Laboom

Futbol » İskoçya

İskoçyaİskoçya: Premier Lig
18:0002.11.19Aberdeen3 - 0Kilmarnock
(2 - 0)
18:0002.11.19RangersİptalSt Johnstone FC
18:0002.11.19Motherwell2 - 1Livingston FC
(0 - 0)
18:0002.11.19Hamilton Academical FC2 - 2Ross County
(0 - 1)
18:0009.11.19St Johnstone FC1 - 4Hibernian
(0 - 2)
18:0009.11.19Ross County1 - 3Aberdeen
(1 - 1)
18:0009.11.19Kilmarnock2 - 2Hamilton Academical FC
(1 - 2)
18:0009.11.19Hearts5 - 2St Mirren
(3 - 2)
18:0010.11.19Celtic2 - 0Motherwell
(1 - 0)
18:0010.11.19Livingston FC0 - 2Rangers
(0 - 1)
18:0023.11.19St Mirren - Ross County
18:0023.11.19Kilmarnock - Hearts
18:0023.11.19Hibernian - Motherwell
18:0023.11.19Celtic - Livingston FC
15:1524.11.19Hamilton Academical FC - Rangers
18:0024.11.19St Johnstone FC - Aberdeen
22:4526.11.19St Mirren - Hibernian
18:0030.11.19Hibernian - Kilmarnock
18:0030.11.19Livingston FC - Hamilton Academical FC
18:0030.11.19Motherwell - St Johnstone FC
18:0030.11.19Aberdeen - St Mirren
İskoçyaİskoçya: İskoçya Championship Ligi
22:0501.11.19Dundee2 - 1Greenock Morton FC
(0 - 0)
18:0002.11.19Inverness CT0 - 3Dundee United
(0 - 1)
18:0002.11.19Arbroath2 - 1Alloa Athletic
(2 - 1)
18:0002.11.19Ayr United4 - 1Partick Thistle
(2 - 0)
18:0002.11.19Dunfermline2 - 0Queen Of The South
(0 - 0)
22:4508.11.19Dundee0 - 2Dundee United
(0 - 0)
18:0009.11.19Queen Of The South3 - 1Ayr United
(1 - 1)
18:0009.11.19Arbroath3 - 0Inverness CT
(1 - 0)
18:0009.11.19Partick Thistle2 - 1Greenock Morton FC
(0 - 0)
18:0009.11.19Alloa Athletic2 - 1Dunfermline
(1 - 1)
18:0016.11.19Dundee United - Queen Of The South
18:0016.11.19Greenock Morton FC - Arbroath
18:0016.11.19Ayr United - Dunfermline
18:0023.11.19Inverness CT - Dundee
22:4526.11.19Partick Thistle - Alloa Athletic
18:0030.11.19Dunfermline - Partick Thistle
18:0030.11.19Dundee - Queen Of The South
18:0030.11.19Ayr United - Arbroath
18:0030.11.19Greenock Morton FC - Dundee United
18:0030.11.19Alloa Athletic - Inverness CT
İskoçyaİskoçya: 1. Lig
18:0002.11.19Stranraer3 - 0Clyde Bank
(2 - 0)
18:0002.11.19Airdrieonians3 - 1Dumbarton
(3 - 1)
18:0002.11.19East Fife0 - 1Montrose
(0 - 1)
18:0002.11.19Forfar Athletic0 - 2Falkirk
(0 - 1)
18:0002.11.19Peterhead2 - 0Raith Rovers
(1 - 0)
18:0009.11.19Clyde Bank1 - 2Peterhead
(0 - 2)
18:0009.11.19Raith Rovers3 - 1Stranraer
(1 - 0)
18:0009.11.19Falkirk1 - 2Airdrieonians
(0 - 1)
18:0009.11.19Montrose3 - 0Forfar Athletic
(1 - 0)
18:0009.11.19Dumbarton2 - 4East Fife
(2 - 2)
18:0016.11.19East FifeİptalClyde Bank
18:0016.11.19Peterhead - Montrose
18:0016.11.19Dumbarton - Falkirk
18:0016.11.19Raith RoversİptalForfar Athletic
18:0016.11.19Stranraer - Airdrieonians
18:0030.11.19Forfar Athletic - Peterhead
18:0030.11.19Montrose - Raith Rovers
18:0030.11.19Clyde Bank - Dumbarton
18:0030.11.19Airdrieonians - East Fife
18:0030.11.19Falkirk - Stranraer
İskoçyaİskoçya: 2. Lig
18:0002.11.19Cowdenbeath1 - 3Cove Rangers
(1 - 2)
18:0002.11.19Stirling Albion3 - 0Albion Rovers
(0 - 0)
18:0002.11.19Stenhousemuir0 - 3Queen´s Park
(0 - 1)
18:0002.11.19Brechin City2 - 3Edinburgh City
(0 - 1)
18:0002.11.19Elgin City4 - 0Annan Athletic
(3 - 0)
18:0009.11.19Cove Rangers1 - 0Stirling Albion
(0 - 0)
18:0009.11.19Albion Rovers2 - 1Stenhousemuir
(2 - 1)
18:0009.11.19Annan Athletic1 - 0Cowdenbeath
(0 - 0)
18:0009.11.19Edinburgh City1 - 1Elgin City
(0 - 1)
18:0009.11.19Queen´s Park5 - 2Brechin City
(4 - 1)
22:4512.11.19Annan Athletic5 - 2Brechin City
(3 - 2)
18:0016.11.19Stirling Albion - Annan Athletic
18:0016.11.19Cove Rangers - Brechin City
18:0016.11.19Cowdenbeath - Queen´s Park
18:0016.11.19Edinburgh City - Albion Rovers
18:0030.11.19Elgin City - Stirling Albion
18:0030.11.19Brechin City - Stenhousemuir
18:0030.11.19Annan Athletic - Cove Rangers
18:0030.11.19Albion Rovers - Cowdenbeath
18:0030.11.19Queen´s Park - Edinburgh City
İskoçyaİskoçya: İskoç Kupası
22:0522.11.19Linlithgow Rose - Falkirk
16:4523.11.19Auchinleck - Arbroath
18:0023.11.19Formartine - East Kilbride
18:0023.11.19Queen Of The South - Queen´s Park
18:0023.11.19Partick Thistle - Penicuik Athletic FC
18:0023.11.19Loco Works - Broxburn Athletic
18:0023.11.19Stranraer - Dunfermline
18:0023.11.19Greenock Morton FC - Brora Rangers
18:0023.11.19Stirling Albion - Clyde Bank
18:0023.11.19Elgin City - Alloa Athletic
18:0023.11.19Edinburgh City - Annan Athletic
18:0023.11.19East Fife - BSC Glasgow
18:0023.11.19Dumbarton - Forfar Athletic
18:0023.11.19B. Rose - Montrose
18:0023.11.19Raith Rovers - Peterhead
18:0023.11.19Albion Rovers - Airdrieonians
İskoçyaİskoçya: Lig Kupası
20:3002.11.19Hibernian2 - 5Celtic
(1 - 3)
18:0003.11.19Rangers3 - 0Hearts
(1 - 0)
İskoçyaİskoçya: Challenge Kupası
22:4515.11.19Raith Rovers - Elgin City
18:0016.11.19Stenhousemuir - Partick Thistle
18:0016.11.19Inverness CT - Clyde Bank
18:0016.11.19Glasgow Rangers U21 - Wrexham
İskoçyaİskoçya: İskoçya Rezerv Ligi
17:0004.11.19Kilmarnock1 - 2Motherwell
17:0004.11.19Queen of The South0 - 3Ross County
17:0005.11.19Dunfermline0 - 1Dundee United
17:0005.11.19St. Mirren1 - 3Hamilton Academical
17:0005.11.19Heart of Midlothian1 - 2Greenock Morton
17:0011.11.19Motherwell4 - 0Queen of The South
17:0011.11.19Kilmarnock3 - 1Dunfermline
17:0012.11.19Dundee United2 - 3St. Mirren
17:0012.11.19Hamilton Academical3 - 2Heart of Midlothian
17:0012.11.19Greenock Morton1 - 4Ross County
17:0025.11.19Heart of Midlothian - Kilmarnock
17:0025.11.19Queen of The South - Hamilton Academical
17:0025.11.19Dunfermline - Motherwell
17:0025.11.19Ross County - Dundee United
17:0025.11.19St. Mirren - Greenock Morton
İskoçyaİskoçya: Premier Lig, Kadınlar
16:0003.11.19Hibernian7 - 2Stirling Univ.
16:0003.11.19Forfar Farmington0 - 0Spartans Wfc
17:0003.11.19Celtic4 - 1Glasgow City FC Kadınlar
17:3003.11.19Motherwell Lfc1 - 3Rangers
16:0010.11.19Spartans Wfc1 - 5Celtic
15:0017.11.19Stirling Univ. - Celtic
16:0017.11.19Spartans Wfc - Rangers
16:0017.11.19Forfar Farmington - Hibernian
17:0017.11.19Glasgow City FC Kadınlar - Motherwell Lfc