Laboom

Basketbol » Uluslararası

UluslararasıUluslararası: Euroleague
20:0003.10.19BC Khimki Moskova8924242714
Maccabi Tel-Aviv8321192122
21:0003.10.19Panathinaikos8714232921
Kk Crvena Zvezda Mts8217181829
21:3003.10.19FC Bayern Münih7822201917
Olimpia Milano6423111614
22:0003.10.19Real Madrid8130132117
Fenerbahce Istanbul7721211322
20:0004.10.19Zalgiris5819111612
Vitoria-Gasteiz7019181815
20:3004.10.19Anadolu Efes6414122018
Barcelona7419181225
21:0004.10.19Alba8524232018
Zenit St P.6518131915
21:4504.10.19Asvel8221191626
Olympiakos Piraeus632491416
22:0004.10.19Valencia7117211617
CSKA Moskova9624262620
20:0010.10.19Kk Crvena Zvezda Mts6815201617
Fenerbahce Istanbul5616141313
20:0010.10.19CSKA Moskova7922251319
FC Bayern Münih6818221018
21:4510.10.19Asvel7922181029
Panathinaikos7822241715
22:0010.10.19Real Madrid8622281521
Maccabi Tel-Aviv8522222120
20:0011.10.19Zenit St P.632020167
Barcelona8719241628
20:0011.10.19BC Khimki Moskova7927161917
Vitoria-Gasteiz7617221621
20:3011.10.19Anadolu Efes10627162626106
Alba10525153223105
21:3011.10.19Olympiakos Piraeus8931231817
Valencia632281419
21:4511.10.19Olimpia Milano8523202121
Zalgiris817292322
20:0017.10.19CSKA Moskova9929252223
BC Khimki Moskova8620241626
20:0017.10.19Zalgiris8618201929
Real Madrid7315192613
20:4517.10.19Fenerbahce Istanbul8722172424
Vitoria-Gasteiz8022142222
21:1517.10.19Maccabi Tel-Aviv842415161284
Kk Crvena Zvezda Mts691317172069
21:3017.10.19FC Bayern Münih10430272621
Asvel6313221612
21:3017.10.19Panathinaikos7820181921
Olimpia Milano7924142318
21:3018.10.19Olympiakos Piraeus681917111768
Zenit St P.772018151177
22:0018.10.19Barcelona10319272631
Alba8425191723
22:0018.10.19Valencia7827191715
Anadolu Efes8323163014
20:0024.10.19Zenit St P.
Panathinaikos
20:1524.10.19Anadolu Efes
Real Madrid
21:0524.10.19Maccabi Tel-Aviv
Valencia
21:3024.10.19FC Bayern Münih
BC Khimki Moskova
22:0024.10.19Kk Crvena Zvezda Mts
Barcelona
20:0025.10.19Zalgiris
Asvel
21:0025.10.19Alba
CSKA Moskova
21:4525.10.19Olimpia Milano
Fenerbahce Istanbul
22:0025.10.19Vitoria-Gasteiz
Olympiakos Piraeus
20:0029.10.19BC Khimki Moskova
Panathinaikos
20:3029.10.19Anadolu Efes
Kk Crvena Zvezda Mts
22:0029.10.19Alba
Olimpia Milano
22:4529.10.19Asvel
Vitoria-Gasteiz
20:0030.10.19CSKA Moskova
Olympiakos Piraeus
21:0030.10.19Zalgiris
Zenit St P.
22:0530.10.19Maccabi Tel-Aviv
Fenerbahce Istanbul
22:3030.10.19FC Bayern Münih
Real Madrid
23:0030.10.19Barcelona
Valencia
21:0031.10.19Kk Crvena Zvezda Mts
BC Khimki Moskova
22:0031.10.19Panathinaikos
Anadolu Efes
UluslararasıUluslararası: Eurocup, A Grubu
20:0001.10.19AS Monaco8219282015
Andorra6613192311
19:3002.10.19Rishon5513201111
ASP Promitheas8829231917
20:3002.10.19Ulm7920231224
Virtus Bologna9216301927
19:3009.10.19ASP Promitheas7414181923
AS Monaco7722201718
21:1509.10.19Andorra9721302521
Ulm7822151526
22:1509.10.19Virtus Bologna9624212625
Rishon7718221918
21:3015.10.19Virtus Bologna8717262123
Andorra7228101123
19:3016.10.19Rishon7724191519
AS Monaco7217231022
20:0016.10.19Ulm6719151914
ASP Promitheas7020181220
19:3022.10.19Rishon
Andorra
19:3022.10.19ASP Promitheas
Virtus Bologna
19:4523.10.19AS Monaco
Ulm
21:3029.10.19Ulm
Rishon
22:0030.10.19Andorra
ASP Promitheas
23:0030.10.19Virtus Bologna
AS Monaco
UluslararasıUluslararası: Eurocup, B Grubu
19:0001.10.19Rytas Vilnius9216401620
BC Lokomotiv Kuban8623211923
21:0001.10.19Reyer Venezia6311151819
KK Partizan6619111818
20:0002.10.19Tofas Bursa8425172319
Limoges7115181622
21:0008.10.19KK Partizan9315302127
Tofas Bursa8027221714
20:0009.10.19BC Lokomotiv Kuban7719191821
Reyer Venezia6314171715
21:4509.10.19Limoges8219142524
Rytas Vilnius611714237
19:0015.10.19Rytas Vilnius6118121813
KK Partizan6617171616
21:0015.10.19Reyer Venezia7622201618
Tofas Bursa6518131816
19:3016.10.19BC Lokomotiv Kuban8620221331
Limoges7519221717
21:0022.10.19KK Partizan
BC Lokomotiv Kuban
21:3022.10.19Reyer Venezia
Limoges
20:0023.10.19Tofas Bursa
Rytas Vilnius
20:0029.10.19Rytas Vilnius
Reyer Venezia
20:0030.10.19BC Lokomotiv Kuban
Tofas Bursa
21:1530.10.19Limoges
KK Partizan
UluslararasıUluslararası: Eurocup, C Grubu
20:3002.10.19Cedevita Olimpija7324112414
Darüşşafaka7912272416
21:3002.10.19Brescia Leonessa8422211823
Uniks Kazan7510192125
21:4502.10.19Nanterre8520252020
Joventut Badalo7819201227
20:1508.10.19Darüşşafaka7223191713
Nanterre6513211318
21:4508.10.19Joventut Badalo8117182323
Brescia Leonessa6814221715
19:0009.10.19Uniks Kazan8012261725
Cedevita Olimpija671520257
21:4516.10.19Joventut Badalo8519172425
Darüşşafaka8222162321
21:4516.10.19Nanterre9227172622
Uniks Kazan9420242525
21:4516.10.19Brescia Leonessa7819201623
Cedevita Olimpija7127191114
19:3023.10.19Uniks Kazan
Joventut Badalo
21:3023.10.19Cedevita Olimpija
Nanterre
21:3023.10.19Brescia Leonessa
Darüşşafaka
22:0029.10.19Nanterre
Brescia Leonessa
22:4529.10.19Joventut Badalo
Cedevita Olimpija
20:1530.10.19Darüşşafaka
Uniks Kazan
UluslararasıUluslararası: Eurocup, D Grubu
20:3001.10.19Aquila Trento6411231713
Galatasaray703219910
21:0001.10.19Oldenburg7423171618
Asseco Prokom Gdynia7814192223
21:4502.10.19Malaga8318301916
Buducnost7025171711
19:3009.10.19Galatasaray9213283021
Oldenburg7924131923
20:3009.10.19Asseco Prokom Gdynia596241415
Malaga6612162117
20:4509.10.19Buducnost681816259
Aquila Trento7723201321
21:4515.10.19Malaga8818232324
Galatasaray8321181925
20:3016.10.19Aquila Trento9123242222
Oldenburg8124192018
20:4516.10.19Buducnost5921141113
Asseco Prokom Gdynia6210221515
19:3023.10.19Galatasaray
Buducnost
20:3023.10.19Aquila Trento
Asseco Prokom Gdynia
21:3023.10.19Oldenburg
Malaga
21:0030.10.19Buducnost
Oldenburg
22:0030.10.19Asseco Prokom Gdynia
Galatasaray
22:4530.10.19Malaga
Aquila Trento
UluslararasıUluslararası: Euroleague Kadınlar, A Grubu
19:0016.10.19Riga6614181123
USK Praha7320172115
20:3016.10.19Venezia7320241118
Tango Bourges Basket638151921
21:0016.10.19Mithra Castors7913152427
Jekaterinburg8727242115
18:0017.10.19Cukurova Basketbol5312151412
Orenburg6920131719
17:0023.10.19Jekaterinburg
Orenburg
18:0023.10.19Cukurova Basketbol
Venezia
19:1523.10.19Mithra Castors
Riga
21:0023.10.19Tango Bourges Basket
USK Praha
20:3030.10.19Riga
Tango Bourges Basket
20:3030.10.19Venezia
Jekaterinburg
21:0030.10.19USK Praha
Cukurova Basketbol
17:0031.10.19Orenburg
Mithra Castors
UluslararasıUluslararası: Euroleague Kadınlar, B Grubu
19:0016.10.19Kursk7917181232
Lyon Asvel6417161516
19:3016.10.19Fenerbahçe SK8624222020
Uni Girona Cb8213271131
21:0016.10.19Basket Lattes531781711
Sopron6624151413
21:3017.10.19Schio51199914
Gdynia471711613
19:0023.10.19Kursk
Schio
19:0023.10.19Gdynia
Basket Lattes
19:0024.10.19Sopron
Fenerbahçe SK
21:0024.10.19Lyon Asvel
Uni Girona Cb
19:3030.10.19Fenerbahçe SK
Gdynia
19:3030.10.19Basket Lattes
Kursk
22:1531.10.19Uni Girona Cb
Sopron
22:3031.10.19Schio
Lyon Asvel
UluslararasıUluslararası: ABA 2. Ligi
18:0002.10.19Borac Cacak8723192520
Lovcen Cetinje6514142215
19:0002.10.19OKK Spars Sarajevo5713121220
Kk Rogaska7217172117
20:0002.10.19Helios8419202520
Siroki7018152215
20:0002.10.19Kk Split9319242327
Kk Dynamic6623141712
18:0003.10.19Sutjeska Niksic7822181622
Okk Novi Pazar7519222014
20:0003.10.19Skopje11029262827
Sloboda8825232119
20:0008.10.19Kk Dynamic7419182314
Helios6920141223
19:0009.10.19OKK Spars Sarajevo6520151713
Skopje7716182320
20:0009.10.19Kk Rogaska7415252212
Siroki7924131824
20:0009.10.19Lovcen Cetinje8128192014
Sutjeska Niksic741829819
21:0009.10.19Okk Novi Pazar9221192131
Kk Split8525132423
20:0010.10.19Sloboda8719282020
Borac Cacak9626222721
20:0015.10.19Skopje7419152515
Kk Rogaska542051712
19:0016.10.19Helios9528222421
Okk Novi Pazar8622152425
19:0016.10.19Borac Cacak9610343121
OKK Spars Sarajevo6212151619
20:0016.10.19Siroki8329121329
Kk Dynamic7921221818
20:0016.10.19Sutjeska Niksic7316142815
Sloboda7019191715
20:0016.10.19Kk Split7214132817
Lovcen Cetinje6324121512
20:0022.10.19Kk Rogaska
Kk Dynamic
18:0023.10.19Sloboda
Kk Split
19:0023.10.19Skopje
Borac Cacak
19:0023.10.19Lovcen Cetinje
Helios
20:0023.10.19OKK Spars Sarajevo
Sutjeska Niksic
20:0023.10.19Siroki
Okk Novi Pazar
17:0029.10.19Kk Dynamic
Okk Novi Pazar
17:0029.10.19Helios
Sloboda
17:0029.10.19Sutjeska Niksic
Skopje
17:0029.10.19Siroki
Lovcen Cetinje
17:0029.10.19Kk Split
OKK Spars Sarajevo
21:0030.10.19Borac Cacak
Kk Rogaska
UluslararasıUluslararası: ABA Ligi
21:0004.10.19Mega Bemax638241714
Cedevita Olimpija8716252026
19:0005.10.19Igokea7325131916
KK Partizan7526171913
21:0005.10.19Cibona8814292421
Mornar9220193023
19:0006.10.19Buducnost9327202620
Zadar8028191815
21:0006.10.19Kk Crvena Zvezda Mts9028172817
KK Primorska642132416
19:0007.10.19Kk Krka659221321
FMP7521172116
21:0011.10.19FMP9820341925
Mega Bemax7921192019
19:0012.10.19KK Primorska6822142012
KK Partizan5614141117
21:0012.10.19Mornar9221212327
Igokea7813201827
18:0013.10.19Cedevita Olimpija7921211522
Cibona7014171722
21:0013.10.19Kk Crvena Zvezda Mts8120222118
Buducnost8926182223
19:0014.10.19Zadar7722191818
Kk Krka8519171930
19:0018.10.19Cibona6316142112
FMP8116172424
21:0018.10.19Mega Bemax9830132827
Zadar7422181915
18:0019.10.19Mornar6520122310
KK Partizan7614192815
21:0019.10.19Igokea902713141790
Cedevita Olimpija951524131995
19:0020.10.19Kk Krka7917201824
Kk Crvena Zvezda Mts7720251616
21:0020.10.19Buducnost8024202016
KK Primorska8319232219
17:0025.10.19Zadar
Cibona
19:0026.10.19Cedevita Olimpija
KK Partizan
19:0026.10.19KK Primorska
Mornar
21:0026.10.19Buducnost
Kk Krka
20:0027.10.19Kk Crvena Zvezda Mts
Mega Bemax
19:0028.10.19FMP
Igokea
UluslararasıUluslararası: AlpeAdria Kupası, A Grubu
20:0002.10.19Dukes Klosterneuburg6620141814
GTK Gliwice7018191221
20:3008.10.19GTK Gliwice10731312619
Skrljevo6913142220
19:0016.10.19Dukes Klosterneuburg6716201516
BK Pardubice8023211917
19:0030.10.19Skrljevo
Dukes Klosterneuburg
UluslararasıUluslararası: AlpeAdria Kupası, B Grubu
21:0001.10.19Basket Brno7922211719
Swans Gmunden8416252122
21:0001.10.19Basket Brno7922211719
Swans Gmunden8416252122
19:0016.10.19Swans Gmunden8522211923
BK Levicki Patrioti7621181918
19:0016.10.19Swans Gmunden8522211923
BK Levicki Patrioti7621181918
19:0026.10.19BK Levicki Patrioti
KD Hopsi Polzela
19:0026.10.19BK Levicki Patrioti
KD Hopsi Polzela
19:0030.10.19BK Levicki Patrioti
Swans Gmunden
19:0030.10.19BK Levicki Patrioti
Swans Gmunden
UluslararasıUluslararası: AlpeAdria Kupası, C Grubu
20:0008.10.19Sencur883422248
BC Kormend6813171721
19:0016.10.19Opava11625362431
BC Kormend5614151215
20:0023.10.19Sencur
Opava
UluslararasıUluslararası: AlpeAdria Kupası, D Grubu
20:3016.10.19UBSC Graz7415261419
Decin9425322215
19:0022.10.19Decin
Vrijednosnice Osijek
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, A Grubu
19:0023.10.19Bratislava
Pecsi Vsk
19:3023.10.19Benfica Lisboa
Zorg En Zekerheid
20:0029.10.19Pecsi Vsk
Benfica Lisboa
17:0030.10.19Zorg En Zekerheid
Bratislava
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, B Grubu
19:0023.10.19Keravnos
Zwolle
20:0023.10.19Kapfenberg
Ziona
21:3030.10.19Zwolle
Kapfenberg
21:3030.10.19Ziona
Keravnos
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, C Grubu
19:0023.10.19Ventspils
Bayreuth
20:0023.10.19KB Prishtina
Apoel
19:0030.10.19Apoel
Ventspils
22:0030.10.19Bayreuth
KB Prishtina
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, D Grubu
19:0023.10.19CSU Oradea
Atlassib Sibiu
21:0023.10.19Fribourg Olympic
Bahcesehir
17:0030.10.19Bahcesehir
CSU Oradea
20:0030.10.19Atlassib Sibiu
Fribourg Olympic
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, E Grubu
20:3022.10.19Groningen
Excelsior Brussels
22:1523.10.19Spirou Charleroi
Pınar Karşıyaka
17:0030.10.19Pınar Karşıyaka
Groningen
22:3030.10.19Excelsior Brussels
Spirou Charleroi
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, Elemeler
19:0001.10.19Beroe SZ8629202413
Zorg En Zekerheid712428109
20:0001.10.19Boraas7023122114
Pınar Karşıyaka7724211814
19:0002.10.19Borisfen Mogilev7624171421
Dnipro10127292223
19:0002.10.19BC Tartu7819191723
Kataja Basket7217141922
21:3002.10.19BC Rahoveci7314141926
U-Banca Transilvania9822243319
18:3009.10.19Kataja Basket9927192726
BC Tartu8721172326
19:0009.10.19U-Banca Transilvania9122292119
BC Rahoveci47188516
19:0009.10.19Dnipro8124132519
Borisfen Mogilev7115151526
20:0009.10.19Pınar Karşıyaka7823191323
Boraas5810142212
21:0009.10.19Zorg En Zekerheid10825212818108
Beroe SZ862015231986
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, F Grubu
18:1523.10.19Tsmoki Minsk
Lukoil Levski
19:0023.10.19Kyiv-Basket
Dnipro
20:0030.10.19Tsmoki Minsk
Dnipro
20:0030.10.19Lukoil Levski
Kyiv-Basket
20:0030.10.19Dnipro
Tsmoki Minsk
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, G Grubu
19:0023.10.19Balkan Botevgrad
Enisey Krasnoyarsk
20:0023.10.19Sodertelje
U-Banca Transilvania
15:3030.10.19Enisey Krasnoyarsk
Sodertelje
17:0030.10.19U-Banca Transilvania
Balkan Botevgrad
UluslararasıUluslararası: Avrupa Kupası, H Grubu
19:3023.10.19Bakken
BC Kormend
21:0023.10.19Legia Warszawa
Kataja Basket
17:0030.10.19Kataja Basket
Bakken
20:0030.10.19BC Kormend
Legia Warszawa
UluslararasıUluslararası: Balkan Ligi
19:0022.10.19Vllaznia
KK Ibar Rozaje
18:0023.10.19Peja
BC Rahoveci
19:0029.10.19BC Rahoveci
KK Ibar Rozaje
UluslararasıUluslararası: Birleşik Lig, Ana Tur
20:0001.10.19Stelmet6716191418
Zenit St P.9219262621
14:4505.10.19Tsmoki Minsk8024221519
BC Lokomotiv Kuban8825241920
17:0005.10.19Novgorod10522252830
Parma Permsky Kray9917332227
14:0006.10.19Enisey Krasnoyarsk8626201723
BC Khimki Moskova10629262328
16:0006.10.19Avtodor Saratov8625232315
Stelmet8928202615
16:0006.10.19Avtodor Saratov8625232315
Stelmet8928202615
18:0006.10.19Uniks Kazan8121162024
Astana7213142124
19:3007.10.19CSKA Moskova7927221317
Zenit St P.8222242016
19:0008.10.19Novgorod7419141724
BC Kalev7621132022
12:0012.10.19Astana9021212523
BC Lokomotiv Kuban8825291618
17:0012.10.19BC Kalev8522271323
Uniks Kazan632181321
13:0013.10.19CSKA Moskova11426323224
Tsmoki Minsk8130221613
15:3013.10.19Parma Permsky Kray8822212223
Enisey Krasnoyarsk9024291918
16:0013.10.19Zenit St P.6919161915
Novgorod7619171723
16:0013.10.19Zenit St P.6919161915
Novgorod7619171723
18:0014.10.19Avtodor Saratov8422271916
BC Khimki Moskova10123272328
14:0019.10.19Enisey Krasnoyarsk8520242219
Avtodor Saratov7817192418
17:0019.10.19BC Lokomotiv Kuban8618242222
Uniks Kazan7714173115
17:0019.10.19Novgorod8218262414
Tsmoki Minsk7718231125
15:0020.10.19BC Khimki Moskova7320161621
Astana5613122011
19:0020.10.19Stelmet6413211515
CSKA Moskova10420311736
19:0021.10.19BC Kalev
Zenit St P.
15:3026.10.19Parma Permsky Kray
BC Kalev
16:0026.10.19Tsmoki Minsk
Uniks Kazan
16:0026.10.19Tsmoki Minsk
Uniks Kazan
16:0027.10.19Zenit St P.
BC Lokomotiv Kuban
16:0027.10.19Zenit St P.
BC Lokomotiv Kuban
UluslararasıUluslararası: Champions League Americas, Group A
02:0029.10.19Mogi Das Cruzes
San Lorenzo
02:0001.11.19Club Bigua de Villa Biarritz
San Lorenzo
UluslararasıUluslararası: Champions League Americas, Group B
03:3030.10.19Quimsa
Aguada
UluslararasıUluslararası: Champions League Americas, Group C
01:3030.10.19Valdivia
Flamengo
UluslararasıUluslararası: Champions League Americas, Group D
06:0029.10.19Capitanes
Real Esteli
UluslararasıUluslararası: Estonya-Letonya Basketbol Ligi
19:0002.10.19BC Kalev9325181733
Valga6714231614
19:0002.10.19Valmiera6816162214
Kk Rapla7314132026
19:3002.10.19Vef Riga8817301922
Latvijas U.5818181210
19:3002.10.19BK Liepaja465101417
Ventspils9733311419
19:0004.10.19Rakvere6120151016
Kk Parnu7417212412
17:0005.10.19Ventspils8924232418
BK Ogre9322212426
17:0005.10.19Tallinna Kalev/Tlu9615223524
Vef Riga9920212731
17:0005.10.19BK Jurmala6820171318
BC Kalev562018414
16:0006.10.19Kk Rapla8014261525
BK Liepaja669181623
18:0006.10.19Valga5719111710
Vef Riga9726261926
19:0009.10.19Vef Riga7617192416
BK Liepaja7018132118
19:0009.10.19Ttu Kk10022212928
Valmiera10323292625
19:0009.10.19Kk Parnu7617221621
Ventspils11026283224
19:0011.10.19Rakvere8020231720
Tallinna Kalev/Tlu7617171923
17:0012.10.19Ventspils10718352727
Valmiera7218211320
17:0012.10.19BK Ogre8125211718
Kk Rapla7324171418
17:0012.10.19BK Jurmala9327222321
Ttu Kk5719121511
14:0013.10.19BK Liepaja9014261832
Valga7722202015
17:3013.10.19Latvijas U.6520111816
BC Tartu5910201415
18:4516.10.19Ttu Kk9427172327
Kk Parnu8318222419
19:0016.10.19Valmiera6810201622
BK Ogre11437273020
20:3016.10.19BC Tartu7111262113
BC Kalev9422272322
14:0019.10.19BK Liepaja9124271921
BK Ogre10922312828
17:0019.10.19Vef Riga8017232218
Rakvere6916211715
17:0019.10.19BK Jurmala9125331221
Latvijas U.531391219
17:0019.10.19Ventspils9723272522
Tallinna Kalev/Tlu6111151916
17:0019.10.19Kk Rapla8620191829
Ttu Kk6913261317
18:0020.10.19Kk Parnu8524231523
BC Tartu7721162020
19:0025.10.19Rakvere
Valmiera
17:0026.10.19Kk Parnu
BK Ogre
17:0026.10.19Tallinna Kalev/Tlu
BC Tartu
17:0026.10.19Vef Riga
BK Jurmala
18:0027.10.19Valga
Kk Rapla
18:3027.10.19Latvijas U.
Ventspils
19:0027.10.19Ttu Kk
BK Liepaja
20:0030.10.19Valmiera
Latvijas U.
20:0030.10.19BC Kalev
Kk Parnu
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, A Grubu
19:0017.10.19Gorzow9322163025
KP Brno571319916
19:0017.10.19Botas SK9123211928
Elizur Ramla6415221314
19:0023.10.19KP Brno
Botas SK
20:3024.10.19Elizur Ramla
Gorzow
20:0031.10.19Gorzow
Botas SK
21:3031.10.19Elizur Ramla
KP Brno
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, B Grubu
19:0016.10.19Mba Moscow9027202716
Kbf Prishtina5814141020
18:0017.10.19Spartak Moscow8022172318
Besiktas JK711624229
20:3024.10.19Besiktas JK
Mba Moscow
21:0024.10.19Kbf Prishtina
Spartak Moscow
19:0030.10.19Mba Moscow
Spartak Moscow
21:0031.10.19Kbf Prishtina
Besiktas JK
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, C Grubu
20:0016.10.19Ccc Polkowice5911211215
Kayseri Basketbol6416121620
20:0017.10.19A3 Basket6511142713
Ogm Ormanspor10931222333
16:0023.10.19Ogm Ormanspor
Ccc Polkowice
20:3024.10.19Kayseri Basketbol
A3 Basket
20:3031.10.19Kayseri Basketbol
Ogm Ormanspor
21:0031.10.19A3 Basket
Ccc Polkowice
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, D Grubu
15:3016.10.19Enisey8223192614
Ruzomberok5916111913
18:0017.10.19Hatay BŞB7918162718
Minsk Minsk7124211115
18:0023.10.19Ruzomberok
Hatay BŞB
18:0024.10.19Minsk Minsk
Enisey
15:3031.10.19Enisey
Hatay BŞB
18:0031.10.19Minsk Minsk
Ruzomberok
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, E Grubu
19:3016.10.19Galatasaray7429111915
Lulea BBK551791019
19:0017.10.19Bydgoszcz722923146
Sepsi Sic671918921
19:0023.10.19Sepsi Sic
Galatasaray
20:0023.10.19Lulea BBK
Bydgoszcz
21:0031.10.19Lulea BBK
Sepsi Sic
22:3031.10.19Bydgoszcz
Galatasaray
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, Elemeler
19:0003.10.19Kayseri Basketbol8221232117
Noginsk7118151919
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, F Grubu
19:0016.10.19Gyor7618232015
Olivais Coimbra6219151612
21:3017.10.19Avenida6215181613
Gernika Kesb5919131116
21:0023.10.19Gernika Kesb
Gyor
22:3024.10.19Olivais Coimbra
Avenida
22:3030.10.19Avenida
Gyor
23:3031.10.19Olivais Coimbra
Gernika Kesb
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, G Grubu
18:3016.10.19Olympiakos Pireaus7021191317
BC Namur Capitale419121010
19:3017.10.19VBW Cekk Cegled511219119
Valencia BC7718191822
21:3024.10.19Valencia BC
Olympiakos Pireaus
21:3024.10.19BC Namur Capitale
VBW Cekk Cegled
19:3030.10.19Olympiakos Pireaus
VBW Cekk Cegled
22:3031.10.19Valencia BC
BC Namur Capitale
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, H Grubu
19:3016.10.19Miskolc7519172019
Peac-Pecs471471511
21:0016.10.19Basket Landes6523121119
AE Sedis607241316
19:0023.10.19Peac-Pecs
Basket Landes
21:0023.10.19AE Sedis
Miskolc
20:3030.10.19Miskolc
Basket Landes
22:0030.10.19AE Sedis
Peac-Pecs
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, I Grubu
19:0016.10.19KSC Szekszard5917171015
Bbc Sint Katelijne Waver551561519
20:0017.10.19Stars Keltern6517121719
Herne7916271620
20:3024.10.19Herne
KSC Szekszard
21:3024.10.19Bbc Sint Katelijne Waver
Stars Keltern
20:0030.10.19KSC Szekszard
Stars Keltern
21:3031.10.19Herne
Bbc Sint Katelijne Waver
UluslararasıUluslararası: Eurocup, Kadınlar, J Grubu
21:0016.10.19Flammes Carolo Basket8127171918
Liege Panthers4810141014
20:3017.10.19Elfic Fribourg7324161716
Roche Vendee Basket Club6015151416
21:0023.10.19Roche Vendee Basket Club
Flammes Carolo Basket
21:3023.10.19Liege Panthers
Elfic Fribourg
22:0030.10.19Roche Vendee Basket Club
Liege Panthers
22:0030.10.19Flammes Carolo Basket
Elfic Fribourg
UluslararasıUluslararası: Euroleague Kadınlar, Elemeler
19:0002.10.19Gdynia8419232022
Botas SK7521211320
20:3002.10.19Venezia812416191281
Miskolc681320141468
21:0002.10.19Basket Lattes8628162220
Olympiakos Pireaus6718201712
UluslararasıUluslararası: FIBA Güney Amerika Ligi, A Grubu
02:1002.10.19Deportivo San Jose8720191929
Caciques7311222416
04:3002.10.19Piratas De Los Lagos FDI8719292613
Pichincha de Potosi7617181922
02:1003.10.19Deportivo San Jose7916222714
Pichincha de Potosi8017242217
04:3003.10.19Piratas De Los Lagos FDI8522181629
Caciques8222231918
02:1004.10.19Pichincha de Potosi8726192022
Caciques6312112020
04:3004.10.19Piratas De Los Lagos FDI7521221715
Deportivo San Jose7829152014
UluslararasıUluslararası: FIBA Güney Amerika Ligi, B Grubu
00:4009.10.19Ferro Carril7322121920
Defensor Sporting6412141622
03:0009.10.19SC Corinthians Paulista9025211925
CD Las Animas6611231319
03:0009.10.19SC Corinthians Paulista
Valdivia
00:4010.10.19Valdivia
Ferro Carril
00:4010.10.19CD Las Animas581918138
Ferro Carril7519171425
03:0010.10.19Defensor Sporting6216152011
SC Corinthians Paulista6818131819
00:4011.10.19Valdivia
Defensor Sporting
00:4011.10.19CD Las Animas8423191626
Defensor Sporting7527151419
03:0011.10.19SC Corinthians Paulista8318232220
Ferro Carril651326179
UluslararasıUluslararası: FIBA Güney Amerika Ligi, C Grubu
01:1016.10.19Club Malvin5913161713
EC Pinheiros SP7122121621
03:3016.10.19Olimpico LB8214232223
Leones Quilpue7519211520
01:1017.10.19Leones Quilpue7815332010
EC Pinheiros SP9323221830
03:3017.10.19Club Malvin6212181220
Olimpico LB7516242015
01:1018.10.19Leones Quilpue7613161928
Club Malvin8425102623
03:3018.10.19Olimpico LB8225151626
EC Pinheiros SP7815211824
UluslararasıUluslararası: FIBA Güney Amerika Ligi, D Grubu
03:1023.10.19Botafogo
Salta Basket
05:3023.10.19BB de San Andrés
Club Nacional
03:1024.10.19Salta Basket
BB de San Andrés
03:1024.10.19Club Nacional
Botafogo
03:1025.10.19Club Nacional
Salta Basket
05:3025.10.19BB de San Andrés
Botafogo
UluslararasıUluslararası: Şampiyonlar Ligi, A Grubu
19:4515.10.19Unet Holon7920241520
Türk Telekom8225181623
21:0015.10.19Strasbourg IG7722201520
BC Oostende6421141316
21:3016.10.19Basquet Manresa8514182528
Polski Cukier Torun8111222622
21:3016.10.19Dinamo Sassari7921181822
Panevezys7821171921
19:3022.10.19Polski Cukier Torun
Strasbourg IG
19:3022.10.19BC Oostende
Unet Holon
19:3023.10.19Türk Telekom
Dinamo Sassari
21:3023.10.19Basquet Manresa
Panevezys
22:0029.10.19Polski Cukier Torun
Unet Holon
22:3029.10.19Strasbourg IG
Basquet Manresa
20:0030.10.19Panevezys
Türk Telekom
22:3030.10.19Dinamo Sassari
BC Oostende
UluslararasıUluslararası: Şampiyonlar Ligi, B Grubu
21:0015.10.19Vechta8923172227
Anwil Wloc.7617162914
19:3016.10.19AEK Athens10226292423
Pau-Lacq-Orthez8219182718
19:3016.10.19Bandirma Bik6919111920
Hapoel Jerusalem7319142713
21:3016.10.19San Pablo Burgos9021232521
Antwerp Giants7621301510
21:0022.10.19Pau-Lacq-Orthez
Vechta
21:3022.10.19San Pablo Burgos
Anwil Wloc.
19:3023.10.19Hapoel Jerusalem
AEK Athens
21:0023.10.19Antwerp Giants
Bandirma Bik
20:0029.10.19Bandirma Bik
San Pablo Burgos
20:3029.10.19Anwil Wloc.
Pau-Lacq-Orthez
20:0030.10.19Hapoel Jerusalem
Vechta
20:3030.10.19AEK Athens
Antwerp Giants
UluslararasıUluslararası: Şampiyonlar Ligi, C Grubu
19:0015.10.19Gaziantep Basketbol6425171012
Peristeri Athens7012242014
19:0015.10.19Vef Riga8020202119
Mornar7423191616
21:3015.10.19Canarias8124132618
Novgorod6714202013
19:3016.10.19Basketball Nymburk9130221326
Bamberg7111232314
19:3022.10.19Mornar
Canarias
19:3022.10.19Basketball Nymburk
Gaziantep Basketbol
21:0023.10.19Bamberg
Novgorod
21:0023.10.19Peristeri Athens
Vef Riga
19:0029.10.19Novgorod
Mornar
22:3029.10.19Canarias
Peristeri Athens
20:0030.10.19Gaziantep Basketbol
Bamberg
20:3030.10.19Vef Riga
Basketball Nymburk
UluslararasıUluslararası: Şampiyonlar Ligi, D Grubu
19:0015.10.19N. Klaipeda8124191919
Basket Brindisi7126101817
19:3015.10.19PAOK6017161611
Beşiktaş JK6916161522
21:0016.10.19Dijon8722202124
KC-Szombathely6817171420
21:0016.10.19Bonn8524191824
Zaragoza7114241716
19:0022.10.19KC-Szombathely
PAOK
19:0022.10.19Beşiktaş JK
Zaragoza
21:3022.10.19Basket Brindisi
Bonn
19:0023.10.19N. Klaipeda
Dijon
20:3029.10.19PAOK
N. Klaipeda
22:0029.10.19Bonn
Beşiktaş JK
22:0030.10.19Dijon
Basket Brindisi
22:3030.10.19Zaragoza
KC-Szombathely
Basketbol

Avrupa

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Asya

Uluslararası

Okyanusya