Laboom

Futbol » İsviçre

İsviçreİsviçre: Süper Lig
17:0001.09.19Basel 18932 - 1FC Lugano
(1 - 0)
17:0001.09.19Luzern2 - 2Young Boys
(1 - 2)
17:0001.09.19Thun0 - 1FC Sion
(0 - 1)
20:0021.09.19Neuchatel Xamax - FC Sion
20:0021.09.19St. Gallen 1879 - Servette
17:0022.09.19Zurich - Thun
17:0022.09.19Young Boys - Basel 1893
17:0022.09.19FC Lugano - Luzern
21:0025.09.19Basel 1893 - Zurich
21:0025.09.19Thun - Young Boys
21:0025.09.19FC Sion - St. Gallen 1879
21:0026.09.19Servette - FC Lugano
21:0026.09.19Luzern - Neuchatel Xamax
20:0028.09.19St. Gallen 1879 - Thun
20:0028.09.19Young Boys - FC Sion
17:0029.09.19FC Lugano - Neuchatel Xamax
17:0029.09.19Basel 1893 - Luzern
17:0029.09.19Servette - Zurich
İsviçreİsviçre: Challenge Ligi, İsviçre 2. Ligi
17:0001.09.19FC Vaduz2 - 2Grasshoppers
(1 - 1)
21:0020.09.19SC Kriens - Grasshoppers
18:0021.09.19FC Stade LS Ouchy - FC Chiasso
19:0021.09.19FC Winterthur - FC Wil 1900
20:0021.09.19FC Aarau - FC Schaffhausen
17:0022.09.19FC Vaduz - FC Lausanne-Sport
20:0024.09.19FC Chiasso - FC Winterthur
20:3024.09.19FC Aarau - FC Stade LS Ouchy
21:0024.09.19FC Schaffhausen - SC Kriens
21:0025.09.19FC Wil 1900 - FC Vaduz
21:0025.09.19FC Lausanne-Sport - Grasshoppers
21:0027.09.19FC Winterthur - FC Schaffhausen
18:0028.09.19FC Stade LS Ouchy - SC Kriens
18:3028.09.19Grasshoppers - FC Chiasso
15:3029.09.19FC Wil 1900 - FC Lausanne-Sport
17:0029.09.19FC Vaduz - FC Aarau
İsviçreİsviçre: Promotion Ligi, İsviçre 3. Ligi
16:0007.09.19FC Black Stars1 - 1FC Sion II
17:0007.09.19FC Breitenrain1 - 4Stade Nyonnis
17:0007.09.19SC YF Juventus3 - 3Yverdon-Sport FC
17:0007.09.19FC Bavois0 - 3SC Bruhl St Gallen
17:0007.09.19FC Zürich II4 - 2FC Koniz
17:0007.09.19FC Rapperswil-Jona2 - 1Bellinzona
18:0007.09.19Etoile Carouge1 - 1SC Cham
15:3008.09.19FC Munsingen1 - 3FC Basel II
16:0014.09.19FC Sion II1 - 0SC Bruhl St Gallen
16:0014.09.19FC Black Stars4 - 1FC Zürich II
17:0014.09.19SC Cham2 - 2FC Munsingen
17:0014.09.19FC Koniz0 - 1SC YF Juventus
18:3014.09.19Yverdon-Sport FC3 - 0FC Breitenrain
21:0018.09.19FC Basel II4 - 0FC Bavois
17:0021.09.19FC Rapperswil-Jona - Yverdon-Sport FC
17:0021.09.19FC Bavois - SC Cham
17:0021.09.19SC Bruhl St Gallen - FC Basel II
17:0021.09.19FC Breitenrain - FC Koniz
17:0021.09.19SC YF Juventus - FC Black Stars
18:0021.09.19Etoile Carouge - Stade Nyonnis
17:0022.09.19FC Zürich II - FC Sion II
17:0022.09.19FC Munsingen - Bellinzona
20:3025.09.19Stade Nyonnis - FC Rapperswil-Jona
21:0025.09.19Bellinzona - Etoile Carouge
16:0028.09.19FC Black Stars - FC Breitenrain
16:0028.09.19FC Sion II - FC Basel II
17:0028.09.19FC Koniz - FC Rapperswil-Jona
17:0028.09.19SC Cham - SC Bruhl St Gallen
18:3028.09.19Bellinzona - FC Bavois
18:3028.09.19Yverdon-Sport FC - Etoile Carouge
17:0029.09.19FC Zürich II - SC YF Juventus
17:0029.09.19Stade Nyonnis - FC Munsingen
İsviçreİsviçre: Schweizer Kupası
20:0013.09.19Grasshoppers1 - 0Servette
(0 - 0)
21:0013.09.19FC Winterthur2 - 0St. Gallen 1879
(0 - 0)
17:0014.09.19FC Spiez0 - 4FC Linth 04
(0 - 0)
17:3014.09.19FC Sursee1 - 2FC Bulle
(0 - 1)
18:0014.09.19Olympique de Geneve FC1 - 2FC Bavois
(0 - 0)
18:0014.09.19FC Freienbach2 - 11Young Boys
(0 - 5)
18:3014.09.19FC Beroche-Gorgier2 - 1FC Grand Lancy
(0 - 1)
18:3014.09.19SC Kriens2 - 4FC Stade LS Ouchy
(2 - 1)
19:0014.09.19FC Lausanne-Sport3 - 0FC Lugano
(0 - 0)
20:0014.09.19FC Wil 19001 - 2Zurich
(1 - 1)
20:0014.09.19Meyrin0 - 3Basel 1893
(0 - 0)
15:3015.09.19Stade Nyonnis0 - 1Thun
(0 - 1)
16:0015.09.19Bellinzona1 - 2Neuchatel Xamax
(0 - 1)
16:3015.09.19FC Bassecourt0 - 3FC Rapperswil-Jona
(0 - 1)
17:0015.09.19FC Wohlen0 - 4Luzern
(0 - 0)
17:0015.09.19FC Aarau1 - 2FC Sion
(1 - 1)
İsviçreİsviçre: NLA, Women
17:0007.09.19Luzern2 - 4Servette Chenois
17:3007.09.19FC St Gallen-Staad3 - 5FC Basel
19:0007.09.19FF Lugano 19762 - 3FC Zürich
19:0007.09.19Grasshopper Zürich0 - 1BSC Young Boys
16:0014.09.19Servette Chenois3 - 2FC Zürich
17:0014.09.19BSC Young Boys3 - 2FC St Gallen-Staad
19:0014.09.19Luzern3 - 1Grasshopper Zürich
14:0015.09.19FC Basel2 - 1FF Lugano 1976
21:0018.09.19Grasshopper Zürich1 - 2FC Zürich
17:3028.09.19FC St Gallen-Staad - Luzern
18:3028.09.19FF Lugano 1976 - BSC Young Boys
19:0028.09.19Grasshopper Zürich - Servette Chenois