Laboom
Futbol
KolombiyaKolombiya: Primera A, Kapanış
00:00Maç SonucuJaguares De Cordoba0 - 0Alianza Petrolera
(0 - 0)
BrezilyaBrezilya: Brezilya Seri C, B Grubu
01:00Maç SonucuBoa0 - 1Tombense
(0 - 0)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: CONCACAF League
01:00Maç SonucuWaterhouse FC1 - 1Herediano
(1 - 1)
ArjantinArjantin: Primera B Nacional, B Grubu
01:15Maç SonucuInstituto2 - 3CA Sarmiento
(2 - 3)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Libertadores Kupası, Eleme Turu
01:15Maç SonucuCA River Plate (ARJ)2 - 0Cerro Porteno
(1 - 0)
KolombiyaKolombiya: Primera A, Kapanış
02:0066 Independiente Medellin1 - 1Rionegro Aguilas
(1 - 1)
KolombiyaKolombiya: Primera B, Kapanış
02:0069 Real Cartagena1 - 0Barranquilla Fc
(1 - 0)
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: CONCACAF League
03:0021 Forge FC1 - 0CD Olimpia
BrezilyaBrezilya: Brezilya Serie B
03:30BaşlamadıBragantino - Coritiba PR
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: Sudamericana Kupası
03:30BaşlamadıCorinthians SP - Fluminense RJ
KolombiyaKolombiya: Primera A, Kapanış
04:00BaşlamadıIndependiente SF - America Cali
ABDABD: ABD MLS
04:30BaşlamadıSporting Kansas City - Minnesota United Fc
Uluslararası KulüplerUluslararası Kulüpler: CONCACAF League
05:00BaşlamadıAlianza (Slv) - Tauro
EndonezyaEndonezya: 1. Lig
11:30BaşlamadıBarito Putera - Persipura Jayapura
RusyaRusya: Gençlik Ligi
12:00BaşlamadıUFA Youth - Zenit Youth
JaponyaJaponya: J-Lig
13:00BaşlamadıKashima Antlers - Gamba Osaka
VietnamVietnam: V-Ligi
13:00BaşlamadıQuang Nam - Khanh Hoa
JaponyaJaponya: J-Lig
13:30BaşlamadıUrawa Red Diamonds - Matsumoto Yamaga
13:30BaşlamadıSagan Tosu - Vissel Kobe
Kore CumhuriyetiKore Cumhuriyeti: K-League 1
13:30BaşlamadıGyeongnam FC - Suwon Bluewings
RusyaRusya: Gençlik Ligi
14:00BaşlamadıFK Tambov Youth - Dinamo Moscow
EndonezyaEndonezya: 1. Lig
14:30BaşlamadıPSS Sleman - PSM Makassar
GürcistanGürcistan: Gürcistan Ulusal Ligi
16:00BaşlamadıSioni Bolnisi - Dinamo Batumi
İranİran: Pro Lig
16:30BaşlamadıMachine Sazi Tabriz - Esteghlal FC
KatarKatar: Yıldızlar Ligi
17:20BaşlamadıAl-Arabi Doha - Al-Ahli Doha
İranİran: Pro Lig
17:40BaşlamadıPaykan Fc - Padideh Khorasan
Beyaz RusyaBeyaz Rusya: Premier Lig
18:00BaşlamadıISLOCH - FC SLUTSK
LitvanyaLitvanya: A Ligi
18:00BaşlamadıFK Panevezys - Trakai FK
RomanyaRomanya: Romanya 1. Ligi
18:00BaşlamadıCSM Politehnica Iasi - FC Chindia Targoviste
BulgaristanBulgaristan: Birinci Profesyonel Lig
18:00BaşlamadıTsarsko Selo Sofia - Stara Zagora
BAEBAE: Lig Kupası, Grup A
18:15BaşlamadıAl-Nasr Dubai - Al Ittihad Kalba
BAEBAE: Lig Kupası, Grup B
18:15BaşlamadıAL Wahda - Fujairah FC
FinlandiyaFinlandiya: Veikkausliiga, 1. Lig
18:30BaşlamadıHIFK - Tampereen Ilves
FinlandiyaFinlandiya: Ykkonen, 2. Lig
18:30BaşlamadıFC Haka Valkeakoski - FC KTP
EstonyaEstonya: Premium Lig
18:45BaşlamadıKuressaare - Tartu Tammeka
İranİran: Pro Lig
18:45BaşlamadıFoolad Khuzestan FC - Sanat Naft Abadan FC
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: FNL
19:00BaşlamadıFC Vysocina Jihlava - SK Lisen
Kıbrıs Rum KesimiKıbrıs Rum Kesimi: 1. Lig
19:00BaşlamadıNea Salamina - Pafos FC
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: 1. Lig
19:00BaşlamadıSK Sigma Olomouc - FK Teplice
19:00BaşlamadıFC Banik Ostrava - 1 FC Slovacko
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: FNL
19:00BaşlamadıFC Hradec Kralove - MFK Chrudim
Suudi ArabistanSuudi Arabistan: Suudi Profesyonel Ligi
19:00BaşlamadıAl Hilal - Abha Club
19:10BaşlamadıAL Taawoun - AL Hazem
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Bayern
19:15BaşlamadıBayreuth - TSV 1860 Rosenheim
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Kuzey
19:15BaşlamadıHeider - SV DROCHTERSEN/ASSEL
19:15BaşlamadıFlensburg - Hamburg (A)
AlmanyaAlmanya: 2. Bundesliga
19:30BaşlamadıAue - Stuttgart
KatarKatar: Yıldızlar Ligi
19:30BaşlamadıAl-Rayyan - Umm-Salal SC
MaltaMalta: Premier Lig, Ana Tur
19:30BaşlamadıSirens - Senglea Athletic
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
19:30BaşlamadıTraiskirchen FCM - ASV Drassburg
MaltaMalta: Premier Lig, Ana Tur
19:30BaşlamadıGzira United Fc - Hamrun Spartans FC
AlmanyaAlmanya: 2. Bundesliga
19:30BaşlamadıDarmstadt - Dresden
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Batı
19:45BaşlamadıTUS Haltern - B. Dortmund (A)
Beyaz RusyaBeyaz Rusya: Premier Lig
19:45BaşlamadıDnyapro Mogilev - Minsk
AlmanyaAlmanya: 3. Lig
20:00BaşlamadıIngolstadt - Rostock
LitvanyaLitvanya: A Ligi
20:00ErtelendiZalgiris Vilnius - Suduva Marij
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti: FNL
20:00BaşlamadıFC ZBROJOVKA Brno - Vitkovice
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Salzburg
20:00BaşlamadıSK Bischofshofen - Anif
TürkiyeTürkiye: PTT 1. Lig
20:00BaşlamadıBoluspor - Adana Demir
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
20:00BaşlamadıSK Rapid (A) - Wiener Viktoria
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Merkez
20:00BaşlamadıSC Weiz - WSC Hertha
20:00BaşlamadıGleisdorf - Deutschlandsberger SC
20:00BaşlamadıBad Gleichenberg - Weindorf St. Anna
20:00BaşlamadıVocklamarkt - Allerheiligen
20:00BaşlamadıWels - Sturm Graz (A)
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
20:00BaşlamadıSV Mattersburg (A) - Wiener Neustadt
DanimarkaDanimarka: Danimarka Süper Ligi
20:00BaşlamadıHobro IK - Odense Boldklub
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Bayern
20:00BaşlamadıHeimstetten - SV Schalding-Heining
SlovakyaSlovakya: Slovakya Süper Ligi
20:00BaşlamadıFK Senica - FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Batı
20:00BaşlamadıSC Verl - Bonner
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Kuzeydoğu
20:00BaşlamadıLokomotiv Leipzig - Optik Rathenow
20:00BaşlamadıBerlin II - Berlin AK
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
20:00BaşlamadıSC Neusiedl 1919 - FC Marchfeld Donauauen
AvusturyaAvusturya: 2. Lig
20:10BaşlamadıWacker Innsbruck - Amstetten
20:10BaşlamadıSuperfund Pasching - Austria Lustenau
20:10BaşlamadıFloridsdorfer AC - FC Liefering
20:10BaşlamadıYoung Violets FK Austria Wien - SV Lafnitz
20:10BaşlamadıJosko Ried - Grazer AK
20:10BaşlamadıHorn - Vorwarts Steyr
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Bundesliga, Bayanlar
20:15BaşlamadıBayern Münih - Frankfurt
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Kuzeydoğu
20:30BaşlamadıCottbus - Auerbach 1906
Almanya AmatörAlmanya Amatör: Regionalliga Batı
20:30BaşlamadıWuppertaler - Cologne II
20:30BaşlamadıRot Weiss Essen - Wattenscheid 09
BAEBAE: Lig Kupası, Grup A
20:30BaşlamadıAL Ain - Al Ahli BAE
BulgaristanBulgaristan: Birinci Profesyonel Lig
20:30BaşlamadıArda Kurdzhali - Cherno More Varna
TürkiyeTürkiye: Süper Lig
20:30BaşlamadıBeşiktas - Göztepe
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
20:30BaşlamadıNordea Admira (A) - FC Mauerwerk
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Tirol
20:30BaşlamadıZirl - SVG Reichenau
20:30BaşlamadıKufstein - Telfs
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Bölgesel Lig Doğu
20:30BaşlamadıWiener Sportklub - ASK-BSC Bruck/Leitha
Suudi ArabistanSuudi Arabistan: Suudi Profesyonel Ligi
20:50BaşlamadıAL Ittihad - Al Raed
HollandaHollanda: Hollanda 1. Ligi
21:00BaşlamadıHelmond Sport - Almere City FC
21:00BaşlamadıOss - J. AZ Alkmaar
21:00BaşlamadıGo Ahead Eagles - J. FC Utrecht
21:00BaşlamadıDen Bosch - EVV Eindhoven
İspanyaİspanya: LaLiga
21:00BaşlamadıGranada - Sevilla
HollandaHollanda: Hollanda 1. Ligi
21:00BaşlamadıDe Graafschap - Volendam
21:00BaşlamadıBreda - Cambuur
FransaFransa: Ligue 2
21:00BaşlamadıChamois Niort - Caen
İsviçreİsviçre: Dosenbach Challenge Ligi
21:00BaşlamadıGrasshoppers - FC Winterthur
FransaFransa: Ulusal Lig, Fransa 3. Ligi
21:00BaşlamadıAS Beziers - Pau
21:00BaşlamadıBoulogne - Concarneau
21:00BaşlamadıGazelec FC Ajaccio - FC Bastia Borgo
21:00BaşlamadıLe Puy - US Avranches
21:00BaşlamadıLyon-Duchere - Laval
21:00BaşlamadıQuevilly-Rouen - Villefranche
21:00BaşlamadıRed Star FC - Dunkerque
21:00BaşlamadıToulon - Bourg-en-Bresse
21:00BaşlamadıCholetais - US Creteil
RomanyaRomanya: Romanya 1. Ligi
21:00BaşlamadıUniversitatea Craiova 1948 CS - FC Astra Ploieşti
HollandaHollanda: Hollanda 1. Ligi
21:00BaşlamadıDordrecht - Ajax Amsterdam
21:00BaşlamadıRoda - Nijmegen
21:00BaşlamadıStormvogels Telstar - Excelsior
Avusturya AmatörAvusturya Amatör: Regionalliga Tirol
21:00BaşlamadıSchwaz - FC Kitzbuehel
PortekizPortekiz: Premier Lig
21:00BaşlamadıVitoria - Moreirense
FransaFransa: Ligue 2
21:00BaşlamadıLe Havre - Grenoble
21:00BaşlamadıClermont Foot - Auxerre
21:00BaşlamadıAjaccio - Paris
21:00BaşlamadıRodez Aveyron - Orleans
21:00BaşlamadıChambly - Chateauroux
21:00BaşlamadıLe Mans - Lorient
PortekizPortekiz: Portekiz 1. Ligi
21:00BaşlamadıSL Benfica B - Oliveirense
FransaFransa: Ligue 2
21:00BaşlamadıSochaux - Nancy
İskoçyaİskoçya: İskoçya Championship Ligi
21:05BaşlamadıGreenock Morton FC - Partick Thistle
MaltaMalta: Premier Lig, Ana Tur
21:30BaşlamadıBirkirkara - Floriana FC
PolonyaPolonya: Ekstraklasa
21:30BaşlamadıJ. Bialystok - Wisla Krakow
BelçikaBelçika: Pro Lig
21:30BaşlamadıKRC Genk - RSC Anderlecht
AlmanyaAlmanya: Bundesliga
21:30BaşlamadıKöln - B.Dortmund
İrlandaİrlanda: FAI Kupası
21:45BaşlamadıDerry City - Dundalk
21:45BaşlamadıBohemians Dublin - Longford Town
MaltaMalta: Premier Lig, Ana Tur
21:45BaşlamadıValetta - St Lucia
GallerGaller: Premier Lig
21:45BaşlamadıPenybont - Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
İrlandaİrlanda: FAI Kupası
21:45BaşlamadıCollege Dublin - St. Patrick's Athletic
GallerGaller: Premier Lig
21:45BaşlamadıBarry Town United FC - Aberystwyth Town FC
21:45BaşlamadıBala Town FC - TNS
İrlandaİrlanda: FAI Kupası
21:45BaşlamadıGalway United - Cork City FC
GallerGaller: Premier Lig
21:45BaşlamadıCaernarfon Town FC - Connah's Quay Nomads FC
21:45BaşlamadıCEFN Druids AFC - Airbus UK
22:00BaşlamadıCarmarthen Town AFC - Newtown
İrlandaİrlanda: FAI Kupası
22:00BaşlamadıShamrock Rovers - Drogheda
İngiltereİngiltere: Premier Lig
22:00BaşlamadıAston Villa - Everton
İtalyaİtalya: Serie B
22:00BaşlamadıPisa - Benevento
İspanyaİspanya: LaLiga
23:00BaşlamadıLevante - Villarreal
İspanyaİspanya: LaLiga 2
23:00BaşlamadıAlbacete Balompie - Girona
PortekizPortekiz: Premier Lig
23:15BaşlamadıRio Ave - Aves