - 2Landskrona Bois
(0 - 2)
15:0007.09.19Eskilsminne0 - 1Ljungskile SK
(0 - 1)
17:0008.09.19Kristianstad FC2 - 1Assyriska Turabdin
(2 - 0)
20:0009.09.19FC Trollhattan2 - 1Skövde
(0 - 1)
20:0009.09.19IK Oddevold1 - 1Utsiktens
(1 - 1)
15:0014.09.19Skövde0 - 2Lindome
(0 - 1)
15:0014.09.19Lunds BK3 - 1Kristianstad FC
(1 - 0)
15:0014.09.19Eskilsminne2 - 0Assyriska Turabdin
(1 - 0)
16:0014.09.19Utsiktens4 - 0FC Trollhattan
(2 - 0)
17:0014.09.19Atvidabergs1 - 2Torns
(0 - 0)
17:0015.09.19Ljungskile SK1 - 0Tvaakers IF
(0 - 0)
17:0015.09.19Landskrona Bois1 - 0IK Oddevold
(1 - 0)
18:0015.09.19Oskarshmans AIK0 - 1IFK Varnamo
(0 - 1)
14:0021.09.19Lindome - Ljungskile SK
16:0021.09.19Tvaakers IF - Atvidabergs
17:0021.09.19Assyriska Turabdin - Utsiktens
17:0021.09.19Torns - Eskilsminne
18:0022.09.19IK Oddevold - Lunds BK
18:0022.09.19FC Trollhattan - Landskrona Bois
18:0022.09.19IFK Varnamo - Skövde
18:0022.09.19Kristianstad FC - Oskarshmans AIK
15:0028.09.19Oskarshmans AIK - Eskilsminne
15:0028.09.19Lunds BK - Assyriska Turabdin
16:0028.09.19Utsiktens - Lindome
17:0028.09.19Kristianstad FC - IK Oddevold
17:0028.09.19Atvidabergs - FC Trollhattan
17:0029.09.19Landskrona Bois - Torns
17:0029.09.19Ljungskile SK - IFK Varnamo
18:0029.09.19Skövde - Tvaakers IF
İsveçİsveç: İsveç 4. Lig, Doğu Gotaland
15:0001.09.19Nosaby2 - 2Husqvarna FF
(0 - 1)
20:0006.09.19Karlskrona1 - 3Berga
(1 - 0)
14:0007.09.19Osterlen3 - 0Nosaby
(2 - 0)
14:0007.09.19Nassjo1 - 2Ifo Bromolla
(1 - 1)
15:0007.09.19Husqvarna FF1 - 0Raslatts
(1 - 0)
15:0007.09.19Hassleholms1 - 1Rappe Goif
(0 - 1)
16:0007.09.19Dalstorps3 - 0FK ALMEBODA / LINNERYD
(2 - 0)
16:0007.09.19Asarums3 - 2Hassleholm
(1 - 0)
20:0013.09.19Karlskrona0 - 2FK ALMEBODA / LINNERYD
(0 - 1)
14:0014.09.19Nassjo1 - 2Berga
(1 - 0)
15:0014.09.19Hassleholms0 - 1Osterlen
(0 - 1)
15:0014.09.19Raslatts5 - 0Ifo Bromolla
(2 - 0)
15:0014.09.19Husqvarna FF1 - 0Hassleholm
(0 - 0)
16:0014.09.19Asarums3 - 2Rappe Goif
(2 - 0)
16:0014.09.19Dalstorps1 - 1Nosaby
(1 - 1)
15:0021.09.19FK ALMEBODA / LINNERYD - Hassleholms
15:0021.09.19Berga - Asarums
15:0021.09.19Ifo Bromolla - Husqvarna FF
15:0021.09.19Nosaby - Raslatts
15:0021.09.19Hassleholm - Nassjo
16:0021.09.19Rappe Goif - Karlskrona
16:0021.09.19Osterlen - Dalstorps
15:0028.09.19FK ALMEBODA / LINNERYD - Husqvarna FF
15:0028.09.19Hassleholms - Karlskrona
15:0028.09.19Berga - Ifo Bromolla
15:0028.09.19Nosaby - Hassleholm
16:0028.09.19Rappe Goif - Raslatts
16:0028.09.19Dalstorps - Asarums
16:0028.09.19Osterlen - Nassjo
İsveçİsveç: İsveç 4. Lig, Kuzey Svealand
17:3001.09.19FC Gute3 - 3IFK Lidingo
(3 - 1)
13:0007.09.19Mora2 - 2FC Gute
(0 - 1)
15:0007.09.19Sundbyberg0 - 2Enköping SK
(0 - 1)
16:0007.09.19Kungsangens IF1 - 3Karlbergs
(1 - 3)
17:0007.09.19Gamla Upsala SK0 - 2Valbo
(0 - 0)
17:0007.09.19IFK Lidingo2 - 4Skiljebo SK
(1 - 1)
17:0007.09.19Stocksund5 - 3Hudiksvalls Forenade FF
(4 - 2)
16:0008.09.19Kvarnsvedens1 - 1Taby FK
(0 - 1)
20:1513.09.19IFK Lidingo2 - 4Taby FK
(1 - 1)
13:0014.09.19Hudiksvalls Forenade FF3 - 1FC Gute
(1 - 0)
15:0014.09.19Sundbyberg0 - 1Karlbergs
(0 - 1)
16:0014.09.19Kungsangens IF2 - 0Valbo
(0 - 0)
17:0014.09.19Stocksund0 - 3Skiljebo SK
(0 - 1)
17:0014.09.19Mora3 - 2Enköping SK
(2 - 1)
19:0014.09.19Kvarnsvedens2 - 2Gamla Upsala SK
(1 - 1)
15:0021.09.19Enköping SK - IFK Lidingo
15:0021.09.19Taby FK - Sundbyberg
15:0021.09.19Skiljebo SK - Mora
15:0021.09.19Karlbergs - Kvarnsvedens
16:0021.09.19Valbo - Hudiksvalls Forenade FF
16:0021.09.19Gamla Upsala SK - Kungsangens IF
17:3022.09.19FC Gute - Stocksund
15:0028.09.19Karlbergs - Stocksund
15:0028.09.19Valbo - Skiljebo SK
16:0028.09.19Kungsangens IF - IFK Lidingo
16:0028.09.19Gamla Upsala SK - Mora
16:0028.09.19Kvarnsvedens - Sundbyberg
16:0028.09.19Enköping SK - FC Gute
17:0028.09.19Taby FK - Hudiksvalls Forenade FF
İsveçİsveç: İsveç 4. Lig, Norrland
15:0001.09.19Kramfors-Alliansen1 - 0Pitea
(0 - 0)
20:0006.09.19Umea FC Akademi2 - 1Kramfors-Alliansen
(1 - 0)
15:0007.09.19Friska Viljor FC1 - 0Gottne
(0 - 0)
15:0007.09.19Luleaa7 - 0Sandviks
(7 - 0)
15:0007.09.19Skelleftea4 - 0Anundsjö
(3 - 0)
15:0007.09.19IFK Timraa1 - 3Ytterhogdals IK
(0 - 1)
17:0007.09.19IFK Östersund0 - 3Taftea IK
(0 - 2)
16:0008.09.19Pitea5 - 1Umea
(2 - 0)
15:0014.09.19Taftea IK2 - 2Sandviks
(0 - 2)
15:0014.09.19Luleaa4 - 0Anundsjö
(1 - 0)
15:0014.09.19Umea FC Akademi0 - 0Umea
(0 - 0)
16:0014.09.19Skelleftea3 - 0Kramfors-Alliansen
(2 - 0)
16:0014.09.19Friska Viljor FC4 - 5Ytterhogdals IK
(2 - 1)
15:0015.09.19IFK Östersund2 - 0Gottne
(0 - 0)
15:0015.09.19IFK Timraa2 - 5Pitea
(0 - 4)
14:0021.09.19Gottne - Luleaa
15:0021.09.19Umea - Taftea IK
15:0021.09.19Ytterhogdals IK - Skelleftea
15:0021.09.19Kramfors-Alliansen - IFK Timraa
15:0021.09.19Anundsjö - Friska Viljor FC
16:0021.09.19Pitea - Umea FC Akademi
16:0021.09.19Sandviks - IFK Östersund
20:0027.09.19Umea FC Akademi - Friska Viljor FC
13:0028.09.19Ytterhogdals IK - Taftea IK
15:0028.09.19Kramfors-Alliansen - IFK Östersund
15:0028.09.19IFK Timraa - Skelleftea
15:0028.09.19Umea - Gottne
15:0028.09.19Anundsjö - Sandviks
16:0029.09.19Pitea - Luleaa
İsveçİsveç: İsveç 4. Lig, Batı Gotaland
20:0002.09.19Malmö0 - 0Prespa Birlik
(0 - 0)
13:0007.09.19Hittarps2 - 1IS Halmia
(1 - 0)
14:3007.09.19Ullareds1 - 6Qviding FIF
(1 - 4)
15:0007.09.19Stafsinge IF2 - 1Eslovs
(2 - 0)
15:0007.09.19Rosengaard 19171 - 1Vinbergs
(0 - 0)
15:0007.09.19Prespa Birlik1 - 5Olympic
(0 - 4)
15:0007.09.19Assyriska BK3 - 0Angelholms FF
(0 - 0)
17:0007.09.19Onsala3 - 1Malmö
(1 - 1)
20:0013.09.19Eslovs2 - 2IS Halmia
(2 - 1)
13:0014.09.19Hittarps0 - 3Vinbergs
(0 - 1)
14:3014.09.19Ullareds1 - 2Angelholms FF
(1 - 1)
15:0014.09.19Stafsinge IF0 - 2Qviding FIF
(0 - 1)
17:0014.09.19Onsala0 - 2Olympic
(0 - 0)
15:0015.09.19Assyriska BK1 - 0Prespa Birlik
(0 - 0)
20:0016.09.19Rosengaard 19174 - 2Malmö
(1 - 2)
13:0021.09.19Qviding FIF - Hittarps
15:0021.09.19Prespa Birlik - Onsala
15:0021.09.19Olympic - Eslovs
15:0021.09.19Malmö - Assyriska BK
16:0021.09.19IS Halmia - Stafsinge IF
17:0021.09.19Angelholms FF - Rosengaard 1917
18:0022.09.19Vinbergs - Ullareds
20:1527.09.19Angelholms FF - Eslovs
14:0028.09.19Onsala - Ullareds
14:3028.09.19Vinbergs - IS Halmia
15:0028.09.19Malmö - Stafsinge IF
15:0028.09.19Olympic - Qviding FIF
15:0028.09.19Prespa Birlik - Hittarps
15:0029.09.19Assyriska BK - Rosengaard 1917
İsveçİsveç: İsveç 4. Lig, Güney Svealand
18:0001.09.19Varmbols4 - 2Sodertalje
(1 - 1)
20:3002.09.19Newroz FC1 - 1Stockholm Intern.
(1 - 0)
15:0007.09.19Linkoping1 - 4Huddinge
(0 - 2)
15:0007.09.19Enskede3 - 0Varmbols
(2 - 0)
15:0007.09.19Stockholm Intern.2 - 2Motala AIF FK
(1 - 0)
17:0007.09.19Aspudden2 - 1Tyresö
(0 - 1)
17:0007.09.19Assyriska IF I2 - 1Arameiska Syrianska
(1 - 0)
16:0008.09.19Sodertalje1 - 4Newroz FC
(0 - 2)
17:0008.09.19Assyriska FF1 - 1Haninge
(1 - 1)
20:3013.09.19Aspudden1 - 2Newroz FC
(1 - 1)
15:0014.09.19Stockholm Intern.2 - 0Haninge
(1 - 0)
15:0014.09.19Enskede1 - 3Motala AIF FK
(0 - 1)
17:0014.09.19Linkoping2 - 3Varmbols
(1 - 0)
17:0014.09.19Assyriska IF I0 - 2Tyresö
(0 - 1)
17:0014.09.19Arameiska Syrianska1 - 1Huddinge
(0 - 1)
16:0015.09.19Sodertalje1 - 5Assyriska FF
(0 - 3)
15:0021.09.19Huddinge - Assyriska IF I
15:0021.09.19Tyresö - Linkoping
15:0021.09.19Haninge - Arameiska Syrianska
15:0021.09.19Motala AIF FK - Sodertalje
17:0022.09.19Varmbols - Aspudden
17:0022.09.19Assyriska FF - Stockholm Intern.
20:3023.09.19Newroz FC - Enskede
15:0028.09.19Motala AIF FK - Assyriska IF I
15:0028.09.19Stockholm Intern. - Aspudden
15:0028.09.19Haninge - Tyresö
16:0029.09.19Sodertalje - Enskede
17:0029.09.19Assyriska FF - Linkoping
17:0029.09.19Varmbols - Huddinge
20:3030.09.19Newroz FC - Arameiska Syrianska
İsveçİsveç: İsveç 4. Lig, Kuzey Gotaland
15:0001.09.19Nordvarmland0 - 4IK Gauthiod
(0 - 2)
17:0001.09.19IFK Uddevalla3 - 1IFK Tidaholm
(2 - 0)
15:0007.09.19Grebbestads3 - 1IFK Aamaal
(1 - 0)
15:0007.09.19IK Gauthiod2 - 2Lidkopings FK
(2 - 1)
15:0007.09.19IFK Tidaholm0 - 4Savedalen
(0 - 3)
15:0007.09.19Torslanda IK0 - 2Vanersborgs FK
(0 - 0)
16:0007.09.19Orebro Syrianska IF3 - 2Nordvarmland
(0 - 0)
17:0007.09.19Vanersborgs IF1 - 0Stenungsunds IF
(1 - 0)
18:0008.09.19Vargarda IK6 - 1IFK Uddevalla
(5 - 0)
14:3014.09.19Savedalen2 - 1Vanersborgs FK
(1 - 0)
15:0014.09.19IK Gauthiod2 - 1Vargarda IK
(0 - 1)
15:0014.09.19Vanersborgs IF1 - 0IFK Uddevalla
(0 - 0)
15:0014.09.19IFK Tidaholm2 - 1IFK Aamaal
(2 - 1)
16:0014.09.19Orebro Syrianska IF2 - 1Stenungsunds IF
(1 - 1)
16:0014.09.19Torslanda IK5 - 1Nordvarmland
(0 - 0)
17:0014.09.19Grebbestads2 - 1Lidkopings FK
(0 - 0)
15:0021.09.19IFK Aamaal - Torslanda IK
15:0021.09.19Stenungsunds IF - IK Gauthiod
16:0021.09.19Vanersborgs FK - IFK Tidaholm
16:0021.09.19Nordvarmland - Grebbestads
17:0021.09.19Lidkopings FK - Orebro Syrianska IF
17:0021.09.19IFK Uddevalla - Savedalen
18:0022.09.19Vargarda IK - Vanersborgs IF
15:0028.09.19IK Gauthiod - Orebro Syrianska IF
15:0028.09.19Stenungsunds IF - IFK Tidaholm
15:0028.09.19Vanersborgs IF - Grebbestads
16:0028.09.19Nordvarmland - Vanersborgs FK
17:0028.09.19IFK Uddevalla - IFK Aamaal
18:0029.09.19Lidkopings FK - Savedalen
18:0029.09.19Vargarda IK - Torslanda IK
İsveçİsveç: Kadınlar Birinci Ligi
14:4507.09.19Eskilstuna2 - 1Goteborg
(0 - 1)
15:0007.09.19Örebrö0 - 1Kristianstads
(0 - 0)
16:0007.09.19Kungsbacka Dff0 - 1Vittsjo Gik
(0 - 0)
16:0007.09.19L. Bunkeflo1 - 1Pitea
(0 - 0)
16:0008.09.19FC Rosengard3 - 1Djurgardens
(2 - 0)
20:0009.09.19Vaxjo1 - 0Linkopings
(0 - 0)
19:3013.09.19Linkopings0 - 1Eskilstuna
(0 - 1)
15:0014.09.19Kristianstads5 - 0Kungsbacka Dff
(2 - 0)
14:0015.09.19Pitea4 - 1Vaxjo
(1 - 1)
14:0015.09.19Vittsjo Gik1 - 0Örebrö
(0 - 0)
16:0015.09.19Goteborg0 - 2FC Rosengard
(0 - 0)
16:0015.09.19Djurgardens0 - 0L. Bunkeflo
(0 - 0)
16:0021.09.19L. Bunkeflo - Kristianstads
16:0021.09.19Djurgardens - Goteborg
14:0022.09.19FC Rosengard - Örebrö
16:0022.09.19Pitea - Linkopings
18:0022.09.19Eskilstuna - Vittsjo Gik
20:0023.09.19Vaxjo - Kungsbacka Dff
20:0026.09.19Linkopings - Djurgardens
16:0028.09.19L. Bunkeflo - Vaxjo
16:0028.09.19Kungsbacka Dff - FC Rosengard
14:0029.09.19Goteborg - Vittsjo Gik
15:0029.09.19Kristianstads - Pitea
18:0029.09.19Örebrö - Eskilstuna
İsveçİsveç: İsveç Kupası, Kadınlar, Elemeler
20:0017.09.19Gauthiod0 - 4Kungsbacka Dff
(0 - 3)
18:3018.09.19Dosjobro IF0 - 5FC Rosengard
(0 - 1)
19:0018.09.19Lidkopings0 - 4Goteborg
(0 - 1)
19:3018.09.19Kalmar0 - 1Linkopings
(0 - 1)
19:4518.09.19Jitex0 - 1Vittsjo Gik
(0 - 1)
20:0018.09.19Kvarnsvedens1 - 3IK Uppsala
(0 - 3)
20:0018.09.19Asarums IF FK3 - 4Vaxjo
(0 - 2)
20:0018.09.19Rik Karlskoga0 - 1Mallbackens
(0 - 1)
20:0018.09.19Tyresö FF2 - 3AIK
(2 - 1)
20:0018.09.19IS Halmia1 - 3L. Bunkeflo
(1 - 0)
20:0018.09.19Brommapojkarna0 - 1Djurgardens
(0 - 1)
20:0018.09.19Moron BK1 - 2Pitea
(1 - 1)
20:0018.09.19Vasteras1 - 4Örebrö
(0 - 2)
20:3018.09.19Goteborgs Dff1 - 5Kristianstads
(0 - 1)
20:3018.09.19Kovlands IF2 - 6Umea
(1 - 1)
21:0018.09.19Alvsjo0 - 2Eskilstuna
(0 - 0)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya