Laboom

Futbol » İngiltere

İngiltereİngiltere: Premier Lig
17:0001.12.19Wolves1 - 1Sheffield Utd.
(0 - 1)
17:0001.12.19Norwich2 - 2Arsenal
(2 - 1)
19:3001.12.19Leicester2 - 1Everton
(0 - 1)
19:3001.12.19Man.Utd2 - 2Aston Villa
(1 - 1)
22:3003.12.19Crystal Palace1 - 0Bournemouth
(0 - 0)
23:1503.12.19Burnley1 - 4Man.City
(0 - 1)
22:3004.12.19Leicester2 - 0Watford
(0 - 0)
22:3004.12.19Chelsea2 - 1Aston Villa
(1 - 1)
22:3004.12.19Man.Utd2 - 1Tottenham
(1 - 1)
22:3004.12.19Wolves2 - 0West Ham
(1 - 0)
22:3004.12.19Southampton2 - 1Norwich
(2 - 0)
23:1504.12.19Liverpool5 - 2Everton
(4 - 2)
22:3005.12.19Sheffield Utd.0 - 2Newcastle
(0 - 1)
23:1505.12.19Arsenal1 - 2Brighton
(0 - 1)
15:3007.12.19Everton3 - 1Chelsea
(1 - 0)
18:0007.12.19Watford0 - 0Crystal Palace
(0 - 0)
18:0007.12.19Tottenham5 - 0Burnley
(3 - 0)
18:0007.12.19Bournemouth0 - 3Liverpool
(0 - 2)
20:3007.12.19Man.City1 - 2Man.Utd
(0 - 2)
17:0008.12.19Norwich1 - 2Sheffield Utd.
(1 - 0)
17:0008.12.19Newcastle2 - 1Southampton
(0 - 0)
17:0008.12.19Aston Villa1 - 4Leicester
(1 - 2)
19:3008.12.19Brighton2 - 2Wolves
(2 - 2)
23:0009.12.19West Ham1 - 3Arsenal
(1 - 0)
15:3014.12.19Liverpool - Watford
18:0014.12.19Burnley - Newcastle
18:0014.12.19Chelsea - Bournemouth
18:0014.12.19Leicester - Norwich
18:0014.12.19Sheffield Utd. - Aston Villa
20:3014.12.19Southampton - West Ham
17:0015.12.19Wolves - Tottenham
17:0015.12.19Man.Utd - Everton
19:3015.12.19Arsenal - Man.City
22:4516.12.19Crystal Palace - Brighton
15:3021.12.19Everton - Arsenal
18:0021.12.19Newcastle - Crystal Palace
18:0021.12.19Norwich - Wolves
18:0021.12.19Aston Villa - Southampton
18:0021.12.19West HamİptalLiverpool
18:0021.12.19Bournemouth - Burnley
18:0021.12.19Brighton - Sheffield Utd.
20:3021.12.19Man.City - Leicester
17:0022.12.19Watford - Man.Utd
19:3022.12.19Tottenham - Chelsea
15:3026.12.19Tottenham - Brighton
18:0026.12.19Chelsea - Southampton
18:0026.12.19Crystal Palace - West Ham
18:0026.12.19Aston Villa - Norwich
18:0026.12.19Bournemouth - Arsenal
18:0026.12.19Sheffield Utd. - Watford
18:0026.12.19Everton - Burnley
20:3026.12.19Man.Utd - Newcastle
23:0026.12.19Leicester - Liverpool
22:4527.12.19Wolves - Man.City
15:3028.12.19Brighton - Bournemouth
18:0028.12.19Watford - Aston Villa
18:0028.12.19Newcastle - Everton
18:0028.12.19Southampton - Crystal Palace
20:3028.12.19West Ham - Leicester
20:3028.12.19Norwich - Tottenham
22:4528.12.19Burnley - Man.Utd
17:0029.12.19Arsenal - Chelsea
19:3029.12.19Liverpool - Wolves
21:0029.12.19Man.City - Sheffield Utd.
İngiltereİngiltere: Championship
22:4502.12.19Preston North End0 - 1West Bromwich
(0 - 0)
22:4506.12.19Millwall2 - 2Nottingham Forest
(1 - 0)
15:3007.12.19Huddersfield Town0 - 2Leeds United
(0 - 0)
18:0007.12.19Cardiff City3 - 2Barnsley
(1 - 1)
18:0007.12.19S. Wednesday2 - 1Brentford
(0 - 1)
18:0007.12.19Fulham1 - 2Bristol City
(0 - 1)
18:0007.12.19Blackburn1 - 0Derby County
(0 - 0)
18:0007.12.19Reading2 - 3Birmingham
(1 - 1)
18:0007.12.19Luton Town2 - 1Wigan
(0 - 1)
18:0007.12.19Middlesbrough1 - 0Charlton
(1 - 0)
18:0007.12.19QPR2 - 0Preston North End
(1 - 0)
18:0007.12.19Hull City2 - 1Stoke
(0 - 1)
15:0008.12.19West Bromwich5 - 1Swansea City
(3 - 1)
22:4510.12.19Nottingham Forest1 - 1Middlesbrough
(0 - 0)
22:4510.12.19Preston North End2 - 1Fulham
(1 - 0)
22:4510.12.19Leeds United2 - 0Hull City
(0 - 0)
22:4510.12.19Bristol City1 - 2Millwall
(0 - 1)
22:5510.12.19Charlton0 - 1Huddersfield Town
(0 - 0)
23:0010.12.19Stoke3 - 0Luton Town
(2 - 0)
22:4511.12.19Wigan - West Bromwich
22:4511.12.19Swansea City - Blackburn
22:4511.12.19Derby County - S. Wednesday
22:4511.12.19Birmingham - QPR
22:4511.12.19Brentford - Cardiff City
22:4511.12.19Barnsley - Reading
22:4513.12.19Charlton - Hull City
15:3014.12.19Birmingham - West Bromwich
18:0014.12.19Derby County - Millwall
18:0014.12.19Swansea City - Middlesbrough
18:0014.12.19Bristol City - Blackburn
18:0014.12.19Brentford - Fulham
18:0014.12.19Nottingham Forest - S. Wednesday
18:0014.12.19Wigan - Huddersfield Town
18:0014.12.19Barnsley - QPR
18:0014.12.19Stoke - Reading
18:0014.12.19Leeds United - Cardiff City
18:0014.12.19Preston North End - Luton Town
22:4520.12.19Middlesbrough - Stoke
15:3021.12.19Cardiff City - Preston North End
18:0021.12.19QPR - Charlton
18:0021.12.19Reading - Derby County
18:0021.12.19Fulham - Leeds United
18:0021.12.19Luton Town - Swansea City
18:0021.12.19Huddersfield Town - Nottingham Forest
18:0021.12.19West Bromwich - Brentford
18:0021.12.19Millwall - Barnsley
18:0021.12.19Hull City - Birmingham
15:0022.12.19S. Wednesday - Bristol City
22:4523.12.19Blackburn - Wigan
18:0026.12.19Barnsley - West Bromwich
18:0026.12.19Brentford - Swansea City
18:0026.12.19Stoke - S. Wednesday
18:0026.12.19Charlton - Bristol City
18:0026.12.19Middlesbrough - Huddersfield Town
18:0026.12.19Luton Town - Fulham
18:0026.12.19Cardiff City - Millwall
18:0026.12.19Wigan - Derby County
18:0026.12.19Hull City - Nottingham Forest
18:0026.12.19Blackburn - Birmingham
20:1526.12.19Leeds United - Preston North End
22:3026.12.19Reading - QPR
18:0029.12.19Preston North End - Reading
18:0029.12.19Swansea City - Barnsley
18:0029.12.19West Bromwich - Middlesbrough
18:0029.12.19Fulham - Stoke
18:0029.12.19Huddersfield Town - Blackburn
18:0029.12.19S. Wednesday - Cardiff City
18:0029.12.19Birmingham - Leeds United
18:0029.12.19Bristol City - Luton Town
18:0029.12.19QPR - Hull City
18:0029.12.19Millwall - Brentford
18:0029.12.19Nottingham Forest - Wigan
22:4530.12.19Derby County - Charlton
İngiltereİngiltere: 1. Lig
22:4503.12.19Burton Albion1 - 1Southend United
(0 - 1)
18:0007.12.19Burton Albion0 - 2Lincoln City
(0 - 1)
18:0007.12.19Bolton2 - 2Wimbledon
(0 - 1)
18:0007.12.19Bristol Rovers4 - 2Southend United
(0 - 2)
18:0007.12.19Tranmere Rovers1 - 1Accrington Stanley
(1 - 1)
18:0007.12.19Oxford United0 - 0Shrewsbury Town
(0 - 0)
18:0007.12.19Blackpool3 - 1Fleetwood Town
(1 - 0)
18:0007.12.19Coventry City1 - 1Ipswich Town
(0 - 1)
18:0007.12.19Doncaster Rovers1 - 1MK Dons
(0 - 0)
18:0007.12.19Rotherham United0 - 1Rochdale
(0 - 1)
18:0007.12.19Gillingham1 - 0Sunderland
(0 - 0)
18:0007.12.19Portsmouth2 - 2Peterborough Utd.
(1 - 1)
18:0014.12.19Lincoln City - Tranmere Rovers
18:0014.12.19Sunderland - Blackpool
18:0014.12.19Fleetwood Town - Gillingham
18:0014.12.19Southend United - Rotherham United
18:0014.12.19Wimbledon - Doncaster Rovers
18:0014.12.19Ipswich Town - Bristol Rovers
18:0014.12.19Wycombe Wanderers - Burton Albion
18:0014.12.19MK Dons - Oxford United
18:0014.12.19Peterborough Utd. - Bolton
18:0014.12.19Shrewsbury Town - Coventry City
18:0014.12.19Accrington Stanley - Portsmouth
16:0021.12.19Gillingham - MK Dons
18:0021.12.19Blackpool - Shrewsbury Town
18:0021.12.19Bolton - Southend United
18:0021.12.19Portsmouth - Ipswich Town
18:0021.12.19Tranmere Rovers - Wimbledon
18:0021.12.19Bristol Rovers - Peterborough Utd.
18:0021.12.19Burton Albion - Rochdale
18:0021.12.19Rotherham United - Fleetwood Town
18:0021.12.19Oxford United - Wycombe Wanderers
18:0021.12.19Doncaster Rovers - Accrington Stanley
18:0021.12.19Coventry City - Lincoln City
18:0026.12.19Rochdale - Fleetwood Town
18:0026.12.19Blackpool - Accrington Stanley
18:0026.12.19Oxford United - Lincoln City
18:0026.12.19Portsmouth - Wycombe Wanderers
18:0026.12.19Bristol Rovers - Wimbledon
18:0026.12.19Peterborough Utd. - Doncaster Rovers
18:0026.12.19Shrewsbury Town - Rotherham United
18:0026.12.19Ipswich Town - Gillingham
18:0026.12.19Southend United - MK Dons
18:0026.12.19Burton Albion - Tranmere Rovers
18:0026.12.19Sunderland - Bolton
16:0029.12.19Gillingham - Rochdale
18:0029.12.19Doncaster Rovers - Sunderland
18:0029.12.19Lincoln City - Ipswich Town
18:0029.12.19Tranmere Rovers - Blackpool
18:0029.12.19MK Dons - Portsmouth
18:0029.12.19Wycombe Wanderers - Coventry City
18:0029.12.19Rotherham United - Peterborough Utd.
18:0029.12.19Wimbledon - Oxford United
18:0029.12.19Fleetwood Town - Bristol Rovers
18:0029.12.19Accrington Stanley - Burton Albion
18:0029.12.19Bolton - Shrewsbury Town
İngiltereİngiltere: 2. Lig
18:0007.12.19Macclesfield TownİptalCrewe Alexandra
18:0007.12.19Bradford City1 - 0Newport County
(0 - 0)
18:0007.12.19Cambridge United1 - 0Plymouth Argyle
(1 - 0)
18:0007.12.19Colchester United1 - 0Salford
(0 - 0)
18:0007.12.19Stevenage FC0 - 0Crawley Town
(0 - 0)
18:0007.12.19Exeter City3 - 2Northampton Town
(1 - 1)
18:0007.12.19F. Green Rovers0 - 2Scunthorpe
(0 - 0)
18:0007.12.19Grimsby Town0 - 3Swindon Town
(0 - 2)
18:0007.12.19Mansfield Town0 - 3Cheltenham Town
(0 - 1)
18:0007.12.19Morecambe1 - 1Carlisle United
(0 - 0)
18:0007.12.19Oldham Athletic1 - 1Leyton Orient
(1 - 1)
18:0007.12.19Port Vale0 - 1Walsall
(0 - 0)
18:0014.12.19Swindon Town - Oldham Athletic
18:0014.12.19Crewe Alexandra - Mansfield Town
18:0014.12.19Northampton Town - F. Green Rovers
18:0014.12.19Newport County - Stevenage FC
18:0014.12.19Carlisle United - Grimsby Town
18:0014.12.19Cheltenham Town - Cambridge United
18:0014.12.19Salford - Exeter City
18:0014.12.19Walsall - Macclesfield Town
18:0014.12.19Crawley Town - Port Vale
18:0014.12.19Leyton Orient - Bradford City
18:0014.12.19Scunthorpe - Colchester United
18:0014.12.19Plymouth Argyle - Morecambe
16:0021.12.19Grimsby Town - Scunthorpe
18:0021.12.19Bradford City - Salford
18:0021.12.19Colchester United - Carlisle United
18:0021.12.19Morecambe - Newport County
18:0021.12.19Oldham Athletic - Crawley Town
18:0021.12.19Mansfield Town - Northampton Town
18:0021.12.19Cambridge United - Leyton Orient
18:0021.12.19F. Green Rovers - Swindon Town
18:0021.12.19Stevenage FC - Crewe Alexandra
18:0021.12.19Exeter City - Walsall
18:0021.12.19Macclesfield Town - Plymouth Argyle
18:0021.12.19Port Vale - Cheltenham Town
16:0026.12.19Leyton Orient - Colchester United
18:0026.12.19Stevenage FC - F. Green Rovers
18:0026.12.19Crawley Town - Northampton Town
18:0026.12.19Macclesfield Town - Grimsby Town
18:0026.12.19Scunthorpe - Walsall
18:0026.12.19Exeter City - Newport County
18:0026.12.19Cheltenham Town - Plymouth Argyle
18:0026.12.19Salford - Crewe Alexandra
18:0026.12.19Carlisle United - Bradford City
18:0026.12.19Morecambe - Oldham Athletic
18:0026.12.19Swindon Town - Cambridge United
18:0026.12.19Mansfield Town - Port Vale
18:0029.12.19Port Vale - Swindon Town
18:0029.12.19Colchester United - Exeter City
18:0029.12.19Grimsby Town - Crawley Town
18:0029.12.19Oldham Athletic - Salford
18:0029.12.19Crewe Alexandra - Scunthorpe
18:0029.12.19Northampton Town - Cheltenham Town
18:0029.12.19Cambridge United - Morecambe
18:0029.12.19Newport County - Leyton Orient
18:0029.12.19Plymouth Argyle - Stevenage FC
18:0029.12.19Bradford City - Mansfield Town
18:0029.12.19F. Green Rovers - Macclesfield Town
18:0029.12.19Walsall - Carlisle United
İngiltereİngiltere: Ulusal Lig
22:4503.12.19Eastleigh0 - 2Wrexham
(0 - 2)
18:0007.12.19Dagenham & Redbridge FC1 - 2Maidenhead
(0 - 1)
18:0007.12.19Wrexham2 - 0Solihull Moors
(2 - 0)
18:0007.12.19Barrow AFC1 - 0Aldershot
(1 - 0)
18:0007.12.19Woking2 - 1Hartlepool
(0 - 1)
18:0007.12.19Chesterfield1 - 2Bromley
(1 - 0)
18:0007.12.19Harrogate2 - 1Torquay United
(1 - 0)
18:0007.12.19Dover Athletic0 - 2Boreham
(0 - 1)
18:0007.12.19Stockport4 - 2Chorley FC
(2 - 1)
18:0007.12.19Yeovil Town2 - 0Halifax Town
(1 - 0)
18:0007.12.19Eastleigh1 - 1Ebbsfleet
(1 - 1)
18:0007.12.19Notts County1 - 1Sutton
(1 - 0)
20:2007.12.19Barnet2 - 1AFC Fylde
(1 - 0)
22:4510.12.19Chesterfield1 - 2Yeovil Town
(0 - 2)
22:4510.12.19AFC Fylde0 - 0Sutton
(0 - 0)
18:0021.12.19Sutton - Wrexham
18:0021.12.19Ebbsfleet - Woking
18:0021.12.19Aldershot - Stockport
18:0021.12.19Hartlepool - Dagenham & Redbridge FC
18:0021.12.19Boreham - Harrogate
18:0021.12.19Halifax Town - Notts County
18:0021.12.19Torquay United - Chesterfield
18:0021.12.19AFC Fylde - Yeovil Town
18:0021.12.19Chorley FC - Dover Athletic
18:0021.12.19Maidenhead - Barnet
18:0021.12.19Bromley - Eastleigh
20:2021.12.19Solihull Moors - Barrow AFC
16:0026.12.19Dagenham & Redbridge FC - Ebbsfleet
16:0026.12.19Woking - Sutton
18:0026.12.19Wrexham - Chorley FC
18:0026.12.19Dover Athletic - Bromley
18:0026.12.19Notts County - Maidenhead
18:0026.12.19Barrow AFC - AFC Fylde
18:0026.12.19Barnet - Boreham
18:0026.12.19Yeovil Town - Torquay United
18:0026.12.19Harrogate - Hartlepool
18:0026.12.19Eastleigh - Aldershot
18:0026.12.19Chesterfield - Solihull Moors
18:0026.12.19Stockport - Halifax Town
15:3028.12.19Sutton - Yeovil Town
18:0028.12.19Halifax Town - Chesterfield
18:0028.12.19Torquay United - Woking
18:0028.12.19Bromley - Dagenham & Redbridge FC
18:0028.12.19Solihull Moors - Notts County
18:0028.12.19Ebbsfleet - Dover Athletic
18:0028.12.19Boreham - Eastleigh
18:0028.12.19Aldershot - Barnet
18:0028.12.19Hartlepool - Barrow AFC
18:0028.12.19AFC Fylde - Stockport
18:0028.12.19Maidenhead - Wrexham
18:0028.12.19Chorley FC - Harrogate
İngiltereİngiltere: Federasyon Kupası
17:0001.12.19Gillingham3 - 0Doncaster Rovers
(2 - 0)
17:0001.12.19Blackpool3 - 1Maidstone
(0 - 1)
17:0001.12.19Rochdale0 - 0Boston United FC
(0 - 0)
17:0001.12.19Bristol Rovers1 - 1Plymouth Argyle
(0 - 0)
17:0001.12.19Peterborough Utd.3 - 0Dover Athletic
(1 - 0)
17:0001.12.19Northampton Town3 - 1Notts County
(2 - 0)
17:0001.12.19Coventry City1 - 1Ipswich Town
(0 - 0)
17:0001.12.19Crawley Town1 - 2Fleetwood Town
(1 - 1)
17:0001.12.19Exeter City2 - 2Hartlepool
(2 - 0)
18:0001.12.19Tranmere Rovers5 - 1Chichester
(0 - 0)
22:4502.12.19Solihull Moors3 - 4Rotherham United
(2 - 0)
22:4510.12.19Crewe Alexandra3 - 1Eastleigh
(1 - 0)
22:4510.12.19Hartlepool1 - 0Exeter City
(0 - 0)
22:4510.12.19Ipswich Town1 - 2Coventry City
(0 - 2)
22:4510.12.19Carlisle United1 - 0F. Green Rovers
(1 - 0)
22:3016.12.19Boston United FC - Rochdale
22:3017.12.19Plymouth Argyle - Bristol Rovers
İngiltereİngiltere: EFL Kupası
22:4517.12.19Aston Villa - Liverpool
22:4518.12.19Oxford United - Man.City
22:4518.12.19Everton - Leicester
23:0018.12.19Man.Utd - Colchester United
İngiltereİngiltere: Futbol Lig Kupası
22:0003.12.19Brighton & H. A. U214 - 5Newport County
(0 - 0)
22:3003.12.19Shrewsbury Town6 - 7Man City U21
(1 - 0)
22:3003.12.19Colchester United1 - 2Stevenage FC
(0 - 2)
22:4503.12.19MK Dons2 - 0Coventry City
(0 - 0)
22:4503.12.19Port Vale6 - 4Mansfield Town
(0 - 0)
22:4503.12.19Portsmouth2 - 1Northampton Town
(1 - 1)
22:4503.12.19Walsall3 - 2Chelsea U21
(0 - 2)
22:4503.12.19Salford3 - 0Wolverhampton U21
(1 - 0)
22:0004.12.19Exeter City3 - 0Oxford United
(0 - 0)
22:3004.12.19Peterborough Utd.6 - 7Ipswich Town
(1 - 1)
22:4504.12.19Doncaster Rovers0 - 3Leicester U21
(0 - 1)
22:4504.12.19Tranmere Rovers3 - 2Manchester United U21
(2 - 2)
22:4504.12.19Bristol Rovers5 - 3Leyton Orient
(1 - 1)
22:4510.12.19Accrington Stanley2 - 0Bolton
(1 - 0)