Laboom

Futbol » Uluslararası

UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup 1
19:0030.08.19Estonya - Hollanda
21:0030.08.19Slovenya - Rusya
21:0030.08.19Kosova - Türkiye
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup 2
19:0029.08.19İsrail - İtalya
19:0029.08.19Danimarka - Malta
18:0030.08.19Bosna Hersek - Gürcistan
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup 3
19:0029.08.19Faroe Adaları - Galler
21:4530.08.19Kuzey İrlanda - Norveç
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup 4
19:0030.08.19Moldova - Çek Cumhuriyeti
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup 5
21:3530.08.19İskoçya - Kıbrıs Rum Kesimi
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup 6
21:4529.08.19İzlanda - Macaristan
UluslararasıUluslararası: Womens Euro, Qualification Group H
18:3029.08.19Litvanya - Hırvatístan
UluslararasıUluslararası: Womens Euro, Qualification Group I
13:3031.08.19Almanya - Karadağ
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Group A
18:0001.08.19Panama1 - 1Ekvador
(1 - 0)
21:0001.08.19Meksika2 - 1Arjantin
(1 - 1)
18:0004.08.19Panama1 - 3Arjantin
(1 - 2)
21:0004.08.19Ekvador0 - 2Meksika
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Group B
01:3002.08.19Jamaika0 - 2Uruguay
(0 - 0)
04:3002.08.19Honduras2 - 2Peru
(0 - 1)
01:3005.08.19Uruguay3 - 0Honduras
(1 - 0)
04:3005.08.19Jamaika2 - 0Peru
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Knockout Stage
01:3008.08.19Meksika3 - 5Honduras
(1 - 0)
04:3008.08.19Uruguay0 - 3Arjantin
(0 - 2)
01:3011.08.19Meksika1 - 0Uruguay
(1 - 0)
04:3011.08.19Honduras1 - 4Arjantin
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Placement 5-8
18:0007.08.19Ekvador3 - 5Peru
(0 - 0)
21:0007.08.19Panama4 - 0Jamaika
(3 - 0)
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Women, Group A
18:0003.08.19Meksika2 - 2Kolombiya
(0 - 2)
21:0003.08.19Paraguay3 - 1Jamaika
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Women, Group B
04:3001.08.19Kosta Rika3 - 1Peru
(0 - 1)
01:3004.08.19Arjantin0 - 0Kosta Rika
(0 - 0)
04:3004.08.19Panama1 - 1Peru
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Pan American Games, Women, Placement 5-8
18:0006.08.19Jamaika1 - 0Peru
(1 - 0)
21:0006.08.19Meksika5 - 1Panama
(3 - 0)
UluslararasıUluslararası: Pan American Oyunları (Bayanlar)
01:3007.08.19Paraguay0 - 3Arjantin
(0 - 3)
04:3007.08.19Kosta Rika3 - 4Kolombiya
(0 - 2)
01:3010.08.19Paraguay0 - 1Kosta Rika
(0 - 0)
04:3010.08.19Arjantin7 - 8Kolombiya
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: WAFF Championship, Group A
19:3002.08.19Filistin1 - 2Irak
(1 - 1)
22:3002.08.19Lübnan2 - 1Suriye
(0 - 0)
19:3005.08.19Suriye1 - 1Yemen
(0 - 1)
22:3005.08.19Lübnan0 - 0Filistin
(0 - 0)
19:3008.08.19Yemen2 - 1Lübnan
(2 - 1)
22:3008.08.19Suriye0 - 0Irak
(0 - 0)
19:3011.08.19Filistin4 - 3Suriye
(1 - 1)
22:3011.08.19Irak2 - 1Yemen
(2 - 0)
UluslararasıUluslararası: WAFF Championship, Group B
19:3004.08.19Ürdün0 - 1Bahreyn
(0 - 0)
22:3004.08.19Suudi Arabistan1 - 2Kuveyt
(1 - 1)
19:3007.08.19Bahreyn0 - 0Suudi Arabistan
(0 - 0)
22:3007.08.19Kuveyt1 - 1Ürdün
(1 - 0)
19:3010.08.19Ürdün3 - 0Suudi Arabistan
(0 - 0)
22:3010.08.19Kuveyt0 - 1Bahreyn
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: WAFF Championship, Knockout stage
20:3014.08.19Irak0 - 1Bahreyn
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Uluslararası Hazırlık Maçları, Kadınlar
05:0004.08.19ABD3 - 0İrlanda
(3 - 0)
20:3029.08.19Belçika - İngiltere
01:0030.08.19Kosta Rika - Şili
02:0030.08.19ABD - Portekiz
03:3030.08.19Brezilya - Arjantin
22:0031.08.19Fransa - İspanya
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya

Okyanusya