Laboom

Futbol » Almanya Amatör

Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Bayern
19:0006.09.19TSV RAIN/LECH0 - 0Buchbach
(0 - 0)
20:0006.09.19Heimstetten3 - 4VFR Garching
(0 - 3)
15:0007.09.19Schweinfurt2 - 0Memmingen
(1 - 0)
15:0007.09.19Burghausen3 - 2FC Augsburg II
(1 - 0)
15:0007.09.19Greuther Furth II1 - 3FV Illertissen
(0 - 1)
15:0007.09.19SV Schalding-Heining3 - 2Aschaffenburg
(1 - 2)
15:0007.09.19Turkgucu At. Munchen4 - 1TSV 1860 Rosenheim
(2 - 0)
15:0007.09.19VFB Eichstatt0 - 1Bayreuth
(0 - 1)
17:0007.09.19Aubstadt1 - 1Nürnberg (A)
(1 - 0)
20:0013.09.19TSV 1860 Rosenheim0 - 3Aschaffenburg
(0 - 1)
20:0013.09.19FC Augsburg II2 - 1TSV RAIN/LECH
(0 - 0)
20:3013.09.19Memmingen2 - 1Heimstetten
(0 - 0)
15:0014.09.19Buchbach3 - 2Schweinfurt
(2 - 0)
15:0014.09.19FV Illertissen2 - 0Burghausen
(1 - 0)
15:0014.09.19Turkgucu At. Munchen0 - 1VFB Eichstatt
(0 - 0)
15:0014.09.19VFR Garching2 - 2SV Schalding-Heining
(1 - 0)
15:0014.09.19Bayreuth2 - 2Aubstadt
(1 - 0)
15:0015.09.19Nürnberg (A)5 - 1Greuther Furth II
(2 - 1)
20:0018.09.19Heimstetten2 - 0VFB Eichstatt
(1 - 0)
20:0020.09.19Burghausen - Nürnberg (A)
15:0021.09.19Aubstadt - Turkgucu At. Munchen
15:0021.09.19Schweinfurt - FC Augsburg II
15:0021.09.19VFB Eichstatt - TSV 1860 Rosenheim
15:0021.09.19Greuther Furth II - Bayreuth
15:0021.09.19Aschaffenburg - VFR Garching
15:0021.09.19TSV RAIN/LECH - FV Illertissen
15:0021.09.19SV Schalding-Heining - Memmingen
15:0021.09.19Heimstetten - Buchbach
20:0027.09.19FC Augsburg II - Heimstetten
20:0027.09.19FV Illertissen - Schweinfurt
20:0027.09.19TSV 1860 Rosenheim - VFR Garching
20:3027.09.19Memmingen - Aschaffenburg
14:0028.09.19Turkgucu At. Munchen - Greuther Furth II
15:0028.09.19VFB Eichstatt - Aubstadt
15:0028.09.19Nürnberg (A) - TSV RAIN/LECH
15:0028.09.19Bayreuth - Burghausen
18:0028.09.19Buchbach - SV Schalding-Heining
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Kuzey
15:0001.09.19Holstein Kiel II3 - 0SV DROCHTERSEN/ASSEL
(2 - 0)
15:0001.09.19Saint Pauli (A)0 - 0Jeddeloh
(0 - 0)
15:3001.09.19Wolfsburg II0 - 3Hannover 96 (A)
(0 - 1)
16:0001.09.19Hansa Lüneburg5 - 1Havelse
(2 - 1)
16:0001.09.19Oldenburg3 - 2Hamburg (A)
(2 - 0)
16:0001.09.19Hannoverscher SC1 - 2Lubeck
(0 - 1)
15:0007.09.19Werder Bremen (A)3 - 1Oldenburg
(1 - 0)
15:0007.09.19Lubeck2 - 0Flensburg
(0 - 0)
17:0007.09.19Jeddeloh4 - 2Holstein Kiel II
(3 - 1)
17:0007.09.19SV DROCHTERSEN/ASSEL0 - 5Wolfsburg II
(0 - 2)
15:0008.09.19E. Norderstedt1 - 0Rehden
(0 - 0)
15:0008.09.19Havelse3 - 2Hamburg (A)
(2 - 1)
15:0008.09.19Altonaer 18932 - 1Saint Pauli (A)
(1 - 1)
16:0008.09.19Hansa Lüneburg1 - 1Heider
(0 - 0)
20:3011.09.19E. Norderstedt3 - 1Hannoverscher SC
(1 - 0)
18:3013.09.19Flensburg1 - 0Hannover 96 (A)
(0 - 0)
14:0014.09.19Hamburg (A)0 - 1Werder Bremen (A)
(0 - 0)
15:0014.09.19Heider0 - 1Havelse
(0 - 1)
16:0014.09.19Rehden1 - 0Lubeck
(0 - 0)
17:0014.09.19Wolfsburg II1 - 1Jeddeloh
(1 - 0)
15:0015.09.19Saint Pauli (A)0 - 1Hansa Lüneburg
(0 - 0)
15:0015.09.19Holstein Kiel II4 - 2Altonaer 1893
(2 - 0)
16:0015.09.19Hannoverscher SC1 - 0SV DROCHTERSEN/ASSEL
(0 - 0)
16:0015.09.19Oldenburg3 - 1E. Norderstedt
(2 - 0)
20:0020.09.19Hannover 96 (A) - Rehden
20:0020.09.19Havelse - Werder Bremen (A)
15:0021.09.19Heider - Saint Pauli (A)
17:0021.09.19Jeddeloh - Hannoverscher SC
15:0022.09.19Altonaer 1893 - Wolfsburg II
15:0022.09.19E. Norderstedt - Hamburg (A)
16:0022.09.19Hansa Lüneburg - Holstein Kiel II
16:0022.09.19SV DROCHTERSEN/ASSEL - Flensburg
21:1523.09.19Lubeck - Oldenburg
20:3025.09.19Hannover 96 (A) - Hannoverscher SC
20:3027.09.19Rehden - SV DROCHTERSEN/ASSEL
14:0028.09.19Hamburg (A) - Lubeck
14:0028.09.19Wolfsburg II - Hansa Lüneburg
14:3028.09.19Flensburg - Jeddeloh
15:0028.09.19Werder Bremen (A) - E. Norderstedt
15:0029.09.19Saint Pauli (A) - Havelse
15:0029.09.19Holstein Kiel II - Heider
16:0029.09.19Oldenburg - Hannover 96 (A)
16:0029.09.19Hannoverscher SC - Altonaer 1893
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Kuzeydoğu
14:3001.09.19Berlin AK1 - 1Erfurt
(1 - 0)
14:3001.09.19Chemie Leipzig2 - 0SV Lichtenberg 47
(1 - 0)
14:3001.09.19Dynamo1 - 3Berlin II
(0 - 2)
14:3001.09.19FSV Wacker 90 Nordhausen2 - 0VSG Altglienicke
(2 - 0)
14:3001.09.19Meuselwitz0 - 1Lokomotiv Leipzig
(0 - 0)
20:0002.09.19Optik Rathenow1 - 4Cottbus
(1 - 1)
20:0004.09.19Berlin II0 - 2FSV Wacker 90 Nordhausen
(0 - 1)
18:1510.09.19SV Lichtenberg 470 - 1Optik Rathenow
(0 - 0)
20:0011.09.19Babelsberg 032 - 2FSV Wacker 90 Nordhausen
(0 - 1)
20:0011.09.19Halberstadt3 - 3Chemie Leipzig
(3 - 0)
20:3013.09.19Lokomotiv Leipzig2 - 2Berlin AK
(1 - 1)
14:3014.09.19Auerbach 19065 - 2Optik Rathenow
(3 - 0)
14:3015.09.19SV Lichtenberg 470 - 0Babelsberg 03
(0 - 0)
14:3015.09.19Halberstadt2 - 1Bischofswerda
(1 - 1)
14:3015.09.19FSV Union Fuerstenwalde2 - 2Viktoria Berlin
(0 - 0)
14:3015.09.19VSG Altglienicke3 - 2Chemie Leipzig
(1 - 1)
14:3015.09.19Cottbus3 - 2Meuselwitz
(0 - 1)
16:0015.09.19Erfurt2 - 1Dynamo
(0 - 1)
18:0020.09.19Berlin AK - Cottbus
19:0020.09.19FSV Wacker 90 Nordhausen - Erfurt
20:0020.09.19Babelsberg 03 - VSG Altglienicke
14:3021.09.19Bischofswerda - SV Lichtenberg 47
14:3021.09.19Chemie Leipzig - Berlin II
14:3021.09.19Viktoria Berlin - Optik Rathenow
14:3022.09.19Dynamo - Lokomotiv Leipzig
14:3022.09.19FSV Union Fuerstenwalde - Halberstadt
14:3022.09.19Meuselwitz - Auerbach 1906
20:3027.09.19Lokomotiv Leipzig - FSV Wacker 90 Nordhausen
14:3028.09.19Cottbus - Dynamo
14:3028.09.19Berlin II - Babelsberg 03
14:3028.09.19Optik Rathenow - Meuselwitz
14:3029.09.19Erfurt - Chemie Leipzig
14:3029.09.19Halberstadt - Viktoria Berlin
14:3029.09.19SV Lichtenberg 47 - FSV Union Fuerstenwalde
14:3029.09.19Auerbach 1906 - Berlin AK
14:3029.09.19VSG Altglienicke - Bischofswerda
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Güneybatı
15:0001.09.19Rot-Weiss Koblenz0 - 1Freiburg (A)
(0 - 0)
20:0006.09.19Ulm 18461 - 3Balingen
(1 - 2)
15:0007.09.19Aalen0 - 0Rot-Weiss Koblenz
(0 - 0)
15:0007.09.19Bahlinger1 - 3TSV Steinbach 1921
(0 - 0)
15:0007.09.19B. Alzenau 19200 - 3Mainz II
(0 - 1)
15:0007.09.19Elversberg2 - 3Homburg-Saar
(1 - 2)
15:0007.09.19FC Giessen0 - 0Walldorf
(0 - 0)
15:0007.09.19SaarbruckenİptalHoffenheim (A)
(1 - 0)
15:0007.09.19Freiburg (A)İptalFrankfurt
15:0007.09.19Offenbach0 - 0Pirmasens
(0 - 0)
20:0013.09.19Walldorf3 - 1Ulm 1846
(1 - 1)
15:0014.09.19Frankfurt0 - 4Aalen
(0 - 1)
15:0014.09.19Rot-Weiss Koblenz1 - 4Bahlinger
(1 - 3)
15:0014.09.19Pirmasens1 - 3Elversberg
(0 - 3)
15:0014.09.19Balingen1 - 2Freiburg (A)
(0 - 1)
15:0014.09.19Saarbrucken0 - 2B. Alzenau 1920
(0 - 1)
15:0014.09.19TSV Steinbach 19211 - 0Offenbach
(0 - 0)
15:0014.09.19Hoffenheim (A)0 - 1Homburg-Saar
(0 - 0)
15:0015.09.19Mainz II1 - 3FC Giessen
(1 - 0)
18:4517.09.19Saarbrucken0 - 0Hoffenheim (A)
(0 - 0)
16:0018.09.19Freiburg (A)4 - 0Frankfurt
(1 - 0)
20:0020.09.19Homburg-Saar - Pirmasens
15:0021.09.19Bahlinger - Frankfurt
15:0021.09.19Offenbach - Rot-Weiss Koblenz
15:0021.09.19Elversberg - TSV Steinbach 1921
15:0021.09.19FC Giessen - Saarbrucken
15:0021.09.19Aalen - Balingen
15:0021.09.19B. Alzenau 1920 - Hoffenheim (A)
15:0022.09.19Freiburg (A) - Walldorf
15:0022.09.19Ulm 1846 - Mainz II
20:0027.09.19Walldorf - Aalen
20:0027.09.19TSV Steinbach 1921 - Homburg-Saar
20:3027.09.19Balingen - Bahlinger
15:0028.09.19B. Alzenau 1920 - FC Giessen
15:0028.09.19Rot-Weiss Koblenz - Elversberg
15:0028.09.19Saarbrucken - Ulm 1846
15:0029.09.19Hoffenheim (A) - Pirmasens
15:0029.09.19Frankfurt - Offenbach
15:0029.09.19Mainz II - Freiburg (A)
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Batı
15:0001.09.19Oberhausen0 - 3Rot Weiss Essen
(0 - 0)
15:0001.09.19B. Dortmund (A)4 - 2Dusseldorf II
(2 - 0)
21:1502.09.19Wattenscheid 091 - 2Lotte
(1 - 0)
19:3003.09.19TUS Haltern2 - 2Wuppertaler
(0 - 2)
19:0006.09.19Borussia Monchengladbach II4 - 1Schalke 04
(2 - 1)
15:0007.09.19TUS Haltern1 - 3Cologne II
(1 - 1)
15:0007.09.19Bergisch Gladbach1 - 5Lippstadt 08
(0 - 5)
15:0007.09.19B. Dortmund (A)3 - 0Homberg
(1 - 0)
15:0007.09.19Cologne0 - 1Bonner
(0 - 0)
15:0007.09.19Dusseldorf II0 - 4SC Verl
(0 - 1)
15:0007.09.19Wuppertaler1 - 2Wattenscheid 09
(0 - 0)
15:0007.09.19Lotte0 - 2Oberhausen
(0 - 0)
15:0007.09.19Aachen3 - 2Rodinghausen
(1 - 1)
20:0013.09.19Lippstadt 082 - 4Rot Weiss Essen
(1 - 1)
20:0013.09.19Homberg2 - 4Dusseldorf II
(1 - 2)
20:0013.09.19SC Verl5 - 3Borussia Monchengladbach II
(3 - 1)
20:3013.09.19Oberhausen5 - 1Wuppertaler
(2 - 0)
15:0014.09.19TUS Haltern1 - 5Rodinghausen
(1 - 3)
15:0014.09.19Bonner0 - 3Bergisch Gladbach
(0 - 1)
15:0014.09.19Cologne II0 - 3B. Dortmund (A)
(0 - 1)
16:0015.09.19Schalke 041 - 0Cologne
(1 - 0)
21:1516.09.19Wattenscheid 091 - 2Aachen
(1 - 2)
19:0020.09.19Bergisch Gladbach - Schalke 04
20:3020.09.19Cologne - SC Verl
20:3020.09.19Rot Weiss Essen - Bonner
15:0021.09.19Lotte - Lippstadt 08
15:0021.09.19Aachen - Oberhausen
15:0021.09.19B. Dortmund (A) - Rodinghausen
15:0021.09.19Homberg - Cologne II
15:0021.09.19TUS Haltern - Wattenscheid 09
15:0022.09.19Dusseldorf II - Borussia Monchengladbach II
20:3024.09.19Rodinghausen - Homberg
20:3024.09.19Schalke 04 - Rot Weiss Essen
20:3024.09.19SC Verl - Bergisch Gladbach
20:3024.09.19Bonner - Lotte
20:3024.09.19Lippstadt 08 - Wuppertaler
20:3025.09.19Oberhausen - TUS Haltern
20:3025.09.19Borussia Monchengladbach II - Cologne
15:0028.09.19Cologne II - Rodinghausen
15:0028.09.19Bergisch Gladbach - Borussia Monchengladbach II
15:0028.09.19Homberg - Wattenscheid 09
15:0028.09.19Rot Weiss Essen - SC Verl
15:0028.09.19Lotte - Schalke 04
15:0028.09.19Aachen - Lippstadt 08
15:0028.09.19Wuppertaler - Bonner
15:0029.09.19Dusseldorf II - Cologne
21:1530.09.19B. Dortmund (A) - Oberhausen
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Bayernliga güney
18:4504.09.19SPVGG Hankofen-Hailing2 - 2Regensburg II
21:0006.09.19Ingolstadt 04 (A)3 - 0FC Deisenhofen
13:3007.09.19Landsberg3 - 1Nordlingen
16:0007.09.19SV Donaustauf0 - 0Ismaning
16:3007.09.19Turkspor Augsburg0 - 1TSV 1880 Wasserburg
18:0007.09.19Pipinsried5 - 0SV Kirchanschoring
18:0007.09.19TSV 1865 Dachau2 - 0SV Pullach
17:0008.09.191860 Munich II2 - 3Kottern
17:0008.09.19Regensburg II3 - 2TSV Schwaben Augsburg
18:0008.09.19Schwabmunchen2 - 0SPVGG Hankofen-Hailing
20:0011.09.19Ingolstadt 04 (A)6 - 0Regensburg II
19:0013.09.191860 Munich II1 - 0SV Pullach
20:3013.09.19TSV 1880 Wasserburg0 - 2Pipinsried
15:0014.09.19Ismaning0 - 2Turkspor Augsburg
16:0014.09.19SV Kirchanschoring3 - 1TSV 1865 Dachau
16:3014.09.19TSV Schwaben Augsburg1 - 4FC Deisenhofen
16:3014.09.19Nordlingen1 - 4SV Donaustauf
17:0014.09.19Kottern1 - 2Schwabmunchen
17:0014.09.19SPVGG Hankofen-Hailing2 - 1Ingolstadt 04 (A)
17:0015.09.19Regensburg II0 - 1Landsberg
18:1520.09.19Pipinsried - Ismaning
20:0020.09.19Landsberg - TSV Schwaben Augsburg
20:3020.09.19TSV 1880 Wasserburg - TSV 1865 Dachau
15:0021.09.19Ingolstadt 04 (A) - Kottern
16:0021.09.19FC Deisenhofen - SPVGG Hankofen-Hailing
16:3021.09.19Turkspor Augsburg - Nordlingen
17:0022.09.191860 Munich II - SV Kirchanschoring
17:0022.09.19Schwabmunchen - SV Pullach
17:0022.09.19SV Donaustauf - Regensburg II
20:3027.09.19TSV 1880 Wasserburg - 1860 Munich II
15:0028.09.19Landsberg - SV Donaustauf
15:3028.09.19Ismaning - TSV 1865 Dachau
16:0028.09.19SV Kirchanschoring - Schwabmunchen
16:0028.09.19SV Pullach - Ingolstadt 04 (A)
16:3028.09.19TSV Schwaben Augsburg - SPVGG Hankofen-Hailing
16:3028.09.19Nordlingen - Pipinsried
17:0028.09.19Kottern - FC Deisenhofen
17:0029.09.19Regensburg II - Turkspor Augsburg
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Bayernliga kuzey
17:0001.09.19SC Eltersdorf8 - 3Viktoria Kahl
18:0001.09.19Sand4 - 1Wurzburg
18:3006.09.19DJK Ammerthal0 - 0ASV Cham
20:0006.09.19SC Eltersdorf1 - 2Vilzing
15:0007.09.19E. Bamberg5 - 4DJK Gebenbach
15:0007.09.19Seligenporten2 - 1Sand
16:0007.09.19Wurzburg0 - 1Ansbach
17:0007.09.19Viktoria Kahl1 - 1ATSV 1898 Erlangen
18:0007.09.19TSV Karlburg0 - 0TSV Abtswind
16:0008.09.19D.B. Bamberg0 - 0Grossbardorf
16:0014.09.19Vilzing4 - 1Viktoria Kahl
16:0014.09.19Ansbach0 - 2Seligenporten
17:0014.09.19Grossbardorf2 - 2Bayern Hof
17:0014.09.19ASV Cham0 - 0E. Bamberg
17:0014.09.19Sand5 - 0TSV Karlburg
17:0014.09.19ATSV 1898 Erlangen2 - 4DJK Ammerthal
17:0014.09.19DJK Gebenbach1 - 0Wurzburg
17:0014.09.19TSV Abtswind0 - 2D.B. Bamberg
20:0020.09.19SC Eltersdorf - Grossbardorf
20:0020.09.19Seligenporten - DJK Gebenbach
15:0021.09.19E. Bamberg - ATSV 1898 Erlangen
16:0021.09.19Bayern Hof - TSV Abtswind
16:0021.09.19Wurzburg - ASV Cham
17:0021.09.19Viktoria Kahl - DJK Ammerthal
17:0021.09.19TSV Karlburg - Ansbach
16:0022.09.19D.B. Bamberg - Sand
20:0027.09.19ASV Cham - Seligenporten
15:0028.09.19DJK Gebenbach - TSV Karlburg
16:0028.09.19DJK Ammerthal - E. Bamberg
16:0028.09.19Ansbach - D.B. Bamberg
17:0028.09.19ATSV 1898 Erlangen - Wurzburg
17:0028.09.19TSV Abtswind - SC Eltersdorf
17:0028.09.19Grossbardorf - Vilzing
17:0028.09.19Sand - Bayern Hof
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Bremen Ligi
15:3001.09.19SV Hemelingen1 - 2SFL Bremerhaven
16:3001.09.19Habenhaus2 - 1Geestemunde
16:3001.09.19Lehe1 - 5SC Borgfeld
20:3006.09.19Oberneuland3 - 1Bremen
14:0007.09.19Werder Bremen (III)1 - 1SV Hemelingen
16:0007.09.19Blumenthaler SV 19196 - 0Lehe
12:0008.09.19Geestemunde3 - 3U. 60 Bremen
14:0008.09.19Brinkumer4 - 1Habenhaus
14:0008.09.19Schwachhausen3 - 2Aumund-Vegesack
16:0008.09.19SC Borgfeld3 - 4Neustadt
16:0008.09.19Hastedt2 - 1SFL Bremerhaven
20:3013.09.19Oberneuland4 - 1Hastedt
14:0014.09.19Neustadt2 - 6Blumenthaler SV 1919
15:3014.09.19Aumund-Vegesack1 - 3Bremen
15:3015.09.19SV Hemelingen1 - 3Geestemunde
16:3015.09.19U. 60 Bremen2 - 4Brinkumer
16:3015.09.19Habenhaus0 - 1SC Borgfeld
16:3015.09.19SFL Bremerhaven4 - 1Werder Bremen (III)
16:3015.09.19Lehe0 - 1Schwachhausen
20:3020.09.19Oberneuland - Aumund-Vegesack
14:0021.09.19Bremen - Lehe
15:0021.09.19Brinkumer - SV Hemelingen
16:0021.09.19Blumenthaler SV 1919 - Habenhaus
12:0022.09.19Geestemunde - SFL Bremerhaven
14:0022.09.19Schwachhausen - Neustadt
16:0022.09.19Hastedt - Werder Bremen (III)
16:0022.09.19SC Borgfeld - U. 60 Bremen
21:0027.09.19Lehe - Oberneuland
14:0028.09.19Neustadt - Bremen
14:0028.09.19Werder Bremen (III) - Geestemunde
15:3028.09.19Aumund-Vegesack - Hastedt
15:3029.09.19SV Hemelingen - SC Borgfeld
16:3029.09.19U. 60 Bremen - Blumenthaler SV 1919
16:3029.09.19SFL Bremerhaven - Brinkumer
16:3029.09.19Habenhaus - Schwachhausen
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Hessenliga
16:0001.09.19SV Steinbach 19200 - 2Turk Gucu Friedberg
16:0001.09.19Ginsheim 19166 - 2Baunatal
16:0001.09.19SV Rot-Weiss Walldorf0 - 0SV Neuhof
16:3001.09.19Eddersheim3 - 11929 Waldgirmes
20:3006.09.19Turk Gucu Friedberg0 - 0Vik. 06 Griesheim
15:0007.09.19Baunatal0 - 1Hessen Kassel
15:0007.09.19E. Stadtallendorf1 - 3SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16:0007.09.191929 Waldgirmes2 - 0SV Steinbach 1920
16:0007.09.19RW Hadamar2 - 2SV Rot-Weiss Walldorf
17:0007.09.191. Hanauer FC 930 - 2TUS Dietkirchen
19:0007.09.19SC Hessen Dreieich3 - 1Steinbach
16:0008.09.19SV Neuhof5 - 6Ginsheim 1916
16:0008.09.19Bad Vilbel 19191 - 4Eddersheim
16:0014.09.19SV Steinbach 19203 - 3Bad Vilbel 1919
16:0014.09.19Steinbach1 - 31. Hanauer FC 93
16:0014.09.19Vik. 06 Griesheim3 - 51929 Waldgirmes
16:0014.09.19TUS Dietkirchen1 - 2Baunatal
16:0014.09.19SG Barockstadt Fulda-Lehnerz3 - 0Turk Gucu Friedberg
16:0015.09.19Eddersheim2 - 0SC Hessen Dreieich
16:0015.09.19SV Rot-Weiss Walldorf1 - 2E. Stadtallendorf
16:0015.09.19SV Neuhof0 - 2RW Hadamar
16:4515.09.19Ginsheim 19163 - 1Hessen Kassel
20:3020.09.19Baunatal - Steinbach
20:3020.09.19Bad Vilbel 1919 - Vik. 06 Griesheim
21:0020.09.19RW Hadamar - Ginsheim 1916
15:0021.09.19Hessen Kassel - TUS Dietkirchen
16:0021.09.19E. Stadtallendorf - SV Neuhof
16:0021.09.191. Hanauer FC 93 - Eddersheim
16:0021.09.19Turk Gucu Friedberg - SV Rot-Weiss Walldorf
17:3021.09.191929 Waldgirmes - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
19:0021.09.19SC Hessen Dreieich - SV Steinbach 1920
21:0024.09.19Bad Vilbel 1919 - Baunatal
15:0028.09.19SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Bad Vilbel 1919
16:0028.09.19RW Hadamar - E. Stadtallendorf
16:0028.09.19Steinbach - Hessen Kassel
16:0028.09.19Turk Gucu Friedberg - SV Neuhof
16:0028.09.19Vik. 06 Griesheim - SC Hessen Dreieich
16:0029.09.19SV Steinbach 1920 - 1. Hanauer FC 93
16:0029.09.19Ginsheim 1916 - TUS Dietkirchen
16:0029.09.19SV Rot-Weiss Walldorf - 1929 Waldgirmes
16:3029.09.19Eddersheim - Baunatal
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Schleswig-Holstein Ligi
15:0001.09.19PSV Neumunster3 - 1Husumer
15:0001.09.19SV Eichede1 - 2TSB Flensburg
16:0001.09.19SV Frisia 030 - 4Weiche Flensburg
14:3007.09.19Weiche Flensburg2 - 1Kropp
15:0007.09.19Bordesholm2 - 1Inter Turkspor Kiel
15:0007.09.19Eutin 083 - 1Lubeck II
15:0007.09.19TSB Flensburg5 - 0PSV Neumunster
16:0007.09.19Oldenburger SV2 - 4SV Eichede
15:0008.09.19SV Todesfelde3 - 1FC Phonix Lubeck
16:0008.09.19SV Preussen 09 Reinfeld3 - 1SV Frisia 03
16:0008.09.19Eckernförder1 - 4Husumer
20:0013.09.19Inter Turkspor Kiel3 - 2Eckernförder
15:0014.09.19Lubeck II4 - 1Weiche Flensburg
15:0014.09.19Kropp1 - 2SV Preussen 09 Reinfeld
15:0014.09.19Husumer1 - 8TSB Flensburg
15:0014.09.19FC Phonix Lubeck1 - 0Eutin 08
15:0014.09.19PSV Neumunster1 - 3Oldenburger SV
15:0015.09.19SV Eichede1 - 1SV Todesfelde
16:0015.09.19SV Frisia 031 - 0Bordesholm
15:0021.09.19Eutin 08 - SV Eichede
15:0021.09.19Bordesholm - Kropp
17:0021.09.19Oldenburger SV - Husumer
17:0021.09.19Inter Turkspor Kiel - SV Frisia 03
17:1521.09.19Weiche Flensburg - FC Phonix Lubeck
15:0022.09.19SV Todesfelde - PSV Neumunster
16:0022.09.19Eckernförder - TSB Flensburg
16:0022.09.19SV Preussen 09 Reinfeld - Lubeck II
15:0028.09.19TSB Flensburg - Oldenburger SV
15:0028.09.19Husumer - SV Todesfelde
15:0028.09.19Lubeck II - Bordesholm
15:0028.09.19PSV Neumunster - Eutin 08
15:0028.09.19Kropp - Inter Turkspor Kiel
15:0028.09.19FC Phonix Lubeck - SV Preussen 09 Reinfeld
15:0029.09.19SV Eichede - Weiche Flensburg
16:0029.09.19SV Frisia 03 - Eckernförder
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Baden Wuerttemberg
15:3001.09.19Freiburger FC0 - 2Nöttingen
20:0006.09.19Nöttingen2 - 2FSV 08 Bissingen
20:0006.09.19SSV ReutlingenİptalStuttgart II
15:0007.09.19TSV Ilshoffen0 - 2Ravensburg
15:0007.09.19Dorfmerkingen1 - 1Pforzheim
15:0007.09.19Freiburg5 - 1Sandhausen II
15:0007.09.19Stuttgart Kickers2 - 0Goeppinger SV
16:3007.09.1908 Villingen2 - 0Neckarsulm Sport Union
16:0008.09.19Rielasingen-Arlen2 - 3Linx
16:0008.09.19SV Oberachern3 - 0Freiburger FC
15:0014.09.19Sandhausen II1 - 3Nöttingen
15:0014.09.19Pforzheim1 - 0Freiburg
15:0014.09.19FSV 08 Bissingen5 - 3SV Oberachern
15:0014.09.19Stuttgart Kickers5 - 1Dorfmerkingen
15:0014.09.19Goeppinger SV2 - 0Stuttgart II
15:0014.09.19Ravensburg1 - 108 Villingen
15:3014.09.19Freiburger FC1 - 4TSV Ilshoffen
16:3014.09.19Neckarsulm Sport Union4 - 0Rielasingen-Arlen
16:3014.09.19Linx3 - 0SSV Reutlingen
20:0020.09.19Nöttingen - Pforzheim
14:0021.09.19Dorfmerkingen - Goeppinger SV
15:0021.09.19TSV Ilshoffen - FSV 08 Bissingen
15:0021.09.19SSV Reutlingen - Neckarsulm Sport Union
16:3021.09.19SV Oberachern - Sandhausen II
19:3021.09.1908 Villingen - Freiburger FC
15:0022.09.19Stuttgart II - Linx
15:0022.09.19Freiburg - Stuttgart Kickers
16:0022.09.19Rielasingen-Arlen - Ravensburg
20:0025.09.19SSV Reutlingen - Stuttgart II
20:0027.09.19FSV 08 Bissingen - 08 Villingen
15:0028.09.19Stuttgart Kickers - Nöttingen
15:0028.09.19Goeppinger SV - Linx
15:0028.09.19Dorfmerkingen - Freiburg
15:0028.09.19Ravensburg - SSV Reutlingen
15:0028.09.19Pforzheim - SV Oberachern
15:0028.09.19Sandhausen II - TSV Ilshoffen
15:3028.09.19Freiburger FC - Rielasingen-Arlen
16:3028.09.19Neckarsulm Sport Union - Stuttgart II
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Hamburg
11:4501.09.19Uhlenhorster Paloma5 - 2Rugenbergen 1925
16:0001.09.19Sasel 19250 - 3Teutonia 1905
20:0006.09.19Curslack-Neuengamme1 - 1Suderelbe 1949
20:3006.09.19Barmbek-Uhlenhorst2 - 2Sasel 1925
20:3006.09.19Osdorf 19071 - 3Dassendorf
15:0007.09.19Meiendorfer2 - 1Uhlenhorster Paloma
14:0008.09.19Hamburger SV III2 - 0Hamm
15:0008.09.19Rugenbergen 19251 - 2Wandsbeker Concordia
15:0008.09.19Niendorfer 19190 - 0Buchholz 08
15:3008.09.19Teutonia 19052 - 2Hamburg
16:0008.09.19Union Tornesch2 - 1Bramfeld
20:0013.09.19Bramfeld1 - 3Curslack-Neuengamme
20:3013.09.19Hamm2 - 1Osdorf 1907
20:3013.09.19Hamburg4 - 2Barmbek-Uhlenhorst
21:0013.09.19Suderelbe 19494 - 3Hamburger SV III
14:0014.09.19Dassendorf2 - 0Niendorfer 1919
11:4515.09.19Uhlenhorster Paloma1 - 3Teutonia 1905
15:0015.09.19Buchholz 081 - 2Rugenbergen 1925
16:0015.09.19Sasel 19255 - 0Union Tornesch
16:3015.09.19Wandsbeker Concordia2 - 1Meiendorfer
20:0020.09.19Curslack-Neuengamme - Sasel 1925
20:3020.09.19Osdorf 1907 - Suderelbe 1949
20:3020.09.19Barmbek-Uhlenhorst - Uhlenhorster Paloma
21:0020.09.19Hamburger SV III - Bramfeld
14:0021.09.19Dassendorf - Hamm
15:0021.09.19Meiendorfer - Buchholz 08
15:0022.09.19Niendorfer 1919 - Rugenbergen 1925
15:3022.09.19Teutonia 1905 - Wandsbeker Concordia
16:0022.09.19Union Tornesch - Hamburg
20:0027.09.19Bramfeld - Osdorf 1907
20:3027.09.19Hamburg - Curslack-Neuengamme
20:3027.09.19Hamm - Niendorfer 1919
21:0027.09.19Suderelbe 1949 - Dassendorf
11:4529.09.19Uhlenhorster Paloma - Union Tornesch
15:0029.09.19Buchholz 08 - Teutonia 1905
15:0029.09.19Rugenbergen 1925 - Meiendorfer
16:3029.09.19Wandsbeker Concordia - Barmbek-Uhlenhorst
16:3029.09.19Sasel 1925 - Hamburger SV III
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Mittelrhein
16:0001.09.191. FC Duren3 - 0Freialdenhoven
16:0001.09.19Eilendorf2 - 0Fortuna Koln II
16:0001.09.19Wegberg Beeck1 - 3Arnoldsweiler
16:0001.09.19FC Hennef 052 - 0Breinig
16:1501.09.19Blau-Weiss Friesdorf2 - 1FC Hurth
16:1501.09.19Wesseling-Urfeld2 - 3SPVG Frechen 20
16:3001.09.19FC Pesch4 - 0Siegburger SV 04
16:3001.09.19VfL Vichttal0 - 1SV Deutz 05
16:0008.09.19Eilendorf0 - 2FC Hennef 05
16:0008.09.19Freialdenhoven1 - 4Wegberg Beeck
16:0008.09.19FC Hurth1 - 11. FC Duren
16:0008.09.19Arnoldsweiler4 - 1Wesseling-Urfeld
16:0008.09.19Breinig2 - 2Blau-Weiss Friesdorf
16:1508.09.19SPVG Frechen 202 - 2FC Pesch
16:1508.09.19Siegburger SV 040 - 2VfL Vichttal
16:3008.09.19Fortuna Koln II0 - 1SV Deutz 05
21:0013.09.19Wegberg Beeck2 - 0FC Hurth
16:0015.09.191. FC Duren4 - 1Breinig
16:0015.09.19FC Hennef 053 - 2Fortuna Koln II
16:1515.09.19Wesseling-Urfeld1 - 4Freialdenhoven
16:1515.09.19Blau-Weiss Friesdorf3 - 0Eilendorf
16:3015.09.19FC Pesch3 - 2Arnoldsweiler
16:3015.09.19VfL Vichttal0 - 2SPVG Frechen 20
16:3015.09.19SV Deutz 050 - 1Siegburger SV 04
21:0020.09.19Breinig - Wegberg Beeck
16:0022.09.19Freialdenhoven - FC Pesch
16:0022.09.19FC Hurth - Wesseling-Urfeld
16:0022.09.19Eilendorf - 1. FC Duren
16:0022.09.19Arnoldsweiler - VfL Vichttal
16:0022.09.19FC Hennef 05 - Blau-Weiss Friesdorf
16:1522.09.19SPVG Frechen 20 - SV Deutz 05
16:3022.09.19Fortuna Koln II - Siegburger SV 04
21:0027.09.19Wegberg Beeck - Eilendorf
16:0029.09.191. FC Duren - FC Hennef 05
16:1529.09.19Wesseling-Urfeld - Breinig
16:1529.09.19Blau-Weiss Friesdorf - Fortuna Koln II
16:1529.09.19Siegburger SV 04 - SPVG Frechen 20
16:3029.09.19FC Pesch - FC Hurth
16:3029.09.19SV Deutz 05 - Arnoldsweiler
16:3029.09.19VfL Vichttal - Freialdenhoven
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Niederrhein
16:0001.09.19Croneberger SC1 - 2SC Velbert
16:0001.09.19Baumberg3 - 3Kleve
16:0001.09.19TSV Meerbusch3 - 1Turu Dusseldorf
16:0001.09.19SF Niederwenigern0 - 4Kray
16:1501.09.19TVD Velbert 18702 - 0Ratingen 04/19
16:1501.09.19SC Union Nettetal1 - 2VFB 03 Hilden
20:3004.09.19Bocholt1 - 1Velbert
16:0008.09.19SC Velbert1 - 1TSV Meerbusch
16:0008.09.19Kleve1 - 3SC Union Nettetal
16:0008.09.191.FC Monheim3 - 0SF Niederwenigern
16:0008.09.19Essen0 - 219 Straelen
16:0008.09.19Kray2 - 2Schonnebeck
16:0008.09.19Ratingen 04/190 - 0Velbert
16:0008.09.19VFB 03 Hilden1 - 1TVD Velbert 1870
16:0008.09.19Bocholt4 - 1Croneberger SC
16:0008.09.19Turu Dusseldorf4 - 0Baumberg
17:0014.09.19Velbert1 - 1VFB 03 Hilden
16:0015.09.19Schonnebeck2 - 21.FC Monheim
16:0015.09.19Baumberg1 - 1SC Union Nettetal
16:0015.09.19SF Niederwenigern1 - 5Ratingen 04/19
16:0015.09.19TSV Meerbusch2 - 1Bocholt
16:0015.09.19Turu Dusseldorf2 - 1SC Velbert
16:0015.09.19Croneberger SC3 - 1Essen
16:0015.09.1919 Straelen4 - 0Kray
16:1515.09.19TVD Velbert 18700 - 1Kleve
17:0021.09.19SC Union Nettetal - TVD Velbert 1870
16:0022.09.19Kleve - Velbert
16:0022.09.19Essen - TSV Meerbusch
16:0022.09.19Ratingen 04/19 - Schonnebeck
16:0022.09.191.FC Monheim - 19 Straelen
16:0022.09.19Kray - Croneberger SC
16:0022.09.19Bocholt - Turu Dusseldorf
16:0022.09.19SC Velbert - Baumberg
16:3022.09.19VFB 03 Hilden - SF Niederwenigern
20:3027.09.19Schonnebeck - VFB 03 Hilden
17:0028.09.1919 Straelen - Ratingen 04/19
16:0029.09.19Croneberger SC - 1.FC Monheim
16:0029.09.19SC Velbert - Bocholt
16:0029.09.19SF Niederwenigern - Kleve
16:0029.09.19Baumberg - TVD Velbert 1870
16:0029.09.19TSV Meerbusch - Kray
16:0029.09.19Turu Dusseldorf - Essen
16:0029.09.19Velbert - SC Union Nettetal
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Niedersachsen
16:0001.09.19MTV Eintracht Celle4 - 1Braunschweig
16:0001.09.19Spelle-Venhaus5 - 0E. Northeim
16:0001.09.19Hagen / Uthlede2 - 1TUS Bersenbruck
16:0001.09.19MTV Wolfenbuttel3 - 1HSC Tundern
16:0001.09.19Lupo-Martini1 - 1Gifhorn
17:0007.09.19Braunschweig1 - 1E. Northeim
17:0007.09.19Delmenhorst6 - 3Lupo-Martini
17:0007.09.19HSC Tundern0 - 2Kickers Emden
18:0007.09.19MTV Eintracht Celle2 - 2Hagen / Uthlede
16:0008.09.19OldenburgİptalArminia Hannover
16:0008.09.19Gifhorn1 - 1Uphusen
16:0008.09.19TUS Bersenbruck2 - 11 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
16:0008.09.19Heesling4 - 2Spelle-Venhaus
16:0008.09.19Hildesheim3 - 0MTV Wolfenbuttel
20:3011.09.19Hagen / Uthlede0 - 1Oldenburg
17:0014.09.19Kickers Emden1 - 2Hildesheim
18:0014.09.19MTV Wolfenbuttel0 - 4Gifhorn
15:0015.09.19E. Northeim1 - 2Heesling
16:0015.09.19Lupo-Martini3 - 3Oldenburg
16:0015.09.19Arminia Hannover0 - 2TUS Bersenbruck
16:0015.09.19Hagen / Uthlede1 - 3Braunschweig
16:0015.09.19Uphusen0 - 3Delmenhorst
16:0015.09.19Spelle-Venhaus6 - 0HSC Tundern
16:0015.09.191 FC GERM EGESTORF/LANGREDER1 - 0MTV Eintracht Celle
21:0020.09.19Oldenburg - Uphusen
17:0021.09.19HSC Tundern - E. Northeim
18:0021.09.19MTV Eintracht Celle - Arminia Hannover
16:0022.09.19Hagen / Uthlede - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
16:0022.09.19Hildesheim - Spelle-Venhaus
16:0022.09.19Gifhorn - Kickers Emden
16:0022.09.19Braunschweig - Heesling
16:0022.09.19TUS Bersenbruck - Lupo-Martini
17:0022.09.19Delmenhorst - MTV Wolfenbuttel
21:0027.09.19Kickers Emden - Delmenhorst
17:0028.09.19Arminia Hannover - Hagen / Uthlede
17:3028.09.19E. Northeim - Hildesheim
16:0029.09.19Lupo-Martini - MTV Eintracht Celle
16:0029.09.19Spelle-Venhaus - Gifhorn
16:0029.09.19Heesling - HSC Tundern
16:0029.09.19Uphusen - TUS Bersenbruck
16:0029.09.191 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Braunschweig
16:0029.09.19MTV Wolfenbuttel - Oldenburg
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga NOFV Güney
15:0001.09.19FC International Leipzig3 - 0FSV Wacker 90 Nordhausen
20:0013.09.19SG Union Sandersdorf0 - 21. FC Merseburg
21:0013.09.19FSV 63 Luckenwalde4 - 2Jena (A)
14:3014.09.19FC Grimma0 - 3FC Einheit Rudolstadt
15:0014.09.19VFB 1921 Krieschow2 - 1Plauen
15:0014.09.19Halle0 - 0Eilenburg
15:0014.09.19FSV Wacker 90 Nordhausen3 - 1Neugersdorf
15:0014.09.19FSV Martinroda2 - 2VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
15:0015.09.19TV Askania Bernburg0 - 2FC International Leipzig
20:0020.09.19Eilenburg - FC Grimma
14:3021.09.19VFL 05 Hohenstein-Ernstthal - Halle
15:0021.09.19Neugersdorf - TV Askania Bernburg
15:0021.09.19Jena (A) - FSV Wacker 90 Nordhausen
15:0021.09.191. FC Merseburg - FSV Martinroda
15:0021.09.19Plauen - SG Union Sandersdorf
15:0022.09.19FC International Leipzig - VFB 1921 Krieschow
15:0022.09.19FC Einheit Rudolstadt - FSV 63 Luckenwalde
21:0027.09.19FSV 63 Luckenwalde - Eilenburg
15:0028.09.19FC Grimma - VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
15:0028.09.19TV Askania Bernburg - Jena (A)
15:0028.09.19FSV Wacker 90 Nordhausen - FC Einheit Rudolstadt
16:0028.09.19Halle - 1. FC Merseburg
15:0029.09.19FSV Martinroda - Plauen
15:0029.09.19FC International Leipzig - Neugersdorf
15:0029.09.19VFB 1921 Krieschow - SG Union Sandersdorf
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga NOFV Kuzey
14:3001.09.19Neustrelitz1 - 1Stendal
15:0001.09.19MSV Pampow4 - 0Berlin
15:0001.09.19Greifswalder4 - 1FC Strausberg
15:0001.09.19FC Hertha 03 Zehlendorf1 - 1Rostock II
15:0001.09.19SV Victoria Seelow1 - 1Brandenburger Süd 05
15:0001.09.19Charlottenburg0 - 1Berlin
21:0013.09.19SV Victoria Seelow2 - 2Berlin
15:0014.09.19Torgelow2 - 0Berlin
15:0014.09.19Rostock II4 - 1Greifswalder
15:0014.09.19Brandenburger Süd 050 - 2Borussia Berlin
15:0015.09.19FC Strausberg1 - 6MSV Pampow
15:0015.09.19SC Staaken1 - 2FC Hertha 03 Zehlendorf
15:0015.09.19Stendal1 - 1Charlottenburg
15:0015.09.19Ludwigsfelder3 - 0Neustrelitz
20:0020.09.19MSV Pampow - Rostock II
20:3020.09.19Borussia Berlin - Berlin
14:0021.09.19FC Hertha 03 Zehlendorf - Brandenburger Süd 05
14:3022.09.19Neustrelitz - Torgelow
15:0022.09.19Berlin - FC Strausberg
15:0022.09.19Greifswalder - SC Staaken
15:0022.09.19SV Victoria Seelow - Stendal
15:0022.09.19Charlottenburg - Ludwigsfelder
14:0028.09.19Berlin - FC Hertha 03 Zehlendorf
15:0028.09.19Ludwigsfelder - SV Victoria Seelow
15:0028.09.19Rostock II - Berlin
15:0028.09.19Brandenburger Süd 05 - Greifswalder
15:0028.09.19Torgelow - FC Strausberg
14:3029.09.19Neustrelitz - Charlottenburg
15:0029.09.19SC Staaken - MSV Pampow
15:0029.09.19Stendal - Borussia Berlin
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:3001.09.19TSV Schott Mainz0 - 0Engers
16:0001.09.19FV Dudenhofen2 - 0Diefflen
16:0001.09.19Elversberg 07 (A)5 - 1Karbach
16:3007.09.19Bingen0 - 2Eintracht Trier
16:3007.09.19Diefflen2 - 0R. Volklingen
16:3007.09.19TSG Pfeddersheim0 - 5TSV Schott Mainz
16:3007.09.19Engers1 - 1A. Ludwigshafen
16:3007.09.19FC Hertha Wiesbach2 - 5SV. Gonsenheim
16:3007.09.19K'Lautern (A)1 - 0Elversberg 07 (A)
16:3007.09.19Mechtersheim0 - 1Eisbachtal
17:3007.09.19Karbach4 - 1FV Dudenhofen
20:3013.09.19Eisbachtal2 - 1Engers
15:0014.09.19Eintracht Trier3 - 2Koblenz 1911
15:3014.09.19TSV Schott Mainz5 - 1FC Hertha Wiesbach
16:3014.09.19A. Ludwigshafen0 - 3TSG Pfeddersheim
16:3014.09.19Karbach0 - 4K'Lautern (A)
16:3014.09.19Worms3 - 2Mechtersheim
18:3014.09.19FV Dudenhofen3 - 1R. Volklingen
15:0015.09.19Elversberg 07 (A)0 - 2Bingen
16:0015.09.19SV. Gonsenheim2 - 2Diefflen
15:0021.09.19Koblenz 1911 - Elversberg 07 (A)
16:0021.09.19R. Volklingen - SV. Gonsenheim
16:3021.09.19Mechtersheim - Eintracht Trier
16:3021.09.19TSG Pfeddersheim - Eisbachtal
16:3021.09.19FC Hertha Wiesbach - A. Ludwigshafen
16:3021.09.19Diefflen - TSV Schott Mainz
16:3021.09.19Bingen - Karbach
16:3021.09.19Engers - Worms
16:3022.09.19K'Lautern (A) - FV Dudenhofen
20:3027.09.19Eintracht Trier - Engers
15:3028.09.19TSV Schott Mainz - R. Volklingen
16:3028.09.19A. Ludwigshafen - Diefflen
16:3028.09.19Worms - TSG Pfeddersheim
16:3028.09.19Karbach - Koblenz 1911
16:3028.09.19Eisbachtal - FC Hertha Wiesbach
16:3028.09.19K'Lautern (A) - Bingen
15:0029.09.19Elversberg 07 (A) - Mechtersheim
16:0029.09.19FV Dudenhofen - SV. Gonsenheim
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Oberliga Westfalen
16:0001.09.19ASC 09 Dortmund1 - 2RSV Meinerzhagen
16:0001.09.19Wiedenbruck2 - 1Erndtebruck
16:0001.09.19Eintracht Rheine1 - 2SV Schermbeck 1912
16:0001.09.19TUS Ennepetal3 - 2Siegen
16:0001.09.19FC Gutersloh 20001 - 1TSG 1881 Sprockhovel
16:0001.09.19Holzwickeder SC1 - 1Paderborn 07 II
16:0001.09.19Kaan-Marienborn1 - 3Rot Weiss Ahlen
16:0001.09.19SC Preussen Munster II2 - 0SC Westfalia 1904 Herne
20:3006.09.19Rot Weiss Ahlen1 - 1Wiedenbruck
20:3006.09.19SV Schermbeck 19120 - 0TUS Ennepetal
19:0007.09.19Siegen1 - 1SV Westfalia Rhynern
16:0008.09.19RSV Meinerzhagen3 - 1FC Gutersloh 2000
16:0008.09.19Erndtebruck4 - 3ASC 09 Dortmund
16:0008.09.19Paderborn 07 II0 - 1TSG 1881 Sprockhovel
16:0008.09.19Hammer0 - 2Kaan-Marienborn
16:0008.09.19Holzwickeder SC0 - 2SC Preussen Munster II
16:1508.09.19SC Westfalia 1904 Herne0 - 3Eintracht Rheine
16:0015.09.19Kaan-Marienborn1 - 3Siegen
16:0015.09.19Eintracht Rheine2 - 4Holzwickeder SC
16:0015.09.19ASC 09 Dortmund0 - 2Rot Weiss Ahlen
16:0015.09.19Wiedenbruck2 - 2Hammer
16:0015.09.19TUS Ennepetal1 - 2SC Westfalia 1904 Herne
16:0015.09.19FC Gutersloh 20002 - 1Erndtebruck
16:0015.09.19SC Preussen Munster II3 - 2Paderborn 07 II
16:0015.09.19TSG 1881 Sprockhovel0 - 2RSV Meinerzhagen
16:0015.09.19SV Westfalia Rhynern2 - 0SV Schermbeck 1912
20:0020.09.19Rot Weiss Ahlen - FC Gutersloh 2000
16:0022.09.19SV Schermbeck 1912 - Kaan-Marienborn
16:0022.09.19Holzwickeder SC - TUS Ennepetal
16:0022.09.19Hammer - ASC 09 Dortmund
16:0022.09.19Siegen - Wiedenbruck
16:0022.09.19Paderborn 07 II - RSV Meinerzhagen
16:0022.09.19Erndtebruck - TSG 1881 Sprockhovel
16:0022.09.19SC Preussen Munster II - Eintracht Rheine
16:1522.09.19SC Westfalia 1904 Herne - SV Westfalia Rhynern
16:0029.09.19Kaan-Marienborn - SC Westfalia 1904 Herne
16:0029.09.19TSG 1881 Sprockhovel - Rot Weiss Ahlen
16:0029.09.19SV Westfalia Rhynern - Holzwickeder SC
16:0029.09.19FC Gutersloh 2000 - Hammer
16:0029.09.19Eintracht Rheine - Paderborn 07 II
16:0029.09.19RSV Meinerzhagen - Erndtebruck
16:0029.09.19TUS Ennepetal - SC Preussen Munster II
16:0029.09.19ASC 09 Dortmund - Siegen
16:0029.09.19Wiedenbruck - SV Schermbeck 1912
Almanya AmatörAlmanya Amatör: A-Junioren-Bundesliga Batı
12:0014.09.19RW Oberhausen1 - 1FC Schalke 04
(1 - 1)
12:0014.09.19Borussia Mönchengladbach1 - 4A. Aachen
(1 - 1)
12:0014.09.19MSV Duisburg1 - 1Wuppertal
(0 - 0)
12:0014.09.19Viktoria Köln0 - 2Borussia Dortmund
(0 - 0)
13:0014.09.19Cologne1 - 1Bochum
(1 - 0)
14:0014.09.19Bayer 04 Leverkusen0 - 0P. Munster
(0 - 0)
16:3014.09.19Arminia0 - 1Dusseldorf
(0 - 0)
12:0021.09.19Dusseldorf - Viktoria Köln
12:0021.09.19Wuppertal - Cologne
12:0021.09.19Bochum - Borussia Mönchengladbach
16:0021.09.19A. Aachen - Arminia
12:0022.09.19FC Schalke 04 - MSV Duisburg
12:0022.09.19Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen
14:0022.09.19P. Munster - RW Oberhausen
12:0028.09.19Borussia Mönchengladbach - Wuppertal
12:0028.09.19MSV Duisburg - Cologne
12:0028.09.19RW Oberhausen - Borussia Dortmund
12:0028.09.19Bayer 04 Leverkusen - Dusseldorf
12:0028.09.19Viktoria Köln - A. Aachen
12:0028.09.19FC Schalke 04 - P. Munster
16:3028.09.19Arminia - Bochum
Almanya AmatörAlmanya Amatör: A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
12:0014.09.19Freiburg0 - 2Mainz
(0 - 1)
12:0014.09.19Ingolstadt 043 - 0Kaiserslautern
(0 - 0)
14:0014.09.19Eintracht3 - 0Karlsruhe
(1 - 0)
14:0014.09.19Furth1 - 11899 Hoffenheim
(1 - 0)
15:0014.09.19FC Bayern Münih1 - 3Heidenheim
(1 - 2)
16:0014.09.19Stuttgart3 - 0Ulm
(0 - 0)
12:0015.09.19Offenbacher FC Kickers 19012 - 2Augsburg
(1 - 1)
12:0021.09.19Mainz - Ingolstadt 04
12:0021.09.19Augsburg - Eintracht
13:0021.09.19Karlsruhe - Stuttgart
14:0021.09.191899 Hoffenheim - Freiburg
15:0021.09.19Heidenheim - Furth
18:0021.09.19Ulm - FC Bayern Münih
13:0022.09.19Kaiserslautern - Offenbacher FC Kickers 1901
19:0025.09.19Offenbacher FC Kickers 1901 - Eintracht
19:0027.09.19Stuttgart - FC Bayern Münih
12:0028.09.19Freiburg - Heidenheim
12:0028.09.19Ingolstadt 04 - 1899 Hoffenheim
14:0028.09.19Furth - Ulm
14:0028.09.19Eintracht - Kaiserslautern
12:0029.09.19Karlsruhe - Augsburg
14:0029.09.19Offenbacher FC Kickers 1901 - Mainz
Almanya AmatörAlmanya Amatör: A-Junioren-Bundesliga Kuzey/Kuzeydoğu
12:0014.09.19Werder3 - 0Magdeburg
(3 - 0)
12:0014.09.19Holstein Kiel1 - 3Hertha BSC
(1 - 1)
12:0014.09.19St. Pauli3 - 0Chemnitz
(0 - 0)
12:0014.09.19Wolfsburg2 - 0Cottbus
(0 - 0)
12:0014.09.19RB Leipzig3 - 0Niendorfer 1919
(2 - 0)
13:0014.09.19Dresden4 - 6Hannover
(1 - 4)
15:0015.09.19Hamburg1 - 1Union Berlin
(0 - 0)
20:3020.09.19Wolfsburg - Hannover
12:0021.09.19Chemnitz - Werder
12:0021.09.19Niendorfer 1919 - Dresden
13:0021.09.19Holstein Kiel - Hamburg
14:0021.09.19Magdeburg - Hertha BSC
13:0022.09.19Cottbus - St. Pauli
14:0022.09.19Union Berlin - RB Leipzig
12:0028.09.19RB Leipzig - Holstein Kiel
13:0028.09.19Magdeburg - Chemnitz
14:0028.09.19Niendorfer 1919 - Wolfsburg
14:0028.09.19Dresden - Union Berlin
14:0028.09.19St. Pauli - Hannover
15:0028.09.19Hertha BSC - Hamburg
12:0029.09.19Werder - Cottbus
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Bundesliga, Bayanlar
20:1513.09.19Cologne1 - 2Turbine Potsdam
(1 - 1)
15:0015.09.19SGS Essen-Schonebeck 19/682 - 1Duisburg
(0 - 1)
15:0015.09.19Munich1 - 2Bayer 04 Leverkusen
(1 - 2)
15:0015.09.19Wolfsburg3 - 0TSG 1899 Hoffenheim
(1 - 0)
15:0015.09.19Freiburg0 - 0Sand
(0 - 0)
15:0015.09.19Frankfurt4 - 2Jena
(1 - 2)
20:1520.09.19TSG 1899 Hoffenheim - SGS Essen-Schonebeck 19/68
14:0021.09.19Turbine Potsdam - Wolfsburg
15:0022.09.19Jena - Cologne
15:0022.09.19Sand - Munich
15:0022.09.19Bayer 04 Leverkusen - Frankfurt
15:0022.09.19Duisburg - Freiburg
20:1527.09.19Bayer 04 Leverkusen - Sand
15:0028.09.19SGS Essen-Schonebeck 19/68 - Turbine Potsdam
15:0029.09.19Frankfurt - Cologne
15:0029.09.19Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim
15:0029.09.19Munich - Duisburg
15:0029.09.19Wolfsburg - Jena
Almanya AmatörAlmanya Amatör: 2. Bundesliga, Kadınlar
12:0015.09.19Bremen2 - 0FC Ingolstadt 04
(0 - 0)
12:0015.09.19Turbine Potsdam II2 - 3Bayern Munich II
(0 - 0)
12:0015.09.19VfL Wolfsburg II3 - 1Saarbrücken
(0 - 0)
12:0015.09.19Hoffenheim II2 - 4FSV Gütersloh 2009
(0 - 3)
15:0015.09.19Frankfurt II2 - 6Andernach
(1 - 3)
15:0015.09.19Bielefeld1 - 5Meppen
(1 - 2)
15:0015.09.19Cloppenburg1 - 3M'gladbach
(1 - 2)
12:0022.09.19M'gladbach - VfL Wolfsburg II
12:0022.09.19Frankfurt II - Bielefeld
12:0022.09.19FC Ingolstadt 04 - Turbine Potsdam II
12:0022.09.19Cloppenburg - Bayern Munich II
15:0022.09.19Andernach - FSV Gütersloh 2009
15:0022.09.19Meppen - Bremen
15:0022.09.19Saarbrücken - Hoffenheim II
15:0028.09.19Cloppenburg - FC Ingolstadt 04
15:0028.09.19FSV Gütersloh 2009 - Saarbrücken
15:0028.09.19Hoffenheim II - M'gladbach
15:0028.09.19Turbine Potsdam II - Meppen
15:0028.09.19Bielefeld - Andernach
15:0028.09.19VfL Wolfsburg II - Bayern Munich II
12:0029.09.19Bremen - Frankfurt II
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Almanya DFB U19 Kupası
11:0001.09.19Wolfsburg2 - 3FC Bayern Münih
12:0001.09.19SG 2000 Mulheim-Karlich0 - 9Dresden
12:0001.09.19Rot-Weiss Erfurt1 - 2FC Schalke 04
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Almanya Kupası, Kadınlar
15:0007.09.19Holstein Kiel1 - 3Cologne
(0 - 0)
15:0007.09.19Frankfurt0 - 5Munich
(0 - 3)
15:0007.09.19SV Berghofen0 - 2Wolfsburg
(0 - 1)
16:0007.09.19Andernach0 - 1Jena
(0 - 0)
16:3007.09.19Bocholt0 - 7Turbine Potsdam
(0 - 3)
17:0007.09.19Weinberg0 - 1Saarbrücken
(0 - 0)
12:0008.09.19Nuremberg2 - 0Worrstadt
(0 - 0)
15:0008.09.19Walddorfer SV1 - 4Bremen
(0 - 1)
15:0008.09.19RB Leipzig0 - 1Frankfurt
(0 - 1)
15:0008.09.19Hamburg6 - 7FSV Gütersloh 2009
(1 - 1)
15:0008.09.19M'gladbach1 - 2Bayer 04 Leverkusen
(1 - 1)
15:0008.09.19FC Ingolstadt 040 - 2Sand
(0 - 1)
15:0008.09.19FC Forstern1 - 6Freiburg
(0 - 3)
15:0008.09.19Meppen1 - 5SGS Essen-Schonebeck 19/68
(0 - 1)
15:0008.09.19Bielefeld5 - 3Duisburg
(0 - 0)
15:0008.09.19Wetzlar0 - 7TSG 1899 Hoffenheim
(0 - 4)
Futbol

Avrupa

Uluslararası

Kuzey Amerika

Afrika

Güney Amerika

Asya