Laboom

Futbol » İtalya

İtalyaİtalya: Seri A
19:0001.09.19Lazio1 - 1Roma
(0 - 1)
21:4501.09.19Sassuolo4 - 1Sampdoria
(3 - 0)
21:4501.09.19Lecce0 - 1Verona
(0 - 0)
21:4501.09.19Udinese1 - 3Parma
(1 - 1)
21:4501.09.19Atalanta2 - 3Torino
(1 - 1)
21:4501.09.19Genoa2 - 1Fiorentina
(1 - 0)
21:4501.09.19Cagliari1 - 2Inter
(0 - 1)
16:0014.09.19Fiorentina0 - 0Juventus
(0 - 0)
19:0014.09.19Napoli2 - 0Sampdoria
(1 - 0)
21:4514.09.19Inter1 - 0Udinese
(1 - 0)
13:3015.09.19Genoa1 - 2Atalanta
(0 - 0)
16:0015.09.19SPAL2 - 1Lazio
(0 - 1)
16:0015.09.19Parma1 - 3Cagliari
(0 - 2)
16:0015.09.19Brescia3 - 4Bologna
(3 - 1)
19:0015.09.19Roma4 - 2Sassuolo
(4 - 0)
21:4515.09.19Verona0 - 1Milan
(0 - 0)
21:4516.09.19Torino1 - 2Lecce
(0 - 1)
21:4520.09.19Cagliari - Genoa
16:0021.09.19Udinese - Brescia
19:0021.09.19Juventus - Verona
21:4521.09.19Milan - Inter
13:3022.09.19Sassuolo - SPAL
16:0022.09.19Sampdoria - Torino
16:0022.09.19Lecce - Napoli
16:0022.09.19Bologna - Roma
19:0022.09.19Atalanta - Fiorentina
21:4522.09.19Lazio - Parma
20:0024.09.19Verona - Udinese
22:0024.09.19Brescia - Juventus
20:0025.09.19Roma - Atalanta
22:0025.09.19Fiorentina - Sampdoria
22:0025.09.19Napoli - Cagliari
22:0025.09.19SPAL - Lecce
22:0025.09.19Inter - Lazio
22:0025.09.19Parma - Sassuolo
22:0025.09.19Genoa - Bologna
22:0026.09.19Torino - Milan
16:0028.09.19Juventus - SPAL
19:0028.09.19Sampdoria - Inter
21:4528.09.19Sassuolo - Atalanta
13:3029.09.19Napoli - Brescia
16:0029.09.19Udinese - Bologna
16:0029.09.19Lecce - Roma
16:0029.09.19Lazio - Genoa
19:0029.09.19Cagliari - Verona
21:4529.09.19Milan - Fiorentina
21:4530.09.19Parma - Torino
İtalyaİtalya: Serie B
19:0001.09.19Juve Stabia0 - 2Pisa
(0 - 1)
19:0001.09.19Pescara4 - 2Pordenone Calcio
(1 - 2)
22:0001.09.19Frosinone2 - 1Ascoli
(0 - 1)
22:0013.09.19Pordenone Calcio1 - 0Spezia
(0 - 0)
16:0014.09.19Virtus Entella1 - 0Frosinone
(0 - 0)
16:0014.09.19Perugia0 - 0Juve Stabia
(0 - 0)
16:0014.09.19Cittadella2 - 0Trapani Calcio
(0 - 0)
16:0014.09.19Ascoli2 - 0Livorno
(1 - 0)
19:0014.09.19Venezia0 - 2Chievo
(0 - 1)
16:0015.09.19Crotone0 - 0Empoli
(0 - 0)
16:0015.09.19Cosenza1 - 2Pescara
(0 - 1)
22:0015.09.19Pisa4 - 1Cremonese
(1 - 0)
22:0016.09.19Unione Sportiva Salernitana 19190 - 2Benevento
(0 - 0)
22:0020.09.19Frosinone - Venezia
16:0021.09.19Pescara - Virtus Entella
16:0021.09.19Livorno - Pordenone Calcio
16:0021.09.19Juve Stabia - Ascoli
16:0021.09.19Benevento - Cosenza
16:0021.09.19Spezia - Perugia
16:0021.09.19Cremonese - Crotone
16:0021.09.19Empoli - Cittadella
19:0021.09.19Chievo - Pisa
22:0022.09.19Trapani Calcio - Unione Sportiva Salernitana 1919
22:0024.09.19Pisa - Empoli
22:0024.09.19Perugia - Frosinone
22:0024.09.19Pordenone Calcio - Benevento
22:0024.09.19Cosenza - Livorno
22:0024.09.19Ascoli - Spezia
22:0024.09.19Cittadella - Pescara
22:0024.09.19Crotone - Juve Stabia
22:0024.09.19Virtus Entella - Venezia
20:0025.09.19Trapani Calcio - Cremonese
22:0025.09.19Unione Sportiva Salernitana 1919 - Chievo
22:0027.09.19Pescara - Crotone
16:0028.09.19Frosinone - Cosenza
16:0028.09.19Juve Stabia - Cittadella
16:0028.09.19Venezia - Pisa
19:0028.09.19Empoli - Perugia
16:0029.09.19Chievo - Pordenone Calcio
16:0029.09.19Spezia - Trapani Calcio
16:0029.09.19Benevento - Virtus Entella
22:0029.09.19Livorno - Unione Sportiva Salernitana 1919
22:0030.09.19Cremonese - Ascoli
İtalyaİtalya: İtalya Kupası Seri C, M Grubu
21:3012.09.19AS Bisceglie1 - 1Picerno
(0 - 0)
İtalyaİtalya: Serie C, A Grubu
16:0001.09.19US Pergolettese 19320 - 2Pistoiese
(0 - 0)
16:0001.09.19AC Gozzano0 - 2Como 1907
(0 - 0)
16:0001.09.19Carrarese Calcio 19081 - 1Alessandria
(1 - 1)
16:0001.09.19Juventus U232 - 3Robur Siena
(0 - 2)
16:0001.09.19Olbia Calcio 19052 - 1AS Giana Erminio
(0 - 1)
16:0001.09.19Renate4 - 0US Citta Di Pontedera
(2 - 0)
18:3001.09.19Lecco2 - 0FC PRO Vercelli 1892
(0 - 0)
18:3001.09.19Albinoleffe1 - 1PRO Patria
(1 - 1)
18:3001.09.19Monza2 - 0Novara Calcio
(1 - 0)
21:4507.09.19Novara Calcio3 - 0Lecco
(1 - 0)
16:0008.09.19AS Giana Erminio0 - 4Pianese
(0 - 2)
16:0008.09.19PRO Patria1 - 1US Pergolettese 1932
(1 - 1)
16:0008.09.19US Citta Di Pontedera3 - 2Olbia Calcio 1905
(2 - 2)
18:3008.09.19Alessandria1 - 0Renate
(0 - 0)
18:3008.09.19Robur Siena0 - 2Carrarese Calcio 1908
(0 - 1)
18:3008.09.19Como 19070 - 1Monza
(0 - 0)
18:3008.09.19FC PRO Vercelli 18921 - 0Albinoleffe
(1 - 0)
18:3008.09.19Pistoiese1 - 1AC Gozzano
(0 - 1)
21:4514.09.19Monza1 - 0FC PRO Vercelli 1892
(0 - 0)
16:0015.09.19Olbia Calcio 19050 - 3Alessandria
(0 - 1)
16:0015.09.19Albinoleffe0 - 0Pianese
(0 - 0)
16:0015.09.19Carrarese Calcio 19082 - 1Pistoiese
(0 - 1)
16:0015.09.19Lecco0 - 2Robur Siena
(0 - 2)
16:0015.09.19US Citta Di Pontedera0 - 0Novara Calcio
(0 - 0)
18:3015.09.19Juventus U232 - 2PRO Patria
(1 - 1)
18:3015.09.19US Pergolettese 19321 - 1Arezzo
(0 - 0)
18:3015.09.19AC Gozzano1 - 1AS Giana Erminio
(0 - 0)
18:3015.09.19Renate2 - 1Como 1907
(0 - 1)
21:3018.09.19Arezzo1 - 2Juventus U23
(1 - 2)
16:0021.09.19FC PRO Vercelli 1892 - AC Gozzano
21:4521.09.19Pistoiese - Como 1907
16:0022.09.19Renate - Olbia Calcio 1905
16:0022.09.19Robur Siena - PRO Patria
16:0022.09.19Pianese - Alessandria
16:0022.09.19Arezzo - Albinoleffe
18:3022.09.19Juventus U23 - US Citta Di Pontedera
18:3022.09.19Novara Calcio - US Pergolettese 1932
18:3022.09.19Lecco - Monza
19:0023.09.19AS Giana Erminio - Carrarese Calcio 1908
19:3025.09.19Pistoiese - Renate
19:3025.09.19PRO Patria - Pianese
19:3025.09.19Como 1907 - Arezzo
19:3025.09.19AC Gozzano - Novara Calcio
21:4525.09.19Albinoleffe - Juventus U23
21:4525.09.19Monza - Robur Siena
21:4525.09.19US Citta Di Pontedera - FC PRO Vercelli 1892
21:4525.09.19US Pergolettese 1932 - Lecco
17:0026.09.19Carrarese Calcio 1908 - Olbia Calcio 1905
21:4526.09.19Alessandria - AS Giana Erminio
21:4528.09.19Robur Siena - Pistoiese
16:0029.09.19FC PRO Vercelli 1892 - US Pergolettese 1932
16:0029.09.19Pianese - AC Gozzano
16:0029.09.19Olbia Calcio 1905 - Como 1907
18:3029.09.19Arezzo - PRO Patria
18:3029.09.19Renate - Carrarese Calcio 1908
18:3029.09.19AS Giana Erminio - US Citta Di Pontedera
18:3029.09.19Novara Calcio - Albinoleffe
18:3029.09.19Lecco - Alessandria
21:4530.09.19Juventus U23 - Monza
İtalyaİtalya: Serie C, B Grubu
16:0001.09.19AS Gubbio 19102 - 2Virtus Vecomp Verona
(0 - 1)
16:0001.09.19FC Sudtirol2 - 3Carpi FC
(0 - 1)
16:0001.09.19Feralpisalo2 - 2Rimini FC 1912
(1 - 1)
16:0001.09.19Padova6 - 1Fano
(0 - 0)
18:3001.09.19LR Vicenza Virtus3 - 1Fermana FC
(1 - 1)
18:3001.09.19Imolese Calcio0 - 0Arzignano Valchiampo
(0 - 0)
18:3001.09.19Sanbenedettese0 - 0US Triestina Calcio 1918
(0 - 0)
18:3001.09.19Ravenna1 - 2Reggio Audace FC
(0 - 0)
21:4502.09.19Cesena1 - 2SSD Vis Pesaro 1898
(1 - 0)
21:4507.09.19Carpi FC1 - 1LR Vicenza Virtus
(0 - 0)
16:0008.09.19Virtus Vecomp Verona0 - 2Cesena
(0 - 0)
16:0008.09.19Fermana FC0 - 1Feralpisalo
(0 - 1)
16:0008.09.19Arzignano Valchiampo1 - 1AS Gubbio 1910
(1 - 0)
18:3008.09.19Rimini FC 19121 - 1FC Sudtirol
(0 - 0)
18:3008.09.19US Triestina Calcio 19181 - 3Piacenza
(1 - 0)
18:3008.09.19Fano1 - 1Ravenna
(0 - 1)
18:3008.09.19SSD Vis Pesaro 18982 - 1Sanbenedettese
(1 - 1)
18:3008.09.19Reggio Audace FC2 - 2Imolese Calcio
(0 - 1)
21:4509.09.19Modena FC0 - 1Padova
(0 - 1)
21:4514.09.19AS Gubbio 19101 - 1Fano
(1 - 0)
16:0015.09.19Piacenza0 - 1Fermana FC
(0 - 0)
16:0015.09.19FC Sudtirol0 - 3Reggio Audace FC
(0 - 1)
16:0015.09.19Imolese Calcio0 - 1Modena FC
(0 - 1)
16:0015.09.19Sanbenedettese2 - 1Arzignano Valchiampo
(0 - 1)
18:3015.09.19Padova0 - 0Carpi FC
(0 - 0)
18:3015.09.19Ravenna2 - 1SSD Vis Pesaro 1898
(0 - 0)
18:3015.09.19Feralpisalo2 - 1Virtus Vecomp Verona
(1 - 0)
18:3015.09.19LR Vicenza Virtus2 - 0Rimini FC 1912
(0 - 0)
18:3015.09.19Cesena3 - 2US Triestina Calcio 1918
(1 - 0)
16:0021.09.19Arzignano Valchiampo - FC Sudtirol
18:3021.09.19Carpi FC - Rimini FC 1912
19:3021.09.19Ravenna - Imolese Calcio
21:4521.09.19Cesena - Piacenza
21:4521.09.19Modena FC - Feralpisalo
16:0022.09.19Fermana FC - Sanbenedettese
16:0022.09.19SSD Vis Pesaro 1898 - Padova
16:0022.09.19AS Gubbio 1910 - LR Vicenza Virtus
16:0022.09.19Virtus Vecomp Verona - US Triestina Calcio 1918
18:3022.09.19Fano - Reggio Audace FC
19:3025.09.19Rimini FC 1912 - AS Gubbio 1910
19:3025.09.19Sanbenedettese - Modena FC
19:3025.09.19FC Sudtirol - Fermana FC
19:3025.09.19LR Vicenza Virtus - SSD Vis Pesaro 1898
19:3025.09.19Feralpisalo - Fano
21:4525.09.19Reggio Audace FC - Carpi FC
21:4525.09.19Piacenza - Ravenna
21:4525.09.19US Triestina Calcio 1918 - Arzignano Valchiampo
21:4525.09.19Imolese Calcio - Virtus Vecomp Verona
21:4525.09.19Padova - Cesena
21:4528.09.19Piacenza - Carpi FC
16:0029.09.19SSD Vis Pesaro 1898 - US Triestina Calcio 1918
16:0029.09.19Ravenna - Sanbenedettese
16:0029.09.19AS Gubbio 1910 - Feralpisalo
16:0029.09.19Fano - FC Sudtirol
16:0029.09.19Fermana FC - Padova
18:3029.09.19Modena FC - Rimini FC 1912
18:3029.09.19Virtus Vecomp Verona - LR Vicenza Virtus
18:3029.09.19Arzignano Valchiampo - Reggio Audace FC
18:3029.09.19Cesena - Imolese Calcio
İtalyaİtalya: Serie C, C Grubu
16:0001.09.19Picerno2 - 1FC Rieti
(0 - 0)
16:0001.09.19SS Teramo CalcioİptalSicula Leonzio
16:0001.09.19Ternana Calcio1 - 0Potenza Calcio
(0 - 0)
18:3001.09.19Reggina 19145 - 1Cavese
(3 - 1)
18:3001.09.19AS Bisceglie1 - 1US Catanzaro 1929
(1 - 0)
18:3001.09.19Calcio Catania2 - 1Virtus Francavilla Calcio
(1 - 1)
18:3001.09.19Casertana FC2 - 0Rende Calcio 1968
(1 - 0)
18:3001.09.19SSC Bari1 - 3Viterbese
(0 - 1)
18:3001.09.19US Vibonese Calcio0 - 1AS Avellino 1912
(0 - 0)
21:4507.09.19AS Avellino 19122 - 0SS Teramo Calcio
(1 - 0)
16:0008.09.19Cavese1 - 1US Vibonese Calcio
(0 - 1)
16:0008.09.19FC Rieti1 - 2SSC Bari
(1 - 0)
16:0008.09.19Mopoli0 - 1US Catanzaro 1929
(0 - 0)
16:0008.09.19Reggina 19143 - 0AS Bisceglie
(2 - 0)
16:0008.09.19Rende Calcio 19681 - 2Ternana Calcio
(1 - 1)
16:0008.09.19Sicula Leonzio2 - 2Paganese
(1 - 1)
17:3008.09.19Virtus Francavilla Calcio1 - 1Casertana FC
(0 - 0)
18:3008.09.19Potenza Calcio2 - 0Calcio Catania
(2 - 0)
18:3008.09.19Viterbese1 - 2Picerno
(0 - 2)
21:4514.09.19Casertana FC6 - 1FC Rieti
(6 - 1)
16:0015.09.19Paganese2 - 2Virtus Francavilla Calcio
(0 - 0)
16:0015.09.19SS Teramo Calcio2 - 0Cavese
(1 - 0)
16:0015.09.19Ternana Calcio0 - 2Mopoli
(0 - 0)
16:0015.09.19Calcio Catania1 - 0Viterbese
(0 - 0)
18:3015.09.19US Vibonese Calcio3 - 0Rende Calcio 1968
(2 - 0)
18:3015.09.19AS Bisceglie0 - 3Potenza Calcio
(0 - 2)
18:3015.09.19Picerno2 - 3AS Avellino 1912
(1 - 2)
18:3015.09.19US Catanzaro 19293 - 1Sicula Leonzio
(0 - 0)
21:4516.09.19SSC Bari1 - 1Reggina 1914
(0 - 1)
17:0021.09.19Rende Calcio 1968 - SS Teramo Calcio
16:0022.09.19Viterbese - US Catanzaro 1929
16:0022.09.19Picerno - Casertana FC
16:0022.09.19Sicula Leonzio - Ternana Calcio
16:0022.09.19FC Rieti - Potenza Calcio
16:0022.09.19Mopoli - Calcio Catania
18:3022.09.19Reggina 1914 - US Vibonese Calcio
18:3022.09.19AS Avellino 1912 - AS Bisceglie
18:3022.09.19Virtus Francavilla Calcio - SSC Bari
21:4522.09.19Cavese - Paganese
16:0025.09.19Ternana Calcio - Reggina 1914
17:0025.09.19US Vibonese Calcio - Picerno
19:3025.09.19Paganese - Rende Calcio 1968
19:3025.09.19AS Bisceglie - Casertana FC
19:3025.09.19SS Teramo Calcio - Viterbese
19:3025.09.19AS Avellino 1912 - Virtus Francavilla Calcio
21:4525.09.19US Catanzaro 1929 - FC Rieti
21:4525.09.19Potenza Calcio - Sicula Leonzio
21:4525.09.19SSC Bari - Mopoli
21:4525.09.19Calcio Catania - Cavese
16:0029.09.19Casertana FC - US Catanzaro 1929
16:0029.09.19Virtus Francavilla Calcio - Ternana Calcio
16:0029.09.19Cavese - AS Avellino 1912
16:0029.09.19Sicula Leonzio - AS Bisceglie
16:0029.09.19Reggina 1914 - Calcio Catania
18:3029.09.19FC Rieti - Paganese
18:3029.09.19Viterbese - US Vibonese Calcio
18:3029.09.19Rende Calcio 1968 - Potenza Calcio
18:3029.09.19Mopoli - SS Teramo Calcio
21:4529.09.19Picerno - SSC Bari
İtalyaİtalya: Serie D, A Grubu
16:0001.09.19AC BRA3 - 4Borgosesia Calcio
16:0001.09.19Vado1 - 1Real Forte Querceta
16:0001.09.19ASD Seravezza Pozzi Calcio1 - 1Savona FBC
16:0001.09.19AS Lucchese Libertas 19052 - 2Calcio Chieri 1955
16:0001.09.19US Fezzanese 19301 - 0Casale FBC
16:0001.09.19Usd Lavagnese 19190 - 2Gsd Ghivizzano Borgoamozzano
16:0001.09.19Fossano3 - 2AC Prato 1908
16:0001.09.19SC Caronnese 19273 - 3Sanremese
16:0001.09.19Verbania Calcio1 - 0Scd Ligorna 1922
16:0008.09.19Casale FBC0 - 0Usd Lavagnese 1919
16:0008.09.19Real Forte Querceta1 - 0AC BRA
16:0008.09.19Borgosesia Calcio1 - 1AS Lucchese Libertas 1905
16:0008.09.19Scd Ligorna 19220 - 3SC Caronnese 1927
16:0008.09.19Gsd Ghivizzano Borgoamozzano2 - 1Vado
16:0008.09.19Calcio Chieri 19551 - 1Fossano
16:0008.09.19AC Prato 19080 - 0ASD Seravezza Pozzi Calcio
16:0008.09.19Sanremese - US Fezzanese 1930
16:0008.09.19Savona FBC2 - 0Verbania Calcio
16:0015.09.19Verbania Calcio1 - 5AC Prato 1908
16:0015.09.19SC Caronnese 19272 - 1Savona FBC
16:0015.09.19Usd Lavagnese 19191 - 1Sanremese
16:0015.09.19ASD Seravezza Pozzi Calcio1 - 0Fossano
16:0015.09.19US Fezzanese 19303 - 1Scd Ligorna 1922
16:0015.09.19Vado2 - 2Casale FBC
16:0015.09.19Borgosesia Calcio1 - 1Calcio Chieri 1955
16:0015.09.19AS Lucchese Libertas 19051 - 2Real Forte Querceta
17:0015.09.19AC BRA1 - 2Gsd Ghivizzano Borgoamozzano
16:0022.09.19Savona FBC - US Fezzanese 1930
16:0022.09.19Casale FBC - AC BRA
16:0022.09.19AC Prato 1908 - SC Caronnese 1927
16:0022.09.19Calcio Chieri 1955 - ASD Seravezza Pozzi Calcio
16:0022.09.19Sanremese - Vado
16:0022.09.19Real Forte Querceta - Borgosesia Calcio
16:0022.09.19Gsd Ghivizzano Borgoamozzano - AS Lucchese Libertas 1905
16:0022.09.19Scd Ligorna 1922 - Usd Lavagnese 1919
16:0022.09.19Fossano - Verbania Calcio
16:0029.09.19AS Lucchese Libertas 1905 - Sanremese
16:0029.09.19Vado - Savona FBC
16:0029.09.19Borgosesia Calcio - Casale FBC
16:0029.09.19Usd Lavagnese 1919 - AC Prato 1908
16:0029.09.19Verbania Calcio - Calcio Chieri 1955
16:0029.09.19SC Caronnese 1927 - ASD Seravezza Pozzi Calcio
16:0029.09.19Real Forte Querceta - Gsd Ghivizzano Borgoamozzano
16:0029.09.19AC BRA - Scd Ligorna 1922
16:0029.09.19US Fezzanese 1930 - Fossano
İtalyaİtalya: Serie D, B Grubu
16:0001.09.19Ssd Pro Sesto3 - 1GS Arconatese 1926
16:0001.09.19Sondrio Calcio1 - 1Dro
16:0001.09.19US Levico Terme3 - 1Usd Castellanzese 1921
16:0001.09.19US Inveruno 19452 - 5Tritium
16:0001.09.19US Folgore Caratese1 - 1Asd Nibionnoggiono
16:0001.09.19Caravaggio3 - 3Ciseranobergamo
16:0001.09.19Usd Scanzorosciate Calcio1 - 0Asd Calcio Brusaporto
16:0001.09.19AC Ponte San Pietro-Isola1 - 0AC Virtus Bolzano
16:0001.09.19Milano City FC0 - 0AC Legnano 1913
16:0001.09.19USD 1913 Seregno Calcio3 - 0Villa Dalme Valle Brembana
16:0007.09.19AC Legnano 19132 - 2US Levico Terme
16:0007.09.19Dro2 - 1Ssd Pro Sesto
16:0007.09.19Villa Dalme Valle Brembana0 - 3Sondrio Calcio
16:0007.09.19Asd Nibionnoggiono0 - 1USD 1913 Seregno Calcio
16:3007.09.19Ciseranobergamo3 - 2US Inveruno 1945
17:0007.09.19Usd Castellanzese 19211 - 2US Folgore Caratese
16:0008.09.19GS Arconatese 19262 - 2AC Ponte San Pietro-Isola
16:0008.09.19Tritium2 - 0Milano City FC
16:0008.09.19Asd Calcio Brusaporto2 - 0Caravaggio
16:0008.09.19AC Virtus Bolzano0 - 2Usd Scanzorosciate Calcio
16:0011.09.19Caravaggio0 - 2AC Legnano 1913
16:0011.09.19Villa Dalme Valle Brembana2 - 1Dro
16:0011.09.19Usd Scanzorosciate Calcio1 - 1Tritium
16:0011.09.19US Levico Terme0 - 3Asd Nibionnoggiono
16:0011.09.19US Inveruno 19452 - 0Usd Castellanzese 1921
16:0011.09.19Sondrio Calcio1 - 0AC Virtus Bolzano
16:0011.09.19Milano City FC0 - 1US Folgore Caratese
21:0011.09.19AC Ponte San Pietro-Isola1 - 1Ciseranobergamo
21:3011.09.19Ssd Pro Sesto3 - 1Asd Calcio Brusaporto
21:3011.09.19USD 1913 Seregno Calcio2 - 0GS Arconatese 1926
16:0014.09.19Usd Castellanzese 19213 - 1Milano City FC
16:0015.09.19Dro0 - 1USD 1913 Seregno Calcio
16:0015.09.19Tritium2 - 4Caravaggio
16:0015.09.19GS Arconatese 19261 - 2Sondrio Calcio
16:0015.09.19Ciseranobergamo0 - 0Usd Scanzorosciate Calcio
16:0015.09.19AC Legnano 19131 - 1US Inveruno 1945
16:0015.09.19AC Virtus Bolzano1 - 2Ssd Pro Sesto
16:0015.09.19Asd Calcio Brusaporto1 - 0AC Ponte San Pietro-Isola
16:0015.09.19US Folgore Caratese4 - 1US Levico Terme
16:0015.09.19Asd Nibionnoggiono1 - 1Villa Dalme Valle Brembana
17:0019.09.19Dro - GS Arconatese 1926
16:0022.09.19Sondrio Calcio - Ciseranobergamo
16:0022.09.19Usd Scanzorosciate Calcio - Usd Castellanzese 1921
16:0022.09.19Milano City FC - Asd Nibionnoggiono
16:0022.09.19USD 1913 Seregno Calcio - Asd Calcio Brusaporto
16:0022.09.19AC Ponte San Pietro-Isola - AC Legnano 1913
16:0022.09.19Villa Dalme Valle Brembana - AC Virtus Bolzano
16:0022.09.19Ssd Pro Sesto - Tritium
16:0022.09.19US Inveruno 1945 - US Levico Terme
16:0022.09.19Caravaggio - US Folgore Caratese
16:0029.09.19Asd Calcio Brusaporto - Sondrio Calcio
16:0029.09.19AC Virtus Bolzano - USD 1913 Seregno Calcio
16:0029.09.19US Folgore Caratese - US Inveruno 1945
16:0029.09.19US Levico Terme - Milano City FC
16:0029.09.19Asd Nibionnoggiono - Dro
16:0029.09.19Ciseranobergamo - Ssd Pro Sesto
16:0029.09.19GS Arconatese 1926 - Villa Dalme Valle Brembana
16:0029.09.19AC Legnano 1913 - Usd Scanzorosciate Calcio
16:0029.09.19Tritium - AC Ponte San Pietro-Isola
16:0029.09.19Usd Castellanzese 1921 - Caravaggio
İtalyaİtalya: Serie D, C Grubu
16:0001.09.19AC Belluno 19050 - 0AC Este
16:0001.09.19Asd Cjarlins MuzaneİptalAC Vigasio
16:0001.09.19Campodarsego2 - 2Union Feltre
16:0001.09.19Chions 19720 - 1Calcio Caldiero Terme
16:0001.09.19Clodiense1 - 1Asd Polisportiva Tamai
16:0001.09.19Luparense FC3 - 1Delta Calcio Rovigo
16:0001.09.19Usd Adriese 19062 - 2Calcio Montebelluna 1919
16:0001.09.19Gsd Ambrosiana3 - 2Asd San Luigi Calcio
16:0001.09.19ASD Cartigliano1 - 0Mestre
16:0001.09.19FC Legnago Salus SSD0 - 0Asd Villafranca Veronese
16:0007.09.19AC Vigasio0 - 3Chions 1972
16:0007.09.19Asd San Luigi Calcio2 - 3Asd Cjarlins Muzane
16:0007.09.19AC Este2 - 2Luparense FC
16:3007.09.19Union Feltre1 - 1AC Belluno 1905
17:0007.09.19Mestre2 - 2Usd Adriese 1906
17:0007.09.19Delta Calcio Rovigo2 - 2Clodiense
17:0007.09.19Calcio Caldiero Terme1 - 3FC Legnago Salus SSD
18:0007.09.19Calcio Montebelluna 19191 - 1Campodarsego
16:0008.09.19Asd Villafranca Veronese0 - 3ASD Cartigliano
16:0008.09.19Asd Polisportiva Tamai0 - 3Gsd Ambrosiana
16:0011.09.19Campodarsego0 - 0Delta Calcio Rovigo
16:0011.09.19Gsd Ambrosiana2 - 0AC Vigasio
16:0011.09.19ASD Cartigliano2 - 1Union Feltre
16:0011.09.19Usd Adriese 19061 - 0AC Este
16:0011.09.19Luparense FC1 - 1Asd San Luigi Calcio
16:0011.09.19Chions 19722 - 2Mestre
16:0011.09.19FC Legnago Salus SSD0 - 0Calcio Montebelluna 1919
16:0011.09.19Calcio Caldiero Terme1 - 0Asd Villafranca Veronese
16:0011.09.19Clodiense2 - 0Asd Cjarlins Muzane
19:0011.09.19AC Belluno 19052 - 1Asd Polisportiva Tamai
16:0015.09.19Mestre2 - 3FC Legnago Salus SSD
16:0015.09.19Calcio Montebelluna 19191 - 1ASD Cartigliano
16:0015.09.19AC Vigasio2 - 0Calcio Caldiero Terme
16:0015.09.19Asd Cjarlins Muzane2 - 1Gsd Ambrosiana
16:0015.09.19Delta Calcio Rovigo2 - 1AC Belluno 1905
16:0015.09.19Asd Polisportiva Tamai3 - 3Luparense FC
16:0015.09.19Asd San Luigi Calcio1 - 6Clodiense
16:0015.09.19AC Este1 - 3Campodarsego
16:0015.09.19Asd Villafranca Veronese2 - 0Chions 1972
16:0015.09.19Union Feltre1 - 1Usd Adriese 1906
16:0022.09.19Usd Adriese 1906 - Asd Polisportiva Tamai
16:0022.09.19Calcio Caldiero Terme - Calcio Montebelluna 1919
16:0022.09.19Campodarsego - Asd San Luigi Calcio
16:0022.09.19Chions 1972 - Union Feltre
16:0022.09.19Clodiense - AC Vigasio
16:0022.09.19ASD Cartigliano - Delta Calcio Rovigo
16:0022.09.19Asd Villafranca Veronese - Mestre
16:0022.09.19FC Legnago Salus SSD - AC Este
16:0022.09.19Luparense FC - Gsd Ambrosiana
16:0022.09.19AC Belluno 1905 - Asd Cjarlins Muzane
16:0029.09.19Asd Polisportiva Tamai - Campodarsego
16:0029.09.19AC Vigasio - Asd Villafranca Veronese
16:0029.09.19Asd San Luigi Calcio - AC Belluno 1905
16:0029.09.19Gsd Ambrosiana - Clodiense
16:0029.09.19AC Este - ASD Cartigliano
16:0029.09.19Calcio Montebelluna 1919 - Chions 1972
16:0029.09.19Mestre - Calcio Caldiero Terme
16:0029.09.19Union Feltre - FC Legnago Salus SSD
16:0029.09.19Asd Cjarlins Muzane - Luparense FC
16:0029.09.19Delta Calcio Rovigo - Usd Adriese 1906
İtalyaİtalya: Serie D, D Grubu
16:0001.09.19Progresso Zola Predosa2 - 1Alfonsine
16:0001.09.19Correggese4 - 2Asd Savignanese 1932
16:0001.09.19Forli FC2 - 2Sporting Franciacorta
16:0001.09.19Mantova 19115 - 1AC Calvina Sport
16:0001.09.19Mezzolara Calcio3 - 2Sammaurese Calcio
16:0001.09.19Asd Sasso Marconi 19242 - 3Lentigione
16:0001.09.19US Fiorenzuola 19222 - 0Usd Breno
16:0001.09.19Asd Fanfulla2 - 2Usd Vigor Carpaneto 1922
21:3002.09.19AC Crema 19081 - 0Ciliverghe Mazzano
15:3008.09.19Lentigione1 - 1Forli FC
16:0008.09.19Sammaurese Calcio2 - 5Mantova 1911
16:0008.09.19Sporting Franciacorta1 - 1Correggese
16:0008.09.19Usd Breno2 - 1AC Crema 1908
16:0008.09.19Alfonsine0 - 0US Fiorenzuola 1922
16:0008.09.19Asd Savignanese 19320 - 2Progresso Zola Predosa
16:0008.09.19Usd Vigor Carpaneto 19221 - 1Asd Sasso Marconi 1924
16:0008.09.19Ciliverghe Mazzano2 - 0Mezzolara Calcio
16:0008.09.19AC Calvina Sport0 - 2Asd Fanfulla
16:0015.09.19Progresso Zola Predosa1 - 3Ciliverghe Mazzano
16:0015.09.19US Fiorenzuola 19222 - 1Sammaurese Calcio
16:0015.09.19Asd Sasso Marconi 19241 - 1Sporting Franciacorta
16:0015.09.19Asd Savignanese 19320 - 0Alfonsine
16:0015.09.19Asd Fanfulla2 - 1Forli FC
16:0015.09.19Mezzolara Calcio2 - 1Usd Vigor Carpaneto 1922
16:0015.09.19Correggese3 - 1Usd Breno
16:0015.09.19Mantova 19114 - 2Lentigione
21:3016.09.19AC Crema 19081 - 0AC Calvina Sport
16:0022.09.19Sammaurese Calcio - AC Crema 1908
16:0022.09.19AC Calvina Sport - Mezzolara Calcio
16:0022.09.19Lentigione - Asd Fanfulla
16:0022.09.19Forli FC - Asd Sasso Marconi 1924
16:0022.09.19Usd Vigor Carpaneto 1922 - Mantova 1911
16:0022.09.19Usd Breno - Progresso Zola Predosa
16:0022.09.19Alfonsine - Correggese
16:0022.09.19Sporting Franciacorta - Asd Savignanese 1932
16:0022.09.19Ciliverghe Mazzano - US Fiorenzuola 1922
16:0029.09.19Asd Fanfulla - Sporting Franciacorta
16:0029.09.19Progresso Zola Predosa - AC Calvina Sport
16:0029.09.19Alfonsine - Usd Breno
16:0029.09.19Mezzolara Calcio - Forli FC
16:0029.09.19Mantova 1911 - Asd Sasso Marconi 1924
16:0029.09.19Asd Savignanese 1932 - Ciliverghe Mazzano
16:0029.09.19AC Crema 1908 - Lentigione
16:0029.09.19US Fiorenzuola 1922 - Usd Vigor Carpaneto 1922
16:0029.09.19Correggese - Sammaurese Calcio
İtalyaİtalya: Serie D, E Grubu
16:0001.09.19Foligno1 - 0Asd San Donato-Tavarnelle
16:0001.09.19AC Bastia 19241 - 5Aglianese
16:0001.09.19AC Tuttocuoio 19571 - 2Pomezia
16:0001.09.19Trestina1 - 1Grosseto
16:0001.09.19ASD Cannara1 - 1Scandicci
16:0001.09.19Ssd Albalonga Calcio1 - 0Asd Grassina
16:0001.09.19FC Ponsacco 19203 - 0Aquila 1902 Montevarchi
16:0001.09.19Monterosi1 - 0US Follonica Gavorrano
16:0001.09.19Sangiovannese1 - 0Asd Calcio Flaminia
16:0008.09.19Asd San Donato-Tavarnelle3 - 0ASD Cannara
16:0008.09.19Scandicci2 - 3Monterosi
16:0008.09.19Aglianese1 - 0AC Tuttocuoio 1957
16:0008.09.19Aquila 1902 Montevarchi0 - 1Trestina
16:0008.09.19Asd Calcio Flaminia2 - 2Ssd Albalonga Calcio
16:0008.09.19Pomezia1 - 3FC Ponsacco 1920
16:0008.09.19Asd Grassina1 - 1AC Bastia 1924
16:0008.09.19Grosseto1 - 0Foligno
16:0008.09.19US Follonica Gavorrano2 - 0Sangiovannese
16:0015.09.19Ssd Albalonga Calcio2 - 1Pomezia
16:0015.09.19Monterosi0 - 1Asd Grassina
16:0015.09.19AC Bastia 19240 - 1Aquila 1902 Montevarchi
16:0015.09.19AC Tuttocuoio 19571 - 2Grosseto
16:0015.09.19Scandicci3 - 1US Follonica Gavorrano
16:0015.09.19Sangiovannese2 - 1Aglianese
16:0015.09.19FC Ponsacco 19200 - 0Foligno
16:0015.09.19ASD Cannara0 - 0Asd Calcio Flaminia
16:0015.09.19Trestina2 - 2Asd San Donato-Tavarnelle
16:0022.09.19Asd Grassina - Sangiovannese
16:0022.09.19Asd San Donato-Tavarnelle - Scandicci
16:0022.09.19Asd Calcio Flaminia - Monterosi
16:0022.09.19Aquila 1902 Montevarchi - AC Tuttocuoio 1957
16:0022.09.19Pomezia - AC Bastia 1924
16:0022.09.19Aglianese - Ssd Albalonga Calcio
16:0022.09.19Foligno - Trestina
16:0022.09.19US Follonica Gavorrano - ASD Cannara
16:0022.09.19Grosseto - FC Ponsacco 1920
16:0029.09.19Ssd Albalonga Calcio - Grosseto
16:0029.09.19Scandicci - Asd Grassina
16:0029.09.19US Follonica Gavorrano - Asd Calcio Flaminia
16:0029.09.19Sangiovannese - Aquila 1902 Montevarchi
16:0029.09.19AC Tuttocuoio 1957 - Trestina
16:0029.09.19Monterosi - Pomezia
16:0029.09.19AC Bastia 1924 - Foligno
16:0029.09.19FC Ponsacco 1920 - Asd San Donato-Tavarnelle
16:0029.09.19ASD Cannara - Aglianese
İtalyaİtalya: Serie D, F Grubu
16:0001.09.19Agnonese0 - 1ASD Montegiorgio Calcio
16:0001.09.19Asd Pineto Calcio0 - 0Atletico Terme Fiuggi
16:0001.09.19Vastese Calcio2 - 2Chieti
16:0001.09.19US Tolentino2 - 2Sangiustese
16:0001.09.19Atletico Porto Santelpidio4 - 1Real Giulianova Ssd
16:0001.09.19Avezzano Calcio0 - 1Citta Di Campobasso
16:0001.09.19SS Matelica Calcio Asd3 - 1San Morina
16:0001.09.19Ssd Jesina Calcio0 - 1USD Recanatese 1923
16:0001.09.19San Nicolo Notaresco3 - 5Vastogirardi
19:0007.09.19San Morina0 - 3Atletico Porto Santelpidio
16:0008.09.19Chieti2 - 1Asd Pineto Calcio
16:0008.09.19ASD Montegiorgio Calcio1 - 0SS Matelica Calcio Asd
16:0008.09.19Citta Di Campobasso1 - 3San Nicolo Notaresco
16:0008.09.19Real Giulianova Ssd2 - 1Vastese Calcio
16:0008.09.19Atletico Terme Fiuggi0 - 1US Tolentino
16:0008.09.19Sangiustese5 - 1Avezzano Calcio
16:0008.09.19Vastogirardi2 - 2Ssd Jesina Calcio
16:0008.09.19USD Recanatese 19234 - 2Agnonese
16:0015.09.19Agnonese1 - 1San Morina
16:0015.09.19SS Matelica Calcio Asd1 - 1Real Giulianova Ssd
16:0015.09.19USD Recanatese 19232 - 1ASD Montegiorgio Calcio
16:0015.09.19Vastese Calcio3 - 0Atletico Terme Fiuggi
16:0015.09.19Avezzano Calcio1 - 1Vastogirardi
16:0015.09.19San Nicolo Notaresco1 - 0Ssd Jesina Calcio
16:0015.09.19Asd Pineto Calcio2 - 1Sangiustese
16:0015.09.19US Tolentino1 - 1Citta Di Campobasso
16:0015.09.19Atletico Porto Santelpidio1 - 3Chieti
16:0022.09.19San Nicolo Notaresco - Avezzano Calcio
16:0022.09.19Ssd Jesina Calcio - US Tolentino
16:0022.09.19Vastogirardi - Asd Pineto Calcio
16:0022.09.19Sangiustese - Atletico Porto Santelpidio
16:0022.09.19Real Giulianova Ssd - ASD Montegiorgio Calcio
16:0022.09.19Atletico Terme Fiuggi - SS Matelica Calcio Asd
16:0022.09.19Citta Di Campobasso - Vastese Calcio
16:0022.09.19San Morina - USD Recanatese 1923
16:0022.09.19Chieti - Agnonese
16:0029.09.19Atletico Porto Santelpidio - Atletico Terme Fiuggi
16:0029.09.19Vastese Calcio - Sangiustese
16:0029.09.19Asd Pineto Calcio - Citta Di Campobasso
16:0029.09.19US Tolentino - Vastogirardi
16:0029.09.19USD Recanatese 1923 - San Nicolo Notaresco
16:0029.09.19ASD Montegiorgio Calcio - San Morina
16:0029.09.19Agnonese - Real Giulianova Ssd
16:0029.09.19SS Matelica Calcio Asd - Chieti
16:0029.09.19Avezzano Calcio - Ssd Jesina Calcio
İtalyaİtalya: Serie D, G Grubu
16:0001.09.19Pro Calcio Tor Sapienza3 - 0Citta Di Anagni
16:0001.09.19AS Ostia Mare Lido Calcio2 - 2US Latina Calcio 1932
16:0001.09.19FC Aprilia1 - 0Team Nuova Florida
16:0001.09.19Asd Cassino Calcio 19242 - 2Asd Portici 1906
16:0001.09.19US Ladispoli2 - 3Asd Trastevere 1909
17:0001.09.19ASD Vis Artena0 - 3Asd Turris Calcio
17:3001.09.19Asd Lanusei Calcio1 - 1Muravera
18:0001.09.19Budoni Calcio1 - 0Arzachena Costa Smeralda Calcio
19:0001.09.19Latte1 - 0Sef Torres Calcio
16:0007.09.19US Latina Calcio 19322 - 1Latte
16:0008.09.19Arzachena Costa Smeralda CalcioİptalFC Aprilia
16:0008.09.19Asd Trastevere 19091 - 2ASD Vis Artena
16:0008.09.19Asd Portici 19064 - 0Asd Lanusei Calcio
16:0008.09.19Team Nuova Florida1 - 0US Ladispoli
16:0008.09.19Sef Torres Calcio2 - 0Budoni Calcio
16:3008.09.19Muravera0 - 1AS Ostia Mare Lido Calcio
17:0008.09.19Citta Di Anagni1 - 2Asd Cassino Calcio 1924
17:0008.09.19Asd Turris Calcio6 - 0Pro Calcio Tor Sapienza
16:0015.09.19Asd Cassino Calcio 19243 - 2US Latina Calcio 1932
16:0015.09.19Latte3 - 0Team Nuova Florida
16:0015.09.19AS Ostia Mare Lido Calcio0 - 1Arzachena Costa Smeralda Calcio
16:0015.09.19Citta Di Anagni3 - 1Asd Portici 1906
16:0015.09.19Budoni Calcio1 - 3Asd Trastevere 1909
16:0015.09.19Pro Calcio Tor Sapienza2 - 5Muravera
16:0015.09.19FC Aprilia3 - 0ASD Vis Artena
16:0015.09.19US Ladispoli2 - 3Asd Turris Calcio
17:0015.09.19Asd Lanusei Calcio1 - 1Sef Torres Calcio
16:0018.09.19Arzachena Costa Smeralda Calcio0 - 1FC Aprilia
16:0022.09.19Team Nuova Florida - Budoni Calcio
16:0022.09.19ASD Vis Artena - US Ladispoli
16:0022.09.19Asd Turris Calcio - Citta Di Anagni
16:0022.09.19Arzachena Costa Smeralda Calcio - Latte
16:0022.09.19Sef Torres Calcio - AS Ostia Mare Lido Calcio
16:0022.09.19Asd Trastevere 1909 - FC Aprilia
16:0022.09.19US Latina Calcio 1932 - Asd Lanusei Calcio
16:0022.09.19Muravera - Asd Cassino Calcio 1924
16:0022.09.19Asd Portici 1906 - Pro Calcio Tor Sapienza
16:0029.09.19Asd Portici 1906 - Muravera
16:0029.09.19AS Ostia Mare Lido Calcio - Asd Trastevere 1909
16:0029.09.19Asd Lanusei Calcio - Team Nuova Florida
16:0029.09.19Citta Di Anagni - US Latina Calcio 1932
16:0029.09.19Asd Cassino Calcio 1924 - Arzachena Costa Smeralda Calcio
16:0029.09.19FC Aprilia - Asd Turris Calcio
16:0029.09.19Latte - ASD Vis Artena
16:0029.09.19Pro Calcio Tor Sapienza - Sef Torres Calcio
16:0029.09.19Budoni Calcio - US Ladispoli
İtalyaİtalya: Serie D, H Grubu
16:0001.09.19US Citta Di Fasano1 - 0Foggia
16:0001.09.19Agropoli2 - 1Sorrento
16:0001.09.19San Felice2 - 1Asd Team Altamura
16:0001.09.19Gelbison3 - 0Ssd Fidelis Andria 2018
17:0001.09.19Asd Nocerina 19103 - 1Asd Grumentum Valdagri
17:0001.09.19FC Francavilla 19311 - 3Usd Bitonto Calcio
17:0001.09.19Gravina3 - 2AC Nardo
18:0001.09.19Taranto FC 19270 - 1Brindisi
16:0007.09.19Sorrento1 - 1FC Francavilla 1931
16:0008.09.19AC Nardo0 - 1US Citta Di Fasano
16:0008.09.19Brindisi1 - 0Asd Nocerina 1910
16:0008.09.19Usd Bitonto Calcio2 - 0San Felice
16:0008.09.19Asd Team Altamura0 - 0Gelbison
16:0008.09.19Foggia2 - 0Agropoli
16:0008.09.19Asd Grumentum Valdagri1 - 0Gravina
17:0008.09.19Casarano0 - 1Taranto FC 1927
16:0015.09.19FC Francavilla 19310 - 2Gelbison
16:0015.09.19Usd Audace Cerignola2 - 1Asd Grumentum Valdagri
16:0015.09.19Casarano4 - 0Brindisi
16:0015.09.19Asd Nocerina 19100 - 2Foggia
16:0015.09.19San Felice1 - 1Ssd Fidelis Andria 2018
16:0015.09.19Agropoli0 - 2Asd Team Altamura
16:0015.09.19Gravina1 - 0Sorrento
17:0015.09.19US Citta Di Fasano1 - 0Usd Bitonto Calcio
17:0015.09.19Taranto FC 19274 - 0AC Nardo
16:0018.09.19Usd Audace Cerignola2 - 1Casarano
16:0022.09.19Gelbison - San Felice
16:0022.09.19Usd Bitonto Calcio - Agropoli
16:0022.09.19Ssd Fidelis Andria 2018 - Casarano
16:0022.09.19Asd Grumentum Valdagri - Taranto FC 1927
16:0022.09.19Brindisi - Usd Audace Cerignola
16:0022.09.19Asd Team Altamura - FC Francavilla 1931
16:0022.09.19AC Nardo - Asd Nocerina 1910
16:0022.09.19Sorrento - US Citta Di Fasano
16:0022.09.19Foggia - Gravina
16:0025.09.19Ssd Fidelis Andria 2018 - Usd Audace Cerignola
16:0029.09.19Asd Nocerina 1910 - Usd Bitonto Calcio
16:0029.09.19FC Francavilla 1931 - Ssd Fidelis Andria 2018
16:0029.09.19Gravina - Asd Team Altamura
16:0029.09.19Casarano - AC Nardo
16:0029.09.19Taranto FC 1927 - Sorrento
16:0029.09.19Agropoli - San Felice
16:0029.09.19US Citta Di Fasano - Gelbison
16:0029.09.19Usd Audace Cerignola - Foggia
16:0029.09.19Brindisi - Asd Grumentum Valdagri
İtalyaİtalya: Serie D, I Grubu
16:0001.09.19Acd San Tommaso1 - 1AC Savoia 1908
16:0001.09.19Asd Calcio Cittanovese0 - 1Calcio Biancavilla 1990
16:0001.09.19Ssd Citta Di Messina1 - 1Licata
16:0001.09.19Asd Troina Calcio2 - 0Acr Messina
16:0001.09.19Marina Di Ragusa2 - 1Asd SS Nola 1925
16:0001.09.19Marsala Calcio0 - 1Palermo
16:0001.09.19Ssd Acireale Calcio 19464 - 1Palmese 1912
17:0001.09.19US Castrovillari Calcio4 - 0Giugliano
17:0001.09.19Roccella1 - 1Asd Corigliano Calabro
16:0008.09.19Palermo3 - 2Acd San Tommaso
16:0008.09.19Acr Messina - Ssd Acireale Calcio 1946
16:0008.09.19AC Savoia 19083 - 2US Castrovillari Calcio
16:0008.09.19Asd Corigliano Calabro2 - 1Marina Di Ragusa
16:0008.09.19Asd SS Nola 19251 - 0Marsala Calcio
16:0008.09.19Licata3 - 2Asd Calcio Cittanovese
16:0008.09.19Giugliano2 - 0Asd Troina Calcio
17:0008.09.19Palmese 19122 - 4Ssd Citta Di Messina
17:0008.09.19Calcio Biancavilla 19901 - 0Roccella
16:0015.09.19Roccella0 - 2Palermo
16:0015.09.19Licata3 - 0Calcio Biancavilla 1990
16:0015.09.19Acd San Tommaso2 - 0Acr Messina
16:0015.09.19Asd Calcio Cittanovese0 - 0Asd SS Nola 1925
16:0015.09.19US Castrovillari Calcio0 - 1Ssd Acireale Calcio 1946
16:0015.09.19Asd Troina Calcio2 - 0Palmese 1912
16:0015.09.19Marsala Calcio1 - 0Giugliano
16:0015.09.19Marina Di Ragusa2 - 2AC Savoia 1908
16:3015.09.19Ssd Citta Di Messina1 - 2Asd Corigliano Calabro
16:0022.09.19Calcio Biancavilla 1990 - Ssd Citta Di Messina
16:0022.09.19Giugliano - Acd San Tommaso
16:0022.09.19Asd SS Nola 1925 - Roccella
16:0022.09.19Asd Corigliano Calabro - Asd Calcio Cittanovese
16:0022.09.19Ssd Acireale Calcio 1946 - Asd Troina Calcio
16:0022.09.19AC Savoia 1908 - Marsala Calcio
16:0022.09.19Palermo - Marina Di Ragusa
16:0022.09.19Palmese 1912 - Licata
16:3022.09.19Acr Messina - US Castrovillari Calcio
16:0029.09.19US Castrovillari Calcio - Palmese 1912
16:0029.09.19Marsala Calcio - Ssd Acireale Calcio 1946
16:0029.09.19Calcio Biancavilla 1990 - Asd Corigliano Calabro
16:0029.09.19Marina Di Ragusa - Acr Messina
16:0029.09.19Licata - Asd SS Nola 1925
16:0029.09.19Ssd Citta Di Messina - Palermo
16:0029.09.19Roccella - Giugliano
16:0029.09.19Acd San Tommaso - Asd Troina Calcio
16:0029.09.19Asd Calcio Cittanovese - AC Savoia 1908
İtalyaİtalya: Campionato Primavera 1
15:0013.09.19Pescara2 - 3Inter
(2 - 1)
12:0014.09.19Napoli1 - 0Torino FC
14:0014.09.19Juventus3 - 0Empoli
15:5514.09.19Cagliari1 - 1Genoa
18:0014.09.19Sampdoria Genoa2 - 3Atalanta Bergamo
12:0015.09.19Sassuolo2 - 3Lazio
18:0015.09.19Fiorentina6 - 3Bologna
16:0016.09.19AS Roma6 - 3Chievo Verona
16:0020.09.19Empoli - Cagliari
12:0021.09.19Bologna - Napoli
14:0021.09.19Inter - Fiorentina
16:0021.09.19Lazio - Pescara
18:0021.09.19Genoa - Sassuolo
12:0022.09.19Atalanta Bergamo - Juventus
14:0022.09.19Chievo Verona - Sampdoria Genoa
16:0023.09.19Torino FC - AS Roma
12:0028.09.19Juventus - Cagliari
14:0028.09.19Napoli - Inter
16:0028.09.19Genoa - Torino FC
18:0028.09.19Fiorentina - AS Roma
18:0028.09.19Sassuolo - Atalanta Bergamo
11:3029.09.19Pescara - Sampdoria Genoa
18:0029.09.19Lazio - Empoli
16:0030.09.19Bologna - Chievo Verona
İtalyaİtalya: Campionato Primavera 2, A Grubu
16:0014.09.19Virtus Entella2 - 2Parma Calcio
16:0014.09.19AC Milan1 - 1Spezia
16:0014.09.19Venezia0 - 2Pordenone Calcio
16:0014.09.19Udinese4 - 0Cittadella
16:0014.09.19Cremonese0 - 1Hellas Verona
16:0014.09.19Spal2 - 1Brescia
16:0020.09.19Spezia - Cremonese
16:0020.09.19Hellas Verona - Spal
12:0021.09.19Pordenone Calcio - AC Milan
16:0021.09.19Brescia - Virtus Entella
16:0021.09.19Parma Calcio - Udinese
16:0021.09.19Cittadella - Venezia
16:0028.09.19Pordenone Calcio - Spezia
16:0028.09.19Cremonese - Udinese
16:0028.09.19Brescia - Parma Calcio
16:0028.09.19Virtus Entella - Hellas Verona
16:0028.09.19AC Milan - Venezia
16:0028.09.19Spal - Cittadella
İtalyaİtalya: Campionato Primavera 2, B Grubu
16:0013.09.19Perugia6 - 1Pisa
11:1514.09.19US Lecce1 - 1Benevento
12:0014.09.19Livorno1 - 3Ascoli
15:0014.09.19Cosenza Calcio0 - 1Trapani
16:0014.09.19Crotone1 - 1Salernitana
16:0014.09.19Frosinone4 - 1Stabia
12:0020.09.19Stabia - Crotone
11:0021.09.19Trapani - Frosinone
12:0021.09.19Benevento - Perugia
12:0021.09.19Ascoli - US Lecce
12:0021.09.19Salernitana - Livorno
14:0021.09.19Pisa - Cosenza Calcio
16:0028.09.19Frosinone - Salernitana
16:0028.09.19US Lecce - Pisa
16:0028.09.19Cosenza Calcio - Benevento
16:0028.09.19Perugia - Trapani
16:0028.09.19Ascoli - Stabia
16:0028.09.19Livorno - Crotone
İtalyaİtalya: Serie A, Kadınlar
16:0014.09.19Asd Orobica Calcio Bergamo1 - 1UPC Tavagnacco
16:0014.09.19Inter Milan2 - 2Hellas Verona
16:0014.09.19ASD Pink Sport Time Bari3 - 3Sassuolo Calcio Femminile
21:4514.09.19Juventus2 - 1Empoli FC
13:3015.09.19AS Roma0 - 3Milan
16:0015.09.19CF Florentia2 - 4Fiorentina Women
16:0021.09.19Sassuolo Calcio Femminile - Juventus
16:0021.09.19Empoli FC - Inter Milan
16:0021.09.19UPC Tavagnacco - ASD Pink Sport Time Bari
16:0021.09.19Milan - Asd Orobica Calcio Bergamo
16:0021.09.19Hellas Verona - CF Florentia
13:3022.09.19Fiorentina Women - AS Roma
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya