Laboom

Futbol » Uluslararası

UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup A
15:0010.10.19Çin7 - 0Guyam
(6 - 0)
17:0010.10.19Suriye2 - 1Maldivler
(1 - 0)
15:0015.10.19Filipinler0 - 0Çin
(0 - 0)
17:0015.10.19Suriye4 - 0Guyam
(2 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup B
12:0010.10.19Avustralya5 - 0Nepal
(3 - 0)
19:0010.10.19Ürdün0 - 0Kuveyt
(0 - 0)
14:4015.10.19Tayvan1 - 7Avustralya
(1 - 4)
19:0015.10.19Ürdün3 - 0Nepal
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup C
16:3010.10.19İran14 - 0Kamboçya
(7 - 0)
19:0010.10.19Irak2 - 0Hong Kong
(1 - 0)
14:3015.10.19Kamboçya0 - 4Irak
(0 - 2)
19:3015.10.19Bahreyn1 - 0İran
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup D
15:0010.10.19Özbekistan5 - 0Yemen
(2 - 0)
20:0010.10.19Suudi Arabistan3 - 0Singapur
(1 - 0)
14:4515.10.19Singapur1 - 3Özbekistan
(1 - 1)
16:0015.10.19Filistin0 - 0Suudi Arabistan
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup E
16:0010.10.19Bangladeş0 - 2Katar
(0 - 1)
18:0010.10.19Oman Sultanlığı3 - 0Afganistan
(2 - 0)
17:0015.10.19Hindistan1 - 1Bangladeş
(0 - 1)
19:3015.10.19Katar2 - 1Oman Sultanlığı
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup F
13:3510.10.19Japonya6 - 0Moğolistan
(4 - 0)
17:3010.10.19Kırgızistan7 - 0Myanmar
(5 - 0)
11:0015.10.19Moğolistan1 - 2Kırgızistan
(0 - 2)
15:1515.10.19Tacikistan0 - 3Japonya
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup G
16:0010.10.19Vietnam1 - 0Malezya
(1 - 0)
19:0010.10.19BAE5 - 0Endonezya
(1 - 0)
14:3015.10.19Endonezya1 - 3Vietnam
(0 - 1)
15:0015.10.19Tayland2 - 1BAE
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup H
14:0010.10.19Kore Cumhuriyeti8 - 0Sri Lanka
(5 - 0)
19:0010.10.19Lübnan2 - 1Türkmenistan
(1 - 0)
11:3015.10.19Kuzey Kore0 - 0Kore Cumhuriyeti
(0 - 0)
17:0015.10.19Sri Lanka0 - 3Lübnan
(0 - 2)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler A Grubu
21:4511.10.19Karadağ0 - 0Bulgaristan
(0 - 0)
21:4511.10.19Çek Cumhuriyeti2 - 1İngiltere
(1 - 1)
21:4514.10.19Kosova2 - 0Karadağ
(2 - 0)
21:4514.10.19Bulgaristan0 - 6İngiltere
(0 - 4)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler B Grubu
21:4511.10.19Ukrayna2 - 0Litvanya
(1 - 0)
21:4511.10.19Portekiz3 - 0Lüksemburg
(1 - 0)
21:4514.10.19Ukrayna2 - 1Portekiz
(2 - 0)
21:4514.10.19Litvanya1 - 2Sırbistan
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler C Grubu
19:0010.10.19Beyaz Rusya0 - 0Estonya
(0 - 0)
21:4510.10.19Hollanda3 - 1Kuzey İrlanda
(0 - 0)
19:0013.10.19Beyaz Rusya1 - 2Hollanda
(0 - 2)
21:4513.10.19Estonya0 - 3Almanya
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler D Grubu
16:0012.10.19Gürcistan0 - 0İrlanda
(0 - 0)
19:0012.10.19Danimarka1 - 0İsviçre
(0 - 0)
21:4515.10.19İsviçre2 - 0İrlanda
(1 - 0)
21:4515.10.19Cebelitarık2 - 3Gürcistan
(0 - 2)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler E Grubu
21:4510.10.19Slovakya1 - 1Galler
(0 - 1)
21:4510.10.19Hırvatístan3 - 0Macaristan
(3 - 0)
19:0013.10.19Macaristan1 - 0Azerbaycan
(1 - 0)
21:4513.10.19Galler1 - 1Hırvatístan
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler F Grubu
19:0012.10.19Faroe Adaları0 - 3Romanya
(0 - 0)
21:4512.10.19Norveç1 - 1İspanya
(0 - 0)
21:4512.10.19Malta0 - 4İsveç
(0 - 1)
21:4515.10.19Romanya1 - 1Norveç
(0 - 0)
21:4515.10.19İsveç1 - 1İspanya
(0 - 0)
21:4515.10.19Faroe Adaları1 - 0Malta
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler G Grubu
21:4510.10.19Letonya0 - 3Polonya
(0 - 2)
21:4510.10.19Kuzey Makedonya2 - 1Slovenya
(0 - 0)
21:4510.10.19Avusturya3 - 1İsrail
(1 - 1)
21:4513.10.19Slovenya0 - 1Avusturya
(0 - 1)
21:4513.10.19Polonya2 - 0Kuzey Makedonya
(0 - 0)
21:4515.10.19İsrail3 - 1Letonya
(3 - 1)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler H Grubu
21:4511.10.19Türkiye1 - 0Arnavutluk
(0 - 0)
21:4511.10.19İzlanda0 - 1Fransa
(0 - 0)
21:4511.10.19Andorra1 - 0Moldova
(0 - 0)
21:4514.10.19Moldova0 - 4Arnavutluk
(0 - 3)
21:4514.10.19İzlanda2 - 0Andorra
(1 - 0)
21:4514.10.19Fransa1 - 1Türkiye
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler I Grubu
17:0010.10.19Kazakistan1 - 2Kıbrıs Rum Kesimi
(1 - 0)
21:4510.10.19Rusya4 - 0İskoçya
(0 - 0)
21:4510.10.19Belçika9 - 0San Marino
(6 - 0)
16:0013.10.19Kazakistan0 - 2Belçika
(0 - 1)
19:0013.10.19Kıbrıs Rum Kesimi0 - 5Rusya
(0 - 2)
19:0013.10.19İskoçya6 - 0San Marino
(3 - 0)
UluslararasıUluslararası: Avrupa Şampiyonası, Elemeler J Grubu
19:0012.10.19Bosna Hersek4 - 1Finlandiya
(2 - 0)
21:4512.10.19Liechtenstein1 - 1Ermenistan
(0 - 1)
21:4512.10.19İtalya2 - 0Yunanistan
(0 - 0)
19:0015.10.19Finlandiya3 - 0Ermenistan
(1 - 0)
21:4515.10.19Yunanistan2 - 1Bosna Hersek
(1 - 1)
21:4515.10.19Liechtenstein0 - 5İtalya
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup A
16:0004.10.19Türkiye0 - 0Estonya
(0 - 0)
20:0004.10.19Slovenya2 - 4Hollanda
(1 - 1)
21:0004.10.19KosovaİptalRusya
16:0008.10.19Türkiye1 - 6Slovenya
(0 - 5)
19:1508.10.19Estonya1 - 2Kosova
(1 - 1)
21:0008.10.19Hollanda2 - 0Rusya
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup B
18:0004.10.19Danimarka2 - 0Bosna Hersek
(1 - 0)
18:3004.10.19Malta0 - 2İtalya
(0 - 0)
18:3008.10.19İtalya2 - 0Bosna Hersek
(2 - 0)
19:0008.10.19Gürcistan0 - 2Danimarka
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup C
18:4504.10.19Beyaz Rusya1 - 7Norveç
(1 - 3)
19:0008.10.19Faroe Adaları0 - 13Norveç
(0 - 4)
19:0008.10.19Beyaz Rusya0 - 1Galler
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup D
22:3004.10.19İspanya4 - 0Azerbaycan
(2 - 0)
20:0008.10.19Çek Cumhuriyeti1 - 5İspanya
(0 - 4)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup E
19:0004.10.19Arnavutluk0 - 1Portekiz
(0 - 1)
19:0008.10.19Finlandiya8 - 1Arnavutluk
(5 - 0)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup F
19:0004.10.19Letonya1 - 2Slovakya
(1 - 1)
21:1504.10.19Macaristan0 - 5İsveç
(0 - 1)
19:4508.10.19İsveç7 - 0Slovakya
(3 - 0)
20:0008.10.19Letonya0 - 6İzlanda
(0 - 3)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup G
16:0002.10.19Kuzey Makedonya4 - 1Kazakistan
(3 - 0)
16:0005.10.19Kuzey Makedonya0 - 6Sırbistan
(0 - 3)
18:0008.10.19Kazakistan0 - 3Fransa
(0 - 0)
19:0008.10.19Sırbistan0 - 1Avusturya
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup H
18:3004.10.19Litvanya0 - 3İsviçre
(0 - 1)
18:3008.10.19Romanya0 - 1Belçika
(0 - 1)
20:0008.10.19İsviçre2 - 0Hırvatístan
(2 - 0)
UluslararasıUluslararası: Kadınlar Avrupa, Elemeler Grup I
15:0005.10.19Almanya8 - 0Ukrayna
(4 - 0)
15:0008.10.19Yunanistan0 - 5Almanya
(0 - 2)
21:3008.10.19İrlanda3 - 2Ukrayna
(2 - 2)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League A, Group A
02:0012.10.19ABD7 - 0Küba
(6 - 0)
02:3016.10.19Kanada2 - 0ABD
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League A, Group B
04:0012.10.19Bermuda1 - 5Meksika
(0 - 2)
04:3016.10.19Meksika3 - 1Panama
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League A, Group C
02:1511.10.19Trinidad Tobago0 - 2Honduras
(0 - 0)
05:0014.10.19Honduras1 - 0Martinik
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League A, Group D
04:1511.10.19Haiti1 - 1Kosta Rika
(0 - 0)
03:0014.10.19Kosta Rika0 - 0Curaçao
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League B, Group A
03:0011.10.19Fransız Guyanası0 - 0Grenada
(0 - 0)
05:0011.10.19Belize0 - 4Saint Kitts ve Nevis
(0 - 1)
01:0014.10.19Saint Kitts ve Nevis0 - 1Belize
(0 - 1)
02:0014.10.19Grenada1 - 0Fransız Guyanası
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League B, Group B
01:0013.10.19Dominik Cumhuriyeti3 - 0Saint Lucia
(1 - 0)
05:0013.10.19Montserrat0 - 2El Salvador
(0 - 1)
00:0016.10.19Saint Lucia0 - 2El Salvador
(0 - 0)
02:1516.10.19Dominik Cumhuriyeti0 - 0Montserrat
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League B, Group C
00:0012.10.19Antigua Barbuda2 - 1Guyana
(2 - 0)
01:0013.10.19Jamaika2 - 0Aruba
(1 - 0)
03:0015.10.19Guyana5 - 1Antigua Barbuda
(2 - 0)
02:0016.10.19Aruba0 - 6Jamaika
(0 - 4)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League B, Group D
22:0011.10.19Saint Vincent2 - 2Surinam
(0 - 1)
05:0012.10.19Nikaragua3 - 1Dominik
(2 - 0)
22:0014.10.19Dominik0 - 4Nikaragua
(0 - 1)
02:0015.10.19Surinam0 - 1Saint Vincent
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League C, Group A
22:0012.10.19Saint-Martin3 - 0Kayman Adaları
(0 - 0)
03:0013.10.19Barbados1 - 0Amerikan Virjinleri
(0 - 0)
00:0016.10.19Amerikan Virjinleri0 - 4Barbados
(0 - 1)
02:3016.10.19Kayman Adaları1 - 0Saint-Martin
(0 - 0)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League C, Group B
02:0011.10.19İngiliz Virjinleri0 - 4Bahama
(0 - 1)
22:0013.10.19İngiliz Virjinleri3 - 4Bonaire
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League C, Group C
03:0013.10.19Angulya0 - 5Guatemala
(0 - 2)
03:0016.10.19Angulya2 - 3Porto Riko
(0 - 2)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Nations League C, Group D
02:0011.10.19Sint Maarten2 - 5Caicos Adaları
(2 - 2)
01:0015.10.19Sint Maarten1 - 2Guadalup
(0 - 2)
UluslararasıUluslararası: Uluslararası Hazırlık Maçları
05:0003.10.19Meksika2 - 0Trinidad Tobago
(2 - 0)
19:3009.10.19Bahreyn2 - 3Azerbaycan
(1 - 1)
21:4509.10.19Almanya2 - 2Arjantin
(2 - 0)
15:0010.10.19Tayland1 - 1Kongo
(1 - 0)
15:0010.10.19Brezilya1 - 1Senegal
(1 - 1)
19:0010.10.19Kosova1 - 0Cebelitarık
(0 - 0)
21:4510.10.19Sırbistan1 - 0Paraguay
(0 - 0)
22:4510.10.19Cezayir1 - 1Kongo Cumhuriyeti
(1 - 1)
01:0011.10.19Venezuela4 - 1Bolivya
(2 - 0)
21:0011.10.19Fas1 - 1Libya
(1 - 1)
02:0012.10.19Uruguay1 - 0Peru
(1 - 0)
19:0012.10.19Kolombiya0 - 0Şili
(0 - 0)
20:0012.10.19Tunus0 - 0Kamerun
(0 - 0)
15:0013.10.19Brezilya1 - 1Nijerya
(0 - 1)
16:0013.10.19Kenya0 - 1Mozambik
(0 - 0)
16:0013.10.19Etiyopya0 - 1Uganda
(0 - 1)
16:0013.10.19Güney Afrika2 - 1Mali
(2 - 0)
17:0013.10.19Arjantin6 - 1Ekvador
(3 - 0)
18:0013.10.19Benin2 - 2Zambiya
(1 - 1)
20:0013.10.19Fildişi Sahili3 - 1Kongo Cumhuriyeti
(2 - 0)
21:4513.10.19Slovakya1 - 1Paraguay
(0 - 0)
19:0014.10.19Ruanda0 - 0Tanzanya
(0 - 0)
20:0014.10.19Çek Cumhuriyeti2 - 3Kuzey İrlanda
(0 - 3)
20:0014.10.19Mısır1 - 0Botsvana
(0 - 0)
01:0015.10.19Venezuela2 - 0Trinidad Tobago
(2 - 0)
19:0015.10.19Şili3 - 2Gine
(0 - 1)
20:0015.10.19Danimarka4 - 0Lüksemburg
(2 - 0)
22:0015.10.19Cezayir3 - 0Kolombiya
(2 - 0)
22:0015.10.19Fas2 - 3Gabon
(1 - 1)
03:0016.10.19Bolivya3 - 1Haiti
(2 - 1)
04:3016.10.19Peru1 - 1Uruguay
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Uluslararası Hazırlık Maçları, Kadınlar
16:0003.10.19Kıbrıs Rum Kesimi1 - 5Polonya
(0 - 2)
03:0004.10.19ABD2 - 0Kore Cumhuriyeti
(1 - 0)
22:0004.10.19Fransa4 - 0İzlanda
(2 - 0)
14:4505.10.19İngiltere1 - 2Brezilya
(0 - 0)
08:3006.10.19Japonya4 - 0Kanada
(1 - 0)
21:0006.10.19ABD1 - 1Kore Cumhuriyeti
(1 - 1)
22:0006.10.19Şili3 - 0Uruguay
(0 - 0)
21:0008.10.19Portekiz0 - 1İngiltere
(0 - 0)
21:1508.10.19Polonya1 - 3Brezilya
(0 - 1)
00:3009.10.19Şili3 - 1Uruguay
(0 - 1)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya

Okyanusya