Laboom

Futbol » Uluslararası

UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 1. Tur
12:0006.06.19Moğolistan2 - 0Brunei Sultanlığı
(1 - 0)
14:3006.06.19Lao Halk Cumhuriyeti0 - 1Bangladeş
(0 - 0)
14:3006.06.19Macao1 - 0Sri Lanka
(0 - 0)
14:3006.06.19Kamboçya2 - 0Pakistan
(0 - 0)
15:0006.06.19Butan Krallığı1 - 0Guyam
(1 - 0)
15:4507.06.19Malezya7 - 1Timor Leste
(4 - 0)
08:1511.06.19Guyam5 - 0Butan Krallığı
(2 - 0)
13:0011.06.19Sri LankaİptalMacao
15:1511.06.19Brunei Sultanlığı2 - 1Moğolistan
(2 - 0)
15:4511.06.19Timor Leste1 - 5Malezya
(0 - 3)
16:0011.06.19Bangladeş0 - 0Lao Halk Cumhuriyeti
(0 - 0)
19:0011.06.19Pakistan1 - 2Kamboçya
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, Eleme Turu
18:3022.06.19Almanya3 - 0Nijerya
(2 - 0)
22:0022.06.19Norveç5 - 2Avustralya
(1 - 0)
18:3023.06.19İngiltere3 - 0Kamerun
(2 - 0)
22:0023.06.19Fransa2 - 1Brezilya
(0 - 0)
19:0024.06.19İspanya1 - 2ABD
(1 - 1)
22:0024.06.19İsveç1 - 0Kanada
(0 - 0)
19:0025.06.19İtalya - Çin
22:0025.06.19Hollanda - Japonya
22:0027.06.19Norveç - İngiltere
22:0028.06.19Fransa - ABD
16:0029.06.19W43 - W44
19:3029.06.19Almanya - İsveç
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, A Grubu
22:0007.06.19Fransa4 - 0Kore Cumhuriyeti
(3 - 0)
22:0008.06.19Norveç3 - 0Nijerya
(3 - 0)
16:0012.06.19Nijerya2 - 0Kore Cumhuriyeti
(1 - 0)
22:0012.06.19Fransa2 - 1Norveç
(0 - 0)
22:0017.06.19Nijerya0 - 1Fransa
(0 - 0)
22:0017.06.19Kore Cumhuriyeti1 - 2Norveç
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, B Grubu
16:0008.06.19Almanya1 - 0Çin
(0 - 0)
19:0008.06.19İspanya3 - 1Güney Afrika
(0 - 1)
19:0012.06.19Almanya1 - 0İspanya
(1 - 0)
22:0013.06.19Güney Afrika0 - 1Çin
(0 - 1)
19:0017.06.19Güney Afrika0 - 4Almanya
(0 - 3)
19:0017.06.19Çin0 - 0İspanya
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, C Grubu
14:0009.06.19Avustralya1 - 2İtalya
(1 - 0)
16:3009.06.19Brezilya3 - 0Jamaika
(1 - 0)
19:0013.06.19Avustralya3 - 2Brezilya
(1 - 2)
19:0014.06.19Jamaika0 - 5İtalya
(0 - 2)
22:0018.06.19Jamaika1 - 4Avustralya
(0 - 2)
22:0018.06.19İtalya0 - 1Brezilya
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, D Grubu
19:0009.06.19İngiltere2 - 1İskoçya
(2 - 0)
19:0010.06.19Arjantin0 - 0Japonya
(0 - 0)
16:0014.06.19Japonya2 - 1İskoçya
(2 - 0)
22:0014.06.19İngiltere1 - 0Arjantin
(0 - 0)
22:0019.06.19Japonya0 - 2İngiltere
(0 - 1)
22:0019.06.19İskoçya3 - 3Arjantin
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, E Grubu
22:0010.06.19Kanada1 - 0Kamerun
(1 - 0)
16:0011.06.19Yeni Zelanda0 - 1Hollanda
(0 - 0)
16:0015.06.19Hollanda3 - 1Kamerun
(1 - 1)
22:0015.06.19Kanada2 - 0Yeni Zelanda
(0 - 0)
19:0020.06.19Kamerun2 - 1Yeni Zelanda
(0 - 0)
19:0020.06.19Hollanda2 - 1Kanada
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, F Grubu
19:0011.06.19Şili0 - 2İsveç
(0 - 0)
22:0011.06.19ABD13 - 0Tayland
(3 - 0)
16:0016.06.19İsveç5 - 1Tayland
(3 - 0)
19:0016.06.19ABD3 - 0Şili
(3 - 0)
22:0020.06.19Tayland0 - 2Şili
(0 - 0)
22:0020.06.19İsveç0 - 2ABD
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu
21:4507.06.19Karadağ1 - 1Kosova
(0 - 1)
21:4507.06.19Çek Cumhuriyeti2 - 1Bulgaristan
(1 - 1)
21:4510.06.19Çek Cumhuriyeti3 - 0Karadağ
(1 - 0)
21:4510.06.19Bulgaristan2 - 3Kosova
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Grubu
21:4507.06.19Ukrayna5 - 0Sırbistan
(2 - 0)
21:4507.06.19Litvanya1 - 1Lüksemburg
(0 - 1)
21:4510.06.19Ukrayna1 - 0Lüksemburg
(1 - 0)
21:4510.06.19Sırbistan4 - 1Litvanya
(3 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri C Grubu
19:0008.06.19Estonya1 - 2Kuzey İrlanda
(1 - 0)
21:4508.06.19Beyaz Rusya0 - 2Almanya
(0 - 1)
21:4511.06.19Beyaz Rusya0 - 1Kuzey İrlanda
(0 - 0)
21:4511.06.19Almanya8 - 0Estonya
(5 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu
19:0007.06.19Gürcistan3 - 0Cebelitarık
(1 - 0)
21:4507.06.19Danimarka1 - 1İrlanda
(0 - 0)
21:4510.06.19İrlanda2 - 0Cebelitarık
(1 - 0)
21:4510.06.19Danimarka5 - 1Gürcistan
(2 - 1)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri E Grubu
16:0008.06.19Hırvatístan2 - 1Galler
(1 - 0)
19:0008.06.19Azerbaycan1 - 3Macaristan
(0 - 1)
19:0011.06.19Azerbaycan1 - 5Slovakya
(1 - 3)
21:4511.06.19Macaristan1 - 0Galler
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri F Grubu
21:4507.06.19Norveç2 - 2Romanya
(0 - 0)
21:4507.06.19İsveç3 - 0Malta
(1 - 0)
21:4507.06.19Faroe Adaları1 - 4İspanya
(1 - 3)
21:4510.06.19Malta0 - 4Romanya
(0 - 3)
21:4510.06.19İspanya3 - 0İsveç
(0 - 0)
21:4510.06.19Faroe Adaları0 - 2Norveç
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri G Grubu
21:4507.06.19Letonya0 - 3İsrail
(0 - 1)
21:4507.06.19Kuzey Makedonya0 - 1Polonya
(0 - 0)
21:4507.06.19Avusturya1 - 0Slovenya
(0 - 0)
21:4510.06.19Polonya4 - 0İsrail
(1 - 0)
21:4510.06.19Letonya0 - 5Slovenya
(0 - 4)
21:4510.06.19Kuzey Makedonya1 - 4Avusturya
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu
16:0008.06.19İzlanda1 - 0Arnavutluk
(1 - 0)
19:0008.06.19Moldova1 - 0Andorra
(1 - 0)
21:4508.06.19Türkiye2 - 0Fransa
(2 - 0)
21:4511.06.19İzlanda2 - 1Türkiye
(2 - 1)
21:4511.06.19Arnavutluk2 - 0Moldova
(0 - 0)
21:4511.06.19Andorra0 - 4Fransa
(0 - 3)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri I Grubu
19:0008.06.19Rusya9 - 0San Marino
(4 - 0)
21:4508.06.19İskoçya2 - 1Kıbrıs Rum Kesimi
(0 - 0)
21:4508.06.19Belçika3 - 0Kazakistan
(2 - 0)
17:0011.06.19Kazakistan4 - 0San Marino
(1 - 0)
21:4511.06.19Rusya1 - 0Kıbrıs Rum Kesimi
(1 - 0)
21:4511.06.19Belçika3 - 0İskoçya
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası Elemeleri J Grubu
19:0008.06.19Finlandiya2 - 0Bosna Hersek
(0 - 0)
19:0008.06.19Ermenistan3 - 0Liechtenstein
(2 - 0)
21:4508.06.19Yunanistan0 - 3İtalya
(0 - 3)
21:4511.06.19Yunanistan2 - 3Ermenistan
(0 - 2)
21:4511.06.19Liechtenstein0 - 2Finlandiya
(0 - 1)
21:4511.06.19İtalya2 - 1Bosna Hersek
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Copa America, Eleme Turu
03:3028.06.19Brezilya - Paraguay
22:0028.06.19Venezuela - Arjantin
02:0029.06.19Kolombiya - Şili
22:0029.06.19Uruguay - Peru
UluslararasıUluslararası: Copa America, A Grubu
03:3015.06.19Brezilya3 - 0Bolivya
(0 - 0)
22:0015.06.19Venezuela0 - 0Peru
(0 - 0)
00:3019.06.19Bolivya1 - 3Peru
(1 - 1)
03:3019.06.19Brezilya0 - 0Venezuela
(0 - 0)
22:0022.06.19Peru0 - 5Brezilya
(0 - 3)
22:0022.06.19Bolivya1 - 3Venezuela
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Copa America, B Grubu
01:0016.06.19Arjantin0 - 2Kolombiya
(0 - 0)
22:0016.06.19Paraguay2 - 2Katar
(1 - 0)
00:3020.06.19Kolombiya1 - 0Katar
(0 - 0)
03:3020.06.19Arjantin1 - 1Paraguay
(0 - 1)
22:0023.06.19Kolombiya1 - 0Paraguay
(1 - 0)
22:0023.06.19Katar0 - 2Arjantin
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Copa America, C Grubu
01:0017.06.19Uruguay4 - 0Ekvador
(3 - 0)
02:0018.06.19Japonya0 - 4Şili
(0 - 1)
02:0021.06.19Uruguay2 - 2Japonya
(1 - 1)
02:0022.06.19Ekvador1 - 2Şili
(1 - 1)
02:0025.06.19Şili0 - 1Uruguay
(0 - 0)
02:0025.06.19Ekvador1 - 1Japonya
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Gold Cup, A Grubu
02:3016.06.19Kanada4 - 0Martinik
(1 - 0)
05:0016.06.19Meksika7 - 0Küba
(4 - 0)
03:0020.06.19Küba0 - 3Martinik
(0 - 1)
05:3020.06.19Meksika3 - 1Kanada
(1 - 0)
01:0024.06.19Kanada7 - 0Küba
(4 - 0)
03:3024.06.19Martinik2 - 3Meksika
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Gold Cup, B Grubu
01:0017.06.19Haiti2 - 1Bermuda
(0 - 1)
03:3017.06.19Kosta Rika4 - 0Nikaragua
(3 - 0)
02:0021.06.19Nikaragua0 - 2Haiti
(0 - 2)
04:0021.06.19Kosta Rika2 - 1Bermuda
(1 - 0)
01:3025.06.19Bermuda2 - 0Nikaragua
(0 - 0)
04:0025.06.19Haiti2 - 1Kosta Rika
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Gold Cup, C Grubu
02:0018.06.19Curaçao0 - 1El Salvador
(0 - 1)
04:3018.06.19Jamaika3 - 2Honduras
(2 - 0)
02:0022.06.19El Salvador0 - 0Jamaika
(0 - 0)
04:3022.06.19Honduras0 - 1Curaçao
(0 - 1)
03:0026.06.19Jamaika - Curaçao
05:3026.06.19Honduras - El Salvador
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Gold Cup, D Grubu
02:3019.06.19Panama2 - 0Trinidad Tobago
(0 - 0)
05:0019.06.19ABD4 - 0Guyana
(1 - 0)
00:3023.06.19Guyana2 - 4Panama
(1 - 2)
03:0023.06.19ABD6 - 0Trinidad Tobago
(1 - 0)
01:3027.06.19Trinidad Tobago - Guyana
04:0027.06.19Panama - ABD
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, A Grubu
23:0021.06.19Mısır1 - 0Zimbabve
(1 - 0)
17:3022.06.19Kongo Cumhuriyeti0 - 2Uganda
(0 - 1)
20:0026.06.19Uganda - Zimbabve
23:0026.06.19Mısır - Kongo Cumhuriyeti
22:0030.06.19Zimbabve - Kongo Cumhuriyeti
22:0030.06.19Uganda - Mısır
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, B Grubu
20:0022.06.19Nijerya1 - 0Burundi
(0 - 0)
23:0022.06.19Gine2 - 2Madagaskar
(1 - 0)
17:3026.06.19Nijerya - Gine
17:3027.06.19Madagaskar - Burundi
19:0030.06.19Madagaskar - Nijerya
19:0030.06.19Burundi - Gine
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, C Grubu
20:0023.06.19Senegal2 - 0Tanzanya
(1 - 0)
23:0023.06.19Cezayir2 - 0Kenya
(2 - 0)
20:0027.06.19Senegal - Cezayir
23:0027.06.19Kenya - Tanzanya
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, D Grubu
17:3023.06.19Fas1 - 0Namibya
(0 - 0)
17:3024.06.19Fildişi Sahili1 - 0Güney Afrika
(0 - 0)
20:0028.06.19Fas - Fildişi Sahili
23:0028.06.19Güney Afrika - Namibya
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, E Grubu
20:0024.06.19Tunus1 - 1Angola
(1 - 0)
23:0024.06.19Mali4 - 1Moritanya
(2 - 0)
17:3028.06.19Tunus - Mali
17:3029.06.19Moritanya - Angola
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, F Grubu
20:0025.06.19Kamerun - Gine Bissau
23:0025.06.19Gana - Benin
20:0029.06.19Kamerun - Gana
23:0029.06.19Benin - Gine Bissau
UluslararasıUluslararası: COSAFA Kupası, Eleme Turu
16:0001.06.19Lesotho3 - 2Uganda
(3 - 2)
18:3001.06.19Zimbabve2 - 0Komor Adaları
16:0002.06.19Güney Afrika6 - 7Botsvana
(6 - 7)
18:3002.06.19Zambiya6 - 4Malavi
(6 - 4)
18:0005.06.19Lesotho1 - 2Botsvana
20:3005.06.19Zimbabve2 - 4Zambiya
(2 - 4)
20:3007.06.19Lesotho6 - 7Zimbabve
(6 - 7)
16:0008.06.19Botsvana0 - 1Zambiya
UluslararasıUluslararası: COSAFA Kupası, Sıralama Maçları
18:0004.06.19Uganda3 - 5Güney Afrika
(3 - 5)
20:3004.06.19Komor Adaları1 - 2Malavi
18:0007.06.19Güney Afrika5 - 4Malavi
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Kral Kupası
11:3005.06.19Curaçao3 - 1Hindistan
(3 - 1)
15:4505.06.19Tayland0 - 1Vietnam
(0 - 0)
11:3008.06.19Hindistan1 - 0Tayland
(1 - 0)
15:4508.06.19Curaçao6 - 5Vietnam
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: UEFA Uluslar Ligi, Finaller
21:4505.06.19Portekiz3 - 1İsviçre
(1 - 0)
21:4506.06.19Hollanda3 - 1İngiltere
(0 - 1)
16:0009.06.19İsviçre5 - 6İngiltere
(0 - 0)
21:4509.06.19Portekiz1 - 0Hollanda
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Uluslararası Hazırlık Maçları
03:3002.06.19Venezuela1 - 1Ekvador
(1 - 0)
17:0002.06.19Malezya2 - 0Nepal
(0 - 0)
20:0002.06.19Lüksemburg3 - 3Madagaskar
(1 - 2)
21:0002.06.19Türkiye2 - 0Özbekistan
(1 - 0)
22:0002.06.19Fransa2 - 0Bolivya
(2 - 0)
23:0002.06.19El Salvador1 - 0Haiti
(0 - 0)
01:0004.06.19Kolombiya3 - 0Panama
(3 - 0)
13:3005.06.19Japonya0 - 0Trinidad Tobago
(0 - 0)
02:0006.06.19ABD0 - 1Jamaika
(0 - 0)
02:0006.06.19Paraguay1 - 1Honduras
(1 - 0)
03:3006.06.19Brezilya2 - 0Katar
(2 - 0)
04:0006.06.19Meksika3 - 1Venezuela
(1 - 1)
04:0006.06.19Peru1 - 0Kosta Rika
(0 - 0)
14:0006.06.19Tayvan1 - 1Nepal
(1 - 0)
18:1506.06.19İran5 - 0Suriye
(2 - 0)
02:0007.06.19Şili2 - 1Haiti
(0 - 1)
14:0007.06.19Kore Cumhuriyeti1 - 0Avustralya
(0 - 0)
14:3507.06.19Çin2 - 0Filipinler
(1 - 0)
17:0007.06.19Tacikistan1 - 1Afganistan
(0 - 0)
18:0007.06.19Özbekistan4 - 0Kuzey Kore
(1 - 0)
19:0007.06.19Fildişi Sahili3 - 1Komor Adaları
(1 - 0)
21:0007.06.19Kenya1 - 0Madagaskar
(0 - 0)
21:1507.06.19Tunus2 - 0Irak
(2 - 0)
21:3007.06.19Slovakya5 - 1Ürdün
(0 - 1)
02:1508.06.19Uruguay3 - 0Panama
(1 - 0)
03:1008.06.19Arjantin5 - 1Nikaragua
(2 - 0)
14:4508.06.19Singapur4 - 3Solomon Adaları
(1 - 0)
19:0008.06.19Angola2 - 0Gine Bissau
(0 - 0)
20:0008.06.19Nijerya0 - 0Zimbabve
(0 - 0)
13:0009.06.19Japonya2 - 0El Salvador
(2 - 0)
18:0009.06.19Kongo Cumhuriyeti0 - 0Burkina Faso
(0 - 0)
19:0009.06.19Uganda0 - 0Türkmenistan
(0 - 0)
19:3009.06.19Kamerun2 - 1Zambiya
(1 - 0)
21:0009.06.19ABD0 - 3Venezuela
(0 - 3)
22:0009.06.19Brezilya7 - 0Honduras
(3 - 0)
00:0010.06.19Paraguay2 - 0Guatemala
(0 - 0)
00:0010.06.19Peru0 - 3Kolombiya
(0 - 1)
02:0010.06.19Meksika3 - 2Ekvador
(1 - 0)
14:0011.06.19Kore Cumhuriyeti1 - 1İran
(0 - 0)
14:4511.06.19Singapur1 - 2Myanmar
(1 - 1)
15:0011.06.19Çin1 - 0Tacikistan
(1 - 0)
15:0011.06.19Hong Kong0 - 2Tayvan
(0 - 2)
16:0011.06.19Ürdün4 - 1Endonezya
(2 - 0)
16:3011.06.19Özbekistan2 - 0Suriye
(2 - 0)
17:0011.06.19Kırgızistan2 - 2Filistin
(1 - 0)
21:0011.06.19Cezayir1 - 1Burundi
(0 - 0)
21:4511.06.19Hırvatístan1 - 2Tunus
(0 - 1)
19:3012.06.19Fas0 - 1Gambiya
(0 - 1)
22:0013.06.19Mısır1 - 0Tanzanya
(0 - 0)
19:0014.06.19Kamerun1 - 1Mali
(1 - 1)
14:3015.06.19Endonezya6 - 0Vanuatu
(2 - 0)
15:3015.06.19Uganda1 - 0Fildişi Sahili
(1 - 0)
16:3015.06.19Güney Afrika0 - 0Gana
(0 - 0)
20:0015.06.19Kenya1 - 1Kongo Cumhuriyeti
(1 - 0)
18:3016.06.19Senegal1 - 0Nijerya
(1 - 0)
19:3016.06.19Fas2 - 3Zambiya
(1 - 2)
21:0016.06.19Cezayir3 - 2Mali
(1 - 1)
22:0016.06.19Mısır3 - 1Gine
(1 - 0)
21:1517.06.19Tunus2 - 1Burundi
(0 - 0)
15:3019.06.19Fildişi Sahili4 - 1Zambiya
(2 - 1)
18:3019.06.19Güney AfrikaİptalAngola
UluslararasıUluslararası: Uluslararası Hazırlık Maçları, Kadınlar
15:0001.06.19İngiltere0 - 1Yeni Zelanda
(0 - 0)
16:3001.06.19Belçika6 - 1Tayland
(2 - 0)
19:1501.06.19Hollanda3 - 0Avustralya
(1 - 0)
14:5002.06.19İspanya1 - 1Japonya
(1 - 0)
21:0002.06.19Güney Afrika2 - 7Norveç
(0 - 5)
21:0004.06.19Galler1 - 0Yeni Zelanda
(0 - 0)
17:3012.06.19Bosna Hersek0 - 0Karadağ
(0 - 0)
19:0012.06.19Ukrayna1 - 1Beyaz Rusya
(1 - 0)
18:3013.06.19Finlandiya0 - 0İzlanda
(0 - 0)
16:0014.06.19Gürcistan5 - 1BAE
(2 - 0)
17:0014.06.19Slovakya1 - 0Polonya
(0 - 0)
18:0014.06.19Letonya3 - 0Estonya
(0 - 0)
19:0014.06.19Sırbistan1 - 1İsviçre
(1 - 0)
19:0014.06.19Çek Cumhuriyeti2 - 0Rusya
(2 - 0)
19:0014.06.19Moldova0 - 2Türkiye
(0 - 1)
14:0015.06.19Estonya0 - 2Litvanya
(0 - 0)
15:0016.06.19Litvanya0 - 2Letonya
(0 - 2)
16:3016.06.19Macaristan6 - 1Kıbrıs Rum Kesimi
(1 - 0)
18:0016.06.19Kuzey Makedonya1 - 3Arnavutluk
(0 - 2)
18:3016.06.19Slovenya5 - 0Karadağ
(1 - 0)
11:0017.06.19Çek Cumhuriyeti1 - 0Rusya
(0 - 0)
16:0017.06.19Gürcistan2 - 1BAE
(0 - 0)
18:3017.06.19Finlandiya0 - 2İzlanda
(0 - 2)
19:0017.06.19Moldova0 - 0Türkiye
(0 - 0)
20:3017.06.19Sırbistan3 - 2Romanya
(2 - 0)
21:3017.06.19Avusturya1 - 1Slovakya
(1 - 1)
17:3018.06.19Estonya0 - 1Beyaz Rusya
(0 - 1)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya

Okyanusya