Laboom

Futbol » İspanya

İspanyaİspanya: LaLiga
22:0004.10.19R.Betis1 - 1Eibar
(0 - 1)
14:0005.10.19Leganes1 - 2Levante
(0 - 1)
17:0005.10.19R.Madrid4 - 2Granada
(2 - 0)
19:3005.10.19Valencia2 - 1Alaves
(1 - 0)
22:0005.10.19Osasuna2 - 1Villarreal
(0 - 1)
13:0006.10.19Mallorca2 - 0Espanyol
(1 - 0)
15:0006.10.19C.Vigo1 - 0A.Bilbao
(0 - 0)
17:0006.10.19R.Valladolid0 - 0A.Madrid
(0 - 0)
19:3006.10.19R.Sociedad1 - 2Getafe
(1 - 0)
22:0006.10.19Barcelona4 - 0Sevilla
(3 - 0)
22:0018.10.19Granada1 - 0Osasuna
(1 - 0)
14:0019.10.19Eibar0 - 3Barcelona
(0 - 1)
17:0019.10.19A.Madrid1 - 1Valencia
(1 - 0)
19:3019.10.19Getafe2 - 0Leganes
(0 - 0)
22:0019.10.19Mallorca1 - 0R.Madrid
(1 - 0)
13:0020.10.19Alaves2 - 0C.Vigo
(0 - 0)
15:0020.10.19R.Sociedad3 - 1R.Betis
(2 - 1)
17:0020.10.19Espanyol0 - 1Villarreal
(0 - 1)
19:3020.10.19A.Bilbao1 - 1R.Valladolid
(1 - 0)
22:0020.10.19Sevilla1 - 0Levante
(0 - 0)
22:0025.10.19Villarreal - Alaves
14:0026.10.19BarcelonaİptalR.Madrid
17:0026.10.19Leganes - Mallorca
19:3026.10.19R.Valladolid - Eibar
22:0026.10.19A.Madrid - A.Bilbao
14:0027.10.19C.Vigo - R.Sociedad
16:0027.10.19Granada - R.Betis
18:0027.10.19Levante - Espanyol
20:3027.10.19Sevilla - Getafe
23:0027.10.19Osasuna - Valencia
21:0029.10.19Alaves - A.Madrid
23:1529.10.19Barcelona - R.Valladolid
21:0030.10.19R.Sociedad - Levante
21:0030.10.19Valencia - Sevilla
22:0030.10.19A.Bilbao - Espanyol
23:0030.10.19R.Betis - C.Vigo
23:1530.10.19R.Madrid - Leganes
21:0031.10.19Mallorca - Osasuna
21:0031.10.19Eibar - Villarreal
23:1531.10.19Getafe - Granada
İspanyaİspanya: LaLiga 2
20:0001.10.19Albacete Balompie0 - 0Racing Santander
(0 - 0)
20:0001.10.19Extremadura2 - 0Elche
(0 - 0)
20:0001.10.19Numancia1 - 0Fuenlabrada CF
(1 - 0)
22:0001.10.19Rayo Vallecano1 - 1Alcorcon
(1 - 0)
20:0002.10.19Cadiz1 - 0Huesca
(0 - 0)
20:0002.10.19CD Mirandes1 - 1Lugo
(0 - 0)
22:0002.10.19Teneriffa0 - 1Real Oviedo
(0 - 1)
22:0002.10.19SD Ponferradina0 - 2Las Palmas
(0 - 1)
20:0003.10.19Zaragoza2 - 2Malaga
(1 - 1)
20:0003.10.19Sporting Gijon4 - 2Almeira
(4 - 1)
22:0003.10.19Girona3 - 1Deportivo
(2 - 0)
22:0004.10.19Alcorcon0 - 1Albacete Balompie
(0 - 0)
17:0005.10.19Lugo0 - 2Las Palmas
(0 - 0)
19:0005.10.19Elche1 - 1Rayo Vallecano
(0 - 0)
21:0005.10.19SD Ponferradina2 - 0CD Mirandes
(1 - 0)
21:3005.10.19Teneriffa1 - 2Extremadura
(1 - 1)
13:0006.10.19Fuenlabrada CF2 - 0Sporting Gijon
(0 - 0)
17:0006.10.19Real Oviedo1 - 1Numancia
(1 - 0)
17:0006.10.19Zaragoza0 - 2Cadiz
(0 - 0)
19:3006.10.19Deportivo0 - 0Almeira
(0 - 0)
21:0006.10.19Huesca2 - 0Malaga
(2 - 0)
21:3006.10.19Racing Santander0 - 3Girona
(0 - 1)
22:0011.10.19Rayo Vallecano2 - 1Teneriffa
(1 - 1)
13:0012.10.19Girona0 - 2Elche
(0 - 1)
17:0012.10.19Almeira0 - 0Lugo
(0 - 0)
17:0012.10.19Sporting Gijon1 - 3Alcorcon
(0 - 3)
19:0012.10.19Malaga1 - 2Cadiz
(0 - 1)
19:0012.10.19Extremadura1 - 1SD Ponferradina
(1 - 0)
13:0013.10.19CD Mirandes2 - 1Fuenlabrada CF
(1 - 0)
17:0013.10.19Numancia0 - 1Zaragoza
(0 - 0)
19:0013.10.19Albacete Balompie1 - 2Real Oviedo
(1 - 0)
19:0013.10.19Huesca1 - 1Racing Santander
(0 - 0)
22:0013.10.19Las Palmas3 - 0Deportivo
(2 - 0)
22:0016.10.19Fuenlabrada CF2 - 1Zaragoza
(1 - 0)
22:0018.10.19Cadiz2 - 0Las Palmas
(1 - 0)
17:0019.10.19Alcorcon2 - 2Almeira
(1 - 0)
17:0019.10.19SD Ponferradina1 - 1Numancia
(1 - 0)
19:0019.10.19Lugo3 - 2Huesca
(2 - 0)
19:0019.10.19Elche0 - 1Sporting Gijon
(0 - 1)
21:0019.10.19Extremadura0 - 3Rayo Vallecano
(0 - 1)
13:0020.10.19Fuenlabrada CF0 - 1Albacete Balompie
(0 - 0)
17:0020.10.19Deportivo0 - 2Malaga
(0 - 1)
19:0020.10.19Real Oviedo4 - 2Girona
(2 - 1)
19:0020.10.19Teneriffa3 - 3Racing Santander
(2 - 1)
22:0020.10.19Zaragoza1 - 2CD Mirandes
(0 - 1)
22:0025.10.19Albacete Balompie - Cadiz
17:0026.10.19Rayo Vallecano - SD Ponferradina
19:0026.10.19CD Mirandes - Teneriffa
19:0026.10.19Racing Santander - Deportivo
21:0026.10.19Numancia - Lugo
21:0026.10.19Malaga - Real Oviedo
13:0027.10.19Girona - Alcorcon
17:0027.10.19Sporting Gijon - Zaragoza
19:0027.10.19Huesca - Elche
20:0027.10.19Las Palmas - Fuenlabrada CF
23:0027.10.19Almeira - Extremadura
İspanyaİspanya: İkinci Lig B, 1. Grup
13:0006.10.19UP Langreo0 - 1Melilla
(0 - 0)
13:0006.10.19Las Palmas B0 - 0Celta Vigo B
(0 - 0)
13:0006.10.19Santa Eulalia2 - 1Las Rozas
(2 - 1)
13:0006.10.19Reyes, De Los1 - 1Real Madrid (A)
(0 - 0)
13:0006.10.19Intern. Boadilla1 - 0Marino Luanco
(0 - 0)
13:0006.10.19CF Rayo Majadahonda2 - 0CF Getafe B
(0 - 0)
13:0006.10.19Sporting Gijon (A)0 - 2Ibiza Eivissa
(0 - 0)
13:0006.10.19Racing Ferrol0 - 3Atletico Baleares
(0 - 0)
18:0006.10.19Pontevedra1 - 5Atl. Madrid (A)
(0 - 3)
19:0006.10.19FC Coruxo1 - 0Real Oviedo B
(1 - 0)
19:3012.10.19Real Madrid (A)2 - 1Pontevedra
(2 - 0)
12:3013.10.19CF Getafe B0 - 2Reyes, De Los
(0 - 0)
13:0013.10.19Ibiza Eivissa2 - 0Intern. Boadilla
(0 - 0)
13:0013.10.19Celta Vigo B0 - 1CF Rayo Majadahonda
(0 - 0)
13:0013.10.19Real Oviedo B0 - 1Racing Ferrol
(0 - 0)
13:0013.10.19Atl. Madrid (A)3 - 0FC Coruxo
(2 - 0)
13:0013.10.19Melilla0 - 1Las Palmas B
(0 - 0)
13:0013.10.19Atletico Baleares2 - 0Sporting Gijon (A)
(1 - 0)
13:0013.10.19Las Rozas0 - 0UP Langreo
(0 - 0)
13:0013.10.19Marino Luanco1 - 0Santa Eulalia
(0 - 0)
13:0020.10.19Sporting Gijon (A)0 - 1Real Oviedo B
(0 - 1)
13:0020.10.19Reyes, De Los0 - 3Celta Vigo B
(0 - 2)
13:0020.10.19Intern. Boadilla1 - 1Santa Eulalia
(0 - 1)
13:0020.10.19Ibiza Eivissa0 - 1Atletico Baleares
(0 - 0)
13:0020.10.19CF Rayo Majadahonda2 - 2Melilla
(1 - 2)
14:0020.10.19Las Palmas B1 - 0Las Rozas
(0 - 0)
18:0020.10.19Pontevedra2 - 3CF Getafe B
(2 - 3)
18:0020.10.19UP Langreo1 - 1Marino Luanco
(1 - 0)
18:0020.10.19Racing Ferrol1 - 1Atl. Madrid (A)
(1 - 0)
19:0020.10.19FC Coruxo1 - 1Real Madrid (A)
(0 - 1)
17:3026.10.19Celta Vigo B - Pontevedra
18:0026.10.19Atl. Madrid (A) - Sporting Gijon (A)
20:0026.10.19Real Madrid (A) - Racing Ferrol
13:3027.10.19Melilla - Reyes, De Los
13:3027.10.19CF Getafe B - FC Coruxo
14:0027.10.19Santa Eulalia - UP Langreo
14:0027.10.19Las Rozas - CF Rayo Majadahonda
14:0027.10.19Marino Luanco - Las Palmas B
14:0027.10.19Atletico Baleares - Intern. Boadilla
14:0027.10.19Real Oviedo B - Ibiza Eivissa
İspanyaİspanya: İkinci Lig B, 2. Grup
17:0005.10.19Deportivo Alaves B1 - 0Barakaldo
(0 - 0)
17:3005.10.19SD Amorebieta1 - 4Real Union Irun
(0 - 1)
18:0005.10.19Valladolid B2 - 1Real Sociedad B
(0 - 0)
19:0005.10.19Arenas Club de Getxo1 - 2Athletic Bilbao B
(0 - 0)
20:0005.10.19Cultural Leonesa3 - 1CD Guijuelo
(2 - 1)
13:0006.10.19Osasuna (A)0 - 1Logrones
(0 - 0)
18:0006.10.19CD Calahorra1 - 0Izarra
(1 - 0)
18:0006.10.19CD Tudelano2 - 2Burgos
(0 - 1)
18:0006.10.19Club Haro Deportivo0 - 0SD Leioa
(0 - 0)
18:0006.10.19Salamanca CF Uds2 - 0Unionistas
(0 - 0)
17:0012.10.19Athletic Bilbao B3 - 3SD Amorebieta
(0 - 2)
18:0012.10.19Unionistas1 - 1CD Tudelano
(0 - 0)
18:0012.10.19Real Union Irun2 - 1Valladolid B
(1 - 0)
19:0012.10.19SD Leioa3 - 3CD Calahorra
(2 - 3)
20:0012.10.19Logrones4 - 0Arenas Club de Getxo
(1 - 0)
18:0013.10.19Izarra0 - 1Cultural Leonesa
(0 - 0)
18:0013.10.19Burgos3 - 2Osasuna (A)
(0 - 1)
18:3013.10.19CD Guijuelo1 - 2Salamanca CF Uds
(1 - 2)
19:0013.10.19Real Sociedad B3 - 0Deportivo Alaves B
(0 - 0)
19:0013.10.19Barakaldo2 - 1Club Haro Deportivo
(1 - 0)
17:0019.10.19Real Union Irun0 - 1Athletic Bilbao B
(0 - 1)
17:3019.10.19SD Amorebieta0 - 1Logrones
(0 - 1)
17:3019.10.19Osasuna (A)2 - 0Unionistas
(0 - 0)
18:0019.10.19Valladolid B1 - 0Deportivo Alaves B
(0 - 0)
19:0019.10.19Arenas Club de Getxo0 - 2Burgos
(0 - 1)
17:3020.10.19CD Tudelano1 - 1CD Guijuelo
(0 - 0)
18:0020.10.19Club Haro Deportivo2 - 0Real Sociedad B
(2 - 0)
18:0020.10.19Salamanca CF Uds1 - 1Izarra
(0 - 0)
18:0020.10.19CD Calahorra3 - 3Barakaldo
(1 - 0)
19:0020.10.19Cultural Leonesa2 - 0SD Leioa
(1 - 0)
17:0026.10.19SD Leioa - Salamanca CF Uds
13:0027.10.19Real Sociedad B - CD Calahorra
13:0027.10.19Deportivo Alaves B - Club Haro Deportivo
13:0027.10.19Burgos - SD Amorebieta
13:0027.10.19Barakaldo - Cultural Leonesa
13:0027.10.19Logrones - Real Union Irun
13:0027.10.19Athletic Bilbao B - Valladolid B
13:0027.10.19Izarra - CD Tudelano
14:0027.10.19Unionistas - Arenas Club de Getxo
19:0027.10.19CD Guijuelo - Osasuna (A)
İspanyaİspanya: İkinci Lig B, 3. Grup
19:0005.10.19Espanyol Barcelona B2 - 1CF La Nucia
(2 - 1)
20:0005.10.19Levante UD1 - 1FC Andorra
(0 - 1)
20:0005.10.19Orihuela0 - 3UE Llagostera
(0 - 1)
13:0006.10.19Villarreal B1 - 1CD Ebro
(0 - 0)
13:0006.10.19AE Prat1 - 2UD Cornella
(0 - 0)
13:0006.10.19Gimnastic1 - 1Castellon
(0 - 0)
13:0006.10.19SD Ejea0 - 0Lleida
(0 - 0)
18:0006.10.19Badalona1 - 2Valencia B
(0 - 1)
19:0006.10.19Sabadell1 - 1UE Olot
(1 - 0)
20:0006.10.19Hercules4 - 1Barcelona Atletic
(2 - 0)
20:0009.10.19Orihuela1 - 1Levante UD
(0 - 0)
19:0012.10.19UE Llagostera0 - 1Sabadell
(0 - 0)
19:0012.10.19Barcelona Atletic3 - 0Orihuela
(3 - 0)
19:0012.10.19Valencia B1 - 1Gimnastic
(1 - 1)
13:0013.10.19CD Ebro3 - 1Levante UD
(1 - 0)
13:0013.10.19FC Andorra2 - 1Hercules
(2 - 0)
18:0013.10.19UE Olot1 - 1Espanyol Barcelona B
(0 - 1)
18:0013.10.19Lleida2 - 0AE Prat
(2 - 0)
19:0013.10.19UD Cornella1 - 2Villarreal B
(0 - 1)
19:0013.10.19CF La Nucia1 - 1Badalona
(0 - 1)
19:3013.10.19Castellon1 - 1SD Ejea
(1 - 0)
18:3019.10.19UE Llagostera1 - 1Barcelona Atletic
(1 - 0)
19:0019.10.19Levante UD3 - 1UD Cornella
(2 - 1)
19:0019.10.19Villarreal B1 - 3Lleida
(1 - 2)
13:0020.10.19AE Prat0 - 1Castellon
(0 - 1)
13:0020.10.19SD Ejea2 - 0Valencia B
(2 - 0)
13:0020.10.19Gimnastic2 - 1CF La Nucia
(2 - 1)
18:0020.10.19Badalona0 - 0UE Olot
(0 - 0)
18:0020.10.19Orihuela1 - 1FC Andorra
(0 - 0)
18:3020.10.19Sabadell3 - 1Espanyol Barcelona B
(1 - 0)
20:0020.10.19Hercules3 - 0CD Ebro
(0 - 0)
18:0026.10.19FC Andorra - UE Llagostera
14:0027.10.19CD Ebro - Orihuela
14:0027.10.19Valencia B - AE Prat
14:0027.10.19Espanyol Barcelona B - Badalona
19:0027.10.19UE Olot - Gimnastic
19:0027.10.19Lleida - Levante UD
20:0027.10.19Castellon - Villarreal B
20:0027.10.19Barcelona Atletic - Sabadell
20:0027.10.19UD Cornella - Hercules
20:3027.10.19CF La Nucia - SD Ejea
İspanyaİspanya: İkinci Lig B, 4. Grup
13:0006.10.19Ucam Murcia0 - 0Murcia
(0 - 0)
13:0006.10.19Cp Villarrobledo1 - 1Yeclano Deportivo
(1 - 0)
18:0006.10.19RB Linense1 - 1Marbella
(1 - 1)
18:3006.10.19Atletico Sanluqueno CF1 - 1Recreativo Huelva
(0 - 0)
19:0006.10.19Don Benito3 - 0Recreativo Granada
(1 - 0)
19:0006.10.19Merida1 - 3Villarrubia CF
(0 - 2)
19:0006.10.19Cartagena2 - 0Algeciras CF
(0 - 0)
19:0006.10.19CD San Fernando1 - 2Sevilla Atletico
(1 - 1)
19:0006.10.19CF Talavera de la Reina0 - 2Badajoz
(0 - 1)
19:0006.10.19Cordoba1 - 0Cadiz B
(0 - 0)
17:3012.10.19Recreativo Granada1 - 0Atletico Sanluqueno CF
(0 - 0)
20:3012.10.19Sevilla Atletico1 - 1CF Talavera de la Reina
(1 - 1)
18:0013.10.19Cadiz B1 - 0CD San Fernando
(0 - 0)
18:3013.10.19Murcia1 - 0Merida
(1 - 0)
19:0013.10.19Yeclano Deportivo2 - 1Ucam Murcia
(1 - 0)
19:0013.10.19Recreativo Huelva1 - 1RB Linense
(1 - 0)
19:0013.10.19Badajoz3 - 2Cp Villarrobledo
(1 - 2)
19:0013.10.19Algeciras CF2 - 2Cordoba
(0 - 1)
19:0013.10.19Marbella0 - 0Cartagena
(0 - 0)
19:3013.10.19Villarrubia CF0 - 1Don Benito
(0 - 1)
13:0020.10.19Cp Villarrobledo3 - 2Sevilla Atletico
(1 - 1)
13:0020.10.19Ucam Murcia1 - 0Badajoz
(0 - 0)
18:0020.10.19RB Linense1 - 1Recreativo Granada
(1 - 1)
18:3020.10.19Atletico Sanluqueno CF1 - 2Villarrubia CF
(0 - 0)
19:0020.10.19Marbella2 - 1Recreativo Huelva
(1 - 0)
19:0020.10.19Merida2 - 2Yeclano Deportivo
(1 - 2)
19:0020.10.19CF Talavera de la Reina0 - 2Cadiz B
(0 - 1)
19:0020.10.19Don Benito2 - 1Murcia
(1 - 1)
19:0020.10.19CD San Fernando2 - 0Algeciras CF
(2 - 0)
19:0020.10.19Cartagena2 - 0Cordoba
(1 - 0)
17:3026.10.19Recreativo Granada - Marbella
19:3026.10.19Villarrubia CF - RB Linense
13:0027.10.19Sevilla Atletico - Ucam Murcia
18:3027.10.19Cadiz B - Cp Villarrobledo
19:0027.10.19Cordoba - CD San Fernando
19:0027.10.19Murcia - Atletico Sanluqueno CF
19:0027.10.19Algeciras CF - CF Talavera de la Reina
19:0027.10.19Recreativo Huelva - Cartagena
19:3027.10.19Yeclano Deportivo - Don Benito
19:3027.10.19Badajoz - Merida
İspanyaİspanya: Federasyon Kupası
19:0002.10.19UD Poblense2 - 1CD Teruel
20:3002.10.19AE Prat2 - 1Muleno CF
(2 - 1)
21:0002.10.19Scd Durango2 - 0CD Tropezon
17:3003.10.19CD Tudelano5 - 0Hernan Cortes
18:3003.10.19FC Coruxo1 - 0Intern. Boadilla
20:0003.10.19CD Mostoles2 - 0Union Viera CF
20:3003.10.19Salamanca CF Uds1 - 0Burgos
20:3003.10.19Izarra2 - 1CD Llanes
21:0003.10.19Compostela4 - 1Arandina CF
21:3003.10.19Velez CF0 - 2Murcia
21:3003.10.19Naxara CD0 - 1CD Calahorra
21:3003.10.19RB Linense4 - 0Conquense
21:3003.10.19CD San Fernando4 - 0Arroyo
21:4503.10.19CF Talavera de la Reina2 - 0CD Utrera
13:0009.10.19J. Esp. San Vicente4 - 1Sabadell
(0 - 0)
19:0009.10.19Alcoyano7 - 6Castellon
(3 - 3)
17:3016.10.19CD Tudelano1 - 0CD Calahorra
19:0016.10.19UD Poblense4 - 6AE Prat
(1 - 1)
20:3016.10.19Scd Durango1 - 4Izarra
21:0016.10.19Salamanca CF Uds3 - 2CD Mostoles
21:3016.10.19Compostela1 - 2FC Coruxo
(1 - 2)
22:0016.10.19Murcia1 - 0CF Talavera de la Reina
21:0017.10.19Castellon2 - 0J. Esp. San Vicente
21:3017.10.19CD San Fernando0 - 1RB Linense
İspanyaİspanya: Kadınlar 1. Ligi
17:0012.10.19Levante UD0 - 1Atletico Madrid
19:0012.10.19RC Deportivo La Coruna3 - 0Rayo Vallecano
12:3013.10.19Sporting Club de Huelva0 - 1FC Barcelona
13:0013.10.19Valencia CF1 - 1CD Tacon
13:0013.10.19Cdef Logrono1 - 0Sevilla FC
13:3013.10.19Madrid Ccf1 - 3Granadilla Tenerife
16:0013.10.19RCD Espanyol Barcelona2 - 2Real Betis Balompie
17:0013.10.19Real Sociedad0 - 2Athletic Bilbao
12:0019.10.19Athletic Bilbao2 - 1Real Betis Balompie
14:0019.10.19Sporting Club de Huelva0 - 1RC Deportivo La Coruna
18:3019.10.19Granadilla Tenerife0 - 0Real Sociedad
13:0020.10.19Sevilla FC4 - 0RCD Espanyol Barcelona
13:0020.10.19Atletico Madrid1 - 0Madrid Ccf
13:0020.10.19CD Tacon0 - 3Levante UD
14:0020.10.19Rayo Vallecano3 - 2Valencia CF
17:0020.10.19FC Barcelona5 - 0Cdef Logrono
13:0026.10.19RCD Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao
15:0027.10.19Cdef Logrono - Sporting Club de Huelva
16:0027.10.19Levante UD - Sevilla FC
16:0027.10.19RC Deportivo La Coruna - CD Tacon
16:0027.10.19Madrid Ccf - FC Barcelona
16:0027.10.19Real Sociedad - Atletico Madrid
16:0027.10.19Real Betis Balompie - Rayo Vallecano
20:3027.10.19Valencia CF - Granadilla Tenerife