Laboom

Futbol » İspanya Amatör

İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 1. Grup
13:0001.09.19Silva SD1 - 0Racing Club Villalbes
13:0001.09.19CD Lugo B2 - 0CD Pontellas
13:0001.09.19RC Deportivo2 - 0Ourense CF
19:0001.09.19Bergantinos CF0 - 0CD Arenteiro
19:3001.09.19CD Barco0 - 2Alondras CF
19:3001.09.19CD AS Pontes2 - 3Csd Arzua
20:0001.09.19Compostela3 - 0UD Somozas
20:0001.09.19Rapido de Bouzas0 - 1CD Choco
20:0001.09.19UD Ourense2 - 0Arosa SC
20:0001.09.19CD Estradense1 - 0UD Paiosaco
18:0007.09.19Alondras CF0 - 1Bergantinos CF
18:3008.09.19Csd Arzua1 - 1Silva SD
19:0008.09.19Arosa SC0 - 2CD Estradense
19:0008.09.19UD Somozas0 - 2Racing Club Villalbes
19:0008.09.19CD Arenteiro0 - 0RC Deportivo
19:0008.09.19UD Paiosaco0 - 2CD AS Pontes
20:0008.09.19Compostela1 - 0CD Barco
20:0008.09.19CD Choco3 - 2CD Lugo B
20:0008.09.19Ourense CF5 - 1Rapido de Bouzas
20:0008.09.19CD Pontellas1 - 1UD Ourense
13:0015.09.19RC Deportivo4 - 1Alondras CF
13:0015.09.19Silva SD1 - 1UD Paiosaco
19:0015.09.19Bergantinos CF1 - 0Compostela
19:0015.09.19CD Lugo B0 - 1Ourense CF
19:0015.09.19UD Ourense0 - 1CD Choco
19:0015.09.19Racing Club Villalbes4 - 0Csd Arzua
19:0015.09.19CD Barco3 - 0UD Somozas
19:0015.09.19CD AS Pontes3 - 4Arosa SC
20:0015.09.19CD Estradense0 - 0CD Pontellas
20:0015.09.19Rapido de Bouzas3 - 0CD Arenteiro
18:0022.09.19CD Barco - Bergantinos CF
18:0022.09.19CD Arenteiro - CD Lugo B
18:0022.09.19Ourense CF - UD Ourense
18:0022.09.19CD Choco - CD Estradense
18:0022.09.19Compostela - RC Deportivo
18:0022.09.19Alondras CF - Rapido de Bouzas
18:0022.09.19CD Pontellas - CD AS Pontes
19:0022.09.19UD Somozas - Csd Arzua
19:0022.09.19UD Paiosaco - Racing Club Villalbes
19:0022.09.19Arosa SC - Silva SD
18:0029.09.19CD AS Pontes - CD Choco
18:0029.09.19UD Ourense - CD Arenteiro
18:0029.09.19RC Deportivo - CD Barco
18:0029.09.19Csd Arzua - UD Paiosaco
18:0029.09.19Bergantinos CF - UD Somozas
18:0029.09.19CD Lugo B - Alondras CF
18:0029.09.19Silva SD - CD Pontellas
18:0029.09.19CD Estradense - Ourense CF
18:0029.09.19Racing Club Villalbes - Arosa SC
18:0029.09.19Rapido de Bouzas - Compostela
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 2. Grup
13:0001.09.19SD Lenense1 - 1CD Mosconia
13:0001.09.19El San Martin Ra1 - 1Club Siero
13:0001.09.19Condal Club1 - 1Real Aviles CF
13:0001.09.19CD Covadonga1 - 1Gijon Industrial
13:3001.09.19Ceares2 - 1CD Vallobin
19:0001.09.19CD Praviano0 - 2Urraca CF
19:0007.09.19Real Aviles CF0 - 0Caudal Deportivo
19:0007.09.19CD Llanes2 - 3CD Covadonga
19:3007.09.19UD Llanera1 - 0El San Martin Ra
13:0008.09.19CD Colunga2 - 1Urraca CF
13:0008.09.19CD Vallobin2 - 0CD Praviano
17:3008.09.19L Entregu CF3 - 2CD Tuilla
18:3008.09.19Lealtad1 - 0Ceares
19:0008.09.19Club Siero3 - 2SD Lenense
19:0008.09.19CD Mosconia3 - 2Navarro CF
19:0009.09.19Gijon Industrial1 - 3Condal Club
18:0014.09.19Navarro CF0 - 2Club Siero
18:4514.09.19CD Praviano1 - 3Lealtad
13:0015.09.19SD Lenense1 - 1UD Llanera
13:0015.09.19CD Covadonga6 - 0CD Colunga
18:0015.09.19CD Tuilla1 - 0Real Aviles CF
18:0015.09.19Caudal Deportivo5 - 0Gijon Industrial
18:3015.09.19El San Martin Ra2 - 0L Entregu CF
18:3015.09.19Ceares0 - 0CD Mosconia
18:4515.09.19Condal Club0 - 0CD Llanes
19:0015.09.19Urraca CF0 - 0CD Vallobin
18:3021.09.19Real Aviles CF - El San Martin Ra
18:4521.09.19UD Llanera - Navarro CF
19:3021.09.19Club Siero - Ceares
13:0022.09.19Lealtad - Urraca CF
13:0022.09.19Gijon Industrial - CD Tuilla
13:0022.09.19CD Covadonga - Condal Club
18:0022.09.19CD Llanes - Caudal Deportivo
18:0022.09.19CD Colunga - CD Vallobin
18:3022.09.19CD Mosconia - CD Praviano
19:0022.09.19L Entregu CF - SD Lenense
18:0029.09.19CD Tuilla - CD Llanes
18:0029.09.19Ceares - UD Llanera
18:0029.09.19Condal Club - CD Colunga
18:0029.09.19CD Praviano - Club Siero
18:0029.09.19El San Martin Ra - Gijon Industrial
18:0029.09.19Navarro CF - L Entregu CF
18:0029.09.19SD Lenense - Real Aviles CF
18:0029.09.19CD Vallobin - Lealtad
18:0029.09.19Caudal Deportivo - CD Covadonga
18:0029.09.19Urraca CF - CD Mosconia
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 3. Grup
12:3001.09.19UM Escobedo3 - 0Siete Villas
13:0001.09.19Rayo Cantabria3 - 1Atletico Albericia
18:0001.09.19Gimnastica Torrelavega2 - 0CF Vimenor
19:0001.09.19Textil Escudo1 - 2CD Laredo
19:0001.09.19CD Cayon1 - 1CD Tropezon
19:3001.09.19CD Barquereno2 - 0UC Cartes
21:3006.09.19CF Vimenor0 - 1Ribamontan AL Mar
22:0006.09.19CD Tropezon1 - 1CD Barquereno
18:0007.09.19Selaya FC0 - 2Gimnastica Torrelavega
18:0007.09.19UC Cartes2 - 1UD Samano
18:3007.09.19SD Solares Medio Cudeyo1 - 0Rayo Cantabria
19:0007.09.19CD Laredo0 - 0CD Cayon
19:0007.09.19UM Escobedo3 - 0SD Torina
20:0007.09.19Siete Villas0 - 1Atletico Albericia
20:0007.09.19Bezana4 - 0Textil Escudo
18:3008.09.19Guarnizo2 - 0Barreda Balompie
18:4511.09.19Ribamontan AL Mar1 - 0Selaya FC
19:1511.09.19SD Torina1 - 1Siete Villas
19:3011.09.19Barreda Balompie1 - 1UM Escobedo
19:3011.09.19CD Cayon1 - 1Bezana
20:3011.09.19UD Samano3 - 1CD Tropezon
20:3011.09.19Rayo Cantabria2 - 0UC Cartes
21:0011.09.19Atletico Albericia1 - 1SD Solares Medio Cudeyo
21:1511.09.19Gimnastica Torrelavega2 - 1Guarnizo
22:0011.09.19CD Barquereno0 - 2CD Laredo
22:0011.09.19Textil Escudo3 - 0CF Vimenor
17:4514.09.19UM Escobedo1 - 0Gimnastica Torrelavega
18:0014.09.19UC Cartes3 - 2Atletico Albericia
19:0014.09.19CD Laredo3 - 0UD Samano
19:0014.09.19SD Torina1 - 2Barreda Balompie
12:4515.09.19Siete Villas0 - 0SD Solares Medio Cudeyo
18:0015.09.19Selaya FC2 - 1Textil Escudo
18:0015.09.19CD Tropezon2 - 3Rayo Cantabria
18:3015.09.19Guarnizo5 - 1Ribamontan AL Mar
19:0015.09.19CF Vimenor1 - 1CD Cayon
19:3015.09.19Bezana2 - 1CD Barquereno
17:0021.09.19Ribamontan AL Mar - UM Escobedo
17:3021.09.19SD Solares Medio Cudeyo - UC Cartes
18:0021.09.19Atletico Albericia - CD Tropezon
18:0021.09.19Barreda Balompie - Siete Villas
18:3021.09.19UD Samano - Bezana
13:4522.09.19Rayo Cantabria - CD Laredo
18:0022.09.19Gimnastica Torrelavega - SD Torina
18:0022.09.19CD Barquereno - CF Vimenor
18:3022.09.19CD Cayon - Selaya FC
19:0022.09.19Textil Escudo - Guarnizo
18:0029.09.19Selaya FC - CD Barquereno
18:0029.09.19Siete Villas - UC Cartes
18:0029.09.19Bezana - Rayo Cantabria
18:0029.09.19Guarnizo - CD Cayon
18:0029.09.19CD Tropezon - SD Solares Medio Cudeyo
18:0029.09.19Barreda Balompie - Gimnastica Torrelavega
18:0029.09.19UM Escobedo - Textil Escudo
18:0029.09.19CF Vimenor - UD Samano
18:0029.09.19CD Laredo - Atletico Albericia
18:0029.09.19SD Torina - Ribamontan AL Mar
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 4. Grup
12:1501.09.19Santutxu FC4 - 3Real Sociedad C
12:3001.09.19Club Portugalete0 - 0SD Beasain
12:3001.09.19Vitoria0 - 1Pasaia Ke
13:0001.09.19CD Ariznabarra0 - 0Sestao River
19:3001.09.19Deusto1 - 0Basconia
18:0007.09.19Tolosa CF0 - 0Lagun Onak
18:0007.09.19Santurtzi1 - 0CD Ariznabarra
19:0007.09.19SD Beasain0 - 1Santutxu FC
19:0007.09.19SD Balmaseda FC2 - 1Sodupe UC
19:3007.09.19Urduliz Ft0 - 1Deusto
19:3007.09.19Scd Durango2 - 0San Ignacio
20:0007.09.19Sestao River3 - 0JD Somorrostro
12:3008.09.19Basconia1 - 1Club Portugalete
18:3008.09.19Real Sociedad C0 - 0Vitoria
19:0008.09.19Gernika Club1 - 0Pasaia Ke
12:3014.09.19Pasaia Ke2 - 1Real Sociedad C
18:0014.09.19Lagun Onak0 - 0Gernika Club
19:0014.09.19Sodupe UC0 - 1Sestao River
19:0014.09.19San Ignacio1 - 0Tolosa CF
19:0014.09.19Deusto0 - 1SD Balmaseda FC
19:0014.09.19Club Portugalete1 - 0Urduliz Ft
19:0014.09.19Vitoria1 - 0SD Beasain
19:3014.09.19JD Somorrostro1 - 0Santurtzi
12:1515.09.19Santutxu FC1 - 0Basconia
12:3015.09.19CD Ariznabarra3 - 1Scd Durango
20:3018.09.19Tolosa CF2 - 1CD Ariznabarra
20:3018.09.19Basconia1 - 2Vitoria
20:3018.09.19Scd Durango1 - 0JD Somorrostro
20:4518.09.19Gernika Club1 - 0Real Sociedad C
21:0018.09.19Santurtzi2 - 1Sodupe UC
21:0018.09.19Urduliz Ft0 - 2Santutxu FC
21:0018.09.19Lagun Onak2 - 1San Ignacio
21:0018.09.19Sestao River3 - 0Deusto
21:0018.09.19SD Beasain2 - 1Pasaia Ke
21:0018.09.19SD Balmaseda FC0 - 1Club Portugalete
17:3021.09.19Pasaia Ke - Basconia
12:1522.09.19Real Sociedad C - SD Beasain
12:1522.09.19Santutxu FC - SD Balmaseda FC
12:3022.09.19JD Somorrostro - Tolosa CF
12:3022.09.19Club Portugalete - Sestao River
12:3022.09.19Deusto - Santurtzi
12:3022.09.19Sodupe UC - Scd Durango
13:0022.09.19CD Ariznabarra - Lagun Onak
19:0022.09.19San Ignacio - Gernika Club
19:0022.09.19Vitoria - Urduliz Ft
12:1529.09.19Santurtzi - Club Portugalete
18:0029.09.19Gernika Club - SD Beasain
18:0029.09.19Lagun Onak - JD Somorrostro
18:0029.09.19San Ignacio - CD Ariznabarra
18:0029.09.19Scd Durango - Deusto
18:0029.09.19SD Balmaseda FC - Vitoria
18:0029.09.19Tolosa CF - Sodupe UC
18:0029.09.19Basconia - Real Sociedad C
18:0029.09.19Urduliz Ft - Pasaia Ke
19:0029.09.19Sestao River - Santutxu FC
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 5. Grup
19:0001.09.19FC Vilafranca1 - 0CE Europa
19:0001.09.19Figueres0 - 2CE Manresa
19:3001.09.19UE Sants4 - 2CF Peralada
19:3001.09.19UE Castelldefels3 - 0CF Reus Deportiu
20:0001.09.19Vilassar de Mar2 - 2l’Hospitalet
20:0001.09.19FC Cerdanyola Del Valles1 - 0San Cristobal Cp
20:0001.09.19Granollers1 - 1UE Sant Andreu
20:0001.09.19Terrassa3 - 1CE Banyoles
19:0007.09.19Igualada0 - 4UA Horta
19:3007.09.19CE Europa2 - 2Terrassa
20:0007.09.19Pobla de Mafumet1 - 0UE Castelldefels
20:0007.09.19l’Hospitalet4 - 2Figueres
20:4507.09.19San Cristobal Cp2 - 1UE Sants
21:0007.09.19UE Sant Andreu2 - 1Vilassar de Mar
13:0008.09.19CF Reus Deportiu0 - 3FC Vilafranca
13:0008.09.19CE Manresa0 - 1FC Cerdanyola Del Valles
19:0008.09.19CF Peralada0 - 1Santfeliuenc FC
21:3008.09.19CE Banyoles0 - 1Granollers
13:0011.09.19CF Reus Deportiu0 - 3Pobla de Mafumet
13:0011.09.19FC Vilafranca2 - 0Terrassa
13:0011.09.19UA Horta4 - 2CF Peralada
13:1511.09.19UE Sants1 - 0CE Manresa
19:0011.09.19Figueres2 - 2UE Sant Andreu
19:0011.09.19Vilassar de Mar3 - 0CE Banyoles
19:0011.09.19Granollers0 - 0CE Europa
19:3011.09.19FC Cerdanyola Del Valles0 - 1l’Hospitalet
19:3011.09.19UE Castelldefels2 - 1Igualada
20:0011.09.19Santfeliuenc FC1 - 1San Cristobal Cp
13:0015.09.19CE Manresa2 - 0Santfeliuenc FC
13:0015.09.19Igualada3 - 0CF Reus Deportiu
13:0015.09.19San Cristobal Cp2 - 2UA Horta
13:0015.09.19Pobla de Mafumet1 - 0FC Vilafranca
18:3015.09.19CF Peralada1 - 1UE Castelldefels
19:0015.09.19CE Europa2 - 2Vilassar de Mar
19:0015.09.19CE Banyoles1 - 0Figueres
20:0015.09.19l’Hospitalet3 - 0UE Sants
20:0015.09.19Terrassa1 - 0Granollers
20:3015.09.19UE Sant Andreu1 - 1FC Cerdanyola Del Valles
19:0021.09.19Santfeliuenc FC - l’Hospitalet
13:0022.09.19UA Horta - CE Manresa
13:0022.09.19UE Castelldefels - San Cristobal Cp
13:0022.09.19FC Vilafranca - Granollers
13:0022.09.19FC Cerdanyola Del Valles - CE Banyoles
13:0022.09.19CF Reus Deportiu0 - 3CF Peralada
17:3022.09.19Figueres - CE Europa
18:0022.09.19Pobla de Mafumet - Igualada
19:0022.09.19UE Sants - UE Sant Andreu
19:0022.09.19Vilassar de Mar - Terrassa
18:0029.09.19San Cristobal Cp - CF Reus Deportiu
18:0029.09.19CF Peralada - Pobla de Mafumet
18:0029.09.19CE Manresa - UE Castelldefels
18:0029.09.19Terrassa - Figueres
18:0029.09.19CE Europa - FC Cerdanyola Del Valles
18:0029.09.19UE Sant Andreu - Santfeliuenc FC
18:0029.09.19l’Hospitalet - UA Horta
18:0029.09.19CE Banyoles - UE Sants
18:0029.09.19Igualada - FC Vilafranca
18:0029.09.19Granollers - Vilassar de Mar
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 6. Grup
13:0001.09.19Paterna1 - 0Silla
19:0001.09.19CF Villarreal C1 - 0CD Olimpic de Xativa
19:3001.09.19Atletico Saguntino5 - 0UD Beniganim
19:3001.09.19Novelda0 - 3CD Eldense
20:0001.09.19Alcoyano1 - 0Recambios Colon CD
20:0007.09.19CD Eldense2 - 0Acero
20:0007.09.19J. Esp. San Vicente0 - 0Hercules CF B
12:0008.09.19Elche Ilicitano2 - 1Vilamarxant CF
12:3008.09.19Recambios Colon CD3 - 1CD Olimpic de Xativa
12:3008.09.19CF Intercity2 - 2CD Roda
19:1508.09.19Silla0 - 1Novelda
19:1508.09.19Crevillente Deportivo1 - 1CF Villarreal C
20:0008.09.19Alzira1 - 0Paterna
20:0008.09.19UD Beniganim0 - 0Atzeneta UE
20:3008.09.19Alcoyano1 - 0Atletico Saguntino
19:0014.09.19AceroİptalSilla
19:0014.09.19Atletico Saguntino2 - 1Recambios Colon CD
19:3014.09.19Vilamarxant CF1 - 3CF Intercity
20:3014.09.19Hercules CF B3 - 1CD Eldense
13:0015.09.19Paterna0 - 1Elche Ilicitano
13:0015.09.19CF Villarreal C4 - 0J. Esp. San Vicente
18:0015.09.19NoveldaİptalAlzira
18:0015.09.19CD Olimpic de XativaİptalCrevillente Deportivo
18:3015.09.19Atzeneta UE0 - 1Alcoyano
19:0015.09.19CD Roda2 - 1UD Beniganim
19:0021.09.19Atletico Saguntino - Atzeneta UE
19:0021.09.19UD Beniganim - Vilamarxant CF
20:0021.09.19J. Esp. San Vicente - CD Olimpic de Xativa
12:0022.09.19Elche Ilicitano - Novelda
12:3022.09.19CF Intercity - Paterna
12:3022.09.19Recambios Colon CD - Crevillente Deportivo
13:0022.09.19Silla - Hercules CF B
19:0022.09.19CD Eldense - CF Villarreal C
19:0022.09.19Alcoyano - CD Roda
20:0022.09.19Alzira - Acero
18:0029.09.19Atzeneta UE - Recambios Colon CD
18:0029.09.19Paterna - UD Beniganim
18:0029.09.19Hercules CF B - Alzira
18:0029.09.19Crevillente Deportivo - J. Esp. San Vicente
18:0029.09.19CD Roda - Atletico Saguntino
18:0029.09.19CD Olimpic de Xativa - CD Eldense
18:0029.09.19CF Villarreal C - Silla
18:0029.09.19Novelda - CF Intercity
18:0029.09.19Acero - Elche Ilicitano
18:0029.09.19Vilamarxant CF - Alcoyano
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 7. Grup
12:3001.09.19CD San Fernando de Henares1 - 4Rayo Vallecano de Madrid B
12:3001.09.19AD Alcorcon B2 - 2Davt Santa Ana
12:3001.09.19AD Parla2 - 2Leganes B
12:3001.09.19AD Torrejon0 - 0Villaverde S. Andres
12:3001.09.19El Alamo1 - 1Alcala
13:0001.09.19Atletico de Pinto0 - 0Alcobendas Sport
13:0001.09.19CF Pozuelo1 - 2CD Mostoles
19:0001.09.19Navalcarnero2 - 0CF Trival Valderas Alcorcon
19:3001.09.19Ed MORATALAZ0 - 2Carabanchel
12:0008.09.19Leganes B2 - 2AD Alcorcon B
12:3008.09.19AD Union Adarve1 - 1Ed MORATALAZ
12:3008.09.19Alcobendas Sport0 - 0CD San Fernando de Henares
12:3008.09.19Rayo Vallecano de Madrid B0 - 2Navalcarnero
12:3008.09.19Alcala2 - 0AD Torrejon
12:3008.09.19CF Trival Valderas Alcorcon2 - 0El Alamo
12:3008.09.19Carabanchel3 - 0AD Parla
13:0008.09.19CF Pozuelo2 - 1Flat Earth FC
13:0008.09.19Davt Santa Ana1 - 2Atletico de Pinto
13:0008.09.19CD Mostoles4 - 0Villaverde S. Andres
12:3015.09.19Villaverde S. Andres0 - 0Alcala
12:3015.09.19AD Parla0 - 3AD Union Adarve
12:3015.09.19AD Alcorcon B1 - 2Carabanchel
12:3015.09.19El Alamo3 - 2Rayo Vallecano de Madrid B
12:3015.09.19CD San Fernando de Henares6 - 1Davt Santa Ana
12:3015.09.19Ed MORATALAZ1 - 1CF Pozuelo
12:3015.09.19AD Torrejon0 - 1CF Trival Valderas Alcorcon
13:0015.09.19Atletico de Pinto1 - 2Leganes B
19:0015.09.19Flat Earth FC0 - 0CD Mostoles
19:0015.09.19Navalcarnero2 - 1Alcobendas Sport
12:3022.09.19Alcobendas Sport - El Alamo
12:3022.09.19CF Trival Valderas Alcorcon - Villaverde S. Andres
12:3022.09.19AD Union Adarve - AD Alcorcon B
12:3022.09.19Carabanchel - Atletico de Pinto
12:3022.09.19Rayo Vallecano de Madrid B - AD Torrejon
13:0022.09.19Davt Santa Ana - Navalcarnero
13:0022.09.19CF Pozuelo - AD Parla
13:0022.09.19CD Mostoles - Alcala
14:0022.09.19Leganes B - CD San Fernando de Henares
18:0022.09.19Flat Earth FC - Ed MORATALAZ
12:3029.09.19AD Alcorcon B - CF Pozuelo
12:3029.09.19Villaverde S. Andres - Rayo Vallecano de Madrid B
12:3029.09.19AD Parla - Flat Earth FC
13:0029.09.19Atletico de Pinto - AD Union Adarve
18:0029.09.19AD Torrejon - Alcobendas Sport
18:0029.09.19Alcala - CF Trival Valderas Alcorcon
18:0029.09.19CD San Fernando de Henares - Carabanchel
18:0029.09.19Ed MORATALAZ - CD Mostoles
18:0029.09.19El Alamo - Davt Santa Ana
18:0029.09.19Navalcarnero - Leganes B
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 8. Grup
13:1501.09.19Real Burgos0 - 2Numancia B
18:3001.09.19Atletico Bembibre0 - 2La Baneza CF
19:0001.09.19Gimnastica Segoviana3 - 1CD Mirandes B
19:0001.09.19Atletico Tordesillas2 - 0CD Bupolsa
19:0001.09.19SD Almazan1 - 3CD Virgen Del Camino
19:0001.09.19CD Becerril1 - 3Atletico Astorga
19:0001.09.19Salamanca CF Uds B3 - 1CD La Granja
18:0007.09.19Real Avila CF1 - 0CD Becerril
18:3007.09.19CD Virgen Del Camino2 - 1Gimnastica Segoviana
18:3007.09.19Numancia B4 - 0Jupiter Leones
19:0007.09.19CD Mirandes B0 - 2Burgos Promesas
19:3007.09.19CD La Granja1 - 1SD Almazan
20:1507.09.19UD Santa Marta2 - 1Atletico Tordesillas
21:0007.09.19Zamora2 - 0Real Burgos
18:0008.09.19CD Cristo Atletico3 - 0Atletico Bembibre
19:0008.09.19CD Bupolsa0 - 1Salamanca CF Uds B
19:0008.09.19La Baneza CF0 - 4Arandina CF
19:1511.09.19Real Burgos2 - 2CD Mirandes B
19:3011.09.19Jupiter Leones1 - 2Zamora
20:3011.09.19Atletico Tordesillas2 - 3La Baneza CF
20:3011.09.19CD Becerril1 - 4Numancia B
21:0011.09.19Atletico Astorga4 - 2Real Avila CF
21:0011.09.19Salamanca CF Uds B2 - 0UD Santa Marta
21:0011.09.19SD Almazan0 - 0CD Bupolsa
21:0011.09.19Burgos Promesas3 - 1CD Virgen Del Camino
21:1511.09.19Arandina CF2 - 0CD Cristo Atletico
21:3011.09.19Gimnastica Segoviana4 - 0CD La Granja
18:3014.09.19CD Virgen Del Camino0 - 2Real Burgos
20:0014.09.19Atletico Bembibre2 - 1Arandina CF
18:0015.09.19CD Bupolsa0 - 2Gimnastica Segoviana
18:0015.09.19Numancia B2 - 0Atletico Astorga
18:0015.09.19CD Cristo Atletico2 - 2Atletico Tordesillas
18:3015.09.19CD Mirandes B2 - 4Jupiter Leones
19:0015.09.19La Baneza CF0 - 5Salamanca CF Uds B
19:0015.09.19UD Santa Marta0 - 2SD Almazan
19:0015.09.19CD La Granja0 - 1Burgos Promesas
19:3015.09.19Zamora1 - 0CD Becerril
18:0021.09.19Salamanca CF Uds B - CD Cristo Atletico
19:0021.09.19Jupiter Leones - CD Virgen Del Camino
13:1522.09.19Real Burgos - CD La Granja
18:0022.09.19Real Avila CF - Numancia B
18:0022.09.19CD Becerril - CD Mirandes B
18:0022.09.19Atletico Tordesillas - Atletico Bembibre
19:0022.09.19Gimnastica Segoviana - UD Santa Marta
19:0022.09.19Burgos Promesas - CD Bupolsa
19:0022.09.19SD Almazan - La Baneza CF
19:0022.09.19Atletico Astorga - Zamora
18:3028.09.19UD Santa Marta - Burgos Promesas
18:0029.09.19CD La Granja - Jupiter Leones
18:0029.09.19CD Mirandes B - Atletico Astorga
18:0029.09.19CD Bupolsa - Real Burgos
18:0029.09.19Atletico Bembibre - Salamanca CF Uds B
18:0029.09.19La Baneza CF - Gimnastica Segoviana
18:0029.09.19Zamora - Real Avila CF
18:0029.09.19CD Cristo Atletico - SD Almazan
18:0029.09.19Arandina CF - Atletico Tordesillas
18:0029.09.19CD Virgen Del Camino - CD Becerril
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 9. Grup
13:0001.09.19Atletico Malagueno2 - 0Atletico de Porcuna CF
19:4501.09.19Motril2 - 1Real Jaen
20:0001.09.19Velez CF2 - 1El Ejido 2012
20:0001.09.19ATL Mancha Real1 - 2Alhaurin de la Torres CF
20:0001.09.19UD Almeria B4 - 0CD Loja
20:0001.09.19CD Torreperogil3 - 1Udc Torredonjimeno
20:0001.09.19CD Huetor Tajar1 - 2Club Polideportivo Almeria
21:0001.09.19Huetor Vega0 - 3Maracena
12:0008.09.19CD Melilla1 - 3Motril
13:0008.09.19CD Loja3 - 2Huetor Vega
19:3008.09.19Real Jaen3 - 1UD Almeria B
19:4508.09.19Maracena1 - 3CD El Palo
20:0008.09.19Antequera1 - 2CD Torreperogil
20:0008.09.19Linares5 - 0Alhaurin de la Torres CF
20:0008.09.19El Ejido 20123 - 3CD Huetor Tajar
20:0008.09.19Club Polideportivo Almeria1 - 1Atletico Malagueno
20:3008.09.19Atletico de Porcuna CF0 - 1ATL Mancha Real
21:0008.09.19Udc Torredonjimeno5 - 2Velez CF
14:0014.09.19UD Almeria B4 - 0CD Melilla
13:0015.09.19Alhaurin de la Torres CF1 - 1Atletico de Porcuna CF
13:0015.09.19ATL Mancha Real1 - 1Club Polideportivo Almeria
13:0015.09.19Velez CF1 - 4Antequera
13:0015.09.19Atletico Malagueno3 - 3El Ejido 2012
13:0015.09.19Huetor Vega0 - 2Real Jaen
19:3015.09.19CD Huetor Tajar0 - 0Udc Torredonjimeno
20:0015.09.19CD Torreperogil1 - 0Maracena
20:0015.09.19CD El Palo4 - 2CD Loja
20:0015.09.19Motril1 - 2Linares
13:0022.09.19Club Polideportivo Almeria - Alhaurin de la Torres CF
14:0022.09.19CD Melilla - Huetor Vega
18:0022.09.19Udc Torredonjimeno - Atletico Malagueno
18:0022.09.19Linares - Atletico de Porcuna CF
18:0022.09.19Maracena - Velez CF
18:0022.09.19Real Jaen - CD El Palo
18:0022.09.19Antequera - CD Huetor Tajar
18:0022.09.19CD Loja - CD Torreperogil
19:0022.09.19Motril - UD Almeria B
19:0022.09.19El Ejido 2012 - ATL Mancha Real
18:0029.09.19Atletico de Porcuna CF - Club Polideportivo Almeria
18:0029.09.19CD El Palo - CD Melilla
18:0029.09.19Atletico Malagueno - Antequera
18:0029.09.19CD Huetor Tajar - Maracena
18:0029.09.19ATL Mancha Real - Udc Torredonjimeno
18:0029.09.19UD Almeria B - Linares
18:0029.09.19Huetor Vega - Motril
18:0029.09.19CD Torreperogil - Real Jaen
18:0029.09.19Alhaurin de la Torres CF - El Ejido 2012
18:0029.09.19Velez CF - CD Loja
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 10. Grup
13:0001.09.19Rota CD3 - 2Xerez Deportivo FC
19:3001.09.19Ecija Balompie0 - 3Coria CF
20:0001.09.19Xerez1 - 2Lebrijana
20:0001.09.19CD Gerena0 - 0FC Sevilla C
20:0001.09.19Salerm Puente Genil FC1 - 0Conil CF
20:0001.09.19CD Pozoblanco0 - 1Ciudad de Lucena
20:0001.09.19Los Barrios0 - 0Betis Balompie
20:0001.09.19CA Antoniano2 - 0Arcos
20:3001.09.19CD Utrera1 - 1Cordoba CF B
20:3007.09.19Ceuta1 - 1Los Barrios
12:3008.09.19Betis Balompie1 - 1CD Utrera
12:3008.09.19Coria CF4 - 2CD Pozoblanco
13:0008.09.19Xerez Deportivo FC3 - 0Ecija Balompie
13:0008.09.19FC Sevilla C2 - 1Salerm Puente Genil FC
19:0008.09.19Cordoba CF B1 - 2Xerez
19:3008.09.19Arcos1 - 1Lebrijana
20:0008.09.19Ciudad de Lucena1 - 0CD Gerena
20:0008.09.19CA Antoniano0 - 0Rota CD
20:0008.09.19Conil CF1 - 1CD San Roque de Lepe
19:3014.09.19CD Utrera1 - 3Ceuta
19:4514.09.19CD San Roque de Lepe1 - 2FC Sevilla C
12:3015.09.19CD Gerena1 - 1Coria CF
13:0015.09.19Rota CD2 - 1Arcos
18:0015.09.19Ecija Balompie0 - 3CA Antoniano
19:0015.09.19CD Pozoblanco1 - 3Xerez Deportivo FC
20:0015.09.19Xerez1 - 3Betis Balompie
20:0015.09.19Los Barrios1 - 0Conil CF
20:0015.09.19Salerm Puente Genil FC0 - 2Ciudad de Lucena
20:0015.09.19Lebrijana2 - 1Cordoba CF B
13:0022.09.19Ceuta - Xerez
13:0022.09.19Xerez Deportivo FC - CD Gerena
13:0022.09.19Coria CF - Salerm Puente Genil FC
13:3022.09.19Betis Balompie - Lebrijana
18:0022.09.19FC Sevilla C - Los Barrios
18:0022.09.19Rota CD - Ecija Balompie
18:0022.09.19Conil CF - CD Utrera
18:0022.09.19Arcos - Cordoba CF B
19:0022.09.19CA Antoniano - CD Pozoblanco
19:0022.09.19Ciudad de Lucena - CD San Roque de Lepe
18:0029.09.19CD Gerena - CA Antoniano
18:0029.09.19Los Barrios - Ciudad de Lucena
18:0029.09.19Ecija Balompie - Arcos
18:0029.09.19Xerez - Conil CF
18:0029.09.19CD San Roque de Lepe - Coria CF
18:0029.09.19Lebrijana - Ceuta
18:0029.09.19CD Utrera - FC Sevilla C
18:0029.09.19Salerm Puente Genil FC - Xerez Deportivo FC
18:0029.09.19CD Pozoblanco - Rota CD
18:0029.09.19Cordoba CF B - Betis Balompie
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 11. Grup
19:0001.09.19SD Formentera2 - 1Ibiza Sant Rafel FC
20:0001.09.19SD Portmany1 - 3CD Ibiza Islas Pitiusas
20:3001.09.19UD Alcudia1 - 2UD Poblense
17:0007.09.19CD Ibiza Islas Pitiusas4 - 0Esporles
19:3007.09.19CE Andratx0 - 2Mallorca B
19:3007.09.19CD Llosetense1 - 2CD Manacor
20:0007.09.19CD Constancia1 - 0S. Catalina Atl.
20:3007.09.19Felanitx2 - 2UD Alcudia
13:3008.09.19CD Ferriolense0 - 3SD Formentera
19:0008.09.19Ibiza Sant Rafel FC0 - 0SD Portmany
19:0008.09.19CF Soller2 - 3Platges de Calvia
20:0008.09.19UD Poblense3 - 0Santanyi
20:0008.09.19CD Binisalem3 - 2UD Collerense
17:0014.09.19SD Portmany3 - 0CD Ferriolense
18:0014.09.19Esporles1 - 1Ibiza Sant Rafel FC
19:0014.09.19Santanyi1 - 1Felanitx
19:0014.09.19S. Catalina Atl.3 - 1CF Soller
19:3014.09.19UD Collerense1 - 2CD Llosetense
19:3014.09.19Platges de Calvia3 - 1CE Andratx
19:3014.09.19CD Manacor0 - 1UD Poblense
13:0015.09.19Mallorca B0 - 0CD Binisalem
13:3015.09.19SD Formentera2 - 0CD Constancia
17:3015.09.19UD Alcudia1 - 2CD Ibiza Islas Pitiusas
21:0019.09.19CD Binisalem - CD Llosetense
21:3020.09.19CD Ferriolense - Esporles
17:0021.09.19CD Ibiza Islas Pitiusas - Santanyi
19:3021.09.19CE Andratx - S. Catalina Atl.
19:4521.09.19Felanitx - CD Manacor
13:0022.09.19Ibiza Sant Rafel FC - UD Alcudia
13:3022.09.19CF Soller - SD Formentera
13:3022.09.19CD Constancia - SD Portmany
19:0022.09.19UD Poblense - UD Collerense
19:0022.09.19Mallorca B - Platges de Calvia
18:0029.09.19SD Formentera - CE Andratx
18:0029.09.19CD Llosetense - UD Poblense
18:0029.09.19S. Catalina Atl. - Mallorca B
18:0029.09.19SD Portmany - CF Soller
18:0029.09.19CD Manacor - CD Ibiza Islas Pitiusas
18:0029.09.19UD Collerense - Felanitx
18:0029.09.19Esporles - CD Constancia
18:0029.09.19Platges de Calvia - CD Binisalem
18:0029.09.19Santanyi - Ibiza Sant Rafel FC
18:0029.09.19UD Alcudia - CD Ferriolense
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 12. Grup
13:0001.09.19CD Union Puerto Del Rosario1 - 0Panaderia Pulido
13:0001.09.19Paso3 - 0UD Gran Tarajal
13:0001.09.19Tenisca0 - 0Lanzarote
14:0001.09.19V. Santa Brigida2 - 0CD Mensajero
14:0001.09.19Tenerife B0 - 2CD Marino
14:0001.09.19UD San Fernando4 - 1CA Tacoronte
22:0006.09.19CD Buzanada1 - 1Tenerife B
23:0006.09.19Panaderia Pulido3 - 2V. Santa Brigida
14:3007.09.19Union Viera CF2 - 1Tenisca
18:3007.09.19Vera2 - 2UD San Fernando
19:0007.09.19UD Las Palmas C3 - 0Atletico Union Guimar
14:0008.09.19UD Gran Tarajal3 - 3CD Union Puerto Del Rosario
14:0008.09.19CD Marino2 - 0CD Santa Ursula
14:0008.09.19CA Tacoronte1 - 0Ibarra
14:0008.09.19CD Mensajero2 - 2UD Tamaraceite
14:3008.09.19Lanzarote1 - 1Paso
23:0013.09.19UD Tamaraceite1 - 1Panaderia Pulido
23:0013.09.19Ibarra2 - 1Vera
17:3014.09.19CD Santa Ursula0 - 0CD Buzanada
19:0014.09.19Tenerife B1 - 0UD Las Palmas C
19:0014.09.19Tenisca2 - 1CD Marino
20:0014.09.19Atletico Union Guimar2 - 3CA Tacoronte
14:0015.09.19Paso3 - 1Union Viera CF
14:0015.09.19V. Santa Brigida2 - 4UD Gran Tarajal
14:0015.09.19CD Union Puerto Del Rosario2 - 3Lanzarote
14:0015.09.19UD San Fernando2 - 0CD Mensajero
22:0020.09.19Panaderia Pulido - UD San Fernando
13:3021.09.19Union Viera CF - CD Union Puerto Del Rosario
14:0021.09.19CD Buzanada - Tenisca
18:0021.09.19UD Las Palmas C - CA Tacoronte
18:3021.09.19Vera - Atletico Union Guimar
13:0022.09.19CD Marino - Paso
13:0022.09.19UD Gran Tarajal - UD Tamaraceite
13:0022.09.19Lanzarote - V. Santa Brigida
13:0022.09.19CD Mensajero - Ibarra
14:0022.09.19Tenerife B - CD Santa Ursula
22:0027.09.19V. Santa Brigida - Union Viera CF
13:0028.09.19UD Tamaraceite - Lanzarote
17:3028.09.19CD Santa Ursula - UD Las Palmas C
18:0028.09.19Ibarra - Panaderia Pulido
13:0029.09.19CD Union Puerto Del Rosario - CD Marino
13:0029.09.19Tenisca - Tenerife B
13:0029.09.19UD San Fernando - UD Gran Tarajal
13:0029.09.19CA Tacoronte - Vera
13:0029.09.19Atletico Union Guimar - CD Mensajero
13:0029.09.19Paso - CD Buzanada
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 13. Grup
11:0001.09.19Real Murcia (A)2 - 0Los Garres
12:3001.09.19FC Cartagena II2 - 0Cartagena FC-Ucam
19:0001.09.19Mar Menor Club3 - 1Cast. Huercal Overa
19:3001.09.19Lorca Deportiva2 - 0CDA Aguilas
19:3001.09.19Estrella Grana El Palmar CF2 - 1Mazarron
20:0001.09.19Muleno CF2 - 2SFC Minerva
20:0001.09.19CD Plus Ultra1 - 0Olimpico Totana
20:0001.09.19Atletico Pulpileno2 - 1Ucam Murcia II
20:0001.09.19Deportiva Minera3 - 0Ciudad de Murcia
20:0007.09.19Cartagena FC-Ucam2 - 5Deportiva Minera
20:0007.09.19Lorca Deportiva6 - 3Muleno CF
12:3008.09.19SFC Minerva1 - 1Atletico Pulpileno
19:0008.09.19Ucam Murcia II5 - 0CD Plus Ultra
19:3008.09.19Mazarron4 - 2Ed Churra
19:3008.09.19CDA Aguilas4 - 0Ciudad de Murcia
20:0008.09.19Los Garres3 - 3FC Cartagena II
20:0008.09.19Olimpico Totana0 - 3Mar Menor Club
20:0008.09.19Cast. Huercal Overa0 - 2Estrella Grana El Palmar CF
20:0008.09.19Lorca CF3 - 2Real Murcia (A)
19:0014.09.19Muleno CFİptalCDA Aguilas
20:1514.09.19Ciudad de MurciaİptalCartagena FC-Ucam
11:0015.09.19Real Murcia (A)İptalMazarron
13:0015.09.19FC Cartagena IIİptalLorca CF
13:1515.09.19Ed ChurraİptalCast. Huercal Overa
18:0015.09.19Atletico PulpilenoİptalLorca Deportiva
18:0015.09.19Mar Menor ClubİptalUcam Murcia II
19:0015.09.19Estrella Grana El Palmar CFİptalOlimpico Totana
19:3015.09.19Deportiva MineraİptalLos Garres
19:3015.09.19CD Plus UltraİptalSFC Minerva
12:3022.09.19SFC Minerva - Mar Menor Club
12:3022.09.19Lorca Deportiva - CD Plus Ultra
18:0022.09.19Mazarron - FC Cartagena II
18:0022.09.19Los Garres - Ciudad de Murcia
18:0022.09.19CDA Aguilas - Cartagena FC-Ucam
18:0022.09.19Lorca CF - Deportiva Minera
19:0022.09.19Ucam Murcia II - Estrella Grana El Palmar CF
19:0022.09.19Olimpico Totana - Ed Churra
19:3022.09.19Cast. Huercal Overa - Real Murcia (A)
19:3022.09.19Muleno CF - Atletico Pulpileno
18:0029.09.19CD Plus Ultra - Muleno CF
18:0029.09.19Deportiva Minera - Mazarron
18:0029.09.19Ed Churra - Ucam Murcia II
18:0029.09.19Mar Menor Club - Lorca Deportiva
18:0029.09.19Real Murcia (A) - Olimpico Totana
18:0029.09.19Cartagena FC-Ucam - Los Garres
18:0029.09.19Estrella Grana El Palmar CF - SFC Minerva
18:0029.09.19FC Cartagena II - Cast. Huercal Overa
18:0029.09.19Atletico Pulpileno - CDA Aguilas
18:0029.09.19Ciudad de Murcia - Lorca CF
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 14. Grup
13:0001.09.19Fuente de Cantos0 - 0Calamonte
13:0001.09.19CF Trujillo0 - 2Miajadas
20:0001.09.19CD Diocesano0 - 1Extremadura UD B
20:0001.09.19AD Llerenense1 - 1CD Azuaga
20:0001.09.19EMD Aceuchal0 - 1Moralo
20:0001.09.19Villanovense4 - 0Olivenza
20:0001.09.19Jerez Caballeros0 - 1CD Coria
21:0001.09.19UD Montijo2 - 1Valverdeno
21:3001.09.19UP Plasencia3 - 1Valdivia
22:0006.09.19CD Coria0 - 2EMD Aceuchal
20:1507.09.19Valdivia0 - 2Olivenza
12:0008.09.19Extremadura UD B1 - 4Villanovense
12:3008.09.19Calamonte0 - 0Jerez Caballeros
12:4508.09.19Valverdeno2 - 5Fuente de Cantos
13:0008.09.19Cacereno1 - 1CF Trujillo
13:0008.09.19CD Azuaga3 - 1CD Diocesano
21:0008.09.19Moralo1 - 0Arroyo
21:0008.09.19UP Plasencia1 - 1UD Montijo
21:0008.09.19Miajadas2 - 0AD Llerenense
22:0013.09.19Arroyo0 - 0CD Coria
13:0015.09.19Fuente de Cantos0 - 0UP Plasencia
13:0015.09.19Olivenza2 - 2Extremadura UD B
13:3015.09.19CF Trujillo2 - 2Moralo
19:3015.09.19CD Diocesano1 - 0Miajadas
19:3015.09.19AD Llerenense1 - 2Cacereno
20:0015.09.19Villanovense2 - 0CD Azuaga
20:0015.09.19Jerez Caballeros1 - 0Valverdeno
20:0015.09.19EMD Aceuchal3 - 1Calamonte
21:0015.09.19UD Montijo2 - 0Valdivia
13:0022.09.19UP Plasencia - Jerez Caballeros
13:0022.09.19Miajadas - Villanovense
13:0022.09.19UD Montijo - Fuente de Cantos
13:0022.09.19Calamonte - Arroyo
13:0022.09.19Cacereno - CD Diocesano
15:0022.09.19CD Azuaga - Olivenza
18:0022.09.19Valdivia - Extremadura UD B
18:0022.09.19CD Coria - CF Trujillo
20:0022.09.19Moralo - AD Llerenense
20:0022.09.19Valverdeno - EMD Aceuchal
18:0029.09.19CF Trujillo - Calamonte
18:0029.09.19Olivenza - Miajadas
18:0029.09.19Fuente de Cantos - Valdivia
18:0029.09.19CD Diocesano - Moralo
18:0029.09.19Villanovense - Cacereno
18:0029.09.19Arroyo - Valverdeno
18:0029.09.19Jerez Caballeros - UD Montijo
18:0029.09.19Extremadura UD B - CD Azuaga
18:0029.09.19AD Llerenense - CD Coria
18:0029.09.19EMD Aceuchal - UP Plasencia
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 15. Grup
12:3001.09.19CD Beti Onak2 - 2CA Cirbonero
19:0001.09.19CD Pena Azagresa0 - 1Beti Kozkor KE
19:0001.09.19CD Murchante0 - 0Pena Sport
19:0001.09.19CD Corellano1 - 0CD Fontellas
21:0006.09.19CA Cirbonero5 - 2CD Pena Azagresa
17:0007.09.19CD Lourdes3 - 1CD Beti Onak
18:0007.09.19Beti Kozkor KE1 - 0CD Corellano
18:0007.09.19CD Fontellas1 - 1Ucd Burlades
18:3007.09.19CD Baztan1 - 4Valle de Egues
19:0007.09.19Pamplona0 - 0CD Murchante
19:0007.09.19Udc Txantrea Kke1 - 0CD Huarte
19:0007.09.19CD Subiza1 - 1Hernan Cortes
19:3007.09.19AD San Juan Pamplona2 - 1Union Mutilvera
19:0008.09.19Pena Sport2 - 1CD Ardoi
21:0013.09.19Valle de Egues2 - 2Udc Txantrea Kke
17:3014.09.19CD Beti Onak0 - 1AD San Juan Pamplona
18:0014.09.19Union Mutilvera5 - 1Pena Sport
18:0014.09.19CD Huarte2 - 0CD Fontellas
18:3014.09.19Ucd Burlades1 - 2Beti Kozkor KE
17:3015.09.19CD Pena Azagresa0 - 0CD Lourdes
17:3015.09.19Hernan Cortes4 - 0CD Baztan
18:3015.09.19CD Corellano1 - 2CA Cirbonero
19:0015.09.19CD Murchante0 - 0CD Subiza
20:3015.09.19CD Ardoi0 - 2Pamplona
21:1520.09.19AD San Juan Pamplona - CD Pena Azagresa
17:3021.09.19Beti Kozkor KE - CD Huarte
18:0021.09.19CD Baztan - CD Murchante
18:0021.09.19Udc Txantrea Kke - CD Fontellas
18:0021.09.19Valle de Egues - Hernan Cortes
18:0021.09.19CD Subiza - CD Ardoi
18:3021.09.19CD Lourdes - CD Corellano
19:0021.09.19Pamplona - Union Mutilvera
18:0022.09.19Pena Sport - CD Beti Onak
18:0022.09.19CA Cirbonero - Ucd Burlades
18:0029.09.19CD Ardoi - CD Baztan
18:0029.09.19CD Fontellas - Beti Kozkor KE
18:0029.09.19CD Huarte - CA Cirbonero
18:0029.09.19CD Corellano - AD San Juan Pamplona
18:0029.09.19Union Mutilvera - CD Subiza
18:0029.09.19Hernan Cortes - Udc Txantrea Kke
18:0029.09.19CD Beti Onak - Pamplona
18:0029.09.19CD Murchante - Valle de Egues
18:0029.09.19CD Pena Azagresa - Pena Sport
18:0029.09.19Ucd Burlades - CD Lourdes
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 16. Grup
13:0001.09.19CD Varea2 - 1Naxara CD
18:3001.09.19Cdfc La Calzada0 - 2CD Berceo
19:0001.09.19Casalarreina CF4 - 3CA Vianes
19:0001.09.19CD Calahorra B0 - 3Comillas CF
19:3001.09.19Alfaro CD0 - 1CD Arnedo
19:3001.09.19Club Deportivo Alberite1 - 0CD Villegas
20:0001.09.19CD Pradejon4 - 0Cp Calasancio
20:0007.09.19CA Vianes1 - 1Cdfc La Calzada
20:0007.09.19CD Villegas1 - 2Alfaro CD
13:0008.09.19Comillas CF1 - 2CD Varea
13:0008.09.19CD Berceo1 - 3UD Logrones B
19:0008.09.19Naxara CD2 - 1SD Oyonesa
19:0008.09.19SD Logrones0 - 2CD Calahorra B
19:0008.09.19Cp Calasancio0 - 2CD Arnedo
19:0008.09.19CA River Ebro0 - 0Casalarreina CF
19:0008.09.19CD Anguiano3 - 4Club Deportivo Alberite
20:0008.09.19CD Pradejon2 - 2Yague CF
19:3014.09.19Yague CF2 - 1Cp Calasancio
13:0015.09.19CD Varea1 - 4SD Logrones
13:0015.09.19UD Logrones B4 - 0CA Vianes
13:0015.09.19CD Calahorra B3 - 0CD Berceo
18:3015.09.19Cdfc La Calzada0 - 1CA River Ebro
18:3015.09.19Casalarreina CF3 - 0CD Pradejon
19:0015.09.19Alfaro CD1 - 2CD Anguiano
19:0015.09.19SD Oyonesa2 - 0Comillas CF
19:0015.09.19Club Deportivo Alberite2 - 4Naxara CD
19:0015.09.19CD Arnedo7 - 1CD Villegas
18:0022.09.19CA River Ebro - UD Logrones B
18:0022.09.19CA Vianes - CD Calahorra B
18:0022.09.19Cp Calasancio - CD Villegas
18:0022.09.19Yague CF - Casalarreina CF
18:0022.09.19SD Logrones - SD Oyonesa
18:0022.09.19CD Berceo - CD Varea
18:0022.09.19Comillas CF - Club Deportivo Alberite
18:0022.09.19CD Anguiano - CD Arnedo
18:0022.09.19Naxara CD - Alfaro CD
18:0022.09.19CD Pradejon - Cdfc La Calzada
18:0029.09.19CD Arnedo - Naxara CD
18:0029.09.19Cdfc La Calzada - Yague CF
18:0029.09.19CD Varea - CA Vianes
18:0029.09.19CD Villegas - CD Anguiano
18:0029.09.19CD Calahorra B - CA River Ebro
18:0029.09.19Club Deportivo Alberite - SD Logrones
18:0029.09.19SD Oyonesa - CD Berceo
18:0029.09.19UD Logrones B - CD Pradejon
18:0029.09.19Alfaro CD - Comillas CF
18:0029.09.19Casalarreina CF - Cp Calasancio
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 17. Grup
13:0001.09.19CD Sarinena2 - 0AD Almudevar
17:0001.09.19CD Brea2 - 0CDJ Tamarite
17:3001.09.19Robres CD0 - 2Calamocha
18:0001.09.19CA Monzon1 - 0CD Valdefierro
18:0001.09.19CD Binefar0 - 1Illueca CF
18:0001.09.19CD Teruel1 - 1Real Zaragoza Da
19:0001.09.19Utebo FC1 - 1UD Fraga
19:0001.09.19Belchite 971 - 1Villanueva CF
20:3001.09.19Barbastro0 - 1AD San Juan de Mozarrifar
20:3007.09.19CDJ Tamarite3 - 0Robres CD
12:3008.09.19AD San Juan de Mozarrifar0 - 2Cuarte CD
13:0008.09.19Real Zaragoza Da1 - 1SD Borja
13:3008.09.19CD Valdefierro0 - 3CD Binefar
18:0008.09.19Calamocha1 - 1CD Sarinena
18:3008.09.19Villanueva CF1 - 0CD Brea
19:0008.09.19Illueca CF2 - 3CD Teruel
19:0008.09.19AD Almudevar0 - 0CA Monzon
19:3008.09.19UD Fraga0 - 1Belchite 97
21:0008.09.19Barbastro2 - 0Utebo FC
19:3014.09.19Soc. Dep. Tarazona1 - 0Real Zaragoza Da
17:0015.09.19CD Brea1 - 3UD Fraga
17:3015.09.19SD Borja1 - 1Illueca CF
17:3015.09.19Robres CD1 - 2Villanueva CF
18:0015.09.19CA Monzon2 - 3Calamocha
18:0015.09.19CD Teruel2 - 0CD Valdefierro
18:0015.09.19CD Binefar3 - 0AD Almudevar
19:0015.09.19Utebo FC4 - 1AD San Juan de Mozarrifar
19:0015.09.19Belchite 971 - 0Barbastro
19:0015.09.19CD Sarinena2 - 0CDJ Tamarite
18:0018.09.19Real Zaragoza Da2 - 1Cuarte CD
19:0018.09.19Calamocha2 - 2CD Binefar
20:0018.09.19Illueca CF2 - 2Soc. Dep. Tarazona
21:0018.09.19CD Valdefierro0 - 1SD Borja
21:0018.09.19Villanueva CF0 - 2CD Sarinena
21:0018.09.19AD Almudevar0 - 3CD Teruel
21:0018.09.19Barbastro0 - 1CD Brea
21:0018.09.19Utebo FC1 - 1Belchite 97
21:3018.09.19UD Fraga2 - 2Robres CD
21:3018.09.19CDJ Tamarite1 - 0CA Monzon
13:0022.09.19Cuarte CD - Illueca CF
17:3022.09.19SD Borja - AD Almudevar
17:3022.09.19Robres CD - Barbastro
18:0022.09.19CA Monzon - Villanueva CF
18:0022.09.19CD Teruel - Calamocha
18:0022.09.19CD Brea - Utebo FC
18:0022.09.19CD Binefar - CDJ Tamarite
18:3022.09.19CD Sarinena - UD Fraga
18:3022.09.19Soc. Dep. Tarazona - CD Valdefierro
18:3022.09.19Belchite 97 - AD San Juan de Mozarrifar
12:3029.09.19AD San Juan de Mozarrifar - Real Zaragoza Da
13:3029.09.19CD Valdefierro - Cuarte CD
17:0029.09.19Calamocha - SD Borja
18:0029.09.19Utebo FC - Robres CD
18:0029.09.19AD Almudevar - Soc. Dep. Tarazona
18:0029.09.19UD Fraga - CA Monzon
18:3029.09.19Belchite 97 - CD Brea
18:3029.09.19CDJ Tamarite - CD Teruel
19:0029.09.19Villanueva CF - CD Binefar
20:0029.09.19Barbastro - CD Sarinena
İspanya Amatörİspanya Amatör: Tercera Ligi, 18. Grup
13:0001.09.19CD Azuqueca3 - 1CD Tarancon
19:0001.09.19CD TorrijosİptalUD Socuellamos CF
20:0001.09.19CF La Roda1 - 1Quintanar Del Rey
20:0001.09.19CD Madridejos1 - 2Toledo Sad
20:0001.09.19Almagro CF1 - 0CD Illescas
22:0004.09.19La Solana2 - 3CD Madridejos
21:3006.09.19CD Tarancon1 - 2Conquense
19:0007.09.19At. Ibanes3 - 0CD Madridejos
20:0007.09.19Albacepe Balompie B1 - 3Guadalajara
21:3007.09.19Toledo Sad4 - 0CD Pedroneras
12:3008.09.19CD Illescas2 - 0Almansa
13:0008.09.19Calvo Sotelo Puertollano2 - 2CD Villacanas
19:3008.09.19Quintanar Del ReyİptalCD Torrijos
20:0008.09.19La Solana1 - 0CF La Roda
20:0008.09.19Almagro CF1 - 3CD Azuqueca
20:0008.09.19UD Socuellamos CF2 - 0CD Manchego Ciudad Real
20:3013.09.19CD Madridejos0 - 2CD Tarancon
19:0014.09.19CD Azuqueca3 - 2CD Illescas
19:3014.09.19Almansa1 - 1Albacepe Balompie B
20:0014.09.19CD Pedroneras1 - 1At. Ibanes
21:0014.09.19Guadalajara1 - 0Calvo Sotelo Puertollano
21:0014.09.19CD Villacanas0 - 0UD Socuellamos CF
13:0015.09.19Conquense3 - 1Almagro CF
18:3015.09.19CD Torrijos3 - 0La Solana
19:0015.09.19CF La Roda1 - 1Toledo Sad
20:0015.09.19CD Manchego Ciudad Real0 - 1Quintanar Del Rey
18:3018.09.19At. Ibanes4 - 0CF La Roda
20:3018.09.19Quintanar Del Rey3 - 1CD Villacanas
21:0018.09.19CD Azuqueca2 - 2Conquense
21:0018.09.19CD Tarancon0 - 0CD Pedroneras
21:0018.09.19Calvo Sotelo Puertollano1 - 0Almansa
21:3018.09.19Toledo Sad3 - 0CD Torrijos
22:0018.09.19CD Illescas2 - 1Albacepe Balompie B
22:0018.09.19Almagro CF2 - 1CD Madridejos
21:3019.09.19La Solana - CD Manchego Ciudad Real
21:3019.09.19UD Socuellamos CF - Guadalajara
18:0022.09.19CF La Roda - CD Tarancon
18:0022.09.19Albacepe Balompie B - Calvo Sotelo Puertollano
18:0022.09.19CD Pedroneras - Almagro CF
18:0022.09.19Guadalajara - Quintanar Del Rey
18:0022.09.19CD Villacanas - La Solana
18:0022.09.19CD Manchego Ciudad Real - Toledo Sad
18:0022.09.19Conquense - CD Illescas
18:3022.09.19CD Torrijos - At. Ibanes
19:0022.09.19CD Madridejos - CD Azuqueca
19:0022.09.19Almansa - UD Socuellamos CF
18:0029.09.19Conquense - CD Madridejos
18:0029.09.19CD Illescas - Calvo Sotelo Puertollano
18:0029.09.19At. Ibanes - CD Manchego Ciudad Real
18:0029.09.19La Solana - Guadalajara
18:0029.09.19Almagro CF - CF La Roda
18:0029.09.19Quintanar Del Rey - Almansa
18:0029.09.19Toledo Sad - CD Villacanas
18:0029.09.19UD Socuellamos CF - Albacepe Balompie B
18:0029.09.19CD Azuqueca - CD Pedroneras
18:0029.09.19CD Tarancon - CD Torrijos
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya