Laboom
Futbol
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Gold Cup, B Grubu
01:30Maç SonucuBermuda2 - 0Nikaragua
(0 - 0)
BrezilyaBrezilya: Brezilya Seri C, A Grubu
02:00Maç SonucuBotafogo4 - 2Treze
(1 - 1)
02:00Maç SonucuImperatriz3 - 0Sampaio Correa
(1 - 0)
UluslararasıUluslararası: Copa America, C Grubu
02:00Maç SonucuŞili0 - 1Uruguay
(0 - 0)
02:00Maç SonucuEkvador1 - 1Japonya
(1 - 1)
UluslararasıUluslararası: CONCACAF Gold Cup, B Grubu
04:00Maç SonucuHaiti2 - 1Kosta Rika
(0 - 1)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Şampiyonar Ligi,Eleme Turları
13:00BaşlamadıSanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
14:00BaşlamadıFC Nordsjælland - Kalmar
14:00BaşlamadıHorsens - AGF Aarhus
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Şampiyonar Ligi,Eleme Turları
14:30BaşlamadıShandong Luneng - Guangzhou Evergrande
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
14:30BaşlamadıBK Haecken - Vendsyssel FF
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Kupası,Eleme Turları
15:00BaşlamadıHa Noi FC - Ceres
MalezyaMalezya: Süper Lig
16:00BaşlamadıSelangor FA - Pahang
16:00BaşlamadıPknp FC - PKNS
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, 1.Ön eleme Turu
16:00BaşlamadıSP Tre Penne - Santa Coloma
MalezyaMalezya: Süper Lig
16:00BaşlamadıFelda - Perak
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
17:00BaşlamadıSK Slovan Bratislava - Bohemians Prag 1905
LetonyaLetonya: Virsliga
18:00BaşlamadıFK Ventspils - Spartaks Jurmala
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:00BaşlamadıIFK Mariehamn - HJK
18:30BaşlamadıFC Honka - Rovaniemen Pall.
FinlandiyaFinlandiya: Ykkonen, 2. Lig
18:30BaşlamadıMusan Salama - TPV
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:30BaşlamadıFC Inter Turku - Vaasan Ps
FinlandiyaFinlandiya: Ykkonen, 2. Lig
18:30BaşlamadıMypa Myllykoski - FF Jaro
GürcistanGürcistan: Gürcistan Ulusal Ligi
18:30BaşlamadıLok Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
FinlandiyaFinlandiya: Ykkonen, 2. Lig
18:30BaşlamadıOulu - Ac Kajaani
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:30BaşlamadıKuopion Pall. - FC Lahti
18:30BaşlamadıTampereen Ilves - KPV J
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
19:00BaşlamadıWisla Plock - AEK Larnaka
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, Eleme Turu
19:00Başlamadıİtalya - Çin
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
19:00BaşlamadıWidzew Lodz - Zaglebie Lubin
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: AFC Kupası,Eleme Turları
19:30BaşlamadıAl Jazeera Club Amman - Al-Jaish SC (Syr)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
19:30BaşlamadıNK Krsko - HSK Zrinjski Mostar
19:30BaşlamadıFSV Brieske Senftenberg - Cottbus
İsveçİsveç: Superettan
20:00BaşlamadıDalkurd - Vasteraas SK
İsveçİsveç: Allsvenskan
20:00BaşlamadıAIK - Norrköping
LetonyaLetonya: Virsliga
20:00BaşlamadıRigas Futbola - FK Liepaja
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, F Grubu
20:00BaşlamadıKamerun - Gine Bissau
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
20:30BaşlamadıMvc’19 - Venlo
GürcistanGürcistan: Gürcistan Ulusal Ligi
20:30BaşlamadıDinamo Batumi - Torpedo Kutaisi
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, 1.Ön eleme Turu
21:45BaşlamadıKF Feronikeli - Lincoln Red Imps FC
UluslararasıUluslararası: Dünya Kupası, Kadınlar, Eleme Turu
22:00BaşlamadıHollanda - Japonya
UluslararasıUluslararası: Afrika Uluslar Kupası, F Grubu
23:00BaşlamadıGana - Benin