Laboom

Futbol » Romanya

RomanyaRomanya: Romanya 1. Ligi
18:0004.10.19FC Botosani1 - 1Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
(0 - 0)
20:3004.10.19Universitatea Craiova 1948 CS1 - 1CSM Politehnica Iasi
(0 - 0)
14:3005.10.19Gaz Metan Medias2 - 1Acs FC Academica Clinceni
(0 - 0)
20:3005.10.19FCSB1 - 1FC Dinamo Bükreş 1948
(1 - 1)
20:3006.10.19FC Viitorul Constanta3 - 1FC CFR 1907 Cluj
(2 - 0)
18:0007.10.19FC Voluntari0 - 1FC Chindia Targoviste
(0 - 1)
20:3007.10.19FC Astra Ploieşti0 - 0Hermannstadt
(0 - 0)
18:0018.10.19Hermannstadt0 - 0FC Voluntari
(0 - 0)
20:3018.10.19FC Dinamo Bükreş 19482 - 0Gaz Metan Medias
(1 - 0)
20:3019.10.19FC CFR 1907 Cluj2 - 0Universitatea Craiova 1948 CS
(0 - 0)
15:3020.10.19Acs FC Academica Clinceni0 - 0FC Viitorul Constanta
(0 - 0)
17:4520.10.19Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe2 - 3FC Astra Ploieşti
(1 - 2)
20:3020.10.19FC Chindia Targoviste1 - 2FCSB
(1 - 1)
20:3021.10.19CSM Politehnica Iasi - FC Botosani
20:3025.10.19Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Voluntari
17:3026.10.19FC Chindia Targoviste - Gaz Metan Medias
20:3026.10.19Hermannstadt - FCSB
16:0027.10.19Acs FC Academica Clinceni - Universitatea Craiova 1948 CS
18:3027.10.19FC Botosani - FC Astra Ploieşti
21:3027.10.19FC Dinamo Bükreş 1948 - FC Viitorul Constanta
21:3028.10.19CSM Politehnica Iasi - FC CFR 1907 Cluj
RomanyaRomanya: Romanya Kupası
19:1529.10.19CS Mioveni - Hermannstadt
22:0029.10.19U. Cluj - FCSB
15:3030.10.19Acs FC Academica Clinceni - FC Botosani
18:0030.10.19Sanatate Cluj - Petrolul Ploiesti
20:3030.10.19Acs Foresta Suceava - FC Dinamo Bükreş 1948
15:3031.10.19Metalul Buzau - CSM Politehnica Iasi
19:1531.10.19Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Astra Ploieşti
22:0031.10.19FC Voluntari - Universitatea Craiova 1948 CS
RomanyaRomanya: Romanya 2. Ligi
17:4501.10.19Petrolul Ploiesti0 - 0CS Mioveni
(0 - 0)
11:0005.10.19CS Concordia Chiajna1 - 1FC Metaloglobus Bucuresti
(0 - 0)
11:0005.10.19CS Mioveni3 - 0FK Csikszereda Miercurea Ciuc
(2 - 0)
11:0005.10.19Daco-Getica2 - 3AFC Dunarea 2005 Calarasi
(1 - 1)
11:0005.10.19Farul Constanta1 - 0Sportul Snagov
(0 - 0)
11:0005.10.19Resita1 - 7Viitorul Pandurii
(1 - 3)
12:0005.10.19Pandurii Jiu0 - 1Petrolul Ploiesti
(0 - 0)
14:0005.10.19Pol. Timisoara3 - 0Champions FC Arges
(1 - 0)
13:0006.10.19U. Cluj1 - 1FC Ripensia Timisoara
(0 - 1)
19:3008.10.19AFC Turris-Oltul Turnu Magurele2 - 1Gloria Buzau
(0 - 0)
11:0012.10.19Gloria BuzauİptalPol. Timisoara
11:0012.10.19Viitorul Pandurii2 - 1Farul Constanta
(1 - 1)
11:0012.10.19FC Ripensia Timisoara0 - 5CS Mioveni
(0 - 4)
13:3012.10.19FC Metaloglobus Bucuresti1 - 0AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
(0 - 0)
14:0012.10.19AFC Dunarea 2005 CalarasiİptalRapid 1923
14:0012.10.19Champions FC ArgesİptalResita
14:0012.10.19Uta AradİptalCS Concordia Chiajna
14:3013.10.19Sportul Snagov1 - 1U. Cluj
(0 - 0)
17:0013.10.19FK Csikszereda Miercurea Ciuc2 - 2Pandurii Jiu
(2 - 0)
19:3013.10.19Petrolul Ploiesti3 - 0Daco-Getica
(2 - 0)
15:0016.10.19Pol. Timisoara1 - 1FC Metaloglobus Bucuresti
(1 - 1)
15:0016.10.19CS Concordia Chiajna1 - 0AFC Dunarea 2005 Calarasi
(0 - 0)
15:0016.10.19Pandurii Jiu0 - 0FC Ripensia Timisoara
(0 - 0)
15:0016.10.19Farul Constanta3 - 2U. Cluj
(2 - 1)
15:0016.10.19CS Mioveni2 - 1Sportul Snagov
(0 - 0)
15:0016.10.19Viitorul Pandurii2 - 1Champions FC Arges
(1 - 0)
15:0016.10.19Daco-Getica0 - 1FK Csikszereda Miercurea Ciuc
(0 - 1)
15:0016.10.19Resita2 - 1Gloria Buzau
(1 - 0)
16:0016.10.19Rapid 19231 - 0Petrolul Ploiesti
(0 - 0)
19:3016.10.19AFC Turris-Oltul Turnu Magurele1 - 1Uta Arad
(0 - 0)
11:0019.10.19Gloria Buzau0 - 0Viitorul Pandurii
(0 - 0)
11:0019.10.19AFC Dunarea 2005 Calarasi3 - 2AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
(3 - 0)
11:0019.10.19Sportul Snagov3 - 2Pandurii Jiu
(2 - 1)
11:0019.10.19FC Metaloglobus Bucuresti1 - 0Resita
(0 - 0)
11:3019.10.19Petrolul Ploiesti3 - 0CS Concordia Chiajna
(0 - 0)
16:0019.10.19FK Csikszereda Miercurea Ciuc1 - 0Rapid 1923
(0 - 0)
11:0020.10.19FC Ripensia Timisoara7 - 2Daco-Getica
(2 - 1)
11:0020.10.19Uta Arad1 - 0Pol. Timisoara
(0 - 0)
11:3020.10.19U. Cluj2 - 2CS Mioveni
(0 - 1)
18:0021.10.19Champions FC Arges - Farul Constanta
18:0025.10.19Pandurii Jiu - U. Cluj
11:0026.10.19Viitorul Pandurii - FC Metaloglobus Bucuresti
11:0026.10.19Daco-Getica - Sportul Snagov
11:0026.10.19CS Concordia Chiajna - FK Csikszereda Miercurea Ciuc
11:0026.10.19Rapid 1923 - FC Ripensia Timisoara
11:0026.10.19Farul Constanta - CS Mioveni
11:0026.10.19Pol. Timisoara - AFC Dunarea 2005 Calarasi
13:3027.10.19Resita - Uta Arad
18:0028.10.19Champions FC Arges - Gloria Buzau