Laboom

Futbol » Kuzey Makedonya

Kuzey MakedonyaKuzey Makedonya: 1. MFL
16:0004.10.19Rabotnicki1 - 0FK Renova
(0 - 0)
16:0005.10.19Borec3 - 2Struga Trim Lum
(2 - 2)
16:0005.10.19KF Şkendija0 - 0FK Vardar Üsküp
(0 - 0)
16:0005.10.19FK Akademija Pandev2 - 0Sileks Kratovo
(1 - 0)
16:0005.10.19FK Makedonija Gjorge Petrov0 - 0FK Shkupi
(0 - 0)
15:3018.10.19KF Şkendija0 - 1FK Akademija Pandev
(0 - 1)
15:3019.10.19Sileks Kratovo3 - 0FK Renova
(0 - 0)
15:3019.10.19Rabotnicki1 - 2Struga Trim Lum
(0 - 1)
15:3019.10.19Borec2 - 1FK Shkupi
(1 - 1)
15:3019.10.19FK Makedonija Gjorge Petrov1 - 1FK Vardar Üsküp
(0 - 0)
15:3023.10.19KF Şkendija - Sileks Kratovo
15:3023.10.19FK Akademija Pandev - FK Makedonija Gjorge Petrov
15:3023.10.19Struga Trim Lum - FK Renova
15:3023.10.19FK Vardar Üsküp - Borec
15:3023.10.19FK Shkupi - Rabotnicki
15:3027.10.19FK Makedonija Gjorge Petrov - KF Şkendija
15:3027.10.19FK Renova - FK Shkupi
15:3027.10.19Sileks Kratovo - Struga Trim Lum
15:3027.10.19Borec - FK Akademija Pandev
15:3027.10.19Rabotnicki - FK Vardar Üsküp
Kuzey MakedonyaKuzey Makedonya: 2. MFL, Batı
16:0006.10.19Skopje0 - 1Drita Bogovinje
16:0006.10.19Pelister Bitola3 - 1KF Vellazerimi 77
16:0006.10.19FK Kadino3 - 1FK Korabi
16:0006.10.19FK Vardari Forino4 - 1Ohrid
16:0006.10.19FK Labunishta2 - 1KF Gostivar
16:0012.10.19Pelister Bitola2 - 0FK Kadino
16:0012.10.19Ohrid1 - 0Skopje
16:0012.10.19KF Vellazerimi 771 - 0Drita Bogovinje
16:0012.10.19KF Gostivar2 - 2FK Vardari Forino
16:0012.10.19FK Korabi2 - 1FK Labunishta
15:3020.10.19FK Kadino0 - 0KF Vellazerimi 77
15:3020.10.19Skopje4 - 2KF Gostivar
15:3020.10.19FK Labunishta1 - 1Pelister Bitola
15:3020.10.19Drita Bogovinje0 - 1Ohrid
15:3020.10.19FK Vardari Forino2 - 2FK Korabi
15:3026.10.19FK Labunishta - FK Kadino
15:3026.10.19FK Vardari Forino - Pelister Bitola
15:3026.10.19Skopje - FK Korabi
15:3026.10.19KF Vellazerimi 77 - Ohrid
15:3026.10.19Drita Bogovinje - KF Gostivar
Kuzey MakedonyaKuzey Makedonya: Makedonya Kupası
15:3030.10.19Struga Trim Lum - Borec
15:3030.10.19Sileks Kratovo - FK Shkupi
15:3030.10.19Rabotnicki - Pelister Bitola
15:3030.10.19Ohrid - FK Labunishta
15:3030.10.19KF Şkendija - FK Vardar Üsküp
15:3030.10.19GFK Osogovo Kocani - FK Akademija Pandev
15:3030.10.19FK Renova - GFK Tikvesh 1930
15:3030.10.19FK Makedonija Gjorge Petrov - FK Bregalnica Stip
Kuzey MakedonyaKuzey Makedonya: 2. MFL, Doğu
16:0006.10.19FK Pitu Guli Krushevo0 - 8Belasica Strumica
16:0006.10.19Plachkovica0 - 2Sasa
16:0006.10.19GFK Tikvesh 19301 - 0FK Kit-Go Pehcevo
16:0006.10.19FK Bregalnica Stip3 - 0FK Pobeda AD Prilep
16:0006.10.19GFK Osogovo Kocani0 - 4FK Kozuf Gevgelija
16:0011.10.19Plachkovica2 - 1GFK Osogovo Kocani
16:0011.10.19FK Pobeda AD Prilep2 - 2GFK Tikvesh 1930
16:0012.10.19FK Kozuf Gevgelija6 - 1FK Pitu Guli Krushevo
16:0012.10.19Sasa0 - 3FK Kit-Go Pehcevo
16:0013.10.19Belasica Strumica0 - 0FK Bregalnica Stip
15:3020.10.19GFK Osogovo Kocani2 - 5Sasa
15:3020.10.19FK Pitu Guli Krushevo0 - 1Plachkovica
15:3020.10.19GFK Tikvesh 19301 - 2Belasica Strumica
15:3020.10.19FK Kit-Go Pehcevo2 - 1FK Pobeda AD Prilep
19:0020.10.19FK Bregalnica Stip3 - 0FK Kozuf Gevgelija
15:3026.10.19FK Pitu Guli Krushevo - GFK Osogovo Kocani
15:3026.10.19FK Kit-Go Pehcevo - Belasica Strumica
15:3026.10.19FK Bregalnica Stip - Plachkovica
15:3026.10.19GFK Tikvesh 1930 - FK Kozuf Gevgelija
15:3026.10.19Sasa - FK Pobeda AD Prilep