Laboom

Futbol » Uluslararası Kulüpler

Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, Elemeler
20:0006.08.19PAOK2 - 2Ajax
(2 - 1)
20:0006.08.19Apoel Nicosia1 - 2Karabağ FK
(0 - 0)
21:0006.08.19Dinamo Zagreb1 - 1Ferençvaroş TC
(1 - 0)
21:3006.08.19Club Brugge1 - 0FC Dinamo Kiev
(1 - 0)
21:4506.08.19FK Crvena Zvezda1 - 1Kopenhag
(1 - 0)
20:0007.08.19FC Krasnodar0 - 1Porto
(0 - 0)
20:4507.08.19Başakşehir0 - 1Olympiakos
(0 - 0)
21:0007.08.19FC CFR 1907 Cluj1 - 1Celtic
(1 - 1)
21:0007.08.19Basel 18931 - 2LASK
(0 - 0)
21:1507.08.19Maribor1 - 3Rosenborg
(0 - 0)
19:3013.08.19Karabağ FK0 - 2Apoel Nicosia
(0 - 1)
20:0013.08.19Rosenborg3 - 1Maribor
(0 - 1)
20:3013.08.19FC Dinamo Kiev3 - 3Club Brugge
(1 - 1)
21:0013.08.19Ferençvaroş TC0 - 4Dinamo Zagreb
(0 - 1)
21:0013.08.19Kopenhag7 - 8FK Crvena Zvezda
(1 - 1)
21:3013.08.19LASK3 - 1Basel 1893
(0 - 0)
21:3013.08.19Olympiakos2 - 0Başakşehir
(0 - 0)
21:3013.08.19Ajax3 - 2PAOK
(1 - 1)
21:4513.08.19Celtic3 - 4FC CFR 1907 Cluj
(0 - 1)
22:0013.08.19Porto2 - 3FC Krasnodar
(0 - 3)
22:0020.08.19FC CFR 1907 Cluj0 - 1SK Slavia Prag
(0 - 1)
22:0020.08.19LASK0 - 1Club Brugge
(0 - 1)
22:0020.08.19Apoel Nicosia0 - 0Ajax
(0 - 0)
22:0021.08.19Young Boys2 - 2FK Crvena Zvezda
(1 - 1)
22:0021.08.19Olympiakos4 - 0FC Krasnodar
(1 - 0)
22:0021.08.19Dinamo Zagreb2 - 0Rosenborg
(2 - 0)
22:0027.08.19FK Crvena Zvezda - Young Boys
22:0027.08.19Rosenborg - Dinamo Zagreb
22:0027.08.19FC Krasnodar - Olympiakos
22:0028.08.19Club Brugge - LASK
22:0028.08.19SK Slavia Prag - FC CFR 1907 Cluj
22:0028.08.19Ajax - Apoel Nicosia
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Avrupa Ligi Elemeler
17:0001.08.19FC Ordabasy2 - 3Mlada Boleslav
(1 - 2)
17:0001.08.19FK Astana4 - 1Santa Coloma
(1 - 1)
17:3001.08.19Kairat Almaty1 - 1Hapoel Be'er Şeva FC
(1 - 0)
18:0001.08.19FC Viitorul Constanta2 - 1KAA Gent
(0 - 1)
19:0001.08.19Kuopion Pall.0 - 0Legia Varşova
(0 - 0)
19:0001.08.19FC Zorya Luhansk1 - 0Buducnost Podgorica
(1 - 0)
19:1501.08.19Universitatea Craiova 1948 CS3 - 1Budapeşte Honved FC
(0 - 0)
19:3001.08.19BK Haecken0 - 3Alkmaar
(0 - 1)
19:3001.08.19Levski Sofya0 - 4AEK Larnaka
(0 - 2)
19:3001.08.19Debrecen1 - 4Torino
(0 - 2)
19:3001.08.19Riga FC2 - 1Piast Gliwice
(1 - 1)
20:0001.08.19FK Jablonec0 - 0Pyunik
(0 - 0)
20:0001.08.19Atromitos3 - 2DAC Dunajska Streda
(2 - 0)
20:0001.08.19Klaksvik0 - 1Luzern
(0 - 1)
20:0001.08.19AEL Limassol0 - 1Aris
(0 - 1)
20:0001.08.19FK Liepaja0 - 1Norrköping
(0 - 0)
20:0001.08.19Neftchi3 - 0FC Arsenal Tula
(0 - 0)
20:0001.08.19Apollon Limassol3 - 1Shamrock Rovers
(1 - 0)
20:0001.08.19Maccabi Haifa2 - 1Strasbourg
(2 - 1)
20:0001.08.19Malmö3 - 2NK Domzale
(2 - 2)
20:0001.08.19Sheriff1 - 1Partizan Tiran
(0 - 1)
20:0001.08.19Dinamo Tiflis3 - 0FK GABALA
(0 - 0)
20:0001.08.19FC Vaduz2 - 0Fehervar
(0 - 0)
20:0001.08.19HSK Zrinjski Mostar2 - 1Utrecht
(0 - 1)
20:3001.08.19Ludogorets 1945 Razgrad4 - 0Valur Reykjavik
(2 - 0)
20:3001.08.19Brondby IF4 - 1Lechia Gdansk
(1 - 0)
20:3001.08.19Niederkorn0 - 0Rangers
(0 - 0)
20:4501.08.19Esbjerg0 - 0Shakhter Soligorsk
(0 - 0)
21:0001.08.19Gzira United Fc2 - 2FK Ventspils
(1 - 0)
21:0001.08.19NK Olimpija Ljubljana0 - 1Yeni Malatyaspor
(0 - 0)
21:3001.08.19Sturm Graz2 - 1Haugesund
(1 - 0)
21:3001.08.19FCSB2 - 3Alashkert
(1 - 3)
21:3001.08.19E.Frankfurt2 - 1Flora Tallinn
(1 - 1)
21:4501.08.19FC Spartak Trnava3 - 1Lokomotiv Plovdiv
(1 - 0)
21:4501.08.19Linfield FC1 - 0HB Torshavn
(1 - 0)
21:4501.08.19Osijek4 - 4CSKA Sofya
(1 - 0)
21:4501.08.19Aberdeen5 - 0Chikhura Sachkhere
(2 - 0)
22:0001.08.19Partizan3 - 0Connah's Quay Nomads FC
(0 - 0)
22:0001.08.19Crusaders FC1 - 4Wolves
(1 - 3)
22:0001.08.19Vitoria Guimaraes4 - 0AS La Jeunesse D Esch/Alzette
(1 - 0)
22:1501.08.19Stjarnan Gardabae1 - 3Espanyol
(0 - 1)
18:0006.08.19FC Ararat-Armenia1 - 2Saburtalo Tbilisi
(1 - 0)
19:0006.08.19Riga FC1 - 1HJK
(0 - 1)
21:1506.08.19FK Sutjeska1 - 2Linfield FC
(1 - 1)
21:1507.08.19SK Slovan Bratislava1 - 0Dundalk
(0 - 0)
17:0008.08.19FK Astana5 - 1Valetta
(3 - 0)
18:3008.08.19AEK Larnaka1 - 1KAA Gent
(0 - 1)
19:0008.08.19Pyunik0 - 4Wolves
(0 - 2)
19:0008.08.19AC Sparta Prag2 - 2Trabzonspor
(1 - 0)
19:1508.08.19Universitatea Craiova 1948 CS0 - 2AEK
(0 - 0)
19:3008.08.19Brondby IF2 - 4Sporting Braga
(1 - 2)
19:4508.08.19FK Ventspils0 - 3Vitoria Guimaraes
(0 - 1)
20:0008.08.19Molde3 - 0Aris
(2 - 0)
20:0008.08.19Thun2 - 3FC Spartak Moskova
(0 - 2)
20:0008.08.19Malmö3 - 0HSK Zrinjski Mostar
(1 - 0)
20:0008.08.19Sheriff1 - 2AIK
(0 - 2)
20:0008.08.19Neftchi2 - 2Bnei Yehuda Tel Aviv FC
(1 - 2)
20:0008.08.19FC Mariupol0 - 0Alkmaar
(0 - 0)
20:0008.08.19Haugesund0 - 1PSV
(0 - 1)
20:3008.08.19FC Antpenwer1 - 0FC Viktoria Plzen
(1 - 0)
20:3008.08.19Lokomotiv Plovdiv0 - 1Strasbourg
(0 - 1)
20:3008.08.19Ludogorets 1945 Razgrad5 - 0TNS
(3 - 0)
20:3008.08.19Feyenoord4 - 0Dinamo Tiflis
(1 - 0)
20:3008.08.19Maccabi Tel Aviv FC1 - 2Suduva Marij
(0 - 1)
20:3008.08.19CSKA Sofya1 - 1FC Zorya Luhansk
(1 - 1)
20:4508.08.19Sarajevo1 - 2Bate Borisov
(0 - 1)
21:0008.08.19Midtjylland2 - 4Rangers
(0 - 1)
21:0008.08.19F91 Dudelange3 - 1Nomme Kalju
(2 - 1)
21:0008.08.19Rijeka2 - 0Aberdeen
(0 - 0)
21:0008.08.19Norrköping1 - 1Hapoel Be'er Şeva FC
(0 - 0)
21:3008.08.19FCSB0 - 0Mlada Boleslav
(0 - 0)
21:3008.08.19FC Vaduz0 - 5E.Frankfurt
(0 - 3)
21:3008.08.19Austria Vien1 - 2Apollon Limassol
(1 - 1)
22:0008.08.19Legia Varşova0 - 0Atromitos
(0 - 0)
22:0008.08.19Torino5 - 0Shakhter Soligorsk
(2 - 0)
22:0008.08.19Luzern0 - 3Espanyol
(0 - 1)
22:0008.08.19Partizan3 - 1Yeni Malatyaspor
(1 - 0)
19:0013.08.19Nomme Kalju0 - 1F91 Dudelange
(0 - 0)
21:4513.08.19Linfield FC3 - 2FK Sutjeska
(2 - 1)
22:0013.08.19Dundalk1 - 3SK Slovan Bratislava
(0 - 2)
19:0014.08.19Saburtalo Tbilisi0 - 2FC Ararat-Armenia
(0 - 1)
19:0014.08.19Atromitos0 - 2Legia Varşova
(0 - 1)
19:0014.08.19Vitoria Guimaraes6 - 0FK Ventspils
(1 - 0)
19:0015.08.19HJK2 - 2Riga FC
(1 - 0)
19:3015.08.19Dinamo Tiflis1 - 1Feyenoord
(0 - 0)
19:4515.08.19FC Spartak Moskova2 - 1Thun
(0 - 1)
20:0015.08.19Mlada Boleslav0 - 1FCSB
(0 - 0)
20:0015.08.19Bate Borisov0 - 0Sarajevo
(0 - 0)
20:0015.08.19HSK Zrinjski Mostar1 - 0Malmö
(0 - 0)
20:0015.08.19Suduva Marij2 - 1Maccabi Tel Aviv FC
(2 - 0)
20:0015.08.19Shakhter Soligorsk1 - 1Torino
(0 - 0)
20:0015.08.19Apollon Limassol3 - 1Austria Vien
(1 - 1)
20:0015.08.19Bnei Yehuda Tel Aviv FC2 - 1Neftchi
(1 - 0)
20:0015.08.19Yeni Malatyaspor1 - 0Partizan
(1 - 0)
20:0015.08.19AIK1 - 1Sheriff
(0 - 0)
20:0015.08.19FC Zorya Luhansk1 - 0CSKA Sofya
(0 - 0)
20:3015.08.19Hapoel Be'er Şeva FC3 - 1Norrköping
(0 - 0)
20:3015.08.19Trabzonspor2 - 1AC Sparta Prag
(1 - 0)
20:3015.08.19TNS0 - 4Ludogorets 1945 Razgrad
(0 - 2)
21:0015.08.19Valetta0 - 4FK Astana
(0 - 2)
21:0015.08.19AEK1 - 1Universitatea Craiova 1948 CS
(1 - 0)
21:0015.08.19FC Viktoria Plzen2 - 1FC Antpenwer
(0 - 0)
21:3015.08.19Aris3 - 1Molde
(2 - 0)
21:3015.08.19Alkmaar4 - 0FC Mariupol
(2 - 0)
21:3015.08.19Strasbourg1 - 0Lokomotiv Plovdiv
(1 - 0)
21:3015.08.19KAA Gent3 - 0AEK Larnaka
(0 - 0)
21:3015.08.19E.Frankfurt1 - 0FC Vaduz
(1 - 0)
21:3015.08.19PSV0 - 0Haugesund
(0 - 0)
21:4515.08.19Sporting Braga3 - 1Brondby IF
(2 - 0)
21:4515.08.19Wolves4 - 0Pyunik
(0 - 0)
21:4515.08.19Rangers3 - 1Midtjylland
(2 - 0)
21:4515.08.19Aberdeen0 - 2Rijeka
(0 - 2)
22:0015.08.19Espanyol3 - 0Luzern
(3 - 0)
17:0022.08.19FK Astana3 - 0Bate Borisov
(2 - 0)
18:0022.08.19FC Ararat-Armenia2 - 1F91 Dudelange
(1 - 0)
20:0022.08.19Malmö3 - 0Bnei Yehuda Tel Aviv FC
(2 - 0)
20:0022.08.19Suduva Marij0 - 0Ferençvaroş TC
(0 - 0)
20:3022.08.19Ludogorets 1945 Razgrad0 - 0Maribor
(0 - 0)
20:3022.08.19Feyenoord3 - 0Hapoel Be'er Şeva FC
(1 - 0)
20:4522.08.19Kopenhag3 - 1Riga FC
(1 - 1)
21:0022.08.19Legia Varşova0 - 0Rangers
(0 - 0)
21:0022.08.19AEK1 - 3Trabzonspor
(1 - 2)
21:3022.08.19PSV3 - 0Apollon Limassol
(0 - 0)
21:3022.08.19KAA Gent2 - 1Rijeka
(0 - 1)
21:3022.08.19FCSB0 - 0Vitoria Guimaraes
(0 - 0)
21:3022.08.19Strasbourg1 - 0E.Frankfurt
(1 - 0)
21:3022.08.19Alkmaar1 - 1FC Antpenwer
(0 - 1)
21:4522.08.19Sporting Braga1 - 0FC Spartak Moskova
(0 - 0)
21:4522.08.19Linfield FC3 - 2Karabağ FK
(2 - 1)
21:4522.08.19Celtic2 - 0AIK
(0 - 0)
22:0022.08.19Espanyol3 - 1FC Zorya Luhansk
(0 - 1)
22:0022.08.19SK Slovan Bratislava1 - 0PAOK
(0 - 0)
22:0022.08.19Partizan2 - 1Molde
(1 - 1)
22:0022.08.19Torino2 - 3Wolves
(0 - 1)
19:0029.08.19Karabağ FK - Linfield FC
19:4529.08.19Riga FC - Kopenhag
20:0029.08.19Apollon Limassol - PSV
20:0029.08.19PAOK - SK Slovan Bratislava
20:0029.08.19Bate Borisov - FK Astana
20:0029.08.19Molde - Partizan
20:0029.08.19FC Zorya Luhansk - Espanyol
20:0029.08.19AIK - Celtic
20:0029.08.19Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Malmö
20:1529.08.19FC Spartak Moskova - Sporting Braga
20:3029.08.19FC Antpenwer - Alkmaar
20:3029.08.19Trabzonspor - AEK
20:3029.08.19Hapoel Be'er Şeva FC - Feyenoord
21:0029.08.19F91 Dudelange - FC Ararat-Armenia
21:0029.08.19Rijeka - KAA Gent
21:0029.08.19Ferençvaroş TC - Suduva Marij
21:1529.08.19Maribor - Ludogorets 1945 Razgrad
21:3029.08.19E.Frankfurt - Strasbourg
21:4529.08.19Wolves - Torino
21:4529.08.19Rangers - Legia Varşova
22:0029.08.19Vitoria Guimaraes - FCSB
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Süper Kupa
22:0014.08.19Liverpool7 - 6Chelsea
(0 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 1. Grup
12:0007.08.19ASA Tel Aviv University SC1 - 4Breidablik Kopavogur
(0 - 2)
18:0007.08.19ZNK SFK 200 Sarajevo5 - 0ZFK Dragon 2014
(1 - 0)
12:0010.08.19Breidablik Kopavogur11 - 0ZFK Dragon 2014
(4 - 0)
18:0010.08.19ZNK SFK 200 Sarajevo1 - 0ASA Tel Aviv University SC
(0 - 0)
18:0013.08.19ZFK Dragon 20140 - 7ASA Tel Aviv University SC
(0 - 1)
18:0013.08.19Breidablik Kopavogur3 - 1ZNK SFK 200 Sarajevo
(2 - 0)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 2. Grup
18:3007.08.19Olimpia Cluj1 - 2KFF Mitrovica
(0 - 2)
21:0007.08.19Zfk Breznica4 - 4FC NSA Sofia
(0 - 3)
18:3010.08.19FC NSA Sofia0 - 2KFF Mitrovica
(0 - 1)
19:0010.08.19Olimpia Cluj2 - 3Zfk Breznica
(1 - 1)
18:3013.08.19KFF Mitrovica1 - 0Zfk Breznica
(0 - 0)
18:3013.08.19FC NSA Sofia2 - 3Olimpia Cluj
(2 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 3. Grup
17:0007.08.19Hibernian3 - 0WFC Nike
(1 - 0)
21:4507.08.19Cardiff Met FC Kadınlar1 - 0ZNK Pomurje
(0 - 0)
12:0010.08.19Hibernian2 - 1Cardiff Met FC Kadınlar
(1 - 0)
18:0010.08.19ZNK Pomurje4 - 0WFC Nike
(2 - 0)
18:0013.08.19ZNK Pomurje1 - 2Hibernian
(1 - 2)
18:0013.08.19WFC Nike1 - 5Cardiff Met FC Kadınlar
(0 - 3)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 4. Grup
11:0007.08.19Minsk12 - 0SC Bettembourg
(5 - 0)
17:0007.08.19Znk Split2 - 3Kharkiv
(2 - 1)
11:0010.08.19Minsk2 - 1Znk Split
(1 - 1)
17:0010.08.19Kharkiv6 - 0SC Bettembourg
(4 - 0)
17:0013.08.19SC Bettembourg2 - 7Znk Split
(2 - 5)
17:0013.08.19Kharkiv0 - 2Minsk
(0 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 5. Grup
14:0007.08.19ZFK Spartak Subotica12 - 0Agarista SS Anenii Noi
(8 - 0)
18:3007.08.19SK Slovan Bratislava1 - 3Ferencvarosi TC
(1 - 1)
14:0010.08.19Ferencvarosi TC2 - 0Agarista SS Anenii Noi
(2 - 0)
18:3010.08.19ZFK Spartak Subotica7 - 0SK Slovan Bratislava
(2 - 0)
18:0013.08.19Ferencvarosi TC2 - 2ZFK Spartak Subotica
(1 - 0)
18:0013.08.19Agarista SS Anenii Noi0 - 1SK Slovan Bratislava
(0 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 6. Grup
15:0007.08.19Biik Kazygurt9 - 0EB / Streymur / Skala
(6 - 0)
19:0007.08.19Fc Flora Tallinn2 - 3PK-35 Vantaa
(1 - 0)
15:0010.08.19PK-35 Vantaa5 - 0EB / Streymur / Skala
(1 - 0)
19:0010.08.19Biik Kazygurt2 - 0Fc Flora Tallinn
(2 - 0)
18:0013.08.19PK-35 Vantaa1 - 4Biik Kazygurt
(0 - 2)
18:0013.08.19EB / Streymur / Skala0 - 2Fc Flora Tallinn
(0 - 2)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 7. Grup
13:3007.08.19SC Braga2 - 0Sturm Graz
(1 - 0)
18:0007.08.19Apollon Limassol FC Kadınlar10 - 0Rigas FS
(7 - 0)
13:3010.08.19Sturm Graz4 - 0Rigas FS
(1 - 0)
18:0010.08.19Apollon Limassol FC Kadınlar0 - 1SC Braga
(0 - 1)
18:0013.08.19Sturm Graz2 - 7Apollon Limassol FC Kadınlar
(1 - 4)
18:0013.08.19Rigas FS0 - 8SC Braga
(0 - 4)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 8. Grup
15:0007.08.19LSK Kvinner4 - 0Linfield Ladies
(4 - 0)
19:3007.08.19RSC Anderlecht Bayanlar5 - 0FC PAOK Thessaloniki
(1 - 0)
15:0010.08.19LSK Kvinner2 - 3RSC Anderlecht Bayanlar
(0 - 0)
19:3010.08.19FC PAOK Thessaloniki2 - 3Linfield Ladies
(2 - 2)
18:0013.08.19Linfield Ladies1 - 3RSC Anderlecht Bayanlar
(0 - 2)
18:0013.08.19FC PAOK Thessaloniki0 - 1LSK Kvinner
(0 - 0)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Leagues Cup
03:3021.08.19Tigres7 - 5CF America
(1 - 1)
05:3021.08.19Los Angeles Galaxy1 - 2Cruz Azul
(1 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Libertadores Kupası, Eleme Turu
03:3001.08.19Boca Juniors2 - 0Paranaense PR
(0 - 0)
03:3001.08.19Flamengo RJ6 - 2Emelec
(2 - 0)
03:3002.08.19Libertad Asuncion0 - 3Gremio
(0 - 3)
03:3021.08.19Gremio0 - 1Palmeiras SP
(0 - 1)
01:1522.08.19L.D.U. Quito0 - 3Boca Juniors
(0 - 1)
03:3022.08.19Flamengo RJ2 - 0Internacional RS
(0 - 0)
01:1523.08.19CA River Plate (ARJ)2 - 0Cerro Porteno
(1 - 0)
03:3028.08.19Palmeiras SP - Gremio
01:1529.08.19Boca Juniors - L.D.U. Quito
03:3029.08.19Internacional RS - Flamengo RJ
01:1530.08.19Cerro Porteno - CA River Plate (ARJ)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Sudamericana Kupası
03:3001.08.19Atletico MG2 - 0Botafogo RJ
(0 - 0)
03:3002.08.19Montevideo Wanderers1 - 2Corinthians SP
(0 - 0)
03:3002.08.19Universidad Catolica3 - 2CA Independiente
(1 - 0)
03:3007.08.19CA Independiente2 - 1Ind. Del Valle
(0 - 0)
23:0008.08.19Zulia1 - 0Colon De Santa Fe
(0 - 0)
03:3014.08.19Ind. Del Valle1 - 0CA Independiente
(0 - 0)
03:3016.08.19Colon De Santa Fe4 - 0Zulia
(0 - 0)
03:3021.08.19Atletico MG2 - 1D. La Equidad
(1 - 1)
03:3023.08.19Corinthians SP - Fluminense RJ
03:3028.08.19D. La Equidad - Atletico MG
03:3030.08.19Fluminense RJ - Corinthians SP
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Şampiyonar Ligi,Eleme Turları
19:0005.08.19AL Ittihad2 - 1Zob Ahan Esfahan FC
(1 - 1)
21:0005.08.19AL Nassr1 - 1AL Wahda
(1 - 0)
19:0006.08.19AL Duhail1 - 1Al-Sadd
(1 - 1)
19:4006.08.19AL Ahli Saudi2 - 4Al Hilal
(2 - 1)
18:4012.08.19AL Wahda2 - 3AL Nassr
(1 - 2)
22:0012.08.19Zob Ahan Esfahan FC3 - 4AL Ittihad
(0 - 1)
19:1513.08.19Al-Sadd3 - 1AL Duhail
(2 - 0)
20:3013.08.19Al Hilal0 - 1AL Ahli Saudi
(0 - 1)
20:4526.08.19AL Nassr - Al-Sadd
14:3027.08.19Shanghai Sipg - Urawa Red Diamonds
20:4527.08.19AL Ittihad - Al Hilal
15:0028.08.19Guangzhou Evergrande - Kashima Antlers
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Kupası,Eleme Turları
15:0007.08.19Ha Noi FC1 - 0Becamex Binh Duong
(0 - 0)
15:0020.08.19Ha Noi FC3 - 2FC Altyn Asyr
(1 - 1)
15:4521.08.19Abahani4 - 3April Twenty-Five
(2 - 1)
15:0027.08.19FC Altyn Asyr - Ha Noi FC
15:0028.08.19April Twenty-Five - Abahani
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: CONCACAF League
03:0001.08.19SV Robinhood0 - 0AS Capoise
05:0001.08.19BELMOPAN BANDITS1 - 3Deportivo Saprissa
01:0002.08.19Forge FC2 - 1Antigua GFC
03:0002.08.19Alianza (Slv)5 - 1San Francisco
05:0002.08.19Comunicaciones2 - 1CD Marathon
05:0007.08.19Santa Tecla FC1 - 0Real Esteli
03:0008.08.19AS Capoise1 - 1SV Robinhood
05:0008.08.19Deportivo Saprissa3 - 1BELMOPAN BANDITS
03:0009.08.19Antigua GFC0 - 0Forge FC
03:0009.08.19San Francisco0 - 1Alianza (Slv)
05:0009.08.19CD Marathon1 - 1Comunicaciones
03:0021.08.19SV Robinhood1 - 1Ind. Chorrera
03:0021.08.19Santa Tecla FC0 - 0San Carlos
05:0021.08.19Managua FC1 - 2Motagua
03:0022.08.19Comunicaciones2 - 1Dep. Guastatoya
05:0022.08.19Deportivo Saprissa2 - 0CD Aguila
01:0023.08.19Waterhouse FC1 - 1Herediano
03:0023.08.19Forge FC - CD Olimpia
05:0023.08.19Alianza (Slv) - Tauro
03:0028.08.19Ind. Chorrera - SV Robinhood
03:0028.08.19San Carlos - Santa Tecla FC
05:0028.08.19Motagua - Managua FC
03:0029.08.19Dep. Guastatoya - Comunicaciones
05:0029.08.19CD Aguila - Deportivo Saprissa
03:0030.08.19Tauro - Alianza (Slv)
03:0030.08.19Herediano - Waterhouse FC
05:0030.08.19CD Olimpia - Forge FC
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Afrika Süper Kupası
19:0016.08.19Esperance Sportive De TunisİptalEl Zamalek
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: CAF Konfederasyon Kupası, Elemeler
22:0009.08.19Paradou Ac3 - 0Ci Kamsar
15:0010.08.19Bandari0 - 0Al-Ahli Shendi
16:0010.08.19AS Kigali0 - 0Kmc FC
16:0010.08.19Proline FC3 - 0Masters Security
16:0010.08.19Buildcon0 - 1Young Buffalos FC
17:3010.08.19AS Pelican1 - 1Maniema Union
18:0010.08.19Niger Tornadoes1 - 2Santoba FC
18:0010.08.19Akonangui1 - 1Ashanti Gold FC
20:0010.08.19Asc Snim0 - 5Esae
21:0010.08.19Pyramids FC4 - 1Etoile du Congo
22:4510.08.19CR Belouizdad2 - 0AS Cotontchad
14:0011.08.19Bolton City3 - 1Jwaneng Galaxy
16:0011.08.19Triangle United5 - 0Rukinzo FC
16:0011.08.19TS Galaxy FC1 - 0Saint Louis Suns Utd
16:0011.08.19Fasil Kenema1 - 0Azam FC
16:0011.08.19Mogadishu City0 - 0Malindi SC
18:0011.08.19Maranatha3 - 0Liscr FC
18:3011.08.19Gendarmerie Nat.1 - 1Al-Ittihad
18:3011.08.19Ben Guerdane5 - 1Amarat United
19:0011.08.19Arta/Solar71 - 1Ahli AL Khartoum
17:3012.08.19Motema Pembe2 - 0Stade Renard
23:0023.08.19Kmc FC - AS Kigali
23:0023.08.19Santoba FC - Niger Tornadoes
15:3024.08.19Masters Security - Proline FC
16:0024.08.19Azam FC - Fasil Kenema
18:0024.08.19Ashanti Gold FC - Akonangui
23:0024.08.19Malindi SC - Mogadishu City
23:0024.08.19Al-Ahli Shendi - Bandari
23:0024.08.19Rukinzo FC - Triangle United
23:0024.08.19Jwaneng Galaxy - Bolton City
23:0024.08.19Young Buffalos FC - Buildcon
23:0024.08.19Saint Louis Suns Utd - TS Galaxy FC
23:0024.08.19Etoile du Congo - Pyramids FC
23:0024.08.19Esae - Asc Snim
23:0024.08.19Maniema Union - AS Pelican
23:0024.08.19AS Cotontchad - CR Belouizdad
23:0024.08.19Ci Kamsar - Paradou Ac
23:0024.08.19Al-Ittihad - Gendarmerie Nat.
23:0024.08.19Ahli AL Khartoum - Arta/Solar7
17:0025.08.19Stade Renard - Motema Pembe
23:0025.08.19Amarat United - Ben Guerdane
23:0025.08.19Liscr FC - Maranatha
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: CAF Şampiyonlar Ligi, Elemeler
18:3009.08.19AS Sonidep1 - 2USM Alger
22:4509.08.19JS Kabylie1 - 0Al-Merrikh SC (Omdurman)
15:3010.08.19Big Bullets0 - 0FC Platinum
16:0010.08.19African Stars3 - 2Kampala Capital City Authority FC
16:0010.08.19Green Eagles1 - 0Orlando Pirates
16:0010.08.19Green Mamba FC0 - 2Zesco United
16:0010.08.19Do Songo0 - 0Simba
16:1510.08.19Kmkm0 - 2Primeiro de Agosto
18:0010.08.19Kano Pillars FC3 - 2Asante Kotoko
18:0010.08.19Young Africans SC1 - 1Township Rollers
18:0010.08.19Rahimo FC1 - 0Enyimba
19:0010.08.19Brikama United3 - 3Raja Casablanca
19:0010.08.19Cano Sport Academy2 - 1Mekelle Kenema FC
19:3010.08.19Stade Malien De Bamako1 - 1Horoya AC
15:0011.08.19Matlama FC0 - 2Petro Luanda
16:0011.08.19Aigle Noir0 - 0Gor Mahia FC
16:0011.08.19Rayon Sports FC1 - 1Al Hilal
17:3011.08.19Ums De Loum0 - 0AS Vita Club
18:0011.08.19Atlabara FC0 - 4El Ahly
18:3011.08.19So de Larmee0 - 0FC Nouadhibou
18:3011.08.19Lprc Oilers FC1 - 0Generation Foot
18:3011.08.19Buffles1 - 1ASC Kara
19:0011.08.19AS Otoho2 - 1Mamelodi Sundowns
19:0011.08.19Fomboni FC2 - 2Cote Dor FC
19:0011.08.19Hafia FC2 - 1ES Sahel
19:0011.08.19AS Tempete Mocaf1 - 0AL Nasr SC Benghazi
19:0011.08.19Fosa Juniors1 - 0Pamplemousses
19:0011.08.19Cercle Mberi0 - 0Elect-Sport
22:0016.08.19FC Dekadaha0 - 7El Zamalek
16:0023.08.19Kampala Capital City Authority FC - African Stars
16:0024.08.19Zesco United - Green Mamba FC
19:0024.08.19Primeiro de Agosto - Kmkm
20:0024.08.19Mamelodi Sundowns - AS Otoho
22:0024.08.19Raja Casablanca - Brikama United
23:0024.08.19ES Sahel - Hafia FC
23:0024.08.19Enyimba - Rahimo FC
23:0024.08.19El Zamalek - FC Dekadaha
23:0024.08.19Elect-Sport - Cercle Mberi
23:0024.08.19El Ahly - Atlabara FC
23:0024.08.19USM Alger - AS Sonidep
23:0024.08.19Cote Dor FC - Fomboni FC
23:0024.08.19FC Platinum - Big Bullets
23:0024.08.19Mekelle Kenema FC - Cano Sport Academy
23:0024.08.19Al-Merrikh SC (Omdurman) - JS Kabylie
23:0024.08.19Pamplemousses - Fosa Juniors
23:0024.08.19Petro Luanda - Matlama FC
23:0024.08.19Al Hilal - Rayon Sports FC
23:0024.08.19AS Vita Club - Ums De Loum
23:0024.08.19Generation Foot - Lprc Oilers FC
23:0024.08.19AL Nasr SC Benghazi - AS Tempete Mocaf
23:0024.08.19Township Rollers - Young Africans SC
23:0024.08.19Orlando Pirates - Green Eagles
16:0025.08.19Simba - Do Songo
16:0025.08.19Gor Mahia FC - Aigle Noir
18:0025.08.19ASC Kara - Buffles
18:0025.08.19Asante Kotoko - Kano Pillars FC
20:0025.08.19FC Nouadhibou - So de Larmee
23:0025.08.19Horoya AC - Stade Malien De Bamako
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Arabistan Şampiyonlar Ligi
18:1520.08.19AL-Wasl FC2 - 0Al Hilal
20:4520.08.19AL Ittihad3 - 0Al Ahed
20:1527.08.19Al-Arabi - Al İttihad Al Sakandary
22:3027.08.19CS Constantine - AL-MUHARRAQ SC
19:0029.08.19AL Quwa AL Jawiya - Al Salmiyah
20:0030.08.19Nejmeh SC - Esperance Sportive De Tunis
21:0031.08.19Al-Merrikh SC (Omdurman) - Wydad Athletic Club Casablanca
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Campeones Kupası
03:0015.08.19Atlanta3 - 2CF America
(1 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
12:0001.08.19Marbella5 - 1Baniyas
(2 - 0)
17:0001.08.19AC Virtus Bolzano0 - 5SPAL
(0 - 2)
18:0001.08.19CSM Politehnica Iasi3 - 2Stiinta Miroslava
(1 - 0)
18:0001.08.19APO Levadeiakos FC0 - 0Volos Nps
(0 - 0)
18:3001.08.19Alessandria3 - 0Borgosesia Calcio
(1 - 0)
18:3001.08.19Denizlispor0 - 0Göztepe
(0 - 0)
18:3001.08.19Real Forte Querceta0 - 0Carrarese Calcio 1908
(0 - 0)
19:0001.08.19Potenza Calcio5 - 0Asd Grumentum Valdagri
(2 - 0)
19:0001.08.19Tiran5 - 1Bylis Ballsh
(1 - 0)
20:0001.08.19Pontevedra0 - 2Real Madrid (A)
(0 - 0)
20:1901.08.19KFC Merelbeke3 - 1Jong Zulte
(1 - 1)
20:3001.08.19Malaga0 - 2Mallorca
(0 - 0)
20:3001.08.19CA River Ebro1 - 3Pena Sport
(0 - 0)
20:3001.08.19BV Rentfort0 - 3SV Fortuna Bottrop 1932
(0 - 2)
21:0001.08.19CD 26 de Febrero1 - 2Velez CF
(0 - 0)
21:0001.08.19SF Hamborn 072 - 2SV Hönnepel-Niedermörmter
(0 - 2)
21:0001.08.19Huesca1 - 1Levante
(0 - 0)
21:3001.08.19Numancia1 - 1A.Bilbao
(1 - 0)
21:3001.08.19Newbridge Town FC3 - 2Newtown Rangers
(3 - 2)
21:3001.08.19Trebujena CF0 - 3Cadiz B
(0 - 1)
21:3001.08.19AS Gubbio 19102 - 1Ternana Calcio
(1 - 1)
21:4501.08.19Phoenix Sports FC5 - 3Cray Wanderers
(2 - 2)
12:0002.08.19AmaranteİptalVizela
(1 - 2)
15:0002.08.19J. FC Utrecht1 - 1Oss
(0 - 1)
15:0002.08.19Schalke2 - 0Alanyaspor
(1 - 0)
16:0002.08.19Boluspor1 - 0Adana Demir
(0 - 0)
16:0002.08.19Rizespor3 - 0Keshla
(3 - 0)
18:0002.08.19AO Xanthi FC3 - 0Olympiakos Nicosia
(0 - 0)
19:0002.08.19NK Dubrava1 - 0GNK Dinamo Zagreb II
(0 - 0)
19:0002.08.19Schalke3 - 1Villarreal
(1 - 1)
19:0002.08.19FK Jedinstvo Gradiska3 - 7FK TEKSTILAC DERVENTA
(2 - 6)
20:0002.08.19Cambuur2 - 4Volendam
(1 - 1)
20:0002.08.19Breitenau2 - 3Scheiblingkirchen-Warth USV
(2 - 1)
20:0002.08.19Roda0 - 1EVV Eindhoven
(0 - 0)
20:0002.08.19Beşiktas0 - 2Udinese
(0 - 0)
20:0002.08.19Club Portugalete0 - 2SD Leioa
(0 - 0)
20:3002.08.19Kremser SC4 - 1Usv Langenlois
20:3002.08.19Granada2 - 1R.Valladolid
(2 - 1)
20:3002.08.19Elche2 - 0Ibiza Eivissa
(1 - 0)
21:0002.08.19Nantes1 - 1Genoa
(0 - 1)
21:0002.08.19Den Bosch4 - 1Excelsior
(2 - 1)
21:0002.08.19CA Antoniano3 - 0Sevilla Atletico
(1 - 0)
21:0002.08.19Las Palmas1 - 1Almeira
(1 - 1)
21:0002.08.19Getafe1 - 0Crotone
(1 - 0)
21:0002.08.19CD Estepona1 - 1CD El Palo
(1 - 1)
21:0002.08.19Brighton2 - 1Valencia
(1 - 1)
21:3002.08.19Atletico Sanluqueno CF0 - 1Cadiz
(0 - 0)
21:3002.08.19Leicester2 - 1Atalanta
(0 - 0)
21:3002.08.19Merthyr Town0 - 2Penybont
(0 - 1)
21:3002.08.19CD Bullense0 - 3Murcia
(0 - 1)
21:4502.08.19Bournemouth3 - 4Lazio
(2 - 1)
22:0002.08.19Llandudno FC1 - 1Stafford Rangers
(1 - 1)
12:0003.08.19Metz0 - 1Mainz
(0 - 1)
12:3003.08.19Real Sociedad B1 - 0Real Union Irun
(1 - 0)
14:3003.08.19Metz0 - 1Mainz
(0 - 0)
15:3003.08.19Rijnsburgse Boys0 - 1Stormvogels Telstar
(0 - 0)
15:3003.08.19Freiburg0 - 1Cagliari
(0 - 0)
16:0003.08.19Wolfsburg8 - 1Nice
(2 - 1)
16:0003.08.19W.Bremen0 - 0Everton
(0 - 0)
16:0003.08.19F.Düsseldorf3 - 2Eibar
(1 - 1)
16:3003.08.19Hoffenheim1 - 2Sevilla
(1 - 1)
16:3003.08.19Leatherhead0 - 2Farnborough
(0 - 1)
16:3003.08.19Augsburg2 - 3Bologna
(1 - 1)
16:3003.08.19Leipzig1 - 3Aston Villa
(1 - 1)
17:0003.08.19Tamworth0 - 0Basford United
(0 - 0)
17:0003.08.19St Ives Town0 - 0Hendon
(0 - 0)
17:0003.08.19Southampton2 - 0Köln
(1 - 0)
17:0003.08.19Metropolitan Police3 - 2Gray Athletics
(2 - 0)
17:0003.08.19U.Berlin0 - 3C.Vigo
(0 - 1)
17:0003.08.19Watford2 - 1R.Sociedad
(0 - 1)
17:0003.08.19Radcliffe FC1 - 4Workington
(1 - 3)
17:0003.08.19West Ham4 - 6A.Bilbao
(2 - 2)
17:0003.08.19Burnley2 - 0Parma
(0 - 0)
17:0003.08.19Leek Town2 - 1Buxton FC
(1 - 0)
17:0003.08.19Crystal Palace0 - 4H.Berlin
(0 - 1)
17:0003.08.19Lewes3 - 1Whitehawk
(0 - 1)
17:0003.08.19Lucko1 - 3NK Spansko
(0 - 2)
17:0003.08.19Hyde United2 - 0Frickley Athletic
(1 - 0)
17:0003.08.19Paderborn2 - 4Lazio
(0 - 3)
17:0003.08.19Newcastle2 - 1St.Etienne
(1 - 0)
17:3003.08.19Bournemouth3 - 0Lyon
(2 - 0)
18:0003.08.19Leatherhead2 - 1Farnborough
(1 - 0)
18:0003.08.19Freiburg4 - 1Cagliari
(3 - 1)
18:0003.08.19M'gladbach2 - 2Chelsea
(2 - 0)
18:0003.08.19Norwich1 - 0Toulouse
(1 - 0)
18:3003.08.19Almere City FC2 - 1Al-Ahli Doha
(1 - 1)
19:0003.08.19Lille2 - 3Roma
(1 - 0)
19:0003.08.19Scandicci2 - 2Pistoiese
(1 - 1)
19:0003.08.19Nimes0 - 2Dijon
(0 - 2)
19:0003.08.19Nijmegen0 - 1Osasuna
(0 - 1)
19:3003.08.19Cittadella1 - 2Pordenone Calcio
(0 - 2)
19:3003.08.19Alaves1 - 0Racing Santander
(1 - 0)
19:3003.08.19Brest1 - 1Levante
(1 - 1)
19:3003.08.19Venezia1 - 0Empoli
(0 - 0)
20:0003.08.19San Luis1 - 2A.Madrid
(1 - 0)
20:0003.08.19Elche0 - 1Albacete Balompie
(0 - 0)
20:0003.08.19Deportivo1 - 0SD Ponferradina
(0 - 0)
20:0003.08.19Numancia2 - 1Logrones
(1 - 0)
20:0003.08.19CD Mirandes5 - 1Burgos
(1 - 1)
20:0003.08.19Lugo2 - 0Real Madrid (A)
(1 - 0)
20:3003.08.19Monaco1 - 0Sampdoria
(0 - 0)
21:0003.08.19Badajoz0 - 2Extremadura
(0 - 2)
21:0003.08.19Galatasaray2 - 1Panathinaikos
(1 - 0)
21:3003.08.19Gimnastic2 - 3Zaragoza
(0 - 0)
21:3003.08.19Xerez0 - 3Recreativo Huelva
(0 - 0)
21:3003.08.19Girona0 - 1Montpellier
(0 - 1)
22:0003.08.19Livorno0 - 1Fiorentina
(0 - 1)
22:0003.08.19Amiens0 - 1Leganes
(0 - 0)
22:0003.08.19Rayo Vallecano2 - 3Alcorcon
(2 - 1)
15:0004.08.19B.Leverkusen1 - 2Valencia
(1 - 1)
18:0004.08.19Brescia2 - 0Beşiktas
(1 - 0)
18:0004.08.19De Graafschap1 - 2Osasuna
(0 - 1)
19:0004.08.19SPAL0 - 0Verona
(0 - 0)
20:0004.08.19R.Valladolid2 - 2Mallorca
(2 - 1)
20:3004.08.19Granada2 - 0Las Palmas
(0 - 0)
21:0004.08.19Barcelona2 - 1Arsenal
(0 - 1)
21:0004.08.19Racing Santander2 - 1A.Bilbao
(1 - 0)
21:0004.08.19Huesca2 - 2Castellon
(1 - 0)
21:4504.08.19Bordeaux2 - 3Genoa
(1 - 2)
22:0004.08.19Marsilya0 - 1Napoli
(0 - 1)
18:3005.08.19Trapani Calcio4 - 1Dro
(1 - 0)
19:3005.08.19Sharjah FC1 - 0AL Fayha
(1 - 0)
20:0005.08.19Atletico Baleares0 - 3Al Ahli BAE
(0 - 0)
20:3005.08.19Atletico Malagueno3 - 3Melilla
(2 - 2)
21:1505.08.19Floriana FC3 - 1Sirens
(2 - 0)
21:3005.08.19Ascoli0 - 1Frosinone
(0 - 1)
22:0005.08.19CD Loja1 - 1Antequera
(0 - 1)
18:3006.08.19Trapani Calcio2 - 1Virtus Vecomp Verona
(0 - 1)
19:0006.08.19Anif0 - 2AL-Wasl FC
(0 - 1)
19:0006.08.19Bursaspor1 - 1Manisa Büyükşehir Belediyespor
(1 - 1)
19:0006.08.19Benrath1 - 15F.Düsseldorf
(1 - 7)
19:3006.08.19First Vienna1 - 3Nordea Admira (A)
(0 - 1)
19:3006.08.19Altay0 - 1Altinordu FK
(0 - 0)
19:3006.08.19SD Leioa6 - 1Deusto
(1 - 1)
20:0006.08.19Lusitania Lourosa1 - 0Aves
(1 - 0)
21:0006.08.19C.Vigo0 - 1Teneriffa
(0 - 0)
21:0006.08.19Cadiz1 - 0Al-Rayyan
(0 - 0)
21:3006.08.19Xerez0 - 1Atletico Sanluqueno CF
(0 - 1)
21:3006.08.19Mossley AFC0 - 2Stalybridge Celtic
(0 - 1)
21:3006.08.19Cabecense2 - 0CD Utrera
(0 - 0)
21:4506.08.19South Park1 - 1Hythe Town
(0 - 0)
21:4506.08.19Soham Town Rangers6 - 1Royston Town
(2 - 0)
23:3006.08.19Cangrejera FC10 - 0Nonualco FC
(3 - 0)
00:0007.08.19CD Titan de Texistepeque2 - 2CD San Pablo Municipal
(0 - 2)
11:0007.08.19Ibiza Eivissa2 - 2Villarreal B
(1 - 2)
12:3007.08.19Gondomar3 - 1Ar Sao Martinho
(1 - 0)
18:0007.08.19Boluspor1 - 1Adanaspor
(0 - 1)
19:0007.08.19Brescia0 - 2Alanyaspor
(0 - 0)
19:0007.08.19FK Susica1 - 0Rad
(0 - 0)
19:3007.08.19FC Hertha 03 Zehlendorf4 - 6Berlin II
(2 - 3)
20:0007.08.19FC Salzburg0 - 1R.Madrid
(0 - 1)
20:0007.08.19Deportivo1 - 0Unionistas
(1 - 0)
20:0007.08.19Elche0 - 2Levante
(0 - 1)
20:0007.08.19Malaga1 - 0Melilla
(1 - 0)
20:3007.08.19KFC Dessel Sport0 - 1FC Duffel
(0 - 1)
20:3007.08.19Fenerbahçe2 - 2Cagliari
(2 - 0)
20:3007.08.19CF La Nucia0 - 4Villarreal
(0 - 0)
20:3007.08.19Salamanca CF Uds0 - 1Real Oviedo
(0 - 0)
20:3007.08.19Getafe0 - 0Mallorca
(0 - 0)
21:0007.08.19Vizela3 - 0Beira Mar
(1 - 0)
21:0007.08.19Roma2 - 2A.Bilbao
(0 - 1)
21:0007.08.19Gimnastica Segoviana4 - 2Valladolid B
(2 - 1)
21:0007.08.19Valencia B0 - 1Castellon
(0 - 1)
21:3007.08.19Zaragoza0 - 0Alaves
(0 - 0)
21:3007.08.19UD San Pedro0 - 4Marbella
(0 - 3)
21:3007.08.19Atl. Madrid (A)1 - 3Extremadura
(0 - 1)
21:3007.08.19Spezia3 - 5Sampdoria
(1 - 2)
21:3007.08.19Xerez Deportivo FC1 - 2CD San Fernando
(0 - 0)
22:0007.08.19Real Madrid (A)3 - 0Alcorcon
(1 - 0)
22:3007.08.19R.Betis1 - 0Las Palmas
(1 - 0)
23:0007.08.19AD Fafe1 - 0FC Felgueiras 1932
(1 - 0)
02:3008.08.19Barcelona2 - 1Napoli
(1 - 1)
17:0008.08.19E. Braunschweig4 - 1VSG Altglienicke
(2 - 0)
19:0008.08.19AO Xanthi FC1 - 1Volos Nps
(0 - 1)
19:1508.08.19ASV 133 - 3FCJ Alt-Ottakring
(0 - 1)
20:0008.08.19Jugendsport Wenau0 - 3Freialdenhoven
(0 - 0)
20:0008.08.19Al-Khoor2 - 1FC Lienden
(1 - 0)
20:1508.08.19SP Petegem3 - 2Kve Aalter
(3 - 0)
20:3008.08.19Osasuna0 - 0Eibar
(0 - 0)
20:3008.08.19De Treffers3 - 3Al-Gharrafa
(1 - 3)
20:3008.08.19Conil CF1 - 2Betis Balompie
(1 - 2)
20:3008.08.19UE Olot0 - 0Huesca
(0 - 0)
21:0008.08.19Sporting Gijon0 - 2R.Valladolid
(0 - 0)
21:0008.08.19Leca FC4 - 1FC Foz
(1 - 0)
21:0008.08.19CD Mirandes1 - 2A.Bilbao
(0 - 1)
21:0008.08.19Alfter8 - 0Euskirchen
21:1508.08.19Alhama Bavinor0 - 2Ciudad de Murcia
21:3008.08.19Kidsgrove Athletic FC6 - 1Ramsbottom United
(2 - 0)
21:3008.08.19Cesena2 - 3SPAL
(1 - 2)
21:3008.08.19Kilbarrack Utd.2 - 1Bluebell United FC
(0 - 0)
21:4508.08.19Lebrijana5 - 3Sevilla Atletico
(0 - 0)
22:0008.08.19UD Zafra Atlético1 - 2AD Llerenense
(0 - 1)
22:0008.08.19Atletico Palma Del Rio0 - 4Ecija Balompie
(0 - 2)
22:3008.08.19AD Anaza1 - 2Atletico Union Guimar
(1 - 1)
18:3009.08.19FC Asteras Varis1 - 2Ethnikos Piraeus
(0 - 0)
19:3009.08.19Altay3 - 1Denizlispor
(1 - 0)
20:0009.08.19SC Red Star Penzing1 - 3First Vienna
(1 - 1)
20:0009.08.19Yeclano Deportivo1 - 2Aguilas
(1 - 0)
20:3009.08.19R.Sociedad2 - 0Osasuna
(0 - 0)
20:3009.08.19SC Himberg0 - 3FK Hainburg An Der Donau
(0 - 1)
21:0009.08.19Gimnastic1 - 1Girona
(0 - 1)
21:3009.08.19Castilleja CF1 - 1Camino Viejo CF
(0 - 0)
21:3009.08.19Lugo1 - 1SD Ponferradina
(1 - 1)
21:3009.08.19Cabecense3 - 5CA Antoniano
(0 - 1)
21:3009.08.19Calcio Catania1 - 1Cagliari
(1 - 0)
21:3009.08.19Real Massama1 - 1CF Belenenses
(1 - 0)
21:3009.08.19Camas CF2 - 4UD Tomares
(1 - 2)
21:3009.08.19UD Moron2 - 1Alcala
21:3009.08.19Salerm Puente Genil FC3 - 4ATL Mancha Real
(1 - 3)
21:3009.08.19Navalcarnero1 - 0Toledo Sad
(1 - 0)
21:3009.08.19Trebujena CF2 - 0R. Club Portuense
(1 - 0)
21:4509.08.19Buxton FC3 - 0Widnes FC
(1 - 0)
22:0009.08.19Ibarra1 - 0CA Tacoronte
22:0009.08.19Granada2 - 1Sevilla
(0 - 0)
11:0010.08.19ISLOCH1 - 0NFK Minsk
(1 - 0)
13:0010.08.19Alaves0 - 0Sporting Gijon
(0 - 0)
19:0010.08.19Eskişehirspor1 - 1Konyaspor
(1 - 1)
19:0010.08.19Sassuolo1 - 0Alessandria
(1 - 0)
19:1510.08.19NK Gospic 911 - 1Vodice
19:3010.08.19Brescia2 - 1R.Valladolid
(1 - 1)
20:0010.08.19Beşiktas2 - 2Panathinaikos
(2 - 0)
20:0010.08.19SD Amorebieta1 - 2SD Leioa
(0 - 0)
20:0010.08.19CD Tudelano1 - 0Zaragoza
(1 - 0)
20:0010.08.19Numancia2 - 0Burgos
(0 - 0)
20:0010.08.19Alcorcon0 - 0Fuenlabrada CF
(0 - 0)
20:0010.08.19Sivasspor2 - 1Fenerbahçe
(2 - 0)
20:3010.08.19Real Oviedo1 - 2Alaves
(1 - 1)
21:0010.08.19Cadiz1 - 0Malaga
(1 - 0)
21:0010.08.19C.Vigo1 - 2Lazio
(1 - 2)
21:0010.08.19Lanzarote0 - 4Las Palmas
(0 - 1)
21:0010.08.19CD Guijuelo1 - 3Las Rozas
(0 - 2)
21:0010.08.19Girona0 - 2Huesca
(0 - 1)
21:0010.08.19Leganes3 - 1Albacete Balompie
(0 - 0)
21:3010.08.19R.Sociedad1 - 2Eibar
(1 - 1)
21:3010.08.19CF Talavera de la Reina1 - 1CF Rayo Majadahonda
(1 - 0)
21:3010.08.19Parma2 - 1Sampdoria
(1 - 1)
21:3010.08.19CartagenaİptalElche
21:4510.08.19Bologna3 - 4Villarreal
(1 - 1)
21:4510.08.19KF Feronikeli0 - 2Milan
(0 - 1)
22:0010.08.19Extremadura2 - 2Sevilla
(1 - 1)
22:0010.08.19Mallorca1 - 2Levante
(1 - 0)
22:0010.08.19Atletico Sanluqueno CF2 - 1Betis Balompie
(1 - 1)
22:0010.08.19Deportivo1 - 0R.Betis
(0 - 0)
22:0010.08.19Getafe4 - 1Atalanta
(1 - 0)
22:3010.08.19Cordoba0 - 0Rayo Vallecano
(0 - 0)
22:3010.08.19Valencia7 - 8Inter
(1 - 0)
23:0010.08.19Teneriffa3 - 2Real Madrid (A)
(2 - 1)
00:0011.08.19Napoli0 - 4Barcelona
(0 - 0)
12:0011.08.19Marbella5 - 0Melilla
(2 - 0)
18:0011.08.19FC Francavilla 19311 - 2Picerno
(1 - 0)
18:3011.08.19Pelister Bitola1 - 4GFK Tikvesh 1930
(0 - 1)
19:0011.08.19Zmijavci5 - 0HNK Sloga Mravince
19:0011.08.19CD El Sunza2 - 2CD Acaxual
19:0011.08.19Leca FCİptalVizela
(0 - 0)
19:0011.08.19Torreense1 - 0Clube Oriental De Lisboa
(0 - 0)
19:0011.08.19NK Medimurec Dunjovec-Pretetinec6 - 0NK Polana
(0 - 0)
19:3011.08.19AO Xanthi FC1 - 0AE Larissa FC
(1 - 0)
20:0011.08.19Cfi Alicante1 - 1CF Intercity
(1 - 1)
20:0011.08.19Ibiza Eivissa2 - 0Castellon
(1 - 0)
20:3011.08.19CP Amanecer0 - 4Cacereno
(0 - 2)
20:3011.08.19UE Sants2 - 2CE Europa
(2 - 1)
21:0011.08.19Compostela1 - 2Bergantinos CF
(0 - 2)
21:0011.08.19CD Zarceno0 - 8Don Benito
(0 - 5)
21:0011.08.19UD Socuellamos CF2 - 1Almagro CF
(1 - 1)
21:0011.08.19Roma7 - 6R.Madrid
(2 - 2)
22:0011.08.19Fiorentina4 - 1Galatasaray
(2 - 0)
18:3012.08.19SV Lichtenberg 471 - 4U.Berlin
(0 - 2)
22:0012.08.19AD San Jose1 - 3CD Utrera
(0 - 1)
19:0013.08.19Meuselwitz1 - 2Aue
(0 - 1)
19:0013.08.19Vastese Calcio3 - 3Benevento
(1 - 2)
19:3013.08.19TSV Krefeld-Bockum0 - 7F.Düsseldorf
(0 - 4)
20:1513.08.19Spvg Porz0 - 5Bergisch Gladbach
(0 - 3)
19:3014.08.19Ethnikos3 - 1Nea Salamina
(2 - 1)
20:0014.08.19Ucam Murcia2 - 2Valencia B
(1 - 1)
20:0014.08.19Cartagena1 - 2Hercules
(1 - 1)
20:3014.08.19UD Poblense1 - 0Atletico Baleares
(1 - 0)
20:3014.08.19Levante UD2 - 1Castellon
(1 - 0)
21:0014.08.19l’Hospitalet3 - 0UD Cornella
(2 - 0)
21:0014.08.19Cultural Leonesa3 - 0Real Madrid (A)
(2 - 0)
21:3014.08.19Zamora1 - 0Salamanca CF Uds
(0 - 0)
22:0014.08.19Badajoz2 - 1Recreativo Huelva
(0 - 1)
20:0015.08.19CE Europa1 - 0AE Prat
(1 - 0)
21:3015.08.19AD Parla0 - 4CF Rayo Majadahonda
(0 - 3)
19:0016.08.19AEL Limassol0 - 2Omonia
(0 - 1)
20:0016.08.19Real Union Irun1 - 1Lagun Onak
(0 - 0)
20:3016.08.19Cordoba0 - 0Sevilla Atletico
(0 - 0)
21:3016.08.19Olivenza1 - 5Badajoz
(0 - 3)
12:0017.08.19SD Amorebieta3 - 2Real Union Irun
(2 - 1)
19:0017.08.19Asteras0 - 2Panaitolikos
(0 - 0)
20:0017.08.19CF Rayo Majadahonda2 - 1Reyes, De Los
(0 - 0)
20:0017.08.19Murcia0 - 0Villarreal B
(0 - 0)
20:3017.08.19Arezzo1 - 3Roma
(0 - 0)
20:3017.08.19Panathinaikos3 - 0AO Xanthi FC
(2 - 0)
21:0017.08.19Hercules4 - 3Ucam Murcia
(0 - 0)
21:3017.08.19US Triestina Calcio 19180 - 1Juventus
(0 - 1)
21:3017.08.19Cesena0 - 0Milan
(0 - 0)
18:3018.08.19NK Zdenka 913 - 1NK Ribar Koncanica
(2 - 1)
19:0018.08.19HNK Sloga Mravince5 - 0NK Osk Otok
(2 - 0)
19:0018.08.19Panionios1 - 2APO Levadeiakos FC
(1 - 2)
20:0018.08.19Burgos3 - 2Real Madrid (A)
(1 - 1)
20:0018.08.19Valencia B3 - 1Gimnastic
(1 - 1)
20:0018.08.19Unionistas1 - 2Merida
(0 - 1)
22:0018.08.19Linares1 - 2Cordoba
(0 - 2)
19:0020.08.19Turu Dusseldorf2 - 4F.Düsseldorf
(1 - 3)
17:3021.08.19Ayia Napa2 - 1Omonia Aradippou
(0 - 0)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Suruga Bank Kupası
13:0007.08.19Shonan Bellmare0 - 4Paranaense PR
(0 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 10. Grup
13:0007.08.19Wexford Youths Women AFC1 - 3KF Vllaznia Shkoder
(1 - 3)
18:0007.08.19Gintra Universitetas1 - 0Birkirkara FC
(1 - 0)
13:0010.08.19KF Vllaznia Shkoder1 - 0Birkirkara FC
(1 - 0)
18:0010.08.19Gintra Universitetas1 - 2Wexford Youths Women AFC
(1 - 1)
18:0013.08.19KF Vllaznia Shkoder1 - 1Gintra Universitetas
(0 - 0)
18:0013.08.19Birkirkara FC2 - 7Wexford Youths Women AFC
(1 - 2)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi Kadınlar, 9. Grup
19:3007.08.19FC Twente8 - 0Alashkert
(5 - 0)
19:3007.08.19Besiktas1 - 1Gornik Leczna
(0 - 0)
19:0010.08.19Gornik Leczna13 - 0Alashkert
(7 - 0)
19:0010.08.19FC Twente2 - 2Besiktas
(1 - 1)
19:3013.08.19Gornik Leczna0 - 2FC Twente
(0 - 0)
19:3013.08.19Alashkert0 - 3Besiktas
(0 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Uluslararası Şampiyonlar Kupası
19:3003.08.19Man.Utd7 - 6Milan
(1 - 1)
17:0004.08.19Tottenham4 - 5Inter
(1 - 1)
19:0010.08.19A.Madrid2 - 1Juventus
(2 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Uluslararası Şampiyonlar Kupası, Kadınlar
00:0016.08.19Olympique Lyon1 - 0Atletico Madrid
(0 - 0)
02:3016.08.19N. Carolina Courage2 - 1Manchester City Lfc
(0 - 1)
00:0019.08.19Atletico Madrid2 - 3Manchester City Lfc
(0 - 1)
02:3019.08.19Olympique Lyon1 - 0N. Carolina Courage
(0 - 0)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya

Okyanusya