Laboom

Futbol » Rusya

RusyaRusya: Premier Lig
11:3005.10.19FC Ufa0 - 1Akhmat Grozny
(0 - 1)
14:0005.10.19FC Orenburg2 - 0Dinamo Moscow
(0 - 0)
16:3005.10.19Rubin Kazan2 - 1FC Tambov
(2 - 0)
19:0005.10.19PFC Sochi0 - 2FC Krylia Sovyetov Samara
(0 - 1)
11:3006.10.19Ural Ekaterinburg1 - 3FC Zenit St Petersburg
(0 - 2)
14:0006.10.19FC Lokomotiv Moskova2 - 1FC Arsenal Tula
(2 - 1)
16:3006.10.19CSKA Moskova1 - 3FC Rostov
(0 - 2)
19:0006.10.19FC Krasnodar2 - 1FC Spartak Moskova
(2 - 1)
19:3018.10.19Akhmat Grozny0 - 2FC Lokomotiv Moskova
(0 - 1)
14:0019.10.19FC Tambov1 - 2Ural Ekaterinburg
(0 - 0)
16:3019.10.19FC Spartak Moskova0 - 0Rubin Kazan
(0 - 0)
19:0019.10.19FC Zenit St Petersburg6 - 1FC Rostov
(3 - 0)
11:3020.10.19FC Orenburg0 - 1FC Krylia Sovyetov Samara
(0 - 1)
14:0020.10.19FC Ufa1 - 1CSKA Moskova
(0 - 1)
16:3020.10.19FC Arsenal Tula1 - 1PFC Sochi
(1 - 1)
19:0020.10.19Dinamo Moscow1 - 1FC Krasnodar
(1 - 1)
19:3025.10.19Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg
14:0026.10.19FC Tambov - FC Ufa
16:3026.10.19Akhmat Grozny - FC Arsenal Tula
19:0026.10.19FC Rostov - PFC Sochi
14:0027.10.19FC Krylia Sovyetov Samara - FC Zenit St Petersburg
16:3027.10.19FC Lokomotiv Moskova - FC Spartak Moskova
16:3027.10.19CSKA Moskova - Dinamo Moscow
19:0027.10.19FC Krasnodar - FC Orenburg
RusyaRusya: Futbol Ulusal Ligi
11:0005.10.19Luch2 - 2Avangard Kursk
(2 - 1)
11:0005.10.19FC SKA-Khabarovsk1 - 1FC Khimki
(1 - 1)
15:0005.10.19FC Chertanovo Moskova2 - 2FC Spartak-2 Moskova
(0 - 0)
15:0005.10.19FC Nizhny Novgorod1 - 3FC Yenisey Krasnoyarsk
(1 - 2)
17:0005.10.19FC Fakel Voronezh0 - 0FC Tom Tomsk
(0 - 0)
17:0005.10.19Torpedo Armavir2 - 0T.Telecom Ivanovo
(2 - 0)
17:0005.10.19FK Mordoviya Saransk0 - 1FC Rotor
(0 - 0)
18:0005.10.19Chayka Peschanokopskoye0 - 2FC Neftekhimik Nizhnekamsk
(0 - 1)
18:0005.10.19FC Baltika Kaliningrad4 - 1FC Krasnodar-2
(2 - 1)
18:0005.10.19Torpedo Moskova2 - 0FC Shinnik Yaroslavl
(1 - 0)
12:0012.10.19FC Spartak-2 Moskova2 - 3Torpedo Moskova
(1 - 0)
12:0012.10.19FC Tom Tomsk0 - 0FC Baltika Kaliningrad
(0 - 0)
13:0012.10.19FC Yenisey Krasnoyarsk1 - 1Torpedo Armavir
(0 - 1)
15:0012.10.19FC Rotor2 - 1FC Nizhny Novgorod
(1 - 1)
15:0012.10.19FC Shinnik Yaroslavl2 - 3Chayka Peschanokopskoye
(1 - 0)
15:0012.10.19FC Krasnodar-22 - 2FC SKA-Khabarovsk
(0 - 1)
15:0012.10.19FC Khimki4 - 0FK Mordoviya Saransk
(2 - 0)
15:0012.10.19T.Telecom Ivanovo4 - 3Luch
(2 - 3)
16:0012.10.19Avangard Kursk0 - 1FC Chertanovo Moskova
(0 - 1)
16:0012.10.19FC Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 0FC Fakel Voronezh
(1 - 0)
09:0019.10.19Luch0 - 1FC Yenisey Krasnoyarsk
(0 - 0)
09:0019.10.19FC SKA-Khabarovsk1 - 1FC Tom Tomsk
(1 - 1)
15:0019.10.19Avangard Kursk2 - 1T.Telecom Ivanovo
(0 - 1)
15:0019.10.19FK Mordoviya Saransk0 - 3FC Krasnodar-2
(0 - 1)
15:0019.10.19FC Nizhny Novgorod1 - 0FC Khimki
(0 - 0)
17:0019.10.19FC Fakel Voronezh0 - 4FC Shinnik Yaroslavl
(0 - 1)
17:0019.10.19Chayka Peschanokopskoye2 - 1FC Spartak-2 Moskova
(1 - 1)
17:0019.10.19Torpedo Armavir0 - 0FC Rotor
(0 - 0)
18:0019.10.19Torpedo Moskova0 - 1FC Chertanovo Moskova
(0 - 0)
18:0019.10.19FC Baltika Kaliningrad1 - 0FC Neftekhimik Nizhnekamsk
(0 - 0)
14:3023.10.19FC Tom Tomsk - FK Mordoviya Saransk
15:0023.10.19FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk
15:0023.10.19FC Spartak-2 Moskova - FC Fakel Voronezh
16:0023.10.19FC Krasnodar-2 - FC Nizhny Novgorod
18:0023.10.19FC Rotor - Luch
18:0023.10.19FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC SKA-Khabarovsk
18:3023.10.19FC Shinnik Yaroslavl - FC Baltika Kaliningrad
18:3023.10.19FC Khimki - Torpedo Armavir
19:0023.10.19Torpedo Moskova - Chayka Peschanokopskoye
19:0023.10.19FC Chertanovo Moskova - T.Telecom Ivanovo
13:0027.10.19FK Mordoviya Saransk - FC Shinnik Yaroslavl
13:0027.10.19FC Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
13:0027.10.19Luch - FC Krasnodar-2
13:0027.10.19FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Chertanovo Moskova
13:0027.10.19T.Telecom Ivanovo - FC Rotor
13:0027.10.19Avangard Kursk - FC Khimki
13:0027.10.19FC SKA-Khabarovsk - FC Spartak-2 Moskova
13:0027.10.19Torpedo Armavir - FC Tom Tomsk
15:0027.10.19FC Nizhny Novgorod - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
18:0029.10.19Chayka Peschanokopskoye - FC Fakel Voronezh
RusyaRusya: PFL, Batı
13:0005.10.19FK Znamya Truda0 - 1Zvezda
15:0005.10.19Pskov-7471 - 2Rodina Moscow
15:0005.10.19Leningradets3 - 1Luki-Energiya V.luki
16:0005.10.19FK Dolgoprudny1 - 1Torpedo Vladimir
16:0005.10.19FK Olimp Khimki2 - 0Kolomna
17:0005.10.19Kazanka Moscow1 - 1FC Zenit-2 St Petersburg
19:0005.10.19FC Murom1 - 2Veles
14:0012.10.19Zvezda1 - 4FC Murom
14:0012.10.19Kolomna3 - 2Leningradets
14:0012.10.19Veles3 - 1FK Dolgoprudny
14:0012.10.19FC Zenit-2 St Petersburg3 - 0FK Znamya Truda
15:0012.10.19Pskov-7472 - 3Torpedo Vladimir
15:0012.10.19Rodina Moscow2 - 2FK Olimp Khimki
16:0012.10.19Luki-Energiya V.luki1 - 2Kazanka Moscow
15:0018.10.19Veles6 - 0Pskov-747
17:0018.10.19Kazanka Moscow5 - 1Rodina Moscow
13:0019.10.19FK Znamya Truda2 - 0Kolomna
15:0019.10.19Leningradets0 - 0FK Olimp Khimki
16:0019.10.19Torpedo Vladimir2 - 1Zvezda
16:0019.10.19FK Dolgoprudny2 - 1FC Zenit-2 St Petersburg
16:0019.10.19FC Murom5 - 1Luki-Energiya V.luki
14:0026.10.19FC Zenit-2 St Petersburg - Torpedo Vladimir
14:0026.10.19Zvezda - Veles
17:0026.10.19Pskov-747 - Leningradets
17:0026.10.19FK Olimp Khimki - Kazanka Moscow
17:0026.10.19Rodina Moscow - FK Znamya Truda
17:0026.10.19Luki-Energiya V.luki - FK Dolgoprudny
17:0026.10.19Kolomna - FC Murom
RusyaRusya: PFL, Doğu
11:0002.10.19FC Sakhalin2 - 0Zenit Irkutsk
15:0002.10.19FK Novosibirsk1 - 0Chita
14:0006.10.19Irtysh Omsk3 - 0Dynamo Barnaul
11:0010.10.19Zenit Irkutsk1 - 0FC Sakhalin
11:0010.10.19Chita0 - 1FK Novosibirsk
09:0013.10.19Chita3 - 3FC Sakhalin
11:0013.10.19Zenit Irkutsk2 - 0FK Novosibirsk
RusyaRusya: PFL, Güney
16:0004.10.19Krasnodar-33 - 2FC Inter Cherkessk
15:0005.10.19FC Volgar Astrakhan2 - 0Stavropol
15:0005.10.19Legion-Dynamo0 - 1FK Biolog Novokubansk
15:0005.10.19FC Alania Vladikavkaz3 - 0Druzhba Maikop
16:0005.10.19Chernomorets Novorossijsk3 - 0Spartak Vladikavkaz
16:0005.10.19Spartak Nalchik1 - 1Urozhay Krasnodar
16:0005.10.19Mashuk-KMV1 - 0SC Makhachkala
13:0006.10.19FC Anzhi Makhachkala1 - 1Ska Rostov
14:0012.10.19Stavropol0 - 0Mashuk-KMV
14:0012.10.19FK Biolog Novokubansk2 - 0Spartak Nalchik
14:0012.10.19Spartak Vladikavkaz1 - 2Krasnodar-3
14:0012.10.19FC Inter Cherkessk0 - 3FC Volgar Astrakhan
14:3012.10.19SC Makhachkala1 - 0FC Anzhi Makhachkala
15:0012.10.19Ska Rostov1 - 1Legion-Dynamo
16:0012.10.19Druzhba Maikop4 - 2Chernomorets Novorossijsk
16:0012.10.19Urozhay Krasnodar1 - 4FC Alania Vladikavkaz
14:3019.10.19Legion-Dynamo2 - 0FC Anzhi Makhachkala
15:0019.10.19Spartak Nalchik0 - 1Ska Rostov
16:0019.10.19Chernomorets Novorossijsk4 - 0Urozhay Krasnodar
16:0019.10.19Mashuk-KMV0 - 0FC Inter Cherkessk
16:0019.10.19Krasnodar-34 - 2Druzhba Maikop
16:0019.10.19Krasnodar-34 - 2Druzhba Maikop
18:0019.10.19FC Alania Vladikavkaz3 - 1FK Biolog Novokubansk
14:3020.10.19SC Makhachkala2 - 0Stavropol
15:0020.10.19FC Volgar Astrakhan3 - 1Spartak Vladikavkaz
14:0026.10.19Ska Rostov - FC Alania Vladikavkaz
17:0027.10.19FC Anzhi Makhachkala - Stavropol
17:0027.10.19Legion-Dynamo - Spartak Nalchik
17:0027.10.19FC Inter Cherkessk - SC Makhachkala
17:0027.10.19FK Biolog Novokubansk - Chernomorets Novorossijsk
17:0027.10.19Druzhba Maikop - FC Volgar Astrakhan
17:0027.10.19Spartak Vladikavkaz - Mashuk-KMV
17:0027.10.19Urozhay Krasnodar - Krasnodar-3
RusyaRusya: PFL, Merkez
14:0005.10.19Zorkij Krasnogorsk4 - 0FK Kaluga
14:0005.10.19Rotor Volgograd II3 - 3FK Ryazan
14:3005.10.19Sokol Saratov0 - 1Metallurg Lipetsk
15:0005.10.19Ararat Moscow2 - 3Dinamo Brjansk
15:0005.10.19Kvant Obninsk2 - 1FC Khimki-M
17:0005.10.19Saturn Ramenskoye5 - 1Salut Belgorod
17:0005.10.19Strogino Moscow0 - 3Khimik-Arsenal
14:0012.10.19FK Kaluga1 - 1Sokol Saratov
15:0012.10.19Metallurg Lipetsk2 - 1Rotor Volgograd II
15:0012.10.19Dinamo Brjansk2 - 1Zorkij Krasnogorsk
15:0012.10.19FK Ryazan2 - 2Kvant Obninsk
16:0012.10.19Salut Belgorod3 - 0Ararat Moscow
17:0012.10.19Saturn Ramenskoye2 - 2Khimik-Arsenal
13:0013.10.19FC Khimki-M2 - 1Strogino Moscow
13:0019.10.19Rotor Volgograd II0 - 3Dinamo Brjansk
14:0019.10.19Khimik-Arsenal4 - 2FK Ryazan
14:0019.10.19Zorkij Krasnogorsk4 - 2Ararat Moscow
14:3019.10.19Sokol Saratov2 - 1Salut Belgorod
15:0019.10.19Kvant Obninsk0 - 4FK Kaluga
18:0019.10.19Strogino Moscow0 - 2Metallurg Lipetsk
13:0020.10.19FC Khimki-M1 - 1Saturn Ramenskoye
14:0023.10.19FK Kaluga - FK Ryazan
15:0026.10.19Metallurg Lipetsk - Khimik-Arsenal
15:0026.10.19Dinamo Brjansk - Kvant Obninsk
15:0026.10.19Salut Belgorod - Rotor Volgograd II
17:0026.10.19Saturn Ramenskoye - Zorkij Krasnogorsk
23:0026.10.19Ararat Moscow - Sokol Saratov
17:0027.10.19FK Kaluga - Strogino Moscow
17:0027.10.19FK Ryazan - FC Khimki-M
RusyaRusya: PFL, Ural-Povolzhye
13:0006.10.19FC Chelyabinsk3 - 0FC Lada Tolyati
13:0006.10.19FK Volga Ulyanovsk0 - 1FC Kamaz Naberezhnye Chelny
14:0006.10.19Zenit Izhevsk0 - 1FC Tyumen
14:0006.10.19Nosta Novotroitsk1 - 0Lada Dimitrovgrad
15:0006.10.19Akron Tolyatti3 - 1FC UFA-2
12:0007.10.19Ural-22 - 0FC Zvezda Perm
13:0013.10.19FC UFA-21 - 2Ural-2
13:0013.10.19FC Tyumen0 - 0FC Chelyabinsk
13:0013.10.19FK Volga Ulyanovsk2 - 2Nosta Novotroitsk
14:0013.10.19FC Kamaz Naberezhnye Chelny0 - 0Zenit Izhevsk
14:0013.10.19FC Zvezda Perm1 - 3Lada Dimitrovgrad
16:0013.10.19FC Lada Tolyati1 - 3Akron Tolyatti
12:0020.10.19Ural-24 - 0FC Lada Tolyati
13:0020.10.19FK Volga Ulyanovsk0 - 2Zenit Izhevsk
13:0020.10.19FC Chelyabinsk4 - 2FC Kamaz Naberezhnye Chelny
13:0020.10.19Lada Dimitrovgrad2 - 2FC UFA-2
14:0020.10.19Nosta Novotroitsk0 - 1FC Zvezda Perm
15:0020.10.19Akron Tolyatti3 - 0FC Tyumen
13:0026.10.19FC Tyumen - Ural-2
13:0026.10.19FK Volga Ulyanovsk - FC Chelyabinsk
14:0026.10.19FC Kamaz Naberezhnye Chelny - Akron Tolyatti
14:0026.10.19Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk
17:0026.10.19FC Lada Tolyati - Lada Dimitrovgrad
17:0026.10.19FC UFA-2 - FC Zvezda Perm
RusyaRusya: Gençlik Ligi
11:0004.10.19PFC Sochi2 - 3Kryliya Sovetov
(0 - 2)
12:0004.10.19Rubin Youth2 - 3FK Tambov Youth
(1 - 1)
13:0004.10.19Orenburg Youth1 - 3Dinamo Moscow
(0 - 1)
14:0004.10.19UFA Youth1 - 5Akhmat Grozny
(0 - 2)
12:0005.10.19Ural Youth3 - 2Zenit Youth
(2 - 1)
12:0005.10.19Lokomotiv Youth0 - 0Arsenal Youth
(0 - 0)
13:0005.10.19Krasnodar1 - 1FC Spartak Moscow
(1 - 1)
11:0006.10.19CSKA Moskova Gençler3 - 1Rostov Youth
(3 - 0)
15:0017.10.19Akhmat Grozny1 - 0Lokomotiv Youth
(1 - 0)
12:0018.10.19Zenit Youth4 - 1Rostov Youth
(2 - 0)
13:0018.10.19FC Spartak Moscow1 - 0Rubin Youth
(0 - 0)
14:0018.10.19FK Tambov Youth2 - 1Ural Youth
(1 - 0)
11:3019.10.19Arsenal Youth1 - 1PFC Sochi
(0 - 0)
13:0019.10.19Orenburg Youth0 - 1Kryliya Sovetov
(0 - 1)
08:0020.10.19UFA Youth0 - 5CSKA Moskova Gençler
(0 - 2)
13:0020.10.19Dinamo Moscow5 - 1Krasnodar
(2 - 1)
12:0025.10.19Rubin Youth - Ural Youth
14:0025.10.19FK Tambov Youth - UFA Youth
14:0025.10.19Rostov Youth - PFC Sochi
10:3026.10.19Akhmat Grozny - Arsenal Youth
13:0026.10.19Lokomotiv Youth - FC Spartak Moscow
13:0026.10.19CSKA Moskova Gençler - Dinamo Moscow
13:0026.10.19Kryliya Sovetov - Zenit Youth
12:0027.10.19Krasnodar - Orenburg Youth
RusyaRusya: Rusya Kupası
17:0030.10.19Ural Ekaterinburg - FC Arsenal Tula
18:0030.10.19Akhmat Grozny - Luch
19:0030.10.19FC Nizhny Novgorod - FC Shinnik Yaroslavl
19:0030.10.19CSKA Moskova - FC Ufa
20:0030.10.19FC Zenit St Petersburg - FC Tom Tomsk
16:0031.10.19FC Orenburg - FC Khimki
19:3031.10.19Torpedo Moskova - FC Baltika Kaliningrad
19:3031.10.19FC Spartak Moskova - FC Rostov
RusyaRusya: Premier Lig, Kadınlar
13:0020.10.19Torpedo Izhevsk0 - 4CSKA Moscow
14:0020.10.19Ryazan VDV5 - 1Yenisey Krasnoyarsk
16:0020.10.19Kubanochka Krasnodar1 - 2Zvezda
18:0020.10.19Chertanovo Moscow1 - 0FC Lokomotiv Moscow
09:0026.10.19Yenisey Krasnoyarsk - FC Lokomotiv Moscow
17:0026.10.19Ryazan VDV - CSKA Moscow
18:0026.10.19Chertanovo Moscow - Kubanochka Krasnodar
11:0027.10.19Torpedo Izhevsk - Zvezda