Laboom
Futbol
UluslararasıUluslararası: EAFF E-1 Football Championship, Women
10:20Maç SonucuTayvan0 - 9Japonya
(0 - 5)
EndonezyaEndonezya: 1. Lig
11:30Maç SonucuPersela Lamongan1 - 0PSS Sleman
(0 - 0)
GürcistanGürcistan: Gürcistan Ulusal Ligi, Düşme/Yükselme Playofflar
12:30Maç SonucuFC Samtredia4 - 1Sioni Bolnisi
(2 - 0)
12:30Maç SonucuFC Rustvai1 - 2Telavi
(1 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, C Grubu
13:00Maç SonucuShakhtar Donetsk1 - 2Atalanta Bergamo
(0 - 1)
UluslararasıUluslararası: EAFF E-1 Football Championship
13:30Maç SonucuKore Cumhuriyeti2 - 0Hong Kong
(1 - 0)
EndonezyaEndonezya: 1. Lig
13:45Maç SonucuPusamania Borneo0 - 1Persib Bandung
(0 - 1)
14:30Maç SonucuBarito Putera3 - 2PSM Makassar
(2 - 0)
HindistanHindistan: I-Ligi
14:30Maç SonucuMohun Bagan AC4 - 0Aciesta Trau Football Club
(2 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, C Grubu
15:00Maç SonucuDinamo Zagreb1 - 0Manchester City
(1 - 0)
TunusTunus: Lig 1
16:00Maç SonucuSahel4 - 0Club S Hammam-Lif
(2 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, D Grubu
16:00Maç SonucuBayer 04 Leverkusen0 - 5Juventus
(0 - 2)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, A Grubu
16:00Maç SonucuClub Brugge2 - 2Real Madrid
(1 - 1)
İtalyaİtalya: Serie C, C Grubu
16:30Maç SonucuPaganese3 - 1Calcio Catania
(2 - 0)
BAEBAE: Arap Körfez Ligi
17:00Maç SonucuHatta0 - 2AL Jazira
(0 - 1)
HindistanHindistan: Hindistan Süper Ligi
17:00Maç SonucuOdisha FC3 - 2Hyderabad FC
(2 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, A Grubu
17:00Maç SonucuParis St.-Germain1 - 0Galatasaray
(1 - 0)
İtalyaİtalya: Serie C, A Grubu
17:00Maç SonucuJuventus U230 - 1AC Gozzano
(0 - 1)
BAEBAE: Arap Körfez Ligi
17:00Maç SonucuAl Ahli BAE4 - 0AL Wahda
(1 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, B Grubu
18:00Maç SonucuFC Bayern Münih3 - 0Tottenham
(1 - 0)
MısırMısır: Premier Lig
18:00Maç SonucuHaras El Hodood0 - 0Masr
(0 - 0)
18:00Maç SonucuIsmaily Sc2 - 0Misr Lel Makasa
(0 - 0)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, B Grubu
18:00Maç SonucuOlympiacos0 - 1Crvena Zvezda
(0 - 1)
Uluslararası GençUluslararası Genç: UEFA Gençler Ligi, D Grubu
18:00Maç SonucuAtletico Madrid3 - 0Locomotiv Moscow
(0 - 0)
FasFas: Botola, Fas Premier Ligi
19:0060 Olympique Khouribga0 - 3Wydad
(0 - 3)
BAEBAE: Arap Körfez Ligi
19:30Devre ArasıAL Ain2 - 0Al-Nasr Dubai
(2 - 0)
19:30Devre ArasıAL-Wasl FC0 - 0Fujairah FC
(0 - 0)
İtalyaİtalya: Serie C, A Grubu
20:0021 US Citta Di Pontedera0 - 0Lecco
MısırMısır: Premier Lig
20:30BaşlamadıWadi Degla Sc - El Ahly
İtalyaİtalya: İtalya Kupası Seri C, Eleme Turu
20:30BaşlamadıRobur Siena - Ternana Calcio
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Kulüpler Dünya Kupası
20:30BaşlamadıAl-Sadd - Hienghene Sport
Güney AfrikaGüney Afrika: Premier Lig
20:30BaşlamadıMamelodi Sundowns - Stellenbosch
20:30ErtelendiStellenbosch - Mamelodi Sundowns
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, C Grubu
20:55BaşlamadıDinamo Zagreb - Man.City
20:55BaşlamadıFC Shakhtar Donetsk - Atalanta
FasFas: Botola, Fas Premier Ligi
21:00BaşlamadıRaja Casablanca - Moghreb Tetouan
NorveçNorveç: Elit Lig, Düşme/Yükselme
21:00BaşlamadıLillestrom - Start
İtalyaİtalya: Serie C, C Grubu
22:30BaşlamadıUS Vibonese Calcio - US Catanzaro 1929
İngiltereİngiltere: Championship
22:45BaşlamadıSwansea City - Blackburn
22:45BaşlamadıWigan - West Bromwich
22:45BaşlamadıBrentford - Cardiff City
22:45BaşlamadıBirmingham - QPR
22:45BaşlamadıBarnsley - Reading
22:45BaşlamadıDerby County - S. Wednesday
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu
23:00BaşlamadıParis St Germain - Galatasaray
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu
23:00BaşlamadıB.Leverkusen - Juventus
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, B Grubu
23:00BaşlamadıOlympiakos - FK Crvena Zvezda
23:00BaşlamadıB.Münih - Tottenham
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, A Grubu
23:00BaşlamadıClub Brugge - R.Madrid
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: UEFA Şampiyonlar Ligi, D Grubu
23:00BaşlamadıA.Madrid - FC Lokomotiv Moskova
GuatemalaGuatemala: Ulusal Lig, Açılış Playofflar
23:30BaşlamadıDep. Guastatoya - Comunicaciones