Laboom

Futbol » Uluslararası Genç

Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, A Grubu
16:0018.09.19Club Brugge3 - 2Galatasaray
(3 - 1)
17:0018.09.19Paris St.-Germain1 - 2Real Madrid
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, B Grubu
15:0018.09.19Olympiacos1 - 1Tottenham
(1 - 1)
17:0018.09.19FC Bayern Münih0 - 0Crvena Zvezda
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, C Grubu
13:0018.09.19Shakhtar Donetsk1 - 3Manchester City
(1 - 2)
16:0018.09.19Dinamo Zagreb1 - 0Atalanta Bergamo
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, D Grubu
15:0018.09.19Bayer 04 Leverkusen2 - 2Locomotiv Moscow
(2 - 0)
15:0018.09.19Atletico Madrid U190 - 4Juventus
(0 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, E Grubu
15:0017.09.19Napoli1 - 1Liverpool
(1 - 0)
16:0017.09.19Salzburg1 - 1KRC Genk
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, F Grubu
15:0017.09.19Inter4 - 0Slavia Prague
(1 - 0)
17:0017.09.19Borussia Dortmund2 - 1FC Barcelona U19
(0 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, G Grubu
16:0017.09.19Ol. Lyon4 - 2FC Zenit St. Petersburg
(0 - 1)
17:0017.09.19SL Benfica2 - 1RB Leipzig
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, H Grubu
15:0017.09.19Chelsea FC3 - 3Valencia
(2 - 2)
15:0017.09.19Ajax4 - 0Lille
(3 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Kadınlar Şampiyonası Elemeleri - 2.Grup
14:0019.09.19Romanya4 - 4Türkiye
(1 - 1)
14:0019.09.19İsviçre12 - 0Moldova
(5 - 0)
14:0022.09.19Türkiye - Moldova
14:0022.09.19İsviçre - Romanya
14:0025.09.19Türkiye - İsviçre
14:0025.09.19Moldova - Romanya
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Kadınlar Şampiyonası Elemeleri - 3.Grup
12:0015.09.19Fransa6 - 0Malta
(3 - 0)
18:0015.09.19Beyaz Rusya1 - 10İzlanda
(0 - 5)
12:0018.09.19İzlanda1 - 0Malta
(1 - 0)
18:0018.09.19Fransa9 - 0Beyaz Rusya
(7 - 0)
14:0021.09.19Malta - Beyaz Rusya
14:0021.09.19İzlanda - Fransa
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Kadınlar Şampiyonası Elemeleri - 6.Grup
15:0022.09.19Galler - Rusya
15:0022.09.19Danimarka - Kuzey Makedonya
15:0025.09.19Rusya - Kuzey Makedonya
15:0025.09.19Danimarka - Galler
15:0028.09.19Rusya - Danimarka
15:0028.09.19Kuzey Makedonya - Galler
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Kadınlar Şampiyonası Elemeleri - 7.Grup
15:0010.09.19Litvanya0 - 3Yunanistan
(0 - 0)
15:0010.09.19İrlanda10 - 0Arnavutluk
(5 - 0)
15:0013.09.19Yunanistan1 - 0Arnavutluk
(1 - 0)
18:0013.09.19İrlanda6 - 0Litvanya
(4 - 0)
15:0016.09.19Yunanistan0 - 5İrlanda
(0 - 1)
15:0016.09.19Arnavutluk1 - 2Litvanya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Hazırlık Maçları
12:0009.09.19Belçika1 - 1İtalya
12:0009.09.19Almanya8 - 1İsrail
16:0019.09.19Kıbrıs Rum Kesimi1 - 0Ermenistan
Uluslararası GençUluslararası Genç: U18 Hazırlık Maçları
19:3005.09.19Hollanda2 - 1Danimarka
15:3009.09.19İtalya0 - 0Sırbistan
15:0010.09.19Litvanya0 - 3Türkiye
13:0012.09.19Litvanya2 - 4Türkiye
Uluslararası GençUluslararası Genç: U23 Hazırlık Maçları
01:0005.09.19Arjantin5 - 0Bolivya
(1 - 0)
02:0010.09.19Brezilya3 - 1Şili
(1 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Hazırlık Maçları
20:0004.09.19İspanya1 - 1Almanya
(0 - 0)
13:0005.09.19İskoçya1 - 1Japonya
(0 - 1)
17:0005.09.19Hırvatístan0 - 0Rusya
(0 - 0)
18:0005.09.19Slovenya0 - 1Fransa
(0 - 0)
18:0005.09.19İsviçre2 - 0Çek Cumhuriyeti
(0 - 0)
12:0006.09.19İspanya0 - 1Japonya
(0 - 1)
16:0006.09.19Ukrayna2 - 2Romanya
(1 - 2)
17:3006.09.19Karadağ0 - 2Macaristan
(0 - 2)
17:3006.09.19Finlandiya0 - 1Slovakya
(0 - 0)
21:0006.09.19İtalya2 - 2Hollanda
(1 - 0)
17:0007.09.19Hırvatístan1 - 1Fransa
(0 - 0)
18:0007.09.19Slovenya2 - 2Rusya
(1 - 2)
13:0008.09.19Avusturya4 - 0Kıbrıs Rum Kesimi
(2 - 0)
14:0008.09.19Ukrayna1 - 3Romanya
(0 - 0)
13:0009.09.19Hırvatístan3 - 4Slovenya
(3 - 0)
15:3009.09.19İtalya2 - 1İsviçre
(1 - 1)
16:0009.09.19Danimarka1 - 0İsveç
(1 - 0)
17:0009.09.19Beyaz Rusya5 - 0Estonya
(4 - 0)
17:3009.09.19Rusya3 - 3Fransa
(2 - 2)
18:0009.09.19Almanya1 - 0İngiltere
(1 - 0)
18:0009.09.19Finlandiya2 - 1Slovakya
(1 - 0)
13:0010.09.19Türkiye2 - 0Avusturya
(1 - 0)
14:0010.09.19Belçika2 - 2Çek Cumhuriyeti
(2 - 1)
16:1510.09.19Macaristan0 - 0İsrail
(0 - 0)
18:0010.09.19Gürcistan2 - 1Polonya
(1 - 1)
18:0010.09.19Sırbistan2 - 0Karadağ
(0 - 0)
20:0010.09.19Hollanda4 - 0Portekiz
(2 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U20 Hazırlık Maçları
17:3005.09.19Almanya4 - 2Çek Cumhuriyeti
(1 - 0)
21:0005.09.19İngiltere0 - 0Hollanda
(0 - 0)
18:0006.09.19Hırvatístan1 - 1Fransa
(0 - 0)
17:0008.09.19Hollanda1 - 2Almanya
(1 - 0)
16:0009.09.19Polonya0 - 1Portekiz
(0 - 0)
17:0009.09.19Çek Cumhuriyeti0 - 2İtalya
(0 - 0)
19:0009.09.19İsviçre0 - 1İngiltere
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 1. Grup
20:0006.09.19İzlanda3 - 0Lüksemburg
(0 - 0)
22:0006.09.19İrlanda1 - 0Ermenistan
(1 - 0)
20:0009.09.19İzlanda6 - 1Ermenistan
(3 - 0)
19:3010.09.19İtalya5 - 0Lüksemburg
(2 - 0)
19:3010.09.19İsveç1 - 3İrlanda
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 2. Grup
18:0005.09.19Gürcistan4 - 0Liechtenstein
(2 - 0)
19:3006.09.19Azerbaycan2 - 1Slovakya
(1 - 0)
19:3010.09.19Liechtenstein0 - 5İsviçre
(0 - 1)
19:3010.09.19Azerbaycan0 - 3Gürcistan
(0 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 3. Grup
19:0005.09.19Andorra1 - 3Avusturya
(1 - 2)
20:4506.09.19Türkiye2 - 3İngiltere
(1 - 1)
17:0009.09.19Arnavutluk0 - 4Avusturya
(0 - 2)
21:4509.09.19İngiltere2 - 0Kosova
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 4. Grup
21:3005.09.19İskoçya2 - 0San Marino
(2 - 0)
19:0006.09.19Çek Cumhuriyeti2 - 0Litvanya
(1 - 0)
17:3010.09.19Yunanistan1 - 0Litvanya
(0 - 0)
21:0010.09.19Hırvatístan1 - 2İskoçya
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 5. Grup
17:3005.09.19Estonya0 - 4Bulgaristan
(0 - 2)
17:0006.09.19Letonya0 - 1Polonya
(0 - 1)
19:0006.09.19Rusya1 - 0Sırbistan
(1 - 0)
19:0010.09.19Polonya4 - 0Estonya
(1 - 0)
20:0010.09.19Sırbistan1 - 1Letonya
(0 - 1)
20:3010.09.19Bulgaristan0 - 0Rusya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 6. Grup
16:0006.09.19Kazakistan0 - 1İspanya
(0 - 1)
21:0006.09.19Karadağ3 - 0Faroe Adaları
(3 - 0)
16:0010.09.19Kazakistan1 - 2İsrail
(1 - 1)
17:0010.09.19Kuzey Makedonya7 - 1Faroe Adaları
(3 - 1)
20:4510.09.19İspanya2 - 0Karadağ
(2 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 7. Grup
22:4505.09.19Portekiz4 - 0Cebelitarık
(2 - 0)
20:0006.09.19Norveç2 - 1Kıbrıs Rum Kesimi
(1 - 0)
20:0010.09.19Hollanda5 - 1Kıbrıs Rum Kesimi
(3 - 1)
20:0010.09.19Beyaz Rusya0 - 2Portekiz
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 8. Grup
18:3006.09.19Ukrayna0 - 2Finlandiya
(0 - 1)
21:3006.09.19Kuzey İrlanda0 - 0Malta
(0 - 0)
18:3010.09.19Ukrayna4 - 0Malta
(3 - 0)
19:0010.09.19Finlandiya1 - 1Kuzey İrlanda
(1 - 1)
19:3010.09.19Danimarka2 - 1Romanya
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 9. Grup
19:0006.09.19Galler1 - 0Belçika
(1 - 0)
21:0010.09.19Galler1 - 5Almanya
(0 - 4)
21:0010.09.19Belçika0 - 0Bosna Hersek
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Hazırlık Maçları
19:1505.09.19Almanya2 - 0Yunanistan
(1 - 0)
22:0005.09.19Fransa4 - 0Arnavutluk
(1 - 0)
19:3006.09.19İtalya4 - 0Moldova
(1 - 0)
19:3006.09.19Danimarka0 - 0Macaristan
(0 - 0)
22:0009.09.19Fransa3 - 1Çek Cumhuriyeti
(1 - 1)
21:0010.09.19Macaristan0 - 3Norveç
(0 - 1)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya