Laboom

Futbol » Slovakya

SlovakyaSlovakya: Slovakya Süper Ligi
19:0001.09.19DAC Dunajska Streda5 - 2SK Slovan Bratislava
(2 - 1)
20:0001.09.19AS Trencin2 - 2Nitra
(2 - 0)
15:0014.09.19Pohronie0 - 3Nitra
(0 - 2)
20:0014.09.19FC Vion Zlate Moravce - Vrable0 - 0MSK Zilina
(0 - 0)
20:0014.09.19FK Senica0 - 1DAC Dunajska Streda
(0 - 0)
20:0014.09.19MFK Ruzomberok1 - 1SKF Sered
(1 - 0)
20:0014.09.19MFK Zemplin Michalovce2 - 1AS Trencin
(2 - 0)
19:0015.09.19SK Slovan Bratislava2 - 0FC Spartak Trnava
(1 - 0)
19:0018.09.19FC Spartak Trnava0 - 0FK Senica
(0 - 0)
18:0021.09.19DAC Dunajska Streda - MFK Ruzomberok
20:0021.09.19MSK Zilina - Pohronie
20:0021.09.19Nitra - MFK Zemplin Michalovce
20:0021.09.19SKF Sered - FC Vion Zlate Moravce - Vrable
19:0022.09.19AS Trencin - SK Slovan Bratislava
17:3028.09.19SKF Sered - AS Trencin
20:0028.09.19SK Slovan Bratislava - Nitra
20:0028.09.19MFK Zemplin Michalovce - MFK Ruzomberok
20:0028.09.19FK Senica - Pohronie
19:0029.09.19DAC Dunajska Streda - MSK Zilina
19:0029.09.19FC Vion Zlate Moravce - Vrable - FC Spartak Trnava
SlovakyaSlovakya: Slovakya İkinci Ligi
11:3001.09.19Artmedia Petrzalka3 - 0Slovan Bratislava B
(1 - 0)
11:3001.09.19MSK Zilina B3 - 11914 Samorin
(1 - 0)
17:3001.09.19Slavoj Trebisov0 - 1Matador Puchov
(0 - 1)
18:0006.09.19FK Zeleziarne Podbrezova2 - 0Artmedia Petrzalka
(1 - 0)
11:3007.09.19Ruzemberok (A)1 - 4MSK Zilina B
(0 - 2)
17:0007.09.19Matador Puchov3 - 0Bardejov
(2 - 0)
17:0007.09.19Kosice1 - 11914 Samorin
(1 - 1)
17:0007.09.19Liptovsky Mikulas4 - 1Komarno
(4 - 1)
19:0007.09.19FK Poprad3 - 2Dubnica
(1 - 0)
20:0007.09.19MFK Skalica3 - 1Banska Bystrica
(2 - 0)
15:3008.09.19Slovan Bratislava B2 - 1Slavoj Trebisov
(1 - 1)
17:0014.09.19Dubnica2 - 1MFK Skalica
(1 - 0)
17:0014.09.19Bardejov2 - 0Slovan Bratislava B
(2 - 0)
17:0014.09.19Banska Bystrica2 - 1Liptovsky Mikulas
(1 - 0)
17:0014.09.19Komarno0 - 0Kosice
(0 - 0)
18:0014.09.19FK Zeleziarne Podbrezova3 - 0Slavoj Trebisov
(1 - 0)
11:3015.09.19MSK Zilina B1 - 2Matador Puchov
(1 - 1)
11:3015.09.19Artmedia Petrzalka1 - 3FK Poprad
(1 - 0)
11:3015.09.191914 Samorin0 - 1Ruzemberok (A)
(0 - 0)
17:0020.09.19Kosice - Ruzemberok (A)
18:0020.09.19FK Zeleziarne Podbrezova - Bardejov
19:0020.09.19FK Poprad - Slavoj Trebisov
20:0020.09.19MFK Skalica - Artmedia Petrzalka
16:3021.09.19Liptovsky Mikulas - Dubnica
16:3021.09.19Komarno - Banska Bystrica
16:3021.09.19Matador Puchov - 1914 Samorin
16:3021.09.19Slovan Bratislava B - MSK Zilina B
16:3028.09.19Bardejov - FK Poprad
16:3028.09.19Banska Bystrica - Kosice
16:3028.09.19Dubnica - Komarno
11:3029.09.19Artmedia Petrzalka - Liptovsky Mikulas
11:3029.09.19Ruzemberok (A) - Matador Puchov
11:3029.09.191914 Samorin - Slovan Bratislava B
11:3029.09.19MSK Zilina B - FK Zeleziarne Podbrezova
16:3029.09.19Slavoj Trebisov - MFK Skalica
SlovakyaSlovakya: Slovakya Kupası
17:0004.09.19Tj Pramen Kovacova0 - 3Slavoj Trebisov
(0 - 1)
17:0004.09.19SK Vegum Dolne Vestenice0 - 6FC Vion Zlate Moravce - Vrable
(0 - 2)
17:0010.09.19Tj Velke Lovce0 - 7Nitra
(0 - 5)
17:0010.09.19Predmier1 - 2Liptovsky Mikulas
(0 - 2)
17:0010.09.19Pezinok0 - 6FK Senica
(0 - 4)
17:0010.09.19MSK Fomat Martin0 - 2MFK Ruzomberok
(0 - 1)
17:3010.09.19Slavia Tu Kosice5 - 4MFK Zemplin Michalovce
(1 - 1)
20:0010.09.19FK Salkova1 - 5AS Trencin
(0 - 3)
17:0011.09.19Novohrad LucenecİptalKomarno
17:0011.09.19Vranov Nad Topou5 - 6Bardejov
(0 - 0)
17:0011.09.19SK Bela0 - 10SKF Sered
(0 - 4)
17:0011.09.19Sarisske Michalany0 - 2Kosice
(0 - 1)
17:0011.09.19Tj Druzstevnik Radimov1 - 0Slavoj Boleraz
(0 - 0)
17:0011.09.19Tj Druzstevnik Besenov2 - 0FK Slovan Levice
(1 - 0)
17:0011.09.19OFK Agrifop Stakcin2 - 5MSK Spartak Medzilaborce
(2 - 2)
17:0011.09.19Druzstevnik Jacovce2 - 0MFk Aleksince
(1 - 0)
17:0011.09.19FK Dunajska Luzna7 - 0Devinska Nova Ves
(5 - 0)
17:0011.09.19Spisske Podhradie1 - 0FK Zeleziarne Podbrezova
(1 - 0)
17:0011.09.19Krasno Nad Kysucou0 - 4FC Spartak Trnava
(0 - 3)
17:0011.09.19Kolarovo4 - 5FK Marcelova
(0 - 0)
17:0011.09.19FK Kechnec2 - 4Tj Mladost Kalsa
(0 - 0)
17:0011.09.19TJ Spartak Vysoka Nad Kysucou9 - 8Matador Puchov
(0 - 0)
17:0011.09.191. FC Tatran Presov0 - 2FK Poprad
(0 - 1)
17:3011.09.19FK Strecno1 - 10Banska Bystrica
(0 - 5)
17:3011.09.19Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa2 - 4MFK Skalica
(0 - 0)
17:3011.09.19FC Pata1 - 2Artmedia Petrzalka
(1 - 1)
17:0017.09.19FTC Filakovo5 - 6DAC Dunajska Streda
(0 - 0)
17:0018.09.19T. Stankovce0 - 2AFC Nove Mesto
(0 - 1)
17:0018.09.19Novohrad Lucenec0 - 1Komarno
(0 - 1)
17:3018.09.19G. Stara Lubovna2 - 3MSK Zilina
(0 - 2)
17:0024.09.19FK Rakytovce - Pohronie
16:3025.09.19Domaniza - OFK Malzenice
SlovakyaSlovakya: Slovakya Kadınlar 1. Ligi
11:0007.09.19Banska Bystrica2 - 3AS Trencin
14:0007.09.19FC Nitra6 - 1FK Poprad
12:0008.09.19FC Spartak Trnava0 - 2Skf Zilina
15:3008.09.19Spartak Myjava2 - 2Partizan Bardejov
15:3008.09.19Nmsk BratislavaİptalSK Slovan Bratislava
12:0014.09.19AS Trencin1 - 2Skf Zilina
15:0014.09.19SK Slovan Bratislava6 - 1FC Nitra
16:0014.09.19FK Poprad0 - 2FC Spartak Trnava
17:0015.09.19Partizan Bardejov - Nmsk Bratislava
17:0015.09.19Banska Bystrica0 - 8Spartak Myjava
16:0021.09.19FC Nitra - Partizan Bardejov
12:0022.09.19FC Spartak Trnava - SK Slovan Bratislava
15:0022.09.19Skf Zilina - FK Poprad
15:3022.09.19Nmsk Bratislava - Banska Bystrica
15:3022.09.19Spartak Myjava - AS Trencin
19:3026.09.19SK Slovan Bratislava - Nmsk Bratislava
SlovakyaSlovakya: U19 1. Ligi
12:0001.09.19Michalovce2 - 3Sport Podbrezova
16:0004.09.19Senica0 - 1Zilina
12:0007.09.19Sport Podbrezova3 - 0Senica
12:0007.09.19Zilina4 - 0S. Trnava
12:0007.09.19Ruzomberok0 - 1FK Poprad
12:0007.09.19Nitra2 - 0Michalovce
18:0011.09.19Trencin3 - 0Banska Bystrica
12:0014.09.19Trencin2 - 1Zilina
12:0014.09.19Senica1 - 0Nitra
12:0014.09.19Banska Bystrica2 - 2Michalovce
12:0014.09.19Bratislava4 - 2Ruzomberok
12:0014.09.19S. Trnava1 - 2Dunajska Streda
12:0014.09.19FK Poprad1 - 1Sport Podbrezova
15:0018.09.19Bratislava1 - 0S. Trnava
12:0021.09.19Ruzomberok - S. Trnava
12:0021.09.19Nitra - FK Poprad
12:0021.09.19Dunajska Streda - Trencin
12:0021.09.19Sport Podbrezova - Bratislava
12:0021.09.19Zilina - Banska Bystrica
12:0022.09.19Michalovce - Senica
12:0028.09.19FK Poprad - Michalovce
12:0028.09.19S. Trnava - Sport Podbrezova
12:0028.09.19Bratislava - Nitra
12:0028.09.19Banska Bystrica - Senica
12:0028.09.19Zilina - Dunajska Streda
17:0029.09.19Trencin - Ruzomberok