Laboom

Futbol » Rusya

RusyaRusya: Premier Lig
14:0002.11.19Dinamo Moscow1 - 1Akhmat Grozny
(0 - 1)
14:0002.11.19FC Ufa1 - 1FC Lokomotiv Moskova
(0 - 0)
16:3002.11.19PFC Sochi1 - 2FC Tambov
(1 - 1)
19:0002.11.19FC Zenit St Petersburg1 - 1CSKA Moskova
(0 - 1)
16:3003.11.19FC Krasnodar2 - 2FC Rostov
(0 - 2)
14:0004.11.19Ural Ekaterinburg1 - 2FC Orenburg
(0 - 2)
16:3004.11.19FC Krylia Sovyetov Samara0 - 0Rubin Kazan
(0 - 0)
19:0004.11.19FC Spartak Moskova0 - 1FC Arsenal Tula
(0 - 1)
19:3008.11.19Akhmat Grozny0 - 0Ural Ekaterinburg
(0 - 0)
14:0009.11.19Rubin Kazan0 - 1Dinamo Moscow
(0 - 1)
16:3009.11.19FC Rostov1 - 2FC Tambov
(1 - 0)
19:0009.11.19FC Spartak Moskova2 - 0FC Krylia Sovyetov Samara
(1 - 0)
11:3010.11.19FC Orenburg0 - 0FC Ufa
(0 - 0)
14:0010.11.19FC Arsenal Tula0 - 1FC Zenit St Petersburg
(0 - 0)
16:3010.11.19PFC Sochi2 - 3CSKA Moskova
(2 - 1)
19:0010.11.19FC Lokomotiv Moskova1 - 1FC Krasnodar
(1 - 1)
19:3022.11.19FC Tambov - FC Lokomotiv Moskova
11:3023.11.19FC Orenburg - Akhmat Grozny
14:0023.11.19Rubin Kazan - FC Zenit St Petersburg
16:3023.11.19Dinamo Moscow - FC Rostov
11:3024.11.19FC Ufa - PFC Sochi
14:0024.11.19Ural Ekaterinburg - FC Spartak Moskova
16:3024.11.19FC Arsenal Tula - FC Krasnodar
19:0024.11.19CSKA Moskova - FC Krylia Sovyetov Samara
14:0030.11.19FC Krylia Sovyetov Samara - FC Ufa
16:3030.11.19FC Rostov - Ural Ekaterinburg
19:0030.11.19Akhmat Grozny - Rubin Kazan
RusyaRusya: Futbol Ulusal Ligi
12:0003.11.19FC Tom Tomsk4 - 0Luch
(1 - 0)
14:0003.11.19FC Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 1Torpedo Armavir
(0 - 0)
14:0003.11.19FC Shinnik Yaroslavl1 - 3FC Nizhny Novgorod
(0 - 2)
14:0003.11.19FC Spartak-2 Moskova2 - 0FK Mordoviya Saransk
(1 - 0)
15:0003.11.19FC Chertanovo Moskova4 - 0FC Fakel Voronezh
(2 - 0)
15:0003.11.19FC Rotor2 - 1FC Yenisey Krasnoyarsk
(1 - 0)
16:0003.11.19Chayka Peschanokopskoye1 - 0FC Baltika Kaliningrad
(1 - 0)
17:0003.11.19FC Khimki2 - 1T.Telecom Ivanovo
(1 - 0)
19:3003.11.19Torpedo Moskova2 - 1FC SKA-Khabarovsk
(1 - 0)
14:0004.11.19FC Krasnodar-21 - 0Avangard Kursk
(1 - 0)
07:0009.11.19Luch0 - 2FC Neftekhimik Nizhnekamsk
(0 - 0)
08:0009.11.19FC SKA-Khabarovsk3 - 2Chayka Peschanokopskoye
(2 - 2)
12:0009.11.19FC Yenisey Krasnoyarsk1 - 0FC Khimki
(0 - 0)
13:0009.11.19T.Telecom Ivanovo1 - 0FC Krasnodar-2
(0 - 0)
15:0009.11.19FC Rotor1 - 1FC Chertanovo Moskova
(0 - 1)
15:0009.11.19FC Nizhny Novgorod2 - 2FC Spartak-2 Moskova
(0 - 1)
15:0009.11.19FK Mordoviya Saransk1 - 1Torpedo Moskova
(1 - 1)
15:0009.11.19Avangard Kursk3 - 2FC Tom Tomsk
(0 - 2)
16:0009.11.19Torpedo Armavir0 - 1FC Shinnik Yaroslavl
(0 - 0)
17:0009.11.19FC Baltika Kaliningrad3 - 0FC Fakel Voronezh
(1 - 0)
12:3013.11.19FC Spartak-2 Moskova1 - 3Torpedo Armavir
(0 - 2)
14:0013.11.19FC Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 1Avangard Kursk
(0 - 0)
15:0013.11.19FC Krasnodar-24 - 0FC Yenisey Krasnoyarsk
(1 - 0)
18:3013.11.19FC Khimki0 - 2FC Rotor
(0 - 0)
18:3013.11.19T.Telecom Ivanovo0 - 2FC Tom Tomsk
(0 - 0)
18:3013.11.19FC Fakel Voronezh0 - 2FC SKA-Khabarovsk
(0 - 1)
18:3013.11.19Chayka Peschanokopskoye3 - 1FK Mordoviya Saransk
(0 - 0)
18:3013.11.19FC Shinnik Yaroslavl3 - 1Luch
(1 - 1)
19:0013.11.19FC Chertanovo Moskova3 - 1FC Baltika Kaliningrad
(2 - 1)
19:3013.11.19Torpedo Moskova0 - 2FC Nizhny Novgorod
(0 - 1)
12:0017.11.19FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Tom Tomsk
13:0017.11.19T.Telecom Ivanovo - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
13:3017.11.19FC Spartak-2 Moskova - Luch
14:0017.11.19Avangard Kursk - FC Shinnik Yaroslavl
15:0017.11.19FK Mordoviya Saransk - FC Fakel Voronezh
15:0017.11.19FC Nizhny Novgorod - Chayka Peschanokopskoye
15:0017.11.19FC Rotor - FC Krasnodar-2
16:0017.11.19Torpedo Armavir - Torpedo Moskova
17:0017.11.19FC Khimki - FC Chertanovo Moskova
17:0017.11.19FC Baltika Kaliningrad - FC SKA-Khabarovsk
13:0023.11.19Torpedo Moskova - Luch
13:0023.11.19FC Krasnodar-2 - FC Khimki
13:0023.11.19FC Baltika Kaliningrad - FK Mordoviya Saransk
13:0023.11.19FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Yenisey Krasnoyarsk
13:0023.11.19FC Rotor - FC Tom Tomsk
13:0023.11.19FC Shinnik Yaroslavl - T.Telecom Ivanovo
13:0023.11.19Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Armavir
13:0023.11.19FC Spartak-2 Moskova - Avangard Kursk
13:0023.11.19FC Chertanovo Moskova - FC SKA-Khabarovsk
15:0023.11.19FC Fakel Voronezh - FC Nizhny Novgorod
RusyaRusya: PFL, Batı
13:0002.11.19FK Znamya Truda1 - 2FK Olimp Khimki
14:0002.11.19Zvezda0 - 1Pskov-747
14:0002.11.19Veles1 - 0FC Zenit-2 St Petersburg
14:0002.11.19Kazanka Moscow4 - 5Leningradets
16:0002.11.19Torpedo Vladimir2 - 0Luki-Energiya V.luki
16:0002.11.19FK Dolgoprudny1 - 1Kolomna
17:0002.11.19FC Murom3 - 4Rodina Moscow
13:0009.11.19FC Zenit-2 St Petersburg2 - 0Zvezda
13:0009.11.19Kolomna1 - 0Torpedo Vladimir
15:0009.11.19Leningradets0 - 0FK Znamya Truda
15:0009.11.19Rodina Moscow1 - 2FK Dolgoprudny
RusyaRusya: PFL, Güney
12:0003.11.19Krasnodar-30 - 3Ska Rostov
14:0003.11.19Stavropol5 - 0Spartak Vladikavkaz
14:0003.11.19SC Makhachkala1 - 1Druzhba Maikop
14:0003.11.19FC Inter CherkesskİptalFC Anzhi Makhachkala
15:0003.11.19FC Volgar Astrakhan4 - 0FK Biolog Novokubansk
15:0003.11.19Mashuk-KMV3 - 0Urozhay Krasnodar
16:0003.11.19Chernomorets Novorossijsk1 - 0Legion-Dynamo
17:0003.11.19FC Alania Vladikavkaz8 - 0Spartak Nalchik
14:0009.11.19FC Anzhi Makhachkala1 - 2FC Alania Vladikavkaz
14:0010.11.19Spartak Nalchik0 - 2Chernomorets Novorossijsk
14:0010.11.19Spartak Vladikavkaz3 - 4FC Inter Cherkessk
14:0010.11.19FK Biolog Novokubansk2 - 1Mashuk-KMV
14:0010.11.19Legion-Dynamo2 - 0Krasnodar-3
15:0010.11.19Urozhay Krasnodar5 - 2SC Makhachkala
16:0010.11.19Druzhba Maikop4 - 3Stavropol
17:0010.11.19Ska Rostov1 - 3FC Volgar Astrakhan
15:0014.11.19Mashuk-KMV - Ska Rostov
15:0016.11.19Chernomorets Novorossijsk - FC Alania Vladikavkaz
13:0017.11.19Krasnodar-3 - Spartak Nalchik
14:0017.11.19SC Makhachkala - FK Biolog Novokubansk
14:0017.11.19FC Inter Cherkessk - Druzhba Maikop
14:0017.11.19Spartak Vladikavkaz - FC Anzhi Makhachkala
14:0017.11.19Stavropol - Urozhay Krasnodar
15:0017.11.19FC Volgar Astrakhan - Legion-Dynamo
RusyaRusya: PFL, Merkez
13:0002.11.19FC Khimki-M1 - 3Metallurg Lipetsk
13:0002.11.19Rotor Volgograd II4 - 1Ararat Moscow
14:0002.11.19Kvant Obninsk0 - 3Salut Belgorod
14:0002.11.19Khimik-Arsenal0 - 1FK Kaluga
14:3002.11.19Sokol Saratov4 - 0Zorkij Krasnogorsk
15:0002.11.19FK Ryazan3 - 1Saturn Ramenskoye
17:3002.11.19Strogino Moscow0 - 2Dinamo Brjansk
14:0009.11.19Kvant Obninsk2 - 5Ararat Moscow
14:0009.11.19Salut Belgorod1 - 0Strogino Moscow
14:0009.11.19FK Kaluga1 - 2FC Khimki-M
14:0009.11.19Saturn Ramenskoye0 - 2Sokol Saratov
15:0009.11.19Metallurg Lipetsk3 - 0FK Ryazan
15:0009.11.19Dinamo Brjansk1 - 1Khimik-Arsenal
RusyaRusya: PFL, Ural-Povolzhye
13:0003.11.19Lada Dimitrovgrad1 - 0FC Tyumen
13:0003.11.19FC Chelyabinsk2 - 1Zenit Izhevsk
14:0003.11.19Nosta Novotroitsk2 - 0FC UFA-2
15:0003.11.19Ural-24 - 1FC Kamaz Naberezhnye Chelny
15:0003.11.19Akron Tolyatti1 - 0FK Volga Ulyanovsk
17:0003.11.19FC Zvezda Perm5 - 2FC Lada Tolyati
RusyaRusya: Gençlik Ligi
11:0001.11.19UFA Youth0 - 4Lokomotiv Youth
(0 - 0)
12:0001.11.19Dinamo Moscow2 - 0Akhmat Grozny
(1 - 0)
13:0001.11.19PFC Sochi3 - 1FK Tambov Youth
(3 - 0)
19:0001.11.19Zenit Youth1 - 1CSKA Moskova Gençler
(1 - 1)
12:0002.11.19FC Spartak Moscow5 - 2Arsenal Youth
(3 - 0)
16:0002.11.19Krasnodar1 - 0Rostov Youth
(0 - 0)
10:0003.11.19Ural Youth1 - 1Orenburg Youth
(0 - 1)
12:0003.11.19Kryliya Sovetov3 - 2Rubin Youth
(2 - 1)
12:0008.11.19Rubin Youth1 - 0Dinamo Moscow
(0 - 0)
12:0008.11.19Akhmat Grozny3 - 0Ural Youth
(2 - 0)
13:0008.11.19Rostov Youth1 - 0FK Tambov Youth
(0 - 0)
14:0008.11.19FC Spartak Moscow4 - 2Kryliya Sovetov
(2 - 1)
12:0009.11.19PFC Sochi2 - 2CSKA Moskova Gençler
(1 - 1)
12:0009.11.19Arsenal Youth2 - 1Zenit Youth
(0 - 0)
12:3009.11.19Orenburg Youth3 - 0UFA Youth
(1 - 0)
12:0010.11.19Lokomotiv Youth1 - 2Krasnodar
(0 - 1)
13:0021.11.19FK Tambov Youth - Lokomotiv Youth
13:0023.11.19Dinamo Moscow - Rostov Youth
13:0023.11.19Rubin Youth - Zenit Youth
13:0023.11.19Orenburg Youth - Akhmat Grozny
13:0023.11.19CSKA Moskova Gençler - Kryliya Sovetov
13:0023.11.19Ural Youth - FC Spartak Moscow
13:0023.11.19Arsenal Youth - Krasnodar
13:3023.11.19UFA Youth - PFC Sochi
13:0030.11.19Krasnodar - FK Tambov Youth
13:0030.11.19PFC Sochi - Orenburg Youth
13:0030.11.19CSKA Moskova Gençler - Arsenal Youth
13:0030.11.19Lokomotiv Youth - Dinamo Moscow
13:0030.11.19Rostov Youth - Ural Youth
13:0030.11.19Kryliya Sovetov - UFA Youth
13:0030.11.19Akhmat Grozny - Rubin Youth
13:0030.11.19Zenit Youth - FC Spartak Moscow
RusyaRusya: Premier Lig, Kadınlar
11:0016.11.19Zvezda - Chertanovo Moscow
14:0016.11.19CSKA Moscow - Yenisey Krasnoyarsk
15:0016.11.19Kubanochka Krasnodar3 - 0Torpedo Izhevsk
16:0016.11.19FC Lokomotiv Moscow - Ryazan VDV
15:0023.11.19Zvezda - Yenisey Krasnoyarsk
15:0023.11.19Kubanochka Krasnodar - Ryazan VDV
15:0023.11.19CSKA Moscow - FC Lokomotiv Moscow
15:0023.11.19Chertanovo Moscow3 - 0Torpedo Izhevsk