Laboom

Futbol » Çek Cumhuriyeti

Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: 1. Lig
17:3001.09.19FK Jablonec2 - 1FC Banik Ostrava
(2 - 0)
17:3001.09.19SK Dynamo Ceske Budejovice2 - 0FC Fastav Zlin
(1 - 0)
17:3001.09.19SFC Opava1 - 1SK Slavia Prag
(0 - 1)
17:3001.09.19FK Teplice0 - 0MFK Karniva
(0 - 0)
20:0001.09.19AC Sparta Prag3 - 3SK Sigma Olomouc
(1 - 2)
19:0013.09.19SK Sigma Olomouc2 - 0SFC Opava
(0 - 0)
17:3014.09.19FC Slovan Liberec1 - 1FK Teplice
(1 - 1)
17:3014.09.19Mlada Boleslav6 - 01 FK Pribram
(3 - 0)
20:0014.09.19SK Slavia Prag3 - 01 FC Slovacko
(2 - 0)
16:0015.09.19MFK Karniva0 - 0Bohemians Prag 1905
(0 - 0)
16:0015.09.19FC Fastav Zlin0 - 2AC Sparta Prag
(0 - 2)
18:0015.09.19FC Banik Ostrava2 - 1SK Dynamo Ceske Budejovice
(1 - 0)
19:0016.09.19FC Viktoria Plzen3 - 2FK Jablonec
(1 - 1)
19:0018.09.19FK Teplice2 - 0Mlada Boleslav
(2 - 0)
19:0020.09.19Bohemians Prag 1905 - FC Fastav Zlin
17:3021.09.19SFC Opava - FC Slovan Liberec
17:3021.09.191 FK Pribram - MFK Karniva
17:3021.09.191 FC Slovacko - FK Teplice
20:0021.09.19SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Viktoria Plzen
16:3022.09.19Mlada Boleslav - FC Banik Ostrava
19:0022.09.19AC Sparta Prag - SK Slavia Prag
19:0023.09.19FK Jablonec - SK Sigma Olomouc
19:0027.09.19FK Teplice - Bohemians Prag 1905
17:3028.09.19FC Fastav Zlin - FK Jablonec
17:3028.09.19SK Sigma Olomouc - 1 FC Slovacko
20:0028.09.19SK Slavia Prag - Mlada Boleslav
16:3029.09.19MFK Karniva - SFC Opava
19:0029.09.19FC Viktoria Plzen - AC Sparta Prag
19:0030.09.19FC Banik Ostrava - 1 FK Pribram
19:0030.09.19FC Slovan Liberec - SK Dynamo Ceske Budejovice
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: FNL
18:0001.09.19FK Varnsdorf0 - 3FK Usti Nad Labem
(0 - 2)
19:0013.09.19FC Vysocina Jihlava4 - 2MFK Chrudim
(2 - 2)
19:0013.09.19FK Usti Nad Labem2 - 2FK Baník Sokolov
(1 - 1)
11:1514.09.19Slavoj Vysehrad1 - 2FK Fotbal Trinec
(1 - 0)
11:1514.09.19FK Pardubice3 - 1FK Dukla Prag
(2 - 1)
14:0014.09.19FC ZBROJOVKA Brno2 - 0SK Lisen
(1 - 0)
18:0014.09.191.SK Prostejov3 - 2FK Varnsdorf
(2 - 0)
11:1515.09.19FC Viktoria Zizkov1 - 2FC Hradec Kralove
(0 - 2)
18:0015.09.19FC Sellier & Bellot Vlasim2 - 1Vitkovice
(1 - 0)
18:0020.09.19Vitkovice - FK Baník Sokolov
19:0020.09.19FC Vysocina Jihlava - FC ZBROJOVKA Brno
11:1521.09.19FK Dukla Prag - FK Usti Nad Labem
11:1521.09.19MFK Chrudim - FC Sellier & Bellot Vlasim
11:1521.09.19FK Fotbal Trinec - FC Viktoria Zizkov
17:3021.09.19FK Varnsdorf - FK Pardubice
17:3021.09.19SK Lisen - 1.SK Prostejov
18:0021.09.19FC Hradec Kralove - Slavoj Vysehrad
18:0028.09.19Slavoj Vysehrad - FK Varnsdorf
18:0028.09.19FC Viktoria Zizkov - FC Vysocina Jihlava
18:0028.09.191.SK Prostejov - MFK Chrudim
18:0028.09.19FC Sellier & Bellot Vlasim - FK Fotbal Trinec
18:0028.09.19FK Usti Nad Labem - Vitkovice
18:0028.09.19FK Baník Sokolov - FK Dukla Prag
18:0028.09.19FK Pardubice - SK Lisen
19:3028.09.19FC ZBROJOVKA Brno - FC Hradec Kralove
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: CFL, Group A
11:1501.09.19Slavia Praha B0 - 1Kraluv Dvur
(0 - 1)
11:1501.09.19Sparta Prag (B)6 - 1Sokol Hostoun
(5 - 0)
11:1501.09.19FK Admira Prag3 - 2Loko Vltavin
(2 - 2)
11:3001.09.19FC Viktoria Plzen B3 - 5SK Motorlet Praha
(0 - 0)
18:0001.09.19FK Mas Taborsko5 - 0FK Pribram B
(3 - 0)
18:0001.09.19FK TJ Stechovice3 - 11 Fc Karlovy Vary
(3 - 1)
18:0001.09.19SK RakovnikİptalTJ Jiskra Domazlice
18:0006.09.19Kraluv Dvur3 - 1SK Rakovnik
(1 - 0)
18:0006.09.19FK Pribram B4 - 0FK TJ Stechovice
(2 - 0)
11:1507.09.19SK Benesov4 - 2Slavia Praha B
(0 - 1)
11:1507.09.19Loko Vltavin2 - 4FC Viktoria Plzen B
(1 - 2)
11:1507.09.19SK Motorlet Praha7 - 6FK Mas Taborsko
(1 - 1)
18:0007.09.19TJ Jiskra Domazlice4 - 2FK Admira Prag
(3 - 2)
11:3008.09.191 Fc Karlovy Vary5 - 4Sparta Prag (B)
(0 - 0)
18:0008.09.19Sokol Hostoun0 - 1FC Pisek
(0 - 0)
17:3010.09.19SK Rakovnik1 - 0TJ Jiskra Domazlice
(1 - 0)
19:0013.09.19FC Pisek3 - 01 Fc Karlovy Vary
(3 - 0)
10:3014.09.19Slavia Praha B4 - 0Sokol Hostoun
(4 - 0)
11:1514.09.19Loko Vltavin1 - 0TJ Jiskra Domazlice
(1 - 0)
11:1515.09.19Sparta Prag (B)2 - 0FK Pribram B
(2 - 0)
11:1515.09.19FK Admira Prag1 - 0Kraluv Dvur
(0 - 0)
11:3015.09.19FC Viktoria Plzen B8 - 9FK Mas Taborsko
(1 - 1)
17:3015.09.19SK Rakovnik1 - 3SK Benesov
(1 - 1)
17:3015.09.19FK TJ Stechovice3 - 1SK Motorlet Praha
(2 - 0)
18:0020.09.19Kraluv Dvur - Loko Vltavin
11:1521.09.19SK Benesov - FK Admira Prag
11:1521.09.19SK Motorlet Praha - Sparta Prag (B)
17:3021.09.19TJ Jiskra Domazlice - FC Viktoria Plzen B
11:0022.09.19FK Pribram B - FC Pisek
11:3022.09.191 Fc Karlovy Vary - Slavia Praha B
14:3022.09.19FK Mas Taborsko - FK TJ Stechovice
17:3022.09.19Sokol Hostoun - SK Rakovnik
11:1528.09.19Loko Vltavin - SK Benesov
17:0028.09.19TJ Jiskra Domazlice - Kraluv Dvur
17:0028.09.19Slavia Praha B - FK Pribram B
11:1529.09.19FK Admira Prag - Sokol Hostoun
11:1529.09.19Sparta Prag (B) - FK Mas Taborsko
11:3029.09.19FC Viktoria Plzen B - FK TJ Stechovice
17:0029.09.19FC Pisek - SK Motorlet Praha
17:0029.09.19SK Rakovnik - 1 Fc Karlovy Vary
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: CFL, Group B
11:1501.09.19Bohemians Praha 1905 B2 - 1TJ Jiskra Usti nad Orlici
(0 - 1)
11:1501.09.19FK Dukla Praha B2 - 1FC Hradec Kralove B
(1 - 1)
18:0001.09.19SK Zapy4 - 3FK Pardubice B
(2 - 3)
11:1507.09.19FK Pardubice B5 - 4FK Zbuzany 1953
(0 - 1)
18:0007.09.19TJ Slovan Velvary9 - 8Bohemians Praha 1905 B
(0 - 0)
18:0007.09.19TJ Jiskra Usti nad Orlici2 - 1FK Prepere
(0 - 0)
11:1508.09.19FC Hradec Kralove B2 - 0TJ Sokol Zivanice
(1 - 0)
11:1508.09.19FK Chlumec Nc4 - 2FK Dukla Praha B
(2 - 1)
11:1508.09.19Slovan Liberec U211 - 2FK Mlada Boleslav B
(1 - 2)
11:3008.09.19FK Teplice B6 - 4FK Jablonec 97 B
(1 - 1)
18:0008.09.19SK Sokol Brozany1 - 5SK Zapy
(0 - 2)
11:1514.09.19FK Zbuzany 19531 - 0FK Jablonec 97 B
(0 - 0)
11:3014.09.19FK Prepere2 - 1TJ Slovan Velvary
(1 - 1)
17:0014.09.19FK Pardubice B3 - 1SK Sokol Brozany
(2 - 1)
17:3014.09.19TJ Sokol Zivanice1 - 0FK Chlumec Nc
(1 - 0)
11:1515.09.19FK Dukla Praha B2 - 1TJ Jiskra Usti nad Orlici
(0 - 1)
17:3015.09.19SK Zapy1 - 0FC Hradec Kralove B
(1 - 0)
14:0016.09.19Bohemians Praha 1905 B2 - 4Slovan Liberec U21
(0 - 3)
14:0016.09.19FK Mlada Boleslav B7 - 5FK Teplice B
(2 - 2)
11:1521.09.19FK Jablonec 97 B - FK Mlada Boleslav B
17:3021.09.19TJ Jiskra Usti nad Orlici - TJ Sokol Zivanice
17:3021.09.19TJ Slovan Velvary - FK Dukla Praha B
11:1522.09.19FC Hradec Kralove B - FK Pardubice B
11:1522.09.19FK Chlumec Nc - SK Zapy
11:1522.09.19Slovan Liberec U21 - FK Prepere
11:3022.09.19FK Teplice B - Bohemians Praha 1905 B
17:3022.09.19SK Sokol Brozany - FK Zbuzany 1953
11:1528.09.19FK Zbuzany 1953 - FK Mlada Boleslav B
11:3028.09.19FK Prepere - FK Teplice B
17:0028.09.19TJ Sokol Zivanice - TJ Slovan Velvary
11:1529.09.19FK Dukla Praha B - Slovan Liberec U21
11:1529.09.19Bohemians Praha 1905 B - FK Jablonec 97 B
17:0029.09.19SK Sokol Brozany - FC Hradec Kralove B
17:0029.09.19FK Pardubice B - FK Chlumec Nc
17:0029.09.19SK Zapy - TJ Jiskra Usti nad Orlici
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: Moravskoslezska Ligi
11:1501.09.19Unicov2 - 1Sigma Olomouc (B)
(1 - 1)
11:1501.09.19Slovacko B1 - 1FC Odra Petrkovice
(1 - 1)
11:1501.09.19Banik Ostrava B6 - 0FC Fastav Zlin B
(1 - 0)
11:1501.09.19FK Apos Blansko5 - 0FK Velke Mezirici
(3 - 0)
17:3004.09.19Banik Ostrava B2 - 2Unicov
(2 - 0)
18:0004.09.19Sigma Olomouc (B)3 - 0FC Odra Petrkovice
(2 - 0)
18:0004.09.19FC MSA Dolni Benesov0 - 11.SC Znojmo FK
(0 - 0)
18:0004.09.19SK Hanacka Slavia Kromeriz4 - 2MFK Frydek Mistek
(3 - 0)
18:0004.09.19MFK Vyskov0 - 2SFK Vrchovina
(0 - 2)
18:0004.09.19FK Apos Blansko4 - 0FC Viktoria Otrokovice
(0 - 0)
18:0004.09.19FC Fastav Zlin B2 - 0Uhersky Brod
(0 - 0)
18:0004.09.19Rosice0 - 0FC Hlucin
(0 - 0)
18:0004.09.19FK Velke Mezirici0 - 1Slovacko B
(0 - 1)
11:1507.09.19FC Odra Petrkovice1 - 01.SC Znojmo FK
(0 - 0)
17:0007.09.19FC Viktoria Otrokovice0 - 4FC Fastav Zlin B
(0 - 2)
17:0007.09.19Sigma Olomouc (B)1 - 0SFK Vrchovina
(1 - 0)
17:0007.09.19FC MSA Dolni Benesov0 - 4Banik Ostrava B
(0 - 2)
17:0007.09.19Rosice3 - 1Unicov
(2 - 0)
17:0007.09.19SK Hanacka Slavia Kromeriz0 - 0FK Apos Blansko
(0 - 0)
17:0007.09.19FC Hlucin1 - 0Uhersky Brod
(0 - 0)
17:0007.09.19MFK Frydek Mistek2 - 1Slovacko B
(1 - 0)
11:1508.09.19FK Velke Mezirici1 - 1MFK Vyskov
(0 - 0)
19:0012.09.191.SC Znojmo FK2 - 1MFK Frydek Mistek
(0 - 1)
17:0014.09.19MFK Vyskov0 - 2SK Hanacka Slavia Kromeriz
(0 - 1)
17:0014.09.19Uhersky Brod3 - 2FC Odra Petrkovice
(1 - 0)
17:0014.09.19SFK Vrchovina0 - 1Rosice
(0 - 1)
11:1515.09.19Unicov0 - 0FC Hlucin
(0 - 0)
11:1515.09.19Banik Ostrava B4 - 2FK Velke Mezirici
(3 - 1)
11:1515.09.19FK Apos Blansko3 - 1Sigma Olomouc (B)
(2 - 0)
11:1515.09.19Slovacko B0 - 0FC Viktoria Otrokovice
(0 - 0)
11:3015.09.19FC Fastav Zlin B6 - 3FC MSA Dolni Benesov
(3 - 0)
17:0020.09.19FC Viktoria Otrokovice - FC MSA Dolni Benesov
17:3020.09.19SK Hanacka Slavia Kromeriz - Banik Ostrava B
11:1521.09.19FC Odra Petrkovice - Unicov
16:3021.09.19Rosice - FK Apos Blansko
16:3021.09.19MFK Frydek Mistek - Uhersky Brod
16:3021.09.19FC Hlucin - SFK Vrchovina
11:1522.09.19FK Velke Mezirici - FC Fastav Zlin B
11:1522.09.19Sigma Olomouc (B) - MFK Vyskov
11:1522.09.19Slovacko B - 1.SC Znojmo FK
16:3028.09.19MFK Vyskov - Rosice
16:3028.09.19FC MSA Dolni Benesov - FK Velke Mezirici
11:1529.09.19FK Apos Blansko - FC Hlucin
11:1529.09.19Banik Ostrava B - Sigma Olomouc (B)
11:1529.09.19Unicov - MFK Frydek Mistek
11:3029.09.19FC Fastav Zlin B - SK Hanacka Slavia Kromeriz
16:3029.09.19SFK Vrchovina - FC Odra Petrkovice
16:3029.09.19Uhersky Brod - Slovacko B
16:3029.09.191.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: U19 1. Ligi
11:1507.09.19MFK Karvina U191 - 4FC Viktoria Plzen U19
(0 - 4)
12:0007.09.19Hradec Kralove U196 - 5FC Pardubice U19
(0 - 1)
13:0007.09.19FC Fastav Zlin U192 - 4Meteor Praha U19
(0 - 1)
15:0007.09.19Ceske Budejovice U191 - 0Mlada Boleslav U19
(0 - 0)
14:0010.09.19FC Fastav Zlin U191 - 5Slavia Prague
(0 - 3)
13:0011.09.19Opava U192 - 3Sigma Olomouc U19
(1 - 2)
14:0013.09.191 FC Brno U192 - 1MFK Karvina U19
(1 - 0)
11:3014.09.191 FK Pribram U192 - 3FC Fastav Zlin U19
(0 - 1)
12:0014.09.19Meteor Praha U191 - 4Hradec Kralove U19
(0 - 0)
12:0014.09.19FC Viktoria Plzen U191 - 0Ceske Budejovice U19
(0 - 0)
12:4514.09.19Slavia Prague1 - 3Opava U19
(1 - 2)
14:0014.09.19Sparta Prague U190 - 21 FC Slovacko U19
(0 - 0)
14:0014.09.19FC Pardubice U190 - 1Banik Ostrava U19
(0 - 0)
12:0015.09.19Mlada Boleslav U194 - 5Sigma Olomouc U19
(0 - 0)
12:0017.09.191 FK Pribram U192 - 3Sparta Prague U19
(0 - 2)
12:3017.09.19Opava U190 - 11 FC Brno U19
(0 - 0)
14:0018.09.191 FC Slovacko U195 - 6Hradec Kralove U19
(1 - 1)
13:0020.09.19Opava U19 - FC Pardubice U19
14:1520.09.19MFK Karvina U19 - Slavia Prague
12:0021.09.19Hradec Kralove U19 - 1 FK Pribram U19
12:4521.09.19Sigma Olomouc U19 - FC Viktoria Plzen U19
13:0021.09.19Banik Ostrava U19 - Meteor Praha U19
14:3021.09.19FC Fastav Zlin U19 - Sparta Prague U19
17:3022.09.19Ceske Budejovice U19 - 1 FC Brno U19
17:3022.09.191 FC Slovacko U19 - Mlada Boleslav U19
12:0028.09.19FC Viktoria Plzen U19 - 1 FC Slovacko U19
12:4528.09.19Meteor Praha U19 - Opava U19
14:3028.09.19FC Fastav Zlin U19 - Hradec Kralove U19
17:0029.09.19Sparta Prague U19 - Mlada Boleslav U19
17:0029.09.19Slavia Prague - Ceske Budejovice U19
17:0029.09.19FC Pardubice U19 - MFK Karvina U19
17:0029.09.191 FC Brno U19 - Sigma Olomouc U19
17:0029.09.191 FK Pribram U19 - Banik Ostrava U19
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: Kupa
18:0003.09.19SK Benesov2 - 1FK Pardubice
18:0004.09.19FK Admira Prag1 - 2FC Hradec Kralove
18:3004.09.19Sokol Hostoun1 - 6FC Vysocina Jihlava
17:3010.09.19FC Hlucin4 - 2Vitkovice
17:0024.09.19SK Benesov - 1 FC Slovacko
17:0024.09.19FK Baník Sokolov - SFC Opava
17:3024.09.19FK Varnsdorf - FC Fastav Zlin
17:0025.09.19TJ Jiskra Domazlice - FK Dukla Prag
17:0025.09.19SK Slavia Prag - Slavoj Vysehrad
17:0025.09.19MFK Karniva - FC Viktoria Zizkov
17:0025.09.19Loko Vltavin - SK Dynamo Ceske Budejovice
17:0025.09.19FC Hlucin - FC Viktoria Plzen
18:0025.09.19FC Vysocina Jihlava - AC Sparta Prag
18:3025.09.19FC Slovan Liberec - 1.SK Prostejov
19:0025.09.19FC Banik Ostrava - FC Hradec Kralove
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: 1. Lig, Kadınlar
12:0007.09.19Lokomotiva Brno Horni Herspice1 - 3Dukla Praha
(0 - 0)
14:3007.09.191 FC Slovacko2 - 1FC Viktoria Plzen
(1 - 1)
17:0007.09.19SK Slavia Prague13 - 1Pardubice
(7 - 1)
13:0015.09.19SK Slavia Prague5 - 0FC Slovan Liberec
(1 - 0)
14:0015.09.19FC Viktoria Plzen6 - 1Lokomotiva Brno Horni Herspice
(4 - 1)
15:0015.09.19AC Sparta Prague5 - 11 FC Slovacko
(2 - 0)
15:3015.09.19Pardubice2 - 3Dukla Praha
(2 - 3)
19:3018.09.19AC Sparta Prague4 - 0FC Slovan Liberec
(2 - 0)
12:0021.09.19FC Slovan Liberec - Pardubice
12:0021.09.19Lokomotiva Brno Horni Herspice - AC Sparta Prague
11:3022.09.19Dukla Praha - FC Viktoria Plzen
15:0022.09.191 FC Slovacko - SK Slavia Prague
15:0029.09.19FC Slovan Liberec - 1 FC Slovacko
15:0029.09.19SK Slavia Prague - Lokomotiva Brno Horni Herspice
15:0029.09.19AC Sparta Prague - Dukla Praha
15:3029.09.19Pardubice - FC Viktoria Plzen