Laboom

Futbol » Uluslararası Genç

Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, A Grubu
17:0006.11.19Paris St.-Germain0 - 4Club Brugge
(0 - 1)
18:0006.11.19Real Madrid2 - 4Galatasaray
(1 - 1)
15:0026.11.19Galatasaray - Club Brugge
18:0026.11.19Real Madrid - Paris St.-Germain
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, B Grubu
16:0006.11.19FC Bayern Münih6 - 0Olympiacos
(1 - 0)
18:0006.11.19Crvena Zvezda2 - 0Tottenham
(0 - 0)
17:0026.11.19Tottenham - Olympiacos
18:0026.11.19Crvena Zvezda - FC Bayern Münih
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, C Grubu
16:0006.11.19Dinamo Zagreb1 - 0Shakhtar Donetsk
(0 - 0)
16:0006.11.19Atalanta Bergamo1 - 0Manchester City
(1 - 0)
15:0026.11.19Atalanta Bergamo - Dinamo Zagreb
18:0026.11.19Manchester City - Shakhtar Donetsk
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, D Grubu
15:0006.11.19Locomotiv Moscow0 - 1Juventus
(0 - 1)
16:0006.11.19Bayer 04 Leverkusen0 - 2Atletico Madrid U19
(0 - 0)
14:0026.11.19Locomotiv Moscow - Bayer 04 Leverkusen
16:0026.11.19Juventus - Atletico Madrid U19
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, E Grubu
16:0005.11.19Napoli1 - 5Salzburg
(0 - 3)
17:0005.11.19Liverpool0 - 1KRC Genk
(0 - 0)
16:0027.11.19KRC Genk - Salzburg
18:0027.11.19Liverpool - Napoli
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, F Grubu
16:0005.11.19FC Barcelona U192 - 3Slavia Prague
(1 - 1)
16:0005.11.19Borussia Dortmund2 - 1Inter
(0 - 0)
15:0027.11.19Slavia Prague - Inter
16:0027.11.19FC Barcelona U19 - Borussia Dortmund
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, G Grubu
14:0005.11.19FC Zenit St. Petersburg0 - 2RB Leipzig
(0 - 0)
18:0005.11.19Ol. Lyon2 - 3SL Benfica
(0 - 2)
14:0027.11.19FC Zenit St. Petersburg - Ol. Lyon
17:0027.11.19RB Leipzig - SL Benfica
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, H Grubu
16:0005.11.19Valencia1 - 2Lille
(0 - 0)
18:0005.11.19Chelsea FC1 - 1Ajax
(1 - 0)
16:0027.11.19Valencia - Chelsea FC
16:0027.11.19Lille - Ajax
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençlik Ligi, Eleme Turu
16:0004.11.19Fc Midtjylland U193 - 1Zrinjski Mostar
(1 - 0)
18:0006.11.19Porto2 - 2NK Domzale
(0 - 0)
18:0006.11.19Dynamo Kiev3 - 0PAOK Thessaloniki
(2 - 0)
19:0006.11.19Sheriff Tiraspol2 - 0Sogndal
(1 - 0)
19:0006.11.19Real Zaragoza5 - 0FC Apoel Nicosia
(3 - 0)
20:0006.11.19Rennes Stade2 - 0Petah Tikva
(1 - 0)
22:0006.11.19Rangers2 - 0Bratislava
(1 - 0)
22:0006.11.19IA Akranes1 - 2Derby County
(0 - 2)
15:3026.11.19Zrinjski Mostar - Fc Midtjylland U19
18:0027.11.19PAOK Thessaloniki - Dynamo Kiev
18:0027.11.19Petah Tikva - Rennes Stade
18:0027.11.19Derby County - IA Akranes
18:0027.11.19FC Apoel Nicosia - Real Zaragoza
19:0027.11.19NK Domzale - Porto
19:0027.11.19Bratislava - Rangers
20:0027.11.19Sogndal - Sheriff Tiraspol
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 1. Grup
13:0013.11.19Karadağ1 - 3Bulgaristan
(1 - 1)
16:0013.11.19Türkiye4 - 1Ermenistan
(2 - 0)
13:0016.11.19Bulgaristan3 - 0Ermenistan
(1 - 0)
16:0016.11.19Türkiye2 - 1Karadağ
(1 - 1)
15:0019.11.19Ermenistan3 - 3Karadağ
(0 - 2)
15:0019.11.19Bulgaristan1 - 2Türkiye
(1 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 4. Grup
16:3013.11.19İzlanda0 - 3Belçika
(0 - 2)
21:3013.11.19Yunanistan5 - 1Arnavutluk
(1 - 0)
21:3016.11.19Yunanistan2 - 5İzlanda
(0 - 1)
21:3016.11.19Belçika2 - 1Arnavutluk
(2 - 0)
16:3019.11.19Belçika1 - 0Yunanistan
(0 - 0)
16:3019.11.19Arnavutluk2 - 4İzlanda
(2 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 5. Grup
16:0013.11.19Rusya1 - 1Kosova
(1 - 1)
16:0013.11.19Galler3 - 0Polonya
(2 - 0)
16:0016.11.19Rusya2 - 2Galler
(1 - 0)
16:0016.11.19Polonya4 - 1Kosova
(3 - 0)
16:0019.11.19Polonya0 - 4Rusya
(0 - 2)
16:0019.11.19Kosova0 - 2Galler
(0 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 6. Grup
14:0013.11.19Kıbrıs Rum Kesimi1 - 2Slovakya
(1 - 1)
17:0013.11.19İtalya2 - 0Malta
(1 - 0)
14:0016.11.19Slovakya3 - 0Malta
(3 - 0)
17:0016.11.19İtalya2 - 0Kıbrıs Rum Kesimi
(1 - 0)
17:0019.11.19Slovakya0 - 3İtalya
(0 - 1)
17:0019.11.19Malta0 - 2Kıbrıs Rum Kesimi
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 8. Grup
16:3013.11.19Fransa5 - 0Faroe Adaları
(2 - 0)
21:0013.11.19Finlandiya2 - 1Danimarka
(0 - 0)
15:0016.11.19Fransa2 - 0Finlandiya
(2 - 0)
20:0016.11.19Danimarka2 - 0Faroe Adaları
(0 - 0)
16:0019.11.19Faroe Adaları1 - 1Finlandiya
(0 - 1)
16:0019.11.19Danimarka1 - 0Fransa
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 9. Grup
15:0013.11.19Ukrayna4 - 0Estonya
(2 - 0)
20:0013.11.19Slovenya2 - 2İsveç
(1 - 1)
15:0016.11.19İsveç4 - 0Estonya
(1 - 0)
17:0016.11.19Ukrayna1 - 1Slovenya
(1 - 1)
15:0019.11.19İsveç1 - 2Ukrayna
(0 - 2)
15:0019.11.19Estonya0 - 7Slovenya
(0 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 10. Grup
15:0014.11.19İsviçre2 - 1İrlanda
(0 - 1)
15:0014.11.19Avusturya14 - 0Cebelitarık
(6 - 0)
15:0016.11.19İrlanda13 - 0Cebelitarık
(4 - 0)
19:0016.11.19Avusturya2 - 1İsviçre
(1 - 1)
16:3019.11.19İrlanda0 - 2Avusturya
(0 - 1)
16:3019.11.19Cebelitarık1 - 16İsviçre
(1 - 7)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 11. Grup
15:0013.11.19Kuzey Makedonya0 - 0Bosna Hersek
(0 - 0)
15:0013.11.19İngiltere4 - 0Lüksemburg
(3 - 0)
15:0016.11.19İngiltere5 - 0Kuzey Makedonya
(1 - 0)
15:0016.11.19Bosna Hersek1 - 0Lüksemburg
(0 - 0)
15:0019.11.19Lüksemburg0 - 3Kuzey Makedonya
(0 - 2)
15:0019.11.19Bosna Hersek1 - 4İngiltere
(0 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 AFC Şampiyonası, Kadınlar, Eleme Turu
12:0006.11.19Kuzey Kore3 - 1Kore Cumhuriyeti
(2 - 0)
16:0006.11.19Japonya7 - 0Avustralya
(2 - 0)
12:0009.11.19Kore Cumhuriyeti9 - 1Avustralya
(4 - 0)
16:0009.11.19Kuzey Kore1 - 2Japonya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, Eleme Turu
22:3005.11.19Angola0 - 1Kore Cumhuriyeti
(0 - 1)
02:0006.11.19Nijerya1 - 3Hollanda
(1 - 2)
22:3006.11.19Japonya0 - 2Meksika
(0 - 0)
22:3006.11.19İspanya2 - 1Senegal
(1 - 0)
02:0007.11.19Brezilya3 - 2Şili
(2 - 2)
02:0007.11.19Fransa4 - 0Avustralya
(1 - 0)
22:3007.11.19Ekvador0 - 1İtalya
(0 - 0)
02:0008.11.19Paraguay3 - 2Arjantin
(0 - 2)
22:3010.11.19Hollanda4 - 1Paraguay
(2 - 1)
02:0011.11.19Kore Cumhuriyeti0 - 1Meksika
(0 - 0)
22:3011.11.19İspanya1 - 6Fransa
(1 - 2)
02:0012.11.19İtalya0 - 2Brezilya
(0 - 2)
22:3014.11.19Meksika5 - 4Hollanda
(0 - 0)
02:0015.11.19Fransa2 - 3Brezilya
(2 - 0)
21:0017.11.19Hollanda1 - 3Fransa
(1 - 1)
01:0018.11.19Meksika1 - 2Brezilya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, A Grubu
02:0002.11.19Kanada0 - 1Yeni Zelanda
(0 - 1)
02:0002.11.19Angola0 - 2Brezilya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, B Grubu
23:0001.11.19Macaristan2 - 3Ekvador
(0 - 0)
23:0001.11.19Avustralya2 - 1Nijerya
(1 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, C Grubu
23:0002.11.19Şili1 - 2Kore Cumhuriyeti
(1 - 2)
23:0002.11.19Haiti0 - 2Fransa
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, D Grubu
02:0003.11.19Senegal0 - 1Japonya
(0 - 0)
02:0003.11.19Hollanda4 - 0ABD
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, E Grubu
23:0003.11.19Kamerun0 - 2İspanya
(0 - 2)
23:0003.11.19Arjantin3 - 1Tacikistan
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Dünya Kupası, F Grubu
02:0004.11.19Meksika8 - 0Solomon Adaları
(3 - 0)
02:0004.11.19İtalya1 - 2Paraguay
(1 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Şampiyonası 3. Eleme Grubu
18:0012.11.19Karadağ0 - 1İsrail
(0 - 1)
22:3012.11.19İrlanda6 - 0Andorra
(4 - 0)
18:0015.11.19İsrail0 - 1Andorra
(0 - 0)
22:3015.11.19İrlanda3 - 1Karadağ
(0 - 0)
17:0018.11.19İsrail2 - 4İrlanda
(0 - 2)
17:0018.11.19Andorra0 - 2Karadağ
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Şampiyonası 8. Eleme Grubu
18:0013.11.19Portekiz4 - 0Arnavutluk
(2 - 0)
18:0013.11.19Gürcistan0 - 2Ukrayna
(0 - 0)
18:0016.11.19Ukrayna2 - 0Arnavutluk
(0 - 0)
20:0016.11.19Portekiz0 - 0Gürcistan
(0 - 0)
18:0019.11.19Ukrayna0 - 0Portekiz
(0 - 0)
18:0019.11.19Arnavutluk0 - 0Gürcistan
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Avrupa Şampiyonası 9. Eleme Grubu
15:0013.11.19Almanya5 - 0Kazakistan
(3 - 0)
16:0013.11.19Azerbaycan1 - 6Yunanistan
(0 - 3)
15:0016.11.19Almanya2 - 0Azerbaycan
(1 - 0)
16:0016.11.19Yunanistan5 - 1Kazakistan
(1 - 0)
15:0019.11.19Yunanistan2 - 0Almanya
(0 - 0)
15:0019.11.19Kazakistan2 - 0Azerbaycan
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U17 Hazırlık Maçları
02:3015.11.19ABD1 - 0Türkiye
Uluslararası GençUluslararası Genç: U18 Hazırlık Maçları
17:0014.11.19İngiltere5 - 2Rusya
17:0015.11.19Belçika3 - 3Çek Cumhuriyeti
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 AFC Şampiyonası, Kadınlar, A Grubu
12:0002.11.19Tayland1 - 3Kuzey Kore
(0 - 2)
12:0002.11.19Avustralya1 - 0Vietnam
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 AFC Şampiyonası, Kadınlar, B Grubu
12:0003.11.19Kore Cumhuriyeti1 - 0Myanmar
(0 - 0)
12:0003.11.19Japonya2 - 1Çin
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U23 Africa Cup of Nations, Group A
20:0008.11.19Mısır1 - 0Mali
23:0008.11.19Kamerun1 - 1Gana
18:0011.11.19Mali0 - 1Kamerun
21:0011.11.19Gana2 - 3Mısır
21:0014.11.19Mısır2 - 1Kamerun
21:0014.11.19Mali0 - 2Gana
Uluslararası GençUluslararası Genç: U23 Africa Cup of Nations, Group B
18:0009.11.19Nijerya0 - 1Fildişi Sahili
21:0009.11.19Güney Afrika0 - 0Zambiya
18:0012.11.19Fildişi Sahili0 - 1Güney Afrika
21:0012.11.19Zambiya1 - 3Nijerya
21:0015.11.19Nijerya0 - 0Güney Afrika
21:0015.11.19Fildişi Sahili1 - 0Zambiya
Uluslararası GençUluslararası Genç: U23 Africa Cup of Nations, Knockout stage
17:0019.11.19Fildişi Sahili5 - 4Gana
(1 - 0)
21:0019.11.19Mısır3 - 0Güney Afrika
(0 - 0)
17:0022.11.19Güney Afrika - Gana
21:0022.11.19Mısır - Fildişi Sahili
Uluslararası GençUluslararası Genç: U23 Hazırlık Maçları
20:1514.11.19Brazil1 - 0ABD
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U19 Hazırlık Maçları
20:3012.11.19Kuzey İrlanda0 - 3Norveç
(0 - 0)
16:0013.11.19Portekiz1 - 2Almanya
(0 - 0)
21:0014.11.19Hollanda3 - 3Çek Cumhuriyeti
(2 - 2)
17:0015.11.19Almanya1 - 2Norveç
(1 - 1)
22:3015.11.19Kuzey İrlanda1 - 3Portekiz
(0 - 1)
22:3018.11.19Portekiz1 - 1Norveç
(1 - 1)
22:3018.11.19Kuzey İrlanda1 - 1Almanya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U20 Hazırlık Maçları
18:0014.11.19Portekiz0 - 4İngiltere
(0 - 3)
18:0014.11.19Polonya5 - 1İsviçre
(1 - 0)
16:0018.11.19İtalya4 - 2İsviçre
(1 - 2)
19:0018.11.19Polonya1 - 1Norveç
(0 - 0)
21:3018.11.19Portekiz0 - 2Almanya
(0 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 1. Grup
15:0014.11.19Ermenistan0 - 1İrlanda
(0 - 0)
20:3016.11.19İtalya3 - 0İzlanda
(1 - 0)
23:0019.11.19İtalya6 - 0Ermenistan
(3 - 0)
23:0019.11.19İrlanda4 - 1İsveç
(0 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 2. Grup
17:0014.11.19Azerbaycan1 - 0Liechtenstein
(0 - 0)
23:0015.11.19Fransa3 - 2Gürcistan
(1 - 0)
20:0018.11.19Slovakya3 - 2Gürcistan
(1 - 1)
21:0019.11.19İsviçre3 - 1Fransa
(2 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 3. Grup
20:0015.11.19Avusturya4 - 0Kosova
(2 - 0)
21:0015.11.19Arnavutluk0 - 3İngiltere
(0 - 2)
20:0019.11.19Andorra2 - 0Türkiye
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 4. Grup
19:3014.11.19Litvanya1 - 3Hırvatístan
(0 - 1)
20:0014.11.19Çek Cumhuriyeti6 - 0San Marino
(3 - 0)
22:0015.11.19İskoçya0 - 1Yunanistan
(0 - 0)
20:0018.11.19Hırvatístan1 - 2Çek Cumhuriyeti
(1 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 5. Grup
18:0015.11.19Rusya2 - 0Letonya
(1 - 0)
19:0015.11.19Bulgaristan3 - 0Polonya
(1 - 0)
21:0015.11.19Sırbistan6 - 0Estonya
(3 - 0)
21:0019.11.19Sırbistan0 - 2Rusya
(0 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 6. Grup
21:0514.11.19İsrail0 - 0Karadağ
(0 - 0)
21:4514.11.19İspanya3 - 0Kuzey Makedonya
(1 - 0)
20:0019.11.19Faroe AdalarıİptalKuzey Makedonya
20:3019.11.19İsrail1 - 1İspanya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 7. Grup
21:0014.11.19Cebelitarık0 - 6Hollanda
(0 - 2)
15:3015.11.19Kıbrıs Rum Kesimi1 - 2Norveç
(1 - 0)
20:3019.11.19Norveç2 - 3Portekiz
(0 - 2)
22:0019.11.19Cebelitarık0 - 2Beyaz Rusya
(0 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 8. Grup
21:0014.11.19Romanya4 - 1Finlandiya
(3 - 1)
19:3015.11.19Ukrayna2 - 3Danimarka
(0 - 2)
20:0019.11.19Danimarka5 - 1Malta
(4 - 1)
20:3019.11.19Kuzey İrlanda0 - 0Romanya
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Euro Elemeleri 9. Grup
18:0017.11.19Almanya2 - 3Belçika
(1 - 2)
19:0019.11.19Galler1 - 0Bosna Hersek
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: U21 Hazırlık Maçları
20:0014.11.19Slovakya3 - 0Beyaz Rusya
(2 - 0)
20:3014.11.19Portekiz0 - 0Slovenya
(0 - 0)
22:0014.11.19Kuzey İrlanda1 - 1Macaristan
(0 - 1)
21:0018.11.19Macaristan0 - 1Avusturya
(0 - 1)
20:3019.11.19Hollanda2 - 1İngiltere
(1 - 0)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya

Okyanusya