Laboom

Futbol » Lüksemburg

LüksemburgLüksemburg: Onur Promosyonu
17:0001.09.19Alisontia Steinsel1 - 3Wiltz 71
17:0001.09.19US Rumelange2 - 0Hamm Benfica
17:0001.09.19Blo-W. Medernach0 - 4Esch
17:0001.09.19Jeunesse0 - 2UNION MERTERT/WASSERBILLIG
17:0001.09.19Mondercange1 - 2Kaerjeng
17:0001.09.19Jeunesse Canach2 - 2Yellow Boys
21:0006.09.19UNION MERTERT/WASSERBILLIG3 - 5US Rumelange
17:0008.09.19Esch1 - 0Mondercange
17:0008.09.19Wiltz 711 - 5Hesperange
17:0008.09.19Hamm Benfica4 - 0Blo-W. Medernach
17:0008.09.19Mamer 323 - 2Jeunesse Canach
17:0008.09.19Yellow Boys2 - 0Jeunesse
21:0012.09.19US Rumelange1 - 0Jeunesse
17:0015.09.19Jeunesse Canach0 - 5Wiltz 71
17:0015.09.19Alisontia Steinsel2 - 1Esch
17:0015.09.19Mondercange1 - 0Hamm Benfica
17:0015.09.19Hesperange2 - 2Kaerjeng
17:0015.09.19Mamer 321 - 1Yellow Boys
19:0015.09.19Blo-W. Medernach1 - 0UNION MERTERT/WASSERBILLIG
21:0025.09.19Kaerjeng4 - 2Alisontia Steinsel
20:0028.09.19Yellow Boys0 - 3US Rumelange
17:0029.09.19Hamm Benfica4 - 1Alisontia Steinsel
17:0029.09.19Esch2 - 1Hesperange
17:0029.09.19Jeunesse1 - 0Blo-W. Medernach
17:0029.09.19Kaerjeng5 - 4Jeunesse Canach
17:0029.09.19UNION MERTERT/WASSERBILLIG1 - 1Mondercange
17:0029.09.19Wiltz 711 - 2Mamer 32
LüksemburgLüksemburg: Ulusal Lig
17:0001.09.19F91 Dudelange3 - 3Racing FC Union Luxembourg
(1 - 1)
17:0001.09.19FC Una Strassen4 - 1Hostert
(3 - 1)
17:0001.09.19Mondorf-Les-Bains3 - 0Muhlenbach
(2 - 0)
17:0001.09.19CS Fola Esch2 - 0Union Titus
(1 - 0)
17:0001.09.19FC Differdange 032 - 1FC Etzella Ettelbruck
(1 - 0)
18:0014.09.19Hostert1 - 0F91 Dudelange
(0 - 0)
17:0015.09.19AS La Jeunesse D Esch/Alzette0 - 3CS Fola Esch
(0 - 0)
17:0015.09.19Muhlenbach0 - 2FC Differdange 03
(0 - 1)
17:0015.09.19Racing FC Union Luxembourg2 - 2FC Victoria Rosport
(1 - 2)
17:0015.09.19Union Titus3 - 2Mondorf-Les-Bains
(2 - 1)
17:0015.09.19FC Etzella Ettelbruck3 - 2FC Una Strassen
(0 - 1)
21:0016.09.19Niederkorn1 - 0Rodange 91
(1 - 0)
21:0025.09.19Union Titus2 - 0F91 Dudelange
(1 - 0)
17:0029.09.19FC Etzella Ettelbruck0 - 1Hostert
(0 - 0)
17:0029.09.19FC Victoria Rosport0 - 7F91 Dudelange
(0 - 5)
17:0029.09.19Mondorf-Les-Bains2 - 3AS La Jeunesse D Esch/Alzette
(0 - 1)
17:0029.09.19Rodange 911 - 1Racing FC Union Luxembourg
(1 - 0)
17:0029.09.19FC Una Strassen2 - 0Muhlenbach
(2 - 0)
19:3029.09.19FC Differdange 032 - 3Union Titus
(0 - 0)
19:3029.09.19CS Fola Esch2 - 0Niederkorn
(0 - 0)