Laboom

Futbol » Portekiz

PortekizPortekiz: Premier Lig
21:0002.11.19Sl Benfica2 - 0Rio Ave
(1 - 0)
23:3002.11.19Moreirense1 - 1Vitoria Guimaraes
(0 - 0)
18:0003.11.19Gil Vicente2 - 0Maritimo Madeira
(0 - 0)
20:3003.11.19CD Tondela1 - 0Sporting
(0 - 0)
23:0003.11.19Porto1 - 0Aves
(1 - 0)
23:1503.11.19Sporting Braga2 - 2Famalicao
(0 - 0)
22:0004.11.19Belenenses1 - 0Pacos Ferreira
(0 - 0)
00:0005.11.19Portimonense1 - 1Santa Clara
(1 - 0)
00:0005.11.19Vitoria1 - 0Boavista FC
(0 - 0)
23:3008.11.19Aves1 - 2Gil Vicente
(1 - 2)
18:3009.11.19Rio Ave1 - 0Vitoria
(1 - 0)
21:0009.11.19Santa Clara1 - 2Sl Benfica
(1 - 0)
23:3009.11.19Famalicao3 - 3Moreirense
(2 - 0)
18:0010.11.19Pacos Ferreira1 - 0CD Tondela
(1 - 0)
18:0010.11.19Maritimo Madeira1 - 1Portimonense
(0 - 1)
21:3010.11.19Sporting2 - 0Belenenses
(0 - 0)
23:0010.11.19Vitoria Guimaraes0 - 2Sporting Braga
(0 - 1)
00:0011.11.19Boavista FC0 - 1Porto
(0 - 1)
23:3029.11.19Santa Clara - Boavista FC
18:3030.11.19Moreirense - Aves
21:0030.11.19Sl Benfica - Maritimo Madeira
23:3030.11.19Portimonense - Famalicao
PortekizPortekiz: Portekiz 1. Ligi
14:0002.11.19Espinho0 - 0Penafiel
(0 - 0)
18:0002.11.19Casa Pia3 - 2Vilafranquense
(0 - 2)
14:1503.11.19Sporting Farense2 - 1Mafra
(1 - 0)
14:1503.11.19FC Porto B1 - 3Leixoes
(1 - 2)
18:0003.11.19SL Benfica B1 - 3Chaves
(1 - 0)
18:0003.11.19Estoril Praia3 - 1Academico de Viseu
(2 - 0)
18:0003.11.19Oliveirense2 - 0Cova Piedade
(0 - 0)
18:0003.11.19Feirense1 - 1Nacional
(0 - 0)
20:1503.11.19Varzim2 - 1Academica
(2 - 1)
14:0009.11.19Mafra3 - 1FC Porto B
(2 - 0)
18:0009.11.19Academica1 - 2Sporting Farense
(1 - 1)
20:1509.11.19Leixoes3 - 2Oliveirense
(1 - 1)
20:1509.11.19Feirense1 - 2Varzim
(0 - 2)
14:1510.11.19Penafiel1 - 1SL Benfica B
(1 - 1)
18:0010.11.19Nacional1 - 0Espinho
(1 - 0)
18:0010.11.19Academico de Viseu0 - 2Vilafranquense
(0 - 1)
18:0010.11.19Cova Piedade0 - 2Estoril Praia
(0 - 0)
20:1510.11.19Chaves2 - 0Casa Pia
(0 - 0)
18:0016.11.19Varzim1 - 3Sporting Farense
(1 - 3)
20:1516.11.19Penafiel0 - 0Feirense
(0 - 0)
14:1517.11.19Mafra2 - 2Espinho
(1 - 2)
20:0029.11.19Espinho - Feirense
14:0030.11.19Sporting Farense - Chaves
18:0030.11.19Vilafranquense - Academica
20:1530.11.19Varzim - Penafiel
20:1530.11.19Estoril Praia - Leixoes
PortekizPortekiz: Portekiz Kupası
20:1522.11.19Leixoes - Santa Clara
23:4522.11.19Varzim - Loures
17:0023.11.19Sertanense - Sporting Farense
18:0023.11.19Academico de Viseu - Feirense
18:0023.11.19Espinho - Arouca
19:4523.11.19Famalicao - Academica
21:3023.11.19Sporting Braga - Gil Vicente
23:4523.11.19Vizela - Sl Benfica
18:0024.11.19Moreirense - Mafra
18:0024.11.19Salgadas - Canelas 2010
18:0024.11.19Sintra Football - AC Marinhense
18:0024.11.19Anadia - Beira Mar
18:0024.11.19Pacos Ferreira - AD Sanjoanense
18:3024.11.19Rio Ave - Alverca
20:3024.11.19Porto - Vitoria
23:0024.11.19Chaves - Belenenses
PortekizPortekiz: Lig Kupası, D Grubu
18:0016.11.19Casa Pia0 - 1Chaves
(0 - 1)
PortekizPortekiz: Portekiz Şampiyonası, 2. Lig, A Grubu
18:0002.11.19Berco SC1 - 1Gd Chaves B
18:0002.11.19Sporting Braga B2 - 0Braganca
17:0003.11.19SC Maria Fonte4 - 0CDC Montalegre
18:0003.11.19Vizela6 - 1CD Cerveira
18:0003.11.19Vitoria Guimaraes B1 - 1Oliveirense
18:0003.11.19Salgadas0 - 0Camara de Lobos
18:0003.11.19SC Mirandela0 - 1Merelinense
18:0003.11.19AD Fafe3 - 1CF Uniao Madeira
19:0003.11.19CS Maritimo Madeira B1 - 0Ar Sao Martinho
18:0009.11.19CF Uniao Madeira1 - 3Berco SC
18:0009.11.19Oliveirense2 - 2Gd Chaves B
18:0010.11.19Braganca1 - 2Vizela
18:0010.11.19Merelinense3 - 0Salgadas
18:0010.11.19CD Cerveira1 - 0Vitoria Guimaraes B
18:0010.11.19CDC Montalegre3 - 3CS Maritimo Madeira B
18:0010.11.19SC Mirandela0 - 1SC Maria Fonte
18:0010.11.19Ar Sao Martinho2 - 4Sporting Braga B
19:0010.11.19Camara de Lobos0 - 2AD Fafe
18:0016.11.19Vizela0 - 0Ar Sao Martinho
18:0016.11.19Berco SC2 - 1Oliveirense
18:0016.11.19Vitoria Guimaraes B3 - 0CF Uniao Madeira
18:0017.11.19Sporting Braga B1 - 0SC Mirandela
18:0017.11.19CS Maritimo Madeira B1 - 1Merelinense
18:0017.11.19Gd Chaves B0 - 0Braganca
18:0017.11.19AD Fafe2 - 0CD Cerveira
18:0017.11.19Salgadas1 - 0CDC Montalegre
18:0017.11.19SC Maria Fonte7 - 0Camara de Lobos
19:0023.11.19Camara de Lobos - CF Uniao Madeira
18:0030.11.19Oliveirense - AD Fafe
PortekizPortekiz: Portekiz Şampiyonası, 2. Lig, B Grubu
23:3001.11.19FC Felgueiras 19323 - 2SC Vila Real
18:0003.11.19Gondomar4 - 3FC Pedras Rubras
18:0003.11.19Uniao SC Paredes0 - 2AD Sanjoanense
18:0003.11.19Amarante1 - 1AD Castro Daire
18:0003.11.19Lusitania Lourosa4 - 1Ginasio Figueirense
18:0003.11.19Arouca3 - 0Leca FC
18:0003.11.19Canelas 20100 - 0Lusit.vildemoinhos
18:0003.11.19Valadares Gaia FC0 - 3Espinho
00:0004.11.19Trofense0 - 2SC Coimbroes
16:4510.11.19Lusit.vildemoinhos0 - 2Lusitania Lourosa
18:0010.11.19SC Vila Real1 - 2Uniao SC Paredes
18:0010.11.19Leca FC2 - 1Gondomar
18:0010.11.19SC Coimbroes1 - 0Canelas 2010
18:0010.11.19AD Sanjoanense2 - 1FC Pedras Rubras
18:0010.11.19Ginasio Figueirense1 - 3FC Felgueiras 1932
18:0010.11.19Espinho0 - 0Amarante
18:0010.11.19Valadares Gaia FC1 - 4Trofense
18:0010.11.19AD Castro Daire2 - 0Arouca
18:0017.11.19FC Felgueiras 19324 - 0Lusit.vildemoinhos
18:0017.11.19FC Pedras Rubras2 - 0Ginasio Figueirense
18:0017.11.19Gondomar3 - 0AD Sanjoanense
18:0017.11.19Canelas 20102 - 2Espinho
18:0017.11.19Lusitania Lourosa5 - 0Valadares Gaia FC
18:0017.11.19Arouca1 - 0SC Vila Real
18:0017.11.19Trofense0 - 0AD Castro Daire
18:0017.11.19Amarante0 - 1SC Coimbroes
18:0017.11.19Uniao SC Paredes2 - 2Leca FC
PortekizPortekiz: Portekiz Şampiyonası, 2. Lig, C Grubu
23:0002.11.19AC Marinhense4 - 3Beira Mar
15:0003.11.19Praiense2 - 1Benfica Castelo Branco
18:0003.11.19Arc Oleiros1 - 1De Fatima
18:0003.11.19Clube Condeixa0 - 0Uniao Leiria
18:0003.11.19Torreense1 - 3Agueda
18:0003.11.19Vitoria Sernache1 - 2Caldas
18:0003.11.19Sertanense1 - 0Santarem
18:0003.11.19Oliveira Hospital0 - 0Anadia
18:0003.11.19SC Ideal2 - 0Gd Fontinhas
18:0009.11.19Santarem1 - 0SC Ideal
22:3009.11.19Agueda1 - 3AC Marinhense
18:0010.11.19De Fatima2 - 0Oliveira Hospital
18:0010.11.19Caldas0 - 0Arc Oleiros
18:4510.11.19Beira Mar2 - 1Anadia
19:0010.11.19Gd Fontinhas1 - 0Torreense
19:0010.11.19Praiense2 - 0Clube Condeixa
21:0010.11.19Uniao Leiria1 - 1Sertanense
15:0013.11.19SC Ideal2 - 3Anadia
23:1515.11.19AC Marinhense1 - 0De Fatima
14:0017.11.19Anadia1 - 1Gd Fontinhas
18:0017.11.19Clube Condeixa2 - 2Caldas
18:0017.11.19Sertanense1 - 0Benfica Castelo Branco
18:0017.11.19Arc Oleiros1 - 0Agueda
18:0017.11.19Vitoria Sernache1 - 1Uniao Leiria
18:0017.11.19Oliveira Hospital2 - 2Beira Mar
18:0017.11.19Torreense1 - 1Santarem
19:0017.11.19SC Ideal1 - 3Praiense
18:0023.11.19Benfica Castelo Branco - Vitoria Sernache
18:0024.11.19Clube Condeixa - Arc Oleiros
PortekizPortekiz: Portekiz Şampiyonası, 2. Lig, D Grubu
18:0003.11.19Loures2 - 1Lusitano
18:0003.11.19Sintrense1 - 2Alverca
18:0003.11.19Armacenenses0 - 2Co Do Montijo
18:0003.11.19Clube Oriental De Lisboa2 - 2Sintra Football
18:0003.11.19Real Massama5 - 1Esperanca
18:0003.11.19Mineiro2 - 1Louletano
18:0003.11.19Pinhalnovense3 - 1Sacavenense
18:0003.11.19Olhanense5 - 0Barreiro
18:0003.11.191 Dezembro0 - 1Amora FC
22:0008.11.19Alverca0 - 2Real Massama
16:3009.11.19Sintra Football0 - 1Sintrense
14:0010.11.19Amora FC0 - 1Pinhalnovense
18:0010.11.19Lusitano1 - 1Clube Oriental De Lisboa
18:0010.11.191 Dezembro1 - 2Olhanense
18:0010.11.19Co Do Montijo1 - 4Louletano
18:0010.11.19Esperanca0 - 0Mineiro
18:0010.11.19Barreiro0 - 1Loures
18:0010.11.19Sacavenense0 - 2Armacenenses
14:3016.11.19Esperanca1 - 1Louletano
18:0016.11.19Loures2 - 1Amora FC
18:0017.11.19Clube Oriental De Lisboa2 - 01 Dezembro
18:0017.11.19Armacenenses1 - 3Alverca
18:0017.11.19Sintrense1 - 0Lusitano
18:0017.11.19Real Massama4 - 1Co Do Montijo
18:0017.11.19Mineiro1 - 0Sintra Football
18:0017.11.19Olhanense1 - 0Sacavenense
18:0024.11.19Pinhalnovense - Barreiro
PortekizPortekiz: U19 Şampiyonası, 1. Aşama, Güney Grubu
17:0002.11.19Futebol Clube Alverca1 - 4SL Benfica
18:0002.11.19Vilafranquense1 - 5Belenenses
18:0002.11.19Estoril Praia4 - 1Coimbra
18:0002.11.19Tondela2 - 0Amora FC
18:0002.11.19Setubal2 - 2Sacavenense
22:0002.11.19Sporting9 - 0Uniao de Leiria
18:0009.11.19Tondela1 - 2Sacavenense
18:0009.11.19Setubal0 - 2SL Benfica
18:0009.11.19Futebol Clube Alverca1 - 2Belenenses
18:0009.11.19Vilafranquense0 - 6Sporting
18:0009.11.19Estoril Praia2 - 1Amora FC
19:0009.11.19Coimbra5 - 0Uniao de Leiria
14:0023.11.19Sporting - Futebol Clube Alverca
18:0023.11.19Amora FC - Coimbra
18:0023.11.19Uniao de Leiria - Vilafranquense
18:0023.11.19Belenenses - Setubal
18:0023.11.19Sacavenense - Estoril Praia
14:0024.11.19SL Benfica - Tondela
13:4530.11.19Estoril Praia - SL Benfica
18:0030.11.19Futebol Clube Alverca - Vilafranquense
18:0030.11.19Setubal - Sporting
18:0030.11.19Coimbra - Sacavenense
18:0030.11.19Tondela - Belenenses
18:0030.11.19Amora FC - Uniao de Leiria
PortekizPortekiz: U19 Şampiyonası, 1. Aşama, Kuzey Grubu
18:0002.11.19CD Aves2 - 1V. Guimaraes
18:0002.11.19Rio Ave0 - 0FC Famalicao
18:0002.11.19Porto3 - 0Pacos Ferreira
18:0002.11.19Vizela0 - 1Gil Vicente
19:0002.11.19Nacional Madeira1 - 1Leixoes
14:4503.11.19FEI0 - 6Braga
14:3009.11.19Pacos FerreiraİptalBraga
18:0009.11.19Porto0 - 2V. Guimaraes
18:0009.11.19Vizela2 - 0Leixoes
18:0009.11.19Nacional Madeira2 - 2FEI
18:0009.11.19CD Aves2 - 2FC Famalicao
18:0010.11.19Rio Ave2 - 1Gil Vicente
18:0016.11.19Pacos Ferreira1 - 2Braga
18:0016.11.19FEI1 - 3Nacional Madeira
14:4523.11.19FC Famalicao - Porto
17:0023.11.19V. Guimaraes - Pacos Ferreira
18:0023.11.19Leixoes - Rio Ave
18:0023.11.19Gil Vicente - CD Aves
18:0023.11.19FEI - Vizela
18:0023.11.19Braga - Nacional Madeira
17:0030.11.19V. Guimaraes - Braga
18:0030.11.19CD Aves - Leixoes
18:0030.11.19Vizela - Nacional Madeira
18:0030.11.19Rio Ave - FEI
18:0030.11.19Pacos Ferreira - FC Famalicao
PortekizPortekiz: U23 Şampiyonası, 1.Etap
18:0001.11.19Vitoria Guimaraes2 - 1Sporting Braga
14:0002.11.19CD Aves3 - 0Vitoria Setubal
14:0002.11.19Sporting Cp0 - 2Academica Coimbra
14:0002.11.19CS Maritimo2 - 2CD Cova Da Piedade
14:0002.11.19Portimonense1 - 3Benfica
14:4502.11.19Rio Ave2 - 1CF Belenenses
14:4504.11.19FC Famalicao1 - 1Estoril Praia
18:0004.11.19Leixoes SC1 - 1CD Feirense
14:0008.11.19Academica Coimbra0 - 0CS Maritimo
17:0008.11.19CF Belenenses1 - 0Vitoria Guimaraes
14:0009.11.19Vitoria Setubal1 - 2Sporting Cp
14:0009.11.19Benfica1 - 1Leixoes SC
14:0009.11.19CD Feirense1 - 1Rio Ave
14:0009.11.19Estoril Praia4 - 1Portimonense
18:3009.11.19Sporting Braga2 - 1CD Aves
14:0010.11.19FC Famalicao2 - 2CD Cova Da Piedade
18:0015.11.19CF Belenenses2 - 1Leixoes SC
14:0016.11.19CD Cova Da Piedade0 - 0Sporting Braga
18:0021.11.19CD Cova Da Piedade3 - 4Portimonense
14:0022.11.19CD Aves - Vitoria Guimaraes
17:0022.11.19Estoril Praia - Leixoes SC
18:0022.11.19CD Feirense - CF Belenenses
14:0023.11.19Academica Coimbra - FC Famalicao
14:0023.11.19Benfica - Rio Ave
14:0023.11.19Sporting Braga - Sporting Cp
14:0023.11.19Vitoria Setubal - CS Maritimo
15:3028.11.19CS Maritimo - Sporting Braga
17:0029.11.19FC Famalicao - Vitoria Setubal
18:0029.11.19Rio Ave - Estoril Praia
18:0029.11.19Leixoes SC - CD Cova Da Piedade
14:0030.11.19Portimonense - Academica Coimbra
14:0030.11.19CF Belenenses - Benfica
14:0030.11.19Sporting Cp - CD Aves
18:0030.11.19Vitoria Guimaraes - CD Feirense
PortekizPortekiz: Ulusal Futbol Ligi, Kadınlar
18:0002.11.19AD Ovarense3 - 4CF Benfica
18:0002.11.19Sporting Cp4 - 0CS Maritimo Madeira
18:0002.11.19Sl Benfica10 - 0Rec Cadima
18:0002.11.19SC Braga7 - 0Valadares Gaia
18:0003.11.19CA Ouriense1 - 1Estoril Praia
18:0003.11.19Gdc A Dos Francos1 - 11Clube Albergaria
14:0017.11.19CF Benfica1 - 2Sl Benfica
18:0017.11.19CA Ouriense0 - 4SC Braga
18:0017.11.19Rec Cadima0 - 8Sporting Cp
18:0017.11.19Valadares Gaia4 - 0Gdc A Dos Francos
18:0017.11.19Clube Albergaria1 - 1AD Ovarense
18:0017.11.19Estoril Praia2 - 0CS Maritimo Madeira
18:0023.11.19AD Ovarense - Valadares Gaia
17:0024.11.19Sporting Cp - CF Benfica
18:0024.11.19CS Maritimo Madeira - Rec Cadima
18:0024.11.19SC Braga - Estoril Praia
18:0024.11.19Sl Benfica - Clube Albergaria
18:0024.11.19Gdc A Dos Francos - CA Ouriense
17:4530.11.19Clube Albergaria - Sporting Cp
18:0030.11.19Valadares Gaia - Sl Benfica