Laboom

Futbol » İngiltere

İngiltereİngiltere: Premier Lig
22:0009.08.19Liverpool4 - 1Norwich
(4 - 0)
14:3010.08.19West Ham0 - 5Man.City
(0 - 1)
17:0010.08.19Burnley3 - 0Southampton
(0 - 0)
17:0010.08.19Watford0 - 3Brighton
(0 - 1)
17:0010.08.19Bournemouth1 - 1Sheffield Utd.
(0 - 0)
17:0010.08.19Crystal Palace0 - 0Everton
(0 - 0)
19:3010.08.19Tottenham3 - 1Aston Villa
(0 - 1)
16:0011.08.19Newcastle0 - 1Arsenal
(0 - 0)
16:0011.08.19Leicester0 - 0Wolves
(0 - 0)
18:3011.08.19Man.Utd4 - 0Chelsea
(1 - 0)
14:3017.08.19Arsenal2 - 1Burnley
(1 - 1)
17:0017.08.19Everton1 - 0Watford
(1 - 0)
17:0017.08.19Norwich3 - 1Newcastle
(1 - 0)
17:0017.08.19Southampton1 - 2Liverpool
(0 - 1)
17:0017.08.19Brighton1 - 1West Ham
(0 - 0)
17:0017.08.19Aston Villa1 - 2Bournemouth
(0 - 2)
19:3017.08.19Man.City2 - 2Tottenham
(2 - 1)
16:0018.08.19Sheffield Utd.1 - 0Crystal Palace
(0 - 0)
18:3018.08.19Chelsea1 - 1Leicester
(1 - 0)
22:0019.08.19Wolves1 - 1Man.Utd
(0 - 1)
22:0023.08.19Aston Villa - Everton
14:3024.08.19Norwich - Chelsea
17:0024.08.19Man.Utd - Crystal Palace
17:0024.08.19Brighton - Southampton
17:0024.08.19Sheffield Utd. - Leicester
17:0024.08.19Watford - West Ham
19:3024.08.19Liverpool - Arsenal
16:0025.08.19Bournemouth - Man.City
18:3025.08.19Wolves - Burnley
18:3025.08.19Tottenham - Newcastle
14:3031.08.19Southampton - Man.Utd
17:0031.08.19Crystal Palace - Aston Villa
17:0031.08.19Man.City - Brighton
17:0031.08.19Chelsea - Sheffield Utd.
17:0031.08.19Newcastle - Watford
17:0031.08.19West Ham - Norwich
17:0031.08.19Leicester - Bournemouth
19:3031.08.19Burnley - Liverpool
İngiltereİngiltere: Championship
21:4502.08.19Luton Town3 - 3Middlesbrough
(2 - 2)
17:0003.08.19Barnsley1 - 0Fulham
(1 - 0)
17:0003.08.19Brentford0 - 1Birmingham
(0 - 1)
17:0003.08.19Swansea City2 - 1Hull City
(0 - 1)
17:0003.08.19Reading1 - 3S. Wednesday
(0 - 1)
17:0003.08.19Wigan3 - 2Cardiff City
(0 - 1)
17:0003.08.19Blackburn1 - 2Charlton
(0 - 1)
17:0003.08.19Millwall1 - 0Preston North End
(1 - 0)
17:0003.08.19Stoke1 - 2QPR
(0 - 1)
19:3003.08.19Nottingham Forest1 - 2West Bromwich
(1 - 2)
18:3004.08.19Bristol City1 - 3Leeds United
(0 - 1)
21:4505.08.19Huddersfield Town1 - 2Derby County
(1 - 2)
14:3010.08.19Leeds United1 - 1Nottingham Forest
(0 - 0)
17:0010.08.19Middlesbrough0 - 1Brentford
(0 - 0)
17:0010.08.19West Bromwich1 - 1Millwall
(0 - 0)
17:0010.08.19Preston North End3 - 0Wigan
(2 - 0)
17:0010.08.19Cardiff City2 - 1Luton Town
(0 - 0)
17:0010.08.19S. Wednesday2 - 0Barnsley
(1 - 0)
17:0010.08.19Birmingham1 - 1Bristol City
(0 - 0)
17:0010.08.19QPR1 - 1Huddersfield Town
(0 - 0)
17:0010.08.19Charlton3 - 1Stoke
(1 - 1)
17:0010.08.19Derby County0 - 0Swansea City
(0 - 0)
17:0010.08.19Fulham2 - 0Blackburn
(1 - 0)
17:0010.08.19Hull City2 - 1Reading
(2 - 0)
21:4516.08.19Huddersfield Town1 - 2Fulham
(0 - 0)
17:0017.08.19Luton Town1 - 2West Bromwich
(1 - 0)
17:0017.08.19Millwall1 - 0S. Wednesday
(1 - 0)
17:0017.08.19Brentford1 - 1Hull City
(0 - 0)
17:0017.08.19Barnsley2 - 2Charlton
(1 - 1)
17:0017.08.19Wigan0 - 2Leeds United
(0 - 1)
17:0017.08.19Bristol City2 - 0QPR
(1 - 0)
17:0017.08.19Nottingham Forest3 - 0Birmingham
(2 - 0)
17:0017.08.19Stoke2 - 2Derby County
(1 - 1)
17:0017.08.19Swansea City3 - 2Preston North End
(1 - 1)
17:0017.08.19Blackburn1 - 0Middlesbrough
(1 - 0)
14:0018.08.19Reading3 - 0Cardiff City
(2 - 0)
21:4520.08.19Hull City0 - 1Blackburn
(0 - 0)
21:4520.08.19Derby County1 - 2Bristol City
(0 - 2)
21:4520.08.19S. Wednesday1 - 0Luton Town
(0 - 0)
21:4520.08.19Middlesbrough1 - 0Wigan
(1 - 0)
21:4520.08.19Birmingham2 - 0Barnsley
(0 - 0)
21:4521.08.19Fulham4 - 0Millwall
(2 - 0)
21:4521.08.19Charlton1 - 1Nottingham Forest
(1 - 0)
21:4521.08.19QPR1 - 3Swansea City
(0 - 1)
21:4521.08.19Leeds United1 - 0Brentford
(0 - 0)
21:4521.08.19Preston North End3 - 1Stoke
(2 - 0)
21:4521.08.19Cardiff City2 - 1Huddersfield Town
(1 - 0)
22:0021.08.19West Bromwich1 - 1Reading
(0 - 0)
14:3024.08.19Derby County - West Bromwich
17:0024.08.19Barnsley - Luton Town
17:0024.08.19Preston North End - S. Wednesday
17:0024.08.19Charlton - Brentford
17:0024.08.19Blackburn - Cardiff City
17:0024.08.19Middlesbrough - Millwall
17:0024.08.19Huddersfield Town - Reading
17:0024.08.19Fulham - Nottingham Forest
17:0024.08.19QPR - Wigan
17:0024.08.19Stoke - Leeds United
17:0024.08.19Hull City - Bristol City
14:0025.08.19Swansea City - Birmingham
21:4530.08.19Cardiff City - Fulham
14:3031.08.19Bristol City - Middlesbrough
17:0031.08.19Luton Town - Huddersfield Town
17:0031.08.19Leeds United - Swansea City
17:0031.08.19S. Wednesday - QPR
17:0031.08.19Brentford - Derby County
17:0031.08.19Birmingham - Stoke
17:0031.08.19Millwall - Hull City
17:0031.08.19Nottingham Forest - Preston North End
17:0031.08.19Reading - Charlton
17:0031.08.19West Bromwich - Blackburn
17:0031.08.19Wigan - Barnsley
İngiltereİngiltere: 1. Lig
17:0003.08.19Coventry City1 - 0Southend United
(0 - 0)
17:0003.08.19Lincoln City2 - 0Accrington Stanley
(1 - 0)
17:0003.08.19Wimbledon1 - 2Rotherham United
(0 - 1)
17:0003.08.19Tranmere Rovers2 - 3Rochdale
(0 - 1)
17:0003.08.19Burton Albion0 - 1Ipswich Town
(0 - 1)
17:0003.08.19BuryİptalMK Dons
17:0003.08.19Blackpool2 - 0Bristol Rovers
(1 - 0)
17:0003.08.19Doncaster Rovers1 - 1Gillingham
(1 - 1)
17:0003.08.19Sunderland1 - 1Oxford United
(0 - 1)
17:0003.08.19Wycombe Wanderers2 - 0Bolton
(0 - 0)
17:0003.08.19Shrewsbury Town1 - 0Portsmouth
(0 - 0)
17:0003.08.19Peterborough Utd.1 - 3Fleetwood Town
(0 - 2)
17:0010.08.19Fleetwood Town2 - 1Wimbledon
(0 - 1)
17:0010.08.19Southend United1 - 3Blackpool
(0 - 3)
17:0010.08.19Gillingham1 - 2Burton Albion
(1 - 2)
17:0010.08.19Ipswich Town1 - 1Sunderland
(1 - 0)
17:0010.08.19Bolton0 - 0Coventry City
(0 - 0)
17:0010.08.19Accrington StanleyİptalBury
17:0010.08.19MK Dons1 - 0Shrewsbury Town
(0 - 0)
17:0010.08.19Rotherham United0 - 2Lincoln City
(0 - 1)
17:0010.08.19Oxford United1 - 0Peterborough Utd.
(1 - 0)
17:0010.08.19Bristol Rovers0 - 0Wycombe Wanderers
(0 - 0)
17:0010.08.19Rochdale1 - 1Doncaster Rovers
(0 - 0)
17:0010.08.19Portsmouth2 - 0Tranmere Rovers
(1 - 0)
14:3017.08.19Sunderland2 - 1Portsmouth
(2 - 1)
17:0017.08.19Doncaster Rovers3 - 2Fleetwood Town
(2 - 1)
17:0017.08.19Blackpool2 - 1Oxford United
(2 - 1)
17:0017.08.19Peterborough Utd.2 - 2Ipswich Town
(1 - 1)
17:0017.08.19Wimbledon1 - 1Accrington Stanley
(1 - 0)
17:0017.08.19Tranmere Rovers5 - 0Bolton
(2 - 0)
17:0017.08.19Burton Albion0 - 1Rotherham United
(0 - 1)
17:0017.08.19BuryİptalGillingham
17:0017.08.19Coventry City2 - 0Bristol Rovers
(1 - 0)
17:0017.08.19Wycombe Wanderers3 - 2MK Dons
(2 - 1)
17:0017.08.19Lincoln City4 - 0Southend United
(2 - 0)
17:0017.08.19Shrewsbury Town0 - 0Rochdale
(0 - 0)
21:4520.08.19Rotherham UnitedİptalBury
21:4520.08.19Portsmouth3 - 3Coventry City
(2 - 1)
21:4520.08.19MK Dons2 - 1Lincoln City
(2 - 1)
21:4520.08.19Accrington Stanley2 - 3Shrewsbury Town
(0 - 0)
21:4520.08.19Ipswich Town2 - 1Wimbledon
(0 - 1)
21:4520.08.19Rochdale1 - 2Sunderland
(1 - 1)
21:4520.08.19Gillingham2 - 2Blackpool
(2 - 2)
21:4520.08.19Bristol Rovers2 - 0Tranmere Rovers
(1 - 0)
21:4520.08.19Oxford United2 - 4Burton Albion
(0 - 1)
21:4520.08.19Southend United0 - 2Peterborough Utd.
(0 - 0)
21:4520.08.19Fleetwood Town1 - 1Wycombe Wanderers
(0 - 0)
22:0020.08.19BoltonİptalDoncaster Rovers
14:3024.08.19Doncaster Rovers - Lincoln City
17:0024.08.19PortsmouthİptalRotherham United
17:0024.08.19Coventry City - Gillingham
17:0024.08.19Sunderland - Wimbledon
17:0024.08.19Tranmere RoversİptalBury
17:0024.08.19MK Dons - Peterborough Utd.
17:0024.08.19Bristol Rovers - Oxford United
17:0024.08.19Rochdale - Blackpool
17:0024.08.19Bolton - Ipswich Town
17:0024.08.19Fleetwood Town - Accrington Stanley
17:0024.08.19Wycombe Wanderers - Southend United
17:0024.08.19Shrewsbury Town - Burton Albion
17:0031.08.19Wimbledon - Wycombe Wanderers
17:0031.08.19Lincoln City - Fleetwood Town
17:0031.08.19Gillingham - Bolton
17:0031.08.19Rotherham United - Tranmere Rovers
17:0031.08.19Bury - Doncaster Rovers
17:0031.08.19Southend United - Rochdale
17:0031.08.19Blackpool - Portsmouth
17:0031.08.19Peterborough Utd. - Sunderland
17:0031.08.19Oxford United - Coventry City
17:0031.08.19Accrington Stanley - MK Dons
17:0031.08.19Ipswich Town - Shrewsbury Town
17:0031.08.19Burton Albion - Bristol Rovers
İngiltereİngiltere: 2. Lig
14:3003.08.19Salford2 - 0Stevenage FC
(1 - 0)
17:0003.08.19Bradford City0 - 0Cambridge United
(0 - 0)
17:0003.08.19Colchester United1 - 1Port Vale
(1 - 1)
17:0003.08.19Crewe Alexandra0 - 3Plymouth Argyle
(0 - 2)
17:0003.08.19Exeter City1 - 0Macclesfield Town
(0 - 0)
17:0003.08.19Scunthorpe0 - 2Swindon Town
(0 - 0)
17:0003.08.19Carlisle United2 - 1Crawley Town
(2 - 1)
17:0003.08.19F. Green Rovers1 - 0Oldham Athletic
(0 - 0)
17:0003.08.19Newport County2 - 2Mansfield Town
(2 - 0)
17:0003.08.19Leyton Orient1 - 0Cheltenham Town
(0 - 0)
17:0003.08.19Morecambe0 - 2Grimsby Town
(0 - 0)
17:0003.08.19Northampton Town0 - 1Walsall
(0 - 1)
15:0010.08.19Grimsby Town1 - 1Bradford City
(0 - 0)
17:0010.08.19Cambridge United0 - 0Newport County
(0 - 0)
17:0010.08.19Crawley Town2 - 0Salford
(1 - 0)
17:0010.08.19Walsall1 - 1F. Green Rovers
(0 - 1)
17:0010.08.19Macclesfield Town3 - 0Leyton Orient
(1 - 0)
17:0010.08.19Port Vale1 - 1Northampton Town
(1 - 1)
17:0010.08.19Mansfield Town2 - 2Morecambe
(1 - 2)
17:0010.08.19Swindon Town3 - 2Carlisle United
(0 - 0)
17:0010.08.19Plymouth Argyle1 - 0Colchester United
(0 - 0)
17:0010.08.19Oldham Athletic1 - 2Crewe Alexandra
(1 - 2)
17:0010.08.19Cheltenham Town4 - 1Scunthorpe
(0 - 0)
17:0010.08.19Stevenage FC0 - 1Exeter City
(0 - 0)
17:0017.08.19F. Green Rovers1 - 0Grimsby Town
(0 - 0)
17:0017.08.19Bradford City3 - 0Oldham Athletic
(2 - 0)
17:0017.08.19Newport County1 - 0Plymouth Argyle
(0 - 0)
17:0017.08.19Carlisle United0 - 2Mansfield Town
(0 - 2)
17:0017.08.19Colchester United1 - 2Cambridge United
(1 - 0)
17:0017.08.19Crewe Alexandra1 - 0Walsall
(0 - 0)
17:0017.08.19Morecambe0 - 0Cheltenham Town
(0 - 0)
17:0017.08.19Scunthorpe2 - 2Crawley Town
(1 - 1)
17:0017.08.19Exeter City1 - 1Swindon Town
(0 - 0)
17:0017.08.19Northampton Town1 - 2Macclesfield Town
(0 - 1)
17:0017.08.19Salford1 - 1Port Vale
(0 - 0)
17:0017.08.19Leyton Orient0 - 0Stevenage FC
(0 - 0)
21:4520.08.19Crawley Town1 - 2Crewe Alexandra
(1 - 1)
21:4520.08.19Port Vale2 - 1F. Green Rovers
(2 - 1)
21:4520.08.19Grimsby Town2 - 2Colchester United
(0 - 2)
21:4520.08.19Oldham Athletic0 - 0Exeter City
(0 - 0)
21:4520.08.19Mansfield Town2 - 3Leyton Orient
(2 - 0)
21:4520.08.19Plymouth Argyle2 - 2Salford
(1 - 1)
21:4520.08.19Walsall0 - 0Newport County
(0 - 0)
21:4520.08.19Macclesfield Town0 - 1Morecambe
(0 - 0)
21:4520.08.19Stevenage FC0 - 1Bradford City
(0 - 1)
21:4520.08.19Cheltenham Town2 - 0Carlisle United
(2 - 0)
21:4520.08.19Swindon Town0 - 1Northampton Town
(0 - 0)
21:4520.08.19Cambridge United3 - 2Scunthorpe
(0 - 1)
17:0024.08.19Grimsby Town - Port Vale
17:0024.08.19Colchester United - Northampton Town
17:0024.08.19Mansfield Town - Stevenage FC
17:0024.08.19Cheltenham Town - Swindon Town
17:0024.08.19Macclesfield Town - Scunthorpe
17:0024.08.19Leyton Orient - Crawley Town
17:0024.08.19Newport County - Crewe Alexandra
17:0024.08.19Carlisle United - Salford
17:0024.08.19Cambridge United - Oldham Athletic
17:0024.08.19Plymouth Argyle - Walsall
17:0024.08.19Bradford City - F. Green Rovers
17:0024.08.19Morecambe - Exeter City
17:0031.08.19Swindon Town - Morecambe
17:0031.08.19Crewe Alexandra - Bradford City
17:0031.08.19Salford - Leyton Orient
17:0031.08.19Scunthorpe - Carlisle United
17:0031.08.19Crawley Town - Cheltenham Town
17:0031.08.19F. Green Rovers - Newport County
17:0031.08.19Stevenage FC - Macclesfield Town
17:0031.08.19Walsall - Grimsby Town
17:0031.08.19Port Vale - Cambridge United
17:0031.08.19Northampton Town - Plymouth Argyle
17:0031.08.19Oldham Athletic - Colchester United
17:0031.08.19Exeter City - Mansfield Town
İngiltereİngiltere: Ulusal Lig
14:3003.08.19Stockport0 - 1Maidenhead
(0 - 0)
17:0003.08.19Harrogate2 - 2Solihull Moors
(0 - 1)
17:0003.08.19Aldershot1 - 2AFC Fylde
(0 - 1)
17:0003.08.19Eastleigh1 - 0Notts County
(1 - 0)
17:0003.08.19Barnet1 - 0Yeovil Town
(0 - 0)
17:0003.08.19Torquay United2 - 1Boreham
(0 - 0)
17:0003.08.19Wrexham2 - 1Barrow AFC
(0 - 1)
17:0003.08.19Hartlepool1 - 3Sutton
(1 - 2)
17:0003.08.19Ebbsfleet1 - 4Halifax Town
(1 - 1)
17:0003.08.19Dagenham & Redbridge FC0 - 2Woking
(0 - 1)
17:0003.08.19Chesterfield1 - 2Dover Athletic
(0 - 0)
17:0003.08.19Chorley FC0 - 0Bromley
(0 - 0)
21:4506.08.19Sutton1 - 1Barnet
(0 - 1)
21:4506.08.19Dover Athletic1 - 2Dagenham & Redbridge FC
(1 - 1)
21:4506.08.19Halifax Town2 - 0Hartlepool
(0 - 0)
21:4506.08.19Boreham2 - 2Wrexham
(0 - 1)
21:4506.08.19AFC Fylde0 - 0Chorley FC
(0 - 0)
21:4506.08.19Bromley3 - 1Ebbsfleet
(2 - 0)
21:4506.08.19Yeovil Town1 - 0Eastleigh
(1 - 0)
21:4506.08.19Maidenhead1 - 1Chesterfield
(0 - 0)
21:4506.08.19Notts County1 - 1Stockport
(1 - 0)
21:4506.08.19Woking0 - 1Aldershot
(0 - 1)
21:4506.08.19Barrow AFC0 - 3Harrogate
(0 - 1)
21:4506.08.19Solihull Moors3 - 0Torquay United
(3 - 0)
17:0010.08.19Solihull Moors2 - 1Aldershot
(1 - 0)
17:0010.08.19Maidenhead0 - 1Hartlepool
(0 - 0)
17:0010.08.19Bromley3 - 3Torquay United
(2 - 1)
17:0010.08.19Yeovil Town1 - 1Stockport
(1 - 0)
17:0010.08.19Sutton2 - 2Chorley FC
(1 - 2)
17:0010.08.19AFC Fylde1 - 0Ebbsfleet
(1 - 0)
17:0010.08.19Dover Athletic2 - 1Wrexham
(0 - 1)
17:0010.08.19Barrow AFC2 - 0Eastleigh
(0 - 0)
17:0010.08.19Halifax Town1 - 0Dagenham & Redbridge FC
(1 - 0)
17:0010.08.19Woking1 - 0Harrogate
(1 - 0)
17:0010.08.19Boreham2 - 2Chesterfield
(1 - 2)
19:2010.08.19Notts County1 - 2Barnet
(1 - 1)
21:4513.08.19Stockport3 - 2Barrow AFC
(0 - 1)
21:4513.08.19Chesterfield1 - 2Woking
(0 - 0)
21:4513.08.19Wrexham1 - 0Halifax Town
(0 - 0)
21:4513.08.19Hartlepool2 - 2AFC Fylde
(1 - 0)
21:4513.08.19Aldershot0 - 1Bromley
(0 - 1)
21:4513.08.19Eastleigh1 - 1Sutton
(1 - 1)
21:4513.08.19Harrogate0 - 2Notts County
(0 - 1)
21:4513.08.19Barnet0 - 1Dover Athletic
(0 - 0)
21:4513.08.19Ebbsfleet1 - 3Yeovil Town
(0 - 1)
21:4513.08.19Chorley FC1 - 6Solihull Moors
(0 - 2)
21:4513.08.19Dagenham & Redbridge FC0 - 3Boreham
(0 - 1)
21:4513.08.19Torquay United0 - 2Maidenhead
(0 - 1)
17:0017.08.19AFC Fylde1 - 4Woking
(0 - 2)
17:0017.08.19Hartlepool2 - 3Bromley
(2 - 2)
17:0017.08.19Dover Athletic1 - 2Torquay United
(0 - 0)
17:0017.08.19Barnet2 - 2Chesterfield
(1 - 1)
17:0017.08.19Dagenham & Redbridge FC4 - 2Harrogate
(2 - 2)
17:0017.08.19Aldershot1 - 1Halifax Town
(1 - 0)
17:0017.08.19Maidenhead4 - 1Chorley FC
(2 - 1)
17:0017.08.19Stockport2 - 0Eastleigh
(0 - 0)
17:0017.08.19Boreham0 - 1Sutton
(0 - 0)
17:0017.08.19Solihull Moors2 - 1Ebbsfleet
(1 - 1)
19:2017.08.19Barrow AFC1 - 0Yeovil Town
(0 - 0)
17:0018.08.19Notts County1 - 1Wrexham
(0 - 0)
17:0024.08.19Bromley - Boreham
17:0024.08.19Halifax Town - AFC Fylde
17:0024.08.19Eastleigh - Dagenham & Redbridge FC
17:0024.08.19Harrogate - Stockport
17:0024.08.19Chorley FC - Hartlepool
17:0024.08.19Ebbsfleet - Notts County
17:0024.08.19Sutton - Dover Athletic
17:0024.08.19Woking - Solihull Moors
17:0024.08.19Chesterfield - Barrow AFC
17:0024.08.19Yeovil Town - Maidenhead
17:0024.08.19Wrexham - Barnet
19:2024.08.19Torquay United - Aldershot
17:0026.08.19Dover Athletic - Woking
17:0026.08.19Aldershot - Sutton
17:0026.08.19Stockport - Chesterfield
17:0026.08.19Notts County - Chorley FC
17:0026.08.19Maidenhead - Bromley
17:0026.08.19AFC Fylde - Harrogate
17:0026.08.19Boreham - Ebbsfleet
17:0026.08.19Dagenham & Redbridge FC - Yeovil Town
17:0026.08.19Barnet - Torquay United
17:0026.08.19Barrow AFC - Halifax Town
17:0026.08.19Hartlepool - Wrexham
21:4526.08.19Solihull Moors - Eastleigh
17:0031.08.19Bromley - AFC Fylde
17:0031.08.19Ebbsfleet - Aldershot
17:0031.08.19Sutton - Maidenhead
17:0031.08.19Chesterfield - Dagenham & Redbridge FC
17:0031.08.19Harrogate - Dover Athletic
17:0031.08.19Woking - Barrow AFC
17:0031.08.19Torquay United - Hartlepool
17:0031.08.19Eastleigh - Barnet
17:0031.08.19Halifax Town - Solihull Moors
17:0031.08.19Wrexham - Stockport
17:0031.08.19Yeovil Town - Notts County
19:2031.08.19Chorley FC - Boreham
İngiltereİngiltere: EFL Kupası
21:4506.08.19Portsmouth3 - 0Birmingham
(2 - 0)
21:4513.08.19Wycombe Wanderers3 - 5Reading
(0 - 0)
21:4513.08.19Wigan0 - 1Stoke
(0 - 1)
21:4513.08.19Barnsley0 - 3Carlisle United
(0 - 1)
21:4513.08.19Blackburn3 - 2Oldham Athletic
(0 - 1)
21:4513.08.19Walsall2 - 3Crawley Town
(0 - 1)
21:4513.08.19Tranmere Rovers0 - 3Hull City
(0 - 3)
21:4513.08.19S. WednesdayİptalBury
21:4513.08.19Blackpool4 - 6Macclesfield Town
(1 - 1)
21:4513.08.19Swansea City3 - 1Northampton Town
(0 - 0)
21:4513.08.19Stevenage FC1 - 2Southend United
(1 - 0)
21:4513.08.19Bradford City0 - 4Preston North End
(0 - 2)
21:4513.08.19Shrewsbury Town0 - 4Rotherham United
(0 - 3)
21:4513.08.19Brentford5 - 6Cambridge United
(0 - 1)
21:4513.08.19Scunthorpe0 - 1Derby County
(0 - 0)
21:4513.08.19Salford0 - 3Leeds United
(0 - 1)
21:4513.08.19Bristol Rovers3 - 0Cheltenham Town
(1 - 0)
21:4513.08.19Rochdale5 - 2Bolton
(1 - 1)
21:4513.08.19Charlton3 - 5F. Green Rovers
(0 - 0)
21:4513.08.19QPR8 - 7Bristol City
(2 - 2)
21:4513.08.19Colchester United3 - 0Swindon Town
(0 - 0)
21:4513.08.19Coventry City4 - 1Exeter City
(3 - 0)
21:4513.08.19Port Vale1 - 2Burton Albion
(0 - 1)
21:4513.08.19Accrington Stanley1 - 3Sunderland
(0 - 1)
21:4513.08.19Gillingham3 - 6Newport County
(1 - 0)
21:4513.08.19Plymouth Argyle2 - 0Leyton Orient
(0 - 0)
21:4513.08.19Grimsby Town1 - 0Doncaster Rovers
(1 - 0)
21:4513.08.19Oxford United1 - 0Peterborough Utd.
(0 - 0)
21:4513.08.19Huddersfield Town0 - 1Lincoln City
(0 - 0)
21:4513.08.19Nottingham Forest1 - 0Fleetwood Town
(0 - 0)
21:4513.08.19Wimbledon4 - 6MK Dons
(1 - 1)
21:4513.08.19Luton Town3 - 1Ipswich Town
(2 - 0)
21:4513.08.19Middlesbrough4 - 6Crewe Alexandra
(0 - 2)
21:4513.08.19Mansfield Town7 - 8Morecambe
(0 - 1)
22:0013.08.19West Bromwich1 - 2Millwall
(1 - 1)
21:4527.08.19Rochdale - Carlisle United
21:4527.08.19Leeds United - Stoke
21:4527.08.19Nottingham Forest - Derby County
21:4527.08.19Oxford United - Millwall
21:4527.08.19Grimsby Town - Macclesfield Town
21:4527.08.19Plymouth Argyle - Reading
21:4527.08.19Fulham - Southampton
21:4527.08.19Crystal Palace - Colchester United
21:4527.08.19Crewe Alexandra - Aston Villa
21:4527.08.19Crawley Town - Norwich
21:4527.08.19Preston North End - Hull City
21:4527.08.19Newport County - West Ham
21:4527.08.19Watford - Coventry City
21:4527.08.19Cardiff City - Luton Town
21:4527.08.19Burton Albion - Morecambe
21:4527.08.19Southend United - MK Dons
21:4527.08.19Bristol Rovers - Brighton
21:4527.08.19Sheffield Utd. - Blackburn
21:4528.08.19Rotherham United - S. Wednesday
21:4528.08.19Burnley - Sunderland
21:4528.08.19Bournemouth - F. Green Rovers
21:4528.08.19Swansea City - Cambridge United
21:4528.08.19Lincoln City - Everton
21:4528.08.19QPR - Portsmouth
21:4528.08.19Newcastle - Leicester
İngiltereİngiltere: Community Shield Kupası
17:0004.08.19Liverpool5 - 6Man.City
(0 - 1)
İngiltereİngiltere: Futbol Ligi Kupası, Güney Grubu F
21:4506.08.19Swindon Town2 - 3Chelsea U21
(1 - 2)
İngiltereİngiltere: Futbol Ligi Kupası, Güney Grubu H
21:3027.08.19Northampton Town - Arsenal U21
İngiltereİngiltere: Futbol Ligi Kupası, Kuzey Grubu B
21:0007.08.19Oldham Athletic3 - 2FC Liverpool U21
(2 - 2)
İngiltereİngiltere: Futbol Ligi Kupası, Kuzey Grubu E
21:4527.08.19Mansfield Town - Everton U21
İngiltereİngiltere: Futbol Ligi Kupası, Kuzey Grubu H
21:0006.08.19Rotherham United0 - 2Manchester United U21
(0 - 0)
21:4527.08.19Lincoln CityİptalManchester United U21