Laboom

Futbol » Paraguay

ParaguayParaguay: Paraguay Primera Ligi, Kapanış
23:0001.09.19San Lorenzo1 - 2Sol de America
(1 - 1)
01:3002.09.19Club Guarani5 - 0General Diaz
(0 - 0)
02:0003.09.19Cerro Porteno2 - 0River Plate
(1 - 0)
23:3013.09.19General Diaz3 - 0Sportiva Luqueno
(2 - 0)
01:4514.09.19River Plate1 - 0Deportivo Santani
(0 - 0)
23:0014.09.19Libertad Asuncion2 - 1Cerro Porteno
(2 - 0)
01:3015.09.19Sol de America0 - 1Club Guarani
(0 - 1)
23:0015.09.19Nac. Asuncion3 - 0Deportivo Capiata
(0 - 0)
01:3016.09.19Club Olimpia4 - 1San Lorenzo
(2 - 1)
00:1521.09.19Deportivo Capiata - River Plate
02:3021.09.19San Lorenzo - Nac. Asuncion
23:3021.09.19Deportivo Santani - Libertad Asuncion
02:0022.09.19Club Guarani - Club Olimpia
23:3022.09.19Sol de America - General Diaz
02:0023.09.19Cerro Porteno - Sportiva Luqueno
01:0025.09.19River Plate - San Lorenzo
03:0025.09.19Nac. Asuncion - Club Guarani
01:0026.09.19Libertad Asuncion - Deportivo Capiata
03:0026.09.19Club Olimpia - Sol de America
23:0027.09.19General Diaz - Cerro Porteno
23:0027.09.19Sportiva Luqueno - Deportivo Santani
23:0029.09.19Club Olimpia - General Diaz
23:0029.09.19Sportiva Luqueno - Deportivo Capiata
23:0029.09.19Libertad Asuncion - San Lorenzo
23:0029.09.19Cerro Porteno - Deportivo Santani
23:0029.09.19Nac. Asuncion - Sol de America
23:0029.09.19River Plate - Club Guarani
ParaguayParaguay: Paraguay 1. Ligi
17:0001.09.19Independiente1 - 1Gral Caballero
17:0001.09.19Guairena FC2 - 0Yegros
17:3001.09.19Atyra FC2 - 1CS 2 de Mayo
21:3001.09.19Ovetense0 - 0CA 3 de Febrero
21:4501.09.19Sportivo Iteno3 - 0Dep. Caaguazu
21:4501.09.19Club Fernando2 - 2RI 3 Corrales
23:0001.09.19Trinidense0 - 0Rubio Nu
02:3007.09.19CS 2 de Mayo3 - 0Trinidense
23:3007.09.19Rubio Nu0 - 1Guairena FC
00:0008.09.19CA 3 de Febrero3 - 1Resistencia
17:0008.09.19Gral Caballero2 - 1Club Fernando
22:0008.09.19Dep. Caaguazu1 - 0Independiente
22:0008.09.19Yegros1 - 0Ovetense
22:0008.09.19RI 3 Corrales1 - 1Atyra FC
23:3008.09.19Octubre Itagua1 - 0Sportivo Iteno
17:0014.09.19Club Fernando2 - 1Dep. Caaguazu
17:0015.09.19Independiente0 - 0Octubre Itagua
22:0015.09.19Atyra FC4 - 1Gral Caballero
22:0015.09.19Ovetense1 - 3Rubio Nu
22:0015.09.19Guairena FC2 - 1CS 2 de Mayo
22:0015.09.19Yegros1 - 2CA 3 de Febrero
22:0015.09.19Sportivo Iteno3 - 3Resistencia
22:0015.09.19Trinidense2 - 2RI 3 Corrales
22:0021.09.19RI 3 Corrales - Guairena FC
22:0021.09.19Dep. Caaguazu - Atyra FC
22:0021.09.19CS 2 de Mayo - Ovetense
22:0021.09.19Rubio Nu - Yegros
22:0021.09.19Gral Caballero - Trinidense
22:0021.09.19CA 3 de Febrero - Sportivo Iteno
22:0021.09.19Resistencia - Independiente
22:0021.09.19Octubre Itagua - Club Fernando
22:0028.09.19Rubio Nu - CA 3 de Febrero
22:0028.09.19Club Fernando - Resistencia
22:0028.09.19Independiente - Sportivo Iteno
22:0028.09.19Guairena FC - Gral Caballero
22:0028.09.19Ovetense - RI 3 Corrales
22:0028.09.19Atyra FC - Octubre Itagua
22:0028.09.19Yegros - CS 2 de Mayo
22:0028.09.19Trinidense - Dep. Caaguazu
ParaguayParaguay: Paraguay Rezerv Primera Ligi, Kapanış
16:1501.09.19Deportivo Santani Reserve1 - 1Nacional Asuncion
15:0002.09.19Sportivo San Lorenzo Reserve1 - 1Sol de America Res.
15:0002.09.19Guarani As. Res.4 - 3General Diaz Reserve
15:0003.09.19C. Porteno Asu. Res.0 - 0River Plate As.
15:0013.09.19River Plate As.1 - 3Deportivo Santani Reserve
15:0014.09.19General Diaz Reserve0 - 0Sport. Luqueno Res.
15:0014.09.19Sol de America Res.3 - 0Guarani As. Res.
15:0016.09.19Libertad Asuncion1 - 1C. Porteno Asu. Res.
15:0016.09.19Nacional Asuncion1 - 2Dep. Capiata Reserve
15:0016.09.19Olimpia A. Res.1 - 0Sportivo San Lorenzo Reserve
15:0020.09.19Dep. Capiata Reserve - River Plate As.
21:0020.09.19Deportivo Santani Reserve - Libertad Asuncion
15:0021.09.19Sportivo San Lorenzo Reserve - Nacional Asuncion
15:0022.09.19Sol de America Res. - General Diaz Reserve
15:0022.09.19Guarani As. Res. - Olimpia A. Res.
15:0023.09.19C. Porteno Asu. Res. - Sport. Luqueno Res.
ParaguayParaguay: Copa Paraguay
00:0004.09.19Deportivo Capiata5 - 1San Juan de Yvy Yau
(3 - 0)
23:3010.09.19CS 2 de Mayo4 - 5Guairena FC
(0 - 1)
01:4511.09.19Sportiva Luqueno2 - 0Nac. Asuncion
(1 - 0)
23:3011.09.19Libertad Asuncion3 - 2Club Fernando
(2 - 1)
01:4512.09.19Club Olimpia4 - 5Cristobal Colon
(0 - 0)
01:4513.09.19Ovetense0 - 1Deportivo Capiata
(0 - 0)
23:3017.09.19Deportivo Santani1 - 0River Plate
(1 - 0)
01:4519.09.19Club Guarani5 - 0Sol de America Pastoreo
(2 - 0)
01:4520.09.19Atyra FC - Sol de America